SON DAKİKA SARIKAMIŞ HABERLERİ

Son Dakika Sarıkamış Haberleri

09:52
Elektrik Üretimi İçin Kars Çayı'ndaki Buzları Kırıyorlar Kars Çayı'nda yer yer donma nedeniyle suyun akışını engelleyen buzlar, elektrik üretiminin aksamaması için santral görevlileri tarafından kırılıyor.
Elektrik Üretimi İçin Kars Çayı'ndaki Buzları Kırıyorlar
12:45
Sarıkamış'ta Kan Bağışı Kampanyası Kars'ın Sarıkamış ilçesinde düzenlenen kan bağışı kampanyası kapsamında 150 ünite kan toplandı.
10:46
Doğu'da Soğuk Hava Sürüyor: Ardahan - 22 Soğuk havanın etkili olduğu Doğu Anadolu Bölgesi'nde dün en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 22 dereceyle Ardahan'da kaydedildi.
Doğu'da Soğuk Hava Sürüyor: Ardahan - 22
10:29
Sarıkamış'ta Dolandırıcılara Karşı Önlem Alındı Sarıkamış İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, son günlerde artan telefonla para ve kontör dolandırıcılığına karşı vatandaşları uyardı.
Sarıkamış'ta Dolandırıcılara Karşı Önlem Alındı
22:14
Sarıkamış'ta Vatandaşlar Dolandırıcılara Karşı Uyarıldı Sarıkamış İlçe Emniyet Müdürlüğü, son günlerde artan telefonla para ve kontör dolandırıcılığına karşı vatandaşları uyardı.
16:00
Gençlerden Ecdada 100. Yılda 100 Bin Mektup Gençlik ve Spor Bakanlığı, "Gençlerden Ecdada Mektup Yarışması" düzenliyor.
Gençlerden Ecdada 100. Yılda 100 Bin Mektup
14:57
Demirci Ustası Şiir Kitabı Çıkardı Kayserili demirci ustası İbrahim Budak’ın edebiyata olan ilgisi herkesi şaşırtıyor.
Demirci Ustası Şiir Kitabı Çıkardı
12:36
Doğu'da Sibirya Soğukları Doğu Anadolu Bölgesinde kar yağışının ardından Sibirya soğukları etkili olurken bölgede gece en düşük hava sıcaklığı Ardahan’da eksi 24 derece olarak ölçüldü.
Doğu'da Sibirya Soğukları
11:12
Ardahan'ın Göle: -24.5 Kar yağışının durmasıyla birlikte Doğu Anadolu'da Sibirya soğuklarını kendini göstermeye başladı.
Ardahan'ın Göle: -24.5
10:11
Kars-Digor-Tuzluca Bölünmüş Yolu'nun İhalesi Yapıldı AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, Kars-Digor-Tuzluca bölünmüş yolunun ihalesinin yapıldığını belirtti.
Kars-Digor-Tuzluca Bölünmüş Yolu'nun İhalesi Yapıldı
15:33
Amortisörleri Patlatan Yolda Araç Sürmek Tank Sürmekten Farksız' Türkiye'nin doğusunda problemlerin ardı arakası kesilmiyor.
09:38
Gençlik Merkezi Karaman'ın Gözdesi Olacak Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Karaman’a yaptırılan Gençlik Merkezi kısa bir süre içerisinde gençlerle buluşacak.
Gençlik Merkezi Karaman'ın Gözdesi Olacak
21:18
Sarıkamış İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Oktay Sağdıç Seçildi AK Parti Sarıkamış Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresinde mevcut Başkan Oktay Sağdıç yeniden başkan seçildi.
Sarıkamış İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Oktay Sağdıç Seçildi
20:53
Kars'ta Zincirleme Trafik Kazası: 6 Yaralı Sarıkamış ilçesinde, 3 aracın karıştığı trafik kazasında 6 kişi yaralandı.
Kars'ta Zincirleme Trafik Kazası: 6 Yaralı
16:16
Kars ve Ardahan Eksi 17 Kars ve Ardahan eksi 17 DOĞU bölgemizde karakış etkili olurken dün gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 17 dereceyle Kars ve Ardahan'da ölçüldü.
14:55
Kars Doğu'da Karakış Etkili Oluyor; Kars ve Ardahan Eksi 17 Doğu'da karakış etkili oluyor; Kars ve Ardahan eksi 17 DOĞU bölgemizde karakış etkili olurken dün gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 17 dereceyle Kars ve Ardahan'da ölçüldü.
Kars Doğu'da Karakış Etkili Oluyor; Kars ve Ardahan Eksi 17
13:56
Doğu'da Karakış Etkili Oluyor Doğu bölgemizde karakış etkili olurken dün gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 17 dereceyle Kars ve Ardahan'da ölçüldü.
Doğu'da Karakış Etkili Oluyor
16:29
Sarıkamış'ta "Devlet Millet El Ele Gönül Gönüle" Projesi Kars Emniyet Müdürlüğü koordinesinde Sarıkamış ilçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Büro Amirliği’nin başlattığı proje çerçevesinde 100 aileye kışlık giysi ve kırtasiye yardımı yapıldı.
Sarıkamış'ta 'Devlet Millet El Ele Gönül Gönüle' Projesi
13:25
AK Parti Grup Toplantısı (1) Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Kürtçe selamlama anlayışım dolayısıyla MHP rahatsız olmuş. Ayrıca başka bir rahatsızlık daha var, HDP o bölücü anlayışın artık zemin kaybettiği görmekten rahatsız. MHP de Kürtçe üzerinden sanki Türkçe’ye sahip çıkıyormuş gibi davranarak bazı yerleri tahrik ediyor.
AK Parti Grup Toplantısı (1)
12:17
Kar Altında Selfie Doğu Anadolu Bölgesi'nde dün akşam saatlerinde başlayan kar yağışı aralıklarla devam ediyor.
Kar Altında Selfie
14:00
Soğuk Cennet" Tiyatro Oyunu Yalova Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (YASEF) Orhangazi Temsilciliğince Sarıkamış Harekatı'nın 100. Yılı dolayısıyla "Soğuk Cennet" adlı tiyatro oyun sahnelendi.
Soğuk Cennet' Tiyatro Oyunu
13:02
Kazım Karabekir Paşa Kars'ta Anıldı Doğu Cephesi Komutanı Kazım Karabekir Paşa, vefatının 67. yıl dönümünde Kars’ta düzenlenen etkinliklerle anıldı.
Kazım Karabekir Paşa Kars'ta Anıldı
11:23
Kayak Merkezlerinde Son Durum En fazla kar kalınlığı 244 santimetreyle Kartalkaya'da, en düşük 5 santimetreyle Elmadağ'da ölçüldü.
Kayak Merkezlerinde Son Durum
10:05
Doğu'da Soğuk Hava Doğu Anadolu Bölgesinde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 21 dereceyle Ardahan'da ölçüldü.
Doğu'da Soğuk Hava
10:03
Doğu'da Soğuk Hava Doğu Anadolu Bölgesi'nde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 22 dereceyle Ağrı ve Ardahan'da ölçüldü.
16:42
Bakan Yılmaz: Sivas'a Kayak Simülasyon Merkezi Yapılmalı Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Sivaslıların rüyası olan Yıldızdağı Kış Sporları Turizm Merkezi’ni hizmete açtı.
16:18
Cıbıltepe Kayak Merkezinde Yarıyıl Tatili Yoğunluğu Sarıkamış'taki 2 bin 634 rakımlı Cıbıltepe Kayak Merkezindeki tesislerde yarıyıl tatilinin başlamasıyla doluluk oranı yüzde 100'e ulaştı.
16:16
Bakan Yılmaz, Sivas'ta Kayak Merkezinin Açılışını Yaptı Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz yapımı tamamlanan Yıldız Dağı Kış Sporları ve Turizm Merkezinin açılışını gerçekleştirdi.
Bakan Yılmaz, Sivas'ta Kayak Merkezinin Açılışını Yaptı
16:16
Bakan Yılmaz, Sivas'ta Kayak Merkezinin Açılışını Yaptı Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, yapımı tamamlanan Yıldız Dağı Kış Sporları ve Turizm Merkezinin açılışını yaptı.
Bakan Yılmaz, Sivas'ta Kayak Merkezinin Açılışını Yaptı
15:53
Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Sivas'ta Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Sivas'ta- Bakan Yılmaz, Yıldız Dağı Kış Sporları ve Turizm Merkezi'nin sezon açılışı törenine katıldı- Yılmaz: "Türkiye'de kayak merkezleri arasında Bursa'nın Uludağ'ı, Bolu'nun Kartalkaya'sı, Çankırı'nın Ilgaz'ı, Kars'ın Sarıkamış'ı, Erzurum'un Palandöken'i, Kayseri'nin Erciyes'i sayılır. Bugünden sonra bu kayak merkezlerinin arasına Sivas'ın Yıldız Dağı da girecek inşallah" Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, "Türkiye'de kayak merkezleri arasında Bursa'nın
Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Sivas'ta
15:33
Bakan Yılmaz, Sivas'ta Sivas’a gelen Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Yıldız Dağı Kış Sporları Merkezi’nin sezon açılışı törenine katıldı.
Bakan Yılmaz, Sivas'ta
15:05
Milli Savunma Bakanı Yılmaz, Sivas'ta Bakan Yılmaz, Yıldız Dağı Kış Sporları ve Turizm Merkezinin sezon açılışı törenine katıldı.
11:26
Biriktirdiği Antika Eşyalarla Dükkanını Adeta Müzeye Dönüştürdü Rize'de 40 yıldır biriktirdiği antika eşya ve paraları iş yerinde sergileyen Osman Sadıkoğlu, müzeyi andıran dükkanından tarihi geçmişe de ışık tutuyor.
14:01
Korgeneral Öngay'dan, Kaymakam Gürbüz'e Ziyaret 9'uncu Kolordu Komutanı Korgeneral Şeref Öngay, Sarıkamış Kaymakamı Muhammed Gürbüz'ü ziyaret etti.
11:38
Selim Kaymakamı Dolu, Resim Sergisini Gezdi Selim Kaymakamı Erdinç Dolu, Sarıkamış Şehitleri temalı resim sergisini gezdi.
15:45
Erzurum Erzurum, 1966'dan Bu Yana En Sıcak Yılı 2014'te Yaşadı Meteoroloji Bölge Müdürü Uygar Us, Erzurum'un 1966 yılından bu yana en sıcak yılı 2014 yılında yaşadığını açıkladı.
Erzurum Erzurum, 1966'dan Bu Yana En Sıcak Yılı 2014'te Yaşadı
15:37
Timsal Karabekir Yıldıran: "Anadolu'da Ermenilere Ait Bir Tane Toplu Mezar Bulamazsınız" Doğu Cephesi Komutanı Kazım Karabekir’in kızı Timsal Karabekir Yıldıran, "Anadolu’da Türklere ait toplu mezarlar bulundu.
Timsal Karabekir Yıldıran: 'Anadolu'da Ermenilere Ait Bir Tane Toplu Mezar Bulamazsınız'
14:54
Erzurum Erzurum, 1966'dan Bu Yana En Sıcak Yılı 2014'te Yaşadı Meteoroloji Bölge Müdürü Uygar Us, Erzurum'un 1966 yılından bu yana en sıcak yılı 2014 yılında yaşadığını açıkladı.
Erzurum Erzurum, 1966'dan Bu Yana En Sıcak Yılı 2014'te Yaşadı
13:46
Dönem Sonu Değerlendirme Toplantısı Sarıkamış'ta Yapıldı Arpaçay Kaymakmlığı’nca dönem sonu değerlendirme toplantısı okul müdürleri ve müdür yardımcılarının katılımıyla Sarıkamış’ta yapıldı.
Dönem Sonu Değerlendirme Toplantısı Sarıkamış'ta Yapıldı
12:44
Erzurum, 1966'dan Sonra En Sıcak Yılı 2014'te Yaşadı Meteoroloji Bölge Müdürü Uygar Us, Erzurum'un 1966 yılından bu yana en sıcak yılı 2014 yılında yaşadığını açıkladı.
Erzurum, 1966'dan Sonra En Sıcak Yılı 2014'te Yaşadı
11:08
Sıfırın Altında 15 Derecede Balık Avı Sarıkamış'ta sıfırın altında 15 derecede balık avı- Kars'ın Sarıkamış ilçesine bağlı Karakurt köyünde yaşayan balıkçılar, Aras Nehri'nde gece balık tutuyor Sarıkamış ilçesine bağlı Karakurt köyünde yaşayan balıkçılar Aras Nehri'nde gece balık avlıyor.
Sıfırın Altında 15 Derecede Balık Avı
10:30
Sarıkamış'ta Sıfırın Altında 15 Derecede Balık Avı Kars'ın Sarıkamış ilçesine bağlı Karakurt köyünde yaşayan balıkçılar, Aras Nehrinde gece balık tutuyor.
15:49
Susuz Köyün Öğrencileri de Yardım İstedi Kars'ın Sarıkamış ilçesine 30 kilometre mesafede bulunan Beşyok köyünde susuzluk karşısında tepkiler dinmiyor.
Susuz Köyün Öğrencileri de Yardım İstedi
11:01
Doğu'da Sibirya Soğukları Doğu Anadolu Bölgesinde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 20 dereceyle Ağrı'da kaydedildi.
Doğu'da Sibirya Soğukları
09:25
Doğu'da Sibirya Soğukları Doğu Anadolu Bölgesinde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 20 dereceyle Ağrı'da kaydedildi.
Doğu'da Sibirya Soğukları
22:41
Sarıkamış'ta Su Sıkıntısı Kars'ın Sarıkamış ilçesinde 2015'in yeni Türkiye'sine yakışmayan su sorunu duyanları hayrete düşürüyor.
Sarıkamış'ta Su Sıkıntısı
22:18
Ortaokul Öğrencileri, Sarıkamış Şehitleri İçin Yürüdü Çankırı İsmet İnönü Ortaokulunun öğrenci ve öğretmenleri, Sarıkamış Harekatı'nın 100. yılı dolaysıyla tarihi İstiklal Yolu'nda yürüdü.
Ortaokul Öğrencileri, Sarıkamış Şehitleri İçin Yürüdü
18:08
Cıbıltepede Sömestri Yoğunluğu Cıbıltepe'de "sömestr" yoğunluğu- Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe Kayak Merkezi'nde yarı yıl talili öncesi yoğunluk yaşanıyor- Sarıkamış ilçesinde bulunan Cıbıltepe Kayak Merkezi'ndeki otellerde, yarı yıl tatili öncesi doluluk yüzde 90'a ulaştı.
Cıbıltepede Sömestri Yoğunluğu
17:17
Kayak Merkezlerinde Son Durum En fazla kar kalınlığı 293 santimetreyle Kartalkaya'da, en düşük 20 santimetreyle Elmadağ'da ölçüldü.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 15:14:43. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SARIKAMIŞ HABERLERİ
[Hata Bildir]