SON DAKİKA SARIOĞLAN HABERLERİ

Son Dakika Sarıoğlan Haberleri

15:22
Büyükşehir Yatırımda Hız Kesmiyor Büyükşehir Belediyesi 30 Mart yerel seçimlerinin ardından Büyükşehir’e bağlanan ilçeler için yatırımda hız kesmiyor.
14:37
Kayseri'ye Hızlı Tren Müjdesi AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, Kayseri Hızlı Tren Projesi'nin Yüksek Planlama Kurulu'nda kararının tamamlandığı bu yıl içinde temel atılacağını söyledi.
Kayseri'ye Hızlı Tren Müjdesi
13:56
Kayseri'ye Hızlı Tren Müjdesi Ak Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, ilin en önemli projesi olarak gösterdiği Hızlı Tren Projesi'nin Yüksek Planlama Kurulu'nda (YPK) kararının tamamlandığı ve 142 kilometre uzunluğunda çift hatlı Yerköy-Kayseri YHT projesinin bu yıl içinde ihalesi yapılıp, temelinin atılacağını söyledi.
Kayseri'ye Hızlı Tren Müjdesi
13:16
AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel Açıklaması AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel, Kayseri’nin büyük bir merak içinde beklediği Yüksek Hızlı Tren projesinin hayata geçtiğini açıklayarak, “Proje bedeli 1 milyar 885 milyon 292 TL olarak belirlenmiştir” dedi.
AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel Açıklaması
10:38
Yeşilhisar'a 20 Milyonluk Altyapı Yatırımı Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin sınırlarının il sınırı haline gelmesi ve ilçelerin Büyükşehir'e bağlanmasıyla birlikte başlayan yatırım hamlesi sürüyor.
10:17
MHP Lideri Bahçeli'nin Soba Keyfi Kayseri'de parti teşkilatı ile bir araya gelen Bahçeli, mekandaki sobayı görünce yanında oturarak bir süre ısındı.
MHP Lideri Bahçeli'nin Soba Keyfi
16:33
MHP Myk ve TBMM Grubu Ortak Toplantısı MHP Genel Başkanı Bahçeli (2): "Ne adına olursa olsun, Fransa'daki saldırı ve şiddet sahnelerini kınıyor, Fransızlara başsağlığı diliyoruz" "Suçun, suçlunun, teröristin, katilin dini ve milliyeti yoktur.
16:12
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Açıklaması MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Sarıoğlan ilçesinde vatandaşa seslenerek 2015 seçimlerinin kardeşlik ve etnik temelli çatışmalardan uzaklaşmanın bir adımı olacağını belirterek, "12 yılı aşmış bir siyasi partinin değişmesi lazım. Allah muhafaza bin yıllık kardeşliğimiz hukukumuz sarsılır. Değişmezse ya bölünürüz ya çatışırız. Bunun ikisinin de olmasını istemiyoruz" dediMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kayseri’de yapılan MYK toplantısı sonrasında, Palas belde belediyesi ile Sarıoğlan ilçe
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Açıklaması
13:34
MHP Seçim Strejisini Kayseri'de Belirliyor MHP seçim strejisini Kayseri'de belirliyor MHP genel başkanı Devlet Bahçeli, Merkez Karar Yönetim Kurulunu bu gün Kayseri'de topladı.
MHP Seçim Strejisini Kayseri'de Belirliyor
13:27
MHP Kayseri Toplantısında Seçim Stratejisini Belirliyor Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Merkez Yönetim Kurulu'nu bugün Kayseri'de topladı.
MHP Kayseri Toplantısında Seçim Stratejisini Belirliyor
21:05
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kayseri'de MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Merkez Yönetim Kurulu toplantısına katılmak ve bazı ziyaretlerde bulunmak üzere Kayseri'ye gitti.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kayseri'de
19:23
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kayseri'de MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin MYK toplantısı ve bazı ziyaretlere katılmak üzere Kayseri'ye gitti.
18:54
MHP Genel Başkanı Bahçeli Kayseri'de Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli MYK toplantısı için Kayseri’ye geldi.
MHP Genel Başkanı Bahçeli Kayseri'de
10:56
Kayseri Yolda Kalanların İmdadına Sarıoğlan Belediyesi Yetişti Yolda Kalanların İmdadına Sarıoğlan Belediyesi Yetişti Öte yandan, yoğun kar yağışı ve tipinin etkili olduğu Sarıoğlan ilçesi ve çevresinde, belediye ekipleri hem yolları açık tutmak hem de yolda çeşitli nedenlerle mahsur kalanları kurtarmak için büyük çaba gösteriyor.
Kayseri Yolda Kalanların İmdadına Sarıoğlan Belediyesi Yetişti
10:23
Kayseri Buz Kesti Malatya, Kayseri- Sivas, Kayseri-Kahramanmaraş, Erciyes- Hacılar yollarında yol açma çalışmaları devam ediyor.
Kayseri Buz Kesti
07:15
Kayseri'de Yolda Kalanların İmdadına Belediye Ekipleri Yetişti Kayseri’de yoğun kar yağışı, tipi, don ve buzlanma sebebiyle yaşamı olumsuz etkileyen hava şartları yüzünden yollarda mahsur kalan, kaza yapan ve yardım bekleyenlerin sayısı da arttı.
Kayseri'de Yolda Kalanların İmdadına Belediye Ekipleri Yetişti
03:08
Kayseri'de Hava Koşulları Hayatı Olumsuz Etkiliyor Kayseri’de etkili olan olumsuz hava koşulları ve kar yağışı hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor.
Kayseri'de Hava Koşulları Hayatı Olumsuz Etkiliyor
17:54
Kayseri'de Kar Yağışı Ulaşımı Etkiledi (4) Bazı İLÇELERDE OKULLAR TATİL Kayseri Valiliği'nden yapılan açıklamada Felahiye, Hacılar, İncesu, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Tomarza, Akkışla, Yahyalı ve Yeşilhisar ilçelerinde okulların yarın da tatil edildiği belirtildi.
17:44
Kayseri'de Eğitime Kar Engeli 11 ilçede olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın eğitime ara verildi Pınarbaşı Gürün ile Sarız Afşin Göksun yolları tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.
12:26
Kayseri'de Ekipler Kar Temizliği İçin Seferber Oldu Kayseri’de etkili olan kar yağışıyla şehir merkezi ve il genelindeki birçok yerleşim merkezine ulaşımı güçleştirdi.
Kayseri'de Ekipler Kar Temizliği İçin Seferber Oldu
12:23
Kayseri'de Kar Yağışı Ulaşımı Etkiledi (2) Ekipler ARALIKSIZ ÇALIŞIYOR Kayseri Büyükşehir Belediyesi karla mücadele ekipleri, kar yağışı ile birlikte başlattıkları kar temizleme ve tuzlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Kayseri'de Kar Yağışı Ulaşımı Etkiledi (2)
10:11
Çocuklara Cinsel İstismarın Önlenmesi Sarıoğlan'da Ele Alındı Türkiye’de özellikle çocuk ve kadınlara yönelik cinsel istismarın artması yeni önlemleri beraberinde getirdi.
Çocuklara Cinsel İstismarın Önlenmesi Sarıoğlan'da Ele Alındı
09:56
Sarıoğlan Kaymakamı Kazada Yaralanan Öğrencileri Evinde Ziyaret Etti Kayseri Sarıoğlan Kaymakamı Hasan Doğan, servis aracının devrilmesi sonucu yaralanan öğrencileri, evinde ziyaret ederek bir süre görüştü.
Sarıoğlan Kaymakamı Kazada Yaralanan Öğrencileri Evinde Ziyaret Etti
11:48
Tuzla Gölü'nün Şifalı Çamuru Pazarlanacak Sarıoğlan İlçesi'ndeki Tuzla Gölü'nün kırışıklık ve yağlanma gibi cilt sorunlarıyla romatizma ve kireçlenmeye iyi geldiği ileri sürülen çamuru, bazı termal merkezlerde olduğu gibi elenip şişelendikten sonra, 'doğal kozmetik tuz çamuru' adıyla pazarlanacak.
Tuzla Gölü'nün Şifalı Çamuru Pazarlanacak
10:16
Astronotlar Bile 'Tuzla Çamuru'nu Koruyucu Faktör Krem Olarak Kullanabilecek Kayseri’nin mantı, sucuk-pastırma, cıvıklı, bebeği derken şimdi de çamuru ünlü oldu.
Astronotlar Bile 'Tuzla Çamuru'nu Koruyucu Faktör Krem Olarak Kullanabilecek
09:48
Kayıp Keçinin Sahibi Ortaya Çıktı Kayseri'nin Sarıoğlan İlçesi'nde, vatandaşlar tarafından bulunarak belediye zabıta ekiplerine teslim edilen kayıp keçinin sahibi ortaya çıktı.
Kayıp Keçinin Sahibi Ortaya Çıktı
09:29
Araçtan Atlayarak Firar Eden Keçinin Sahibi Bulundu Kayseri’nin Sarıoğlan ilçesinde, vatandaşlar tarafından bulunarak belediye zabıta ekiplerine teslim edilen firari keçinin sahibi bulundu.
Araçtan Atlayarak Firar Eden Keçinin Sahibi Bulundu
15:50
İl Başkanı Özden İlçeleri Ziyaret Etti AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer İle birlikte Cuma ziyaretleri kapsamında, ilçeleri ziyaret etti.
İl Başkanı Özden İlçeleri Ziyaret Etti
13:50
Kayseri'de Otomobil Park Halindeki Tıra Çarptı: 1 Ölü Kayseri'nin Sarıoğlan ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaşamını yitirdi.
Kayseri'de Otomobil Park Halindeki Tıra Çarptı: 1 Ölü
10:28
Park Etmiş Tır'a Çarpan Sürücü Öldü Kayseri'nin Sarıoğlan İlçesi'nde, otomobiliyle park halindeki TIR'a çarpan 53 yaşındaki Nafiz Davutoğlu yaşamını yitirdi.
Park Etmiş Tır'a Çarpan Sürücü Öldü
15:30
Ak Parti, 16 İlçede Kongrelerini Tamamladı AK Parti'nin, Kayseri'nin 16 ilçesinde kongrelerini tamamladığı bildirildi.
Ak Parti, 16 İlçede Kongrelerini Tamamladı
12:27
Karla Kaplı Yolda Kayan Öğrenci Servisi Takla Attı: 9 Yaralı Kayseri’nin Sarıoğlan ilçesine bağlı Alamettin beldesinde, okul servisinin takla atması sonucu 9 öğrenci yaralandı.
Karla Kaplı Yolda Kayan Öğrenci Servisi Takla Attı: 9 Yaralı
11:54
Kayseri'ye Kar Yağdı (2) Öğrenci SERVİSİ DEVRİLDİ: 11 YARALI Kayseri'nin Sarıoğlan ilçesinde taşımalı eğitim yapan Ümit Bekar yönetimindeki 38 DC 140 plakalı minibüs, saat 08.00 sıralarında yaklaşık 5 santim kalınlığında kar bulunan zeminde kaydı ve yan yattı.
Kayseri'ye Kar Yağdı (2)
10:48
Öğrenci Servisi Devrildi: 9 Yaralı Kayseri'de 9 yaralı Sarıoğlan ilçesinde öğrencileri taşıyan minibüsün devrilmesi sonucu 1 öğretmen ve 8 öğrenci yaralandı.
Öğrenci Servisi Devrildi: 9 Yaralı
10:16
Kayseri'de Öğrenci Servisi Devrildi: 9 Yaralı Kayseri'nin Sarıoğlan ilçesinde öğrencileri taşıyan minibüsün devrilmesi sonucu 1 öğretmen ve 8 öğrenci yaralandı.
Kayseri'de Öğrenci Servisi Devrildi: 9 Yaralı
10:45
Sarıoğlan'ın İlk Bayan Zabıtası Kayseri'nin Sarıoğlan ilçesinde belediye zabıta kadrosuna ilk kez bayan memur aldı.
Sarıoğlan'ın İlk Bayan Zabıtası
10:38
Kızılırmak Gerdanlığı 'Şahruk Köprüsü' Anıları Tazeleyecek Kayseri'de, Kızılırmak üzerinde bulunan Şahruk Köprüsü ve çevresi, Sarıoğlan Kaymakamlığı ve Belediyesi'nin yeni düzenlemesi ile anıları tazeleyecek.
Kızılırmak Gerdanlığı 'Şahruk Köprüsü' Anıları Tazeleyecek
10:10
Kızılırmak'ın Gerdanlığı 'Şahruh Köprüsü' Onarılıyor Kayseri'de, Kızılırmak üzerindeki Şahruh Köprüsü ve çevresi, Sarıoğlan Kaymakamlığı ile belediyesi tarafından onarılarak çeşitli etkinliklerde kullanılacak.
Kızılırmak'ın Gerdanlığı 'Şahruh Köprüsü' Onarılıyor
15:37
Soba Zehirlenmelerine Karşı İlanlı Önlem Tüm uyarılara rağmen soba zehirlenmelerinin önüne geçilemiyor.
Soba Zehirlenmelerine Karşı İlanlı Önlem
17:16
Yardımsever Gurbetçi Muazzez Demiryürek, Sarıoğlan'da Almanya'da gönüllü yardım çalışmaları ile liyakat nişanı almaya hak kazanan ilk Türk unvanını taşıyan Muazzez Demiryürek, yardım tırı ile Kayseri Sarıoğlan'a gitti.
Yardımsever Gurbetçi Muazzez Demiryürek, Sarıoğlan'da
15:51
Sarıoğlan Halk Eğitim Merkezi Kursiyerleri Sertifikalarını Aldı Sarıoğlan Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri sertifikalarını aldı Kayseri'nin Sarıoğlan ilçesi Halk Eğitim Merkezi'nde 35 kursiyer sertifikalarını aldı.
Sarıoğlan Halk Eğitim Merkezi Kursiyerleri Sertifikalarını Aldı
12:50
MHP İl Başkanı Mete Eke'den AKP Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel'e Cevap Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mete Eke, AKP Özvatan İlçe Kongresinde konuşan AKP Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel’in konuşmasına cevap verdi.
MHP İl Başkanı Mete Eke'den AKP Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel'e Cevap
17:24
Sarıoğlan Kaymakamı Doğan, Pancar Kooperatifini Ziyaret Etti Sarıoğlan Kaymakamı Hasan Doğan, Kayseri Pancar Kooperatifi'ne ziyaret gerçekleştirdi.
10:54
Sarıoğlan Heyetinden Kayseri Şeker Ziyareti Sarıoğlan ilçe heyeti Kayseri Şeker Fabrikası’nı ziyaret etti.
Sarıoğlan Heyetinden Kayseri Şeker Ziyareti
18:22
Sarıoğlan MHP İlçe Başkanı Yamanyaşar Oldu MHP Sarıoğlan İlçe Başkanlığına Bahtiyar Yamanyaşar seçildi.
19:24
Kayseri'de Trafik Kazası: 7 Yaralı Kayseri'nin Sarıoğlan ilçesinde otomobilin kamyonetle çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında biri bebek 7 kişi yaralandı.
Kayseri'de Trafik Kazası: 7 Yaralı
17:05
Kayseri'de Trafik Kazası: 7 Yaralı Kayseri'nin Sarıoğlan ilçesinde otomobilin, kamyonetle çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında biri bebek 7 kişi yaralandı.
09:49
Kayseri'de Hayırseverlerin Adı Sınıflarda Yaşayacak Kayseri'nin Sarıoğlan ilçesinde, bazı okulların sınıfları Sınıfını Donat Adını Yaşat Projesi kapsamında hayırseverlerin destekleriyle yenilendi.
11:31
AK Parti İlçe Kongreleri AK Parti'de Akkışla ve Sarıoğlan ilçe kongrelerinin tamamlandığı bildirildi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 02:26:45. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SARIOĞLAN HABERLERİ
[Hata Bildir]