SON DAKİKA SARIZ HABERLERİ

Son Dakika Sarız Haberleri

15:22
Büyükşehir Yatırımda Hız Kesmiyor Büyükşehir Belediyesi 30 Mart yerel seçimlerinin ardından Büyükşehir’e bağlanan ilçeler için yatırımda hız kesmiyor.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
12:03
Öğrencilerin Kar Keyfi Kayseri'deki ilk ve orta dereceli okullardaki ögrenciler 3 günlük kar ve 2 günlük hafta sonu tatili ardından bu sabah yeniden eğitime başladı.
Öğrencilerin Kar Keyfi
11:26
Kayseri'de Kapalı Yol Yok Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin 24 saat kesintisiz yapmış olduğu çalışmalar neticesinde Kayseri’de kapalı yerleşim yeri yolu kalmadı.
Kayseri'de Kapalı Yol Yok
17:01
Fehmi Çolak Güven Tazeledi MHP Pınarbaşı İlçe Başkanlığı kongresinde mevcut başkan Fehmi Çolak güven tazeledi.
Fehmi Çolak Güven Tazeledi
15:15
MHP Pınarbaşı İlçe Başkanı Çolak, Güven Tazeledi MHP Pınarbaşı İlçe Başkanlığı'na Fehmi Çolak, yeniden seçildi.
14:58
AK Parti'de Kongre Hazırlıkları Başladı AK Parti Kayseri Teşkilatı’nın 25 Ocak Pazar günü yapacağı İl Kongresi için hazırlıklar başladı.
13:04
Kayseri Buz Tuttu Kayseri'de yoğun kar yağışı nedeniyle 40 köy yolunun ulaşıma kapandığı, yapılan çalışmalarda 129 mahalle yolunun ulaşıma açıldığı öğrenildi.
Kayseri Buz Tuttu
13:02
Yurtta Kış Sivas'ta 555, Kayseri'de 40, Malatya'da 102, Tunceli'de 270, Tokat'ta 44, Elazığ'da 222 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
10:21
Kayseri Eksi 21 Derece ile Dondu Kayseri ve çevresinde dün gece en düşük hava sıcaklığı eksi 21 derece olarak kaydedildi.
Kayseri Eksi 21 Derece ile Dondu
12:35
Kayseri - Malatya Karayolu Trafiğe Açıldı Kar yağışı ve tipi nedeniyle kapanan Kayseri-Malatya karayolu trafiğe açıldı Uzun araç kuyruğunun oluştuğu Kayseri Kahramanmaraş karayolunu açma çalışmaları sürüyor.
Kayseri - Malatya Karayolu Trafiğe Açıldı
12:29
Yurtta Kış Kayseri'de 195 yerleşim yerinin yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Yurtta Kış
10:46
Kayseri Buz Kesti Tüm yurtta etkili olan kar yağışı ve soğuk hava, gece ısının eksi 14 dereceye düştüğü Kayseri'de de hayatı olumsuz etkiliyor.
Kayseri Buz Kesti
10:23
Kayseri Buz Kesti Malatya, Kayseri- Sivas, Kayseri-Kahramanmaraş, Erciyes- Hacılar yollarında yol açma çalışmaları devam ediyor.
Kayseri Buz Kesti
17:54
Kayseri'de Kar Yağışı Ulaşımı Etkiledi (4) Bazı İLÇELERDE OKULLAR TATİL Kayseri Valiliği'nden yapılan açıklamada Felahiye, Hacılar, İncesu, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Tomarza, Akkışla, Yahyalı ve Yeşilhisar ilçelerinde okulların yarın da tatil edildiği belirtildi.
17:44
Kayseri'de Eğitime Kar Engeli 11 ilçede olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın eğitime ara verildi Pınarbaşı Gürün ile Sarız Afşin Göksun yolları tipi nedeniyle ulaşıma kapandı.
16:00
Kayseri'de Kar Yağışı Etkili Oluyor Tüm yurdu etkisi altına alan kar yağışı, Kayseri'de de devam ediyor.
Kayseri'de Kar Yağışı Etkili Oluyor
12:41
Kardan Kapanan Kahramanmaraş-Kayseri Yolu 18 Saat Sonra Ulaşıma Açıldı Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle dün saat akşam saatlerinde ulaşıma kapanan Kahramanmaraş-Kayseri kara yolu bugün saat 11.30 sıralarında trafiğe açıldı.
Kardan Kapanan Kahramanmaraş-Kayseri Yolu 18 Saat Sonra Ulaşıma Açıldı
12:26
Kayseri'de Ekipler Kar Temizliği İçin Seferber Oldu Kayseri’de etkili olan kar yağışıyla şehir merkezi ve il genelindeki birçok yerleşim merkezine ulaşımı güçleştirdi.
Kayseri'de Ekipler Kar Temizliği İçin Seferber Oldu
12:23
Kayseri'de Kar Yağışı Ulaşımı Etkiledi (2) Ekipler ARALIKSIZ ÇALIŞIYOR Kayseri Büyükşehir Belediyesi karla mücadele ekipleri, kar yağışı ile birlikte başlattıkları kar temizleme ve tuzlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Kayseri'de Kar Yağışı Ulaşımı Etkiledi (2)
10:18
Yurtta Kış Malatya Kayseri karayolu ulaşıma açıldı Sivas Erzincan karayolunun Kızıldağ mevkisinde ulaşım sağlanamıyor.
Yurtta Kış
09:24
Kayseri'de Kar Yağışı Ulaşımı Etkiledi Kayseri'de kar kalınlığı 20 santimetreyi, Erciyes Dağı'nda ise, 1 metreyi geçti.
Kayseri'de Kar Yağışı Ulaşımı Etkiledi
23:46
Yoğun Kar, Kahramanmaraş-Kayseri Yolunu Ulaşıma Kapattı Kayseri-Kahramanmaraş karayolu etkili olan yoğun kar yağışı sebebiyle ulaşıma kapandı.
Yoğun Kar, Kahramanmaraş-Kayseri Yolunu Ulaşıma Kapattı
17:57
Kayseri'nin 2 İlçesinde Yarın Okullar Tatil Kayseri'nin sarız İlçesi'nde olumsuz hava koşulları nedeniyle ilk ve orta dereceli okullar çarşamba ve perşembe, Bünyan ilçesinde ise, yarın tatil edildi.
Kayseri'nin 2 İlçesinde Yarın Okullar Tatil
16:45
Pınarbaşı ve Sarız'da 100 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Kayseri'de etkisini hissettiren yoğun kar yağışı nedeniyle Pınarbaşı ve Sarız ilçesine bağlı 100 köy yolu ulaşıma kapandı.
15:14
Kayseri Valiliği'nden 21 Kişinin Hayatını Kaybettiği Kaza ile İlgili Açıklama Kayseri Valiliği 2014 yılında meydana gelen ve 21 kişinin hayatını kaybettiği kaza ile ilgili olarak yapılan haberler sonrasında yazılı açıklama yaptı.
13:02
Ziraat Oda Başkanlarından Şeker Kurumu Ziyareti Kayseri Şeker’in 2015-2016 Kampanya dönemine ilişkin bin 400 ton şeker kotasının düşürülmesi ile ilgili olarak başlattığı hak arayışına Ziraat odalarından tam destek geldi.
Ziraat Oda Başkanlarından Şeker Kurumu Ziyareti
15:30
Ak Parti, 16 İlçede Kongrelerini Tamamladı AK Parti'nin, Kayseri'nin 16 ilçesinde kongrelerini tamamladığı bildirildi.
Ak Parti, 16 İlçede Kongrelerini Tamamladı
12:50
MHP İl Başkanı Mete Eke'den AKP Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel'e Cevap Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mete Eke, AKP Özvatan İlçe Kongresinde konuşan AKP Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel’in konuşmasına cevap verdi.
MHP İl Başkanı Mete Eke'den AKP Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel'e Cevap
16:00
Güney Çevreyolu 2015'te Tamamlanacak Kayseri Valisi Orhan Düzgün, toplam uzunluğu 12 kilometre olan Güney Çevreyolundaki çalışmaların da 2015 yılında tamamlanarak faaliyete geçirileceğini açıkladı.
Güney Çevreyolu 2015'te Tamamlanacak
08:35
AK Parti İlçe Kongreleri Başladı AK Parti Kayseri Teşkilatı, Sarız ve Pınarbaşı ilçelerinde yapılan seçimlerle 5. Olağan İlçe Kongreleri’nin startını verdi.
AK Parti İlçe Kongreleri Başladı
09:12
AK Parti'de Kongre Takvimleri Belli Oldu AK Parti Kayseri teşkilatında kongre takvimi belli oldu.
AK Parti'de Kongre Takvimleri Belli Oldu
08:36
Kaski'de İhale KASKİ Genel Müdürlüğü’nce “Pınarbaşı-Sarız ilçeleri merkez ve köylerdeki içmesuyu tesislerinin tamir ve tadilatlarının yapım işi” ihalesinin açık ihale usulüne göre gerçekleştirilerek teklif fiyatlarının toplandığı belirtildi.
Kaski'de İhale
17:59
Kamyonla Otomobil Kafa Kafaya Çarpıştı: 2 Ölü, 2 Yaralı Kayseri'de kamyonla otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi yaralandı.
09:33
AK Parti 2 İlçede Danışma Toplantısı Yaptı AK Parti Melikgazi ve Kocasinan olmak üzere iki ilçede, Kasım Ayı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı yaptı.
AK Parti 2 İlçede Danışma Toplantısı Yaptı
14:34
Kayseri'ye 112 Milyon Lira Yatırım Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Kayseri'de 112 milyon lira tutarında kamu yatırımının yapım çalışmalarının sürdüğünü bildirdi.
Kayseri'ye 112 Milyon Lira Yatırım
19:09
Kayseri'de Diri Fay Hatları Var Jeoloji Mühendisleri Odası Kayseri İl Temsilcisi Bülent Üzeltürk, Van depreminin yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, ''Kayserimizde maalesef bir deprem şehridir.
11:28
TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Kayseri Temsilcisi Bülent Üzeltürk Açıklaması TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Kayseri İl Temsilcisi Bülent Üzeltürk, Van depreminin yıl dönümü nedeniyle yaptığı açıklamada, "Afetlere hazırlıklı olmak gerekir" dedi.
TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Kayseri Temsilcisi Bülent Üzeltürk Açıklaması
12:33
AK Parti'de Delege Seçimlerimleri Tamam AK Parti Kayseri Teşkilatı tarafından 15 Kasım, 31 Aralık tarihleri arasında yapılacak olan 5. Olağan Genel Kurul öncesinde oy kullanacak delegelerin seçimi yapıldı.
AK Parti'de Delege Seçimlerimleri Tamam
20:40
Kayseri'de Trafik Kazası: 1 Ölü, 10 Yaralı Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde, midibüsün devrilmesi sonucu bir kişinin öldüğü, 10 kişinin yaralandığı trafik kazasında yaralıların isimleri belli oldu.
19:15
Kayseri'de Midibüs Devrildi: 1 Ölü, 10 Yaralı Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde, midibüsün devrilmesi sonucu bir kişi öldü, 10 kişi yaralandı.
Kayseri'de Midibüs Devrildi: 1 Ölü, 10 Yaralı
18:56
Kayseri'de Midibüs Devrildi: 1 Ölü, 10 Yaralı Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde, midibüsün devrilmesi sonucu bir kişi öldü, 10 kişi yaralandı.
Kayseri'de Midibüs Devrildi: 1 Ölü, 10 Yaralı
17:16
Kayseri'de Midibüs Devrildi: 1 Ölü, 10 Yaralı Pınarbaşı ilçesinde, yakınlarının cenaze töreninden dönenleri taşıyan midibüsün devrilmesi sonucu 1 kadın öldü, 10 kişi yaralandı.
13:48
Kahramanmaraş'ta Trafik Kazası: 1'i Çocuk, 6 Yaralı Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde hafif ticari aracın takla atması sonucu meydana gelen kazada 1'i çocuk, 6 kişi yaralandı.
Kahramanmaraş'ta Trafik Kazası: 1'i Çocuk, 6 Yaralı
13:37
Yahyalı ve Sarız Kaymakamları Vali Düzgün'ü Ziyaret Etti Yahyalı Kaymakamı Metin Esen ve Sarız Kaymakamı Mehmet Halis Aydın Vali Orhan Düzgün’ü ziyaret etti.
Yahyalı ve Sarız Kaymakamları Vali Düzgün'ü Ziyaret Etti
09:45
Didim Kaymakamı Yönden, Görevine Başladı İçişleri Bakanlığınca yayınlanan son kararname ile Hatay’ın Erzin Kaymakamlığında Didim’e atanan Kaymakam İskender Yönden görevine başladı.
Didim Kaymakamı Yönden, Görevine Başladı
00:04
Geniş Bant Abone Sayımız 40 Milyona Dayandı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, "Geniş bant abone sayımız, 2002'de 20 bin kişiyken, bugün 40 milyona dayandı." dedi.
Geniş Bant Abone Sayımız 40 Milyona Dayandı
19:21
Geniş Bant Abone Sayısı 40 Milyon Oldu Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, "Geniş bant abone sayımız, 2002'de 20 bin kişi kullanıyordu, bugün 40 milyona dayandı." dedi.
13:28
AK Parti İl Başkanı Özden Sarız'da AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Cuma ziyaretleri kapsamında Sarız İlçesi’ni ziyaret etti.
AK Parti İl Başkanı Özden Sarız'da
09:52
Pencereden Düşen Yaşlı Kadın Öldü Kayseri'nin Sarız ilçesinde 2. kattaki evinin penceresinden düşen 82 yaşındaki Fatma Eroğlu öldü.
Pencereden Düşen Yaşlı Kadın Öldü
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 21:15:02. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SARIZ HABERLERİ
[Hata Bildir]