SON DAKİKA SASON HABERLERİ

Son Dakika Sason Haberleri

12:34
BBP'li Bayralı: Hırsızı Yakalayan Polis Suçlu Duruma Düşürülüyor Büyük Birlik Partisi Sason İlçe Başkanı Ecevit Bayralı, emniyet mensuplarına yönelik olarak düzenlenen operasyonlarının komediye dönüştüğünü söyledi.
12:40
Kaymakam Özel İdare Ekibiyle Kahvaltıda Buluştu Batman’ın Sason İlçe Kaymakamı Tekin Dundar, İl Özel İdare ekibi ile kahvaltıda bir araya geldi.
Kaymakam Özel İdare Ekibiyle Kahvaltıda Buluştu
10:34
Sason Devlet Hastanesinin Diş Polikliniği Yenilendi Batman'ın Sason İlçe Devlet Hastanesinin diş polikliniği bölümü yenilendi.
Sason Devlet Hastanesinin Diş Polikliniği Yenilendi
15:09
Sason Devlet Hastanesinin Diş Polikliniği Yenilendi Sason Devlet Hastanesinin diş polikliniği yenilendiği bildirildi.
12:30
BBP'den Hükümete Eleştiri Büyük Birlik Partisi Sason İlçe Başkanı Ecevit Bayralı, Batman'da işsiz vatandaş sayısının oldukça fazla olduğunu söyledi.
BBP'den Hükümete Eleştiri
18:59
Hüda Par, Kaymakam ve Milli Eğitim Müdürünü Ziyaret Etti Hür Dava Partisi(HÜDA PAR) Sason İlçe Teşkilatı Sason Kaymakamı Tekin Dundar ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Eren'i ziyaret etti.
18:25
Sason Kaymakamı Dundar Açıklaması "Özel idare ekiplerinin gece gündüz demeden çalışmalarının takdire şayandır"
13:03
ECF, Batman'a Kültürel Bir Gezi Düzenleyecek Avrupa Kültür Vakfı yöneticileri (ECF), Batman sınırları içinde bulunan bir çok tarihi yerleri incelemek amacıyla Şubat ayında Batmana gelecekler.
ECF, Batman'a Kültürel Bir Gezi Düzenleyecek
17:54
Kaymakam'dan Öğretmenlere Başarı Belgesi Sason Kaymakamı Tekin Dundar, Yücebağ Posta Ortaokulu öğretmenlerine başarı belgesi verdi.
12:46
Sason Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü'ne Osman Tunç Atandı Batman’ın Sason İlçe Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü’ne Osman Tunç atandı.
Sason Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğü'ne Osman Tunç Atandı
09:12
"Batman Tarım Ürünler Dünya Pazarında" Eğitimi Verildi Batman Ziraat Odası tarafından 4 gün boyunca üreticilere yönelik bir eğitim semineri programı düzenlendi.
'Batman Tarım Ürünler Dünya Pazarında' Eğitimi Verildi
09:05
5 Hasta Daha Kurtarıldı Sason ilçesinde etkili olan kar yağışı, bir çok köy ve mezra yolunun kapanmasına neden oldu.
5 Hasta Daha Kurtarıldı
14:54
Kaymakam Halk Eğitim Merkezindeki Kursları Gezdi Batman’ın Sason İlçe Kaymakamı Tekin Dündar, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren kursları gezdi.
Kaymakam Halk Eğitim Merkezindeki Kursları Gezdi
17:46
"Bölgede Huzur Varsa, Çözüm Vizyonu Sayesindedir" Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, "Bölgede huzur varsa, AK Parti'nin ortaya koyduğu çözüm vizyonu ve çabalar sayesindedir." dedi.
'Bölgede Huzur Varsa, Çözüm Vizyonu Sayesindedir'
17:33
Bakan Şimşek Batman'da Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, "Türkiye’deki her seçim önemli ama önümüzdeki seçimler Türkiye’nin geleceği açsından çok kritik seçimlerdir" dedi.
Bakan Şimşek Batman'da
14:54
Maliye Bakanı Şimşek, Batman'da Bakan Şimşek: "Bölgede huzur varsa, AK Parti'nin ortaya koyduğu çözüm vizyonu ve çabalar sayesindedir" "Kürt meselesi, çözüm süreci, huzur, barış, kardeşlik noktasında kimi istismar yapar ama AK Parti, ortaya çözüm ve vizyon koyar. Bu noktada gerekeni yapar"
16:43
Sason'da Kar Temizleme Aracı Kaza Yaptı Sason'da kapanan yolları açmaya giden kar temizleme aracı kaza yaptı.
14:41
Batman'da Emekli Köy Korucusuna Askerden Doğum Günü Sürprizi Batman'ın Sason ilçesinde 68 yaşındaki emekli köy korucusu Hacı Beşir Çelik için doğum günü etkinliği düzenlendi.
15:16
Batman'da Nefes Kesen Tatbikat Batman’da, 112 acil servis ekiplerinin Batı Raman’da gerçekleştirdikleri hasta kurtarma tatbikatı nefes kesti.
Batman'da Nefes Kesen Tatbikat
12:12
Batman'da Kurtarma Tatbikatı Batman Sağlık Müdürlüğü ekipleri Batı Raman Dağı'nda tatbikat düzenledi Tatbikatta, petrol kulesinde meydana gelen patlamada yaralananlar ekiplerce kurtarıldı.
13:26
Sason'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Sason'da meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralandı.
Sason'da Trafik Kazası: 1 Yaralı
19:00
Batman'da Hamile, Hava Ambulansı ile Hastaneye Ulaştırıldı Sason'da kar nedeniyle yolu kapanan köyde doğum sancısı başlayan hamile Raziye Tekbaş, hava ambulansı ile hastaneye götürüldü.
10:22
Yurtta Kış Sason'da etkili olan kar yağışı nedeniyle kapanan köy yollarının açma çalışması devam ediyor.
Yurtta Kış
07:48
'Hayat Boyu Öğrenme' Programı Devam Ediyor Hayat Boyu Öğrenme İl Kurulu, Ocak 2015 toplantısı, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşti.
'Hayat Boyu Öğrenme' Programı Devam Ediyor
07:34
Batman'da 24 Köy Yolu Hala Kapalı Batman'da aşırı kar yağışı nedeniyle kapanan 119 köy yolu yapılan çalışmaların ardından ulaşıma açıldı.
Batman'da 24 Köy Yolu Hala Kapalı
19:06
Sason'da Milli Eğitim Müdürü Eren Göreve Başladı Sason Milli Eğitim Müdürlüğüne İmam Hatip Lisesi Müdürü Halil İbrahim Eren getirildi.
13:31
Sason'da Dedaş Yeni Yerine Taşındı Sason Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş (DEDAŞ) yeni yerine taşındı.
21:34
Bese Ninenin İmdadına Paletli Ambulans Yetişti Batman'ın Sason ilçesinde, fenalaşan 82 yaşındaki Bese Çakıcı, kar yağışı sebebiyle paletli ambulans ile hastaneye kaldırıldı.
17:09
Bir Aile Geçimi Tatlıdan Sağlıyor Batman'da bir aile geçimi tatlıdan sağlıyor- Başka illerde çalıştıktan sonra sağlanan huzur ortamı ile memleketi Sason'a dönen Nurettin Lenk, eşi, çocukları ve gelinleri ile geçimlerini sağlamak için tatlı yapıp satıyorlar Yıllarca başka illerde çalıştıktan sonra sağlanan huzur ortamı ile memleketi Sason'a dönen Nurettin Lenk, eşi, çocukları ve gelinleri ile geçimlerini sağlamak için tatlı yapıp satıyorlarUzun yıllar Muş'ta tatlıcılık yapan daha sonra göç ettikleri Adana ve Mersin'de bu işi
Bir Aile Geçimi Tatlıdan Sağlıyor
15:23
İlçe İdare Kurulu Toplantısı Yapıldı Batman'ın Sason İlçesinde resmi kurum yetkililerinin katılımı ile İlçe İdare Kurulu toplantısı düzenlendi.
İlçe İdare Kurulu Toplantısı Yapıldı
15:22
Batman'da Kar İle Mücadele Devam Ediyor Batman kent merkezi ve kırsal kesimlerinde yer yer kar yağışları devam ediyor.
Batman'da Kar İle Mücadele Devam Ediyor
11:42
Sason'da Okullar Tatil Edildi Batman’ın Sason ilçesinde, yoğun kar yağışı nedeni ile okullar 1 gün tatil edildi.
Sason'da Okullar Tatil Edildi
11:24
Batman'da Bir Aile Geçimi Tatlıdan Sağlıyor Başka illerde çalıştıktan sonra sağlanan huzur ortamı ile memleketi Sason'a dönen Nurettin Lenk, eşi, çocukları ve gelinleri ile geçimlerini sağlamak için tatlı yapıp satıyorlar.
23:35
Sason'da Taşımalı Okullar Bir Gün Tatil Edildi Batman Sason İlçe Kaymakamlığı tarafından ilçede yoğun kar yağışı nedeniyle taşımalı eğitim kapsamındaki okulların bir gün tatil edildiği açıklandı.
18:33
Eğitim-Bir-Sen Okul Müdürlerini Ziyaret Etti Eğitim-Bir-Sen Sason İlçe Başkanlığı yeni atanan okul müdürlerini ziyaret etti.
09:00
Güneştekin'den Kongre Sonrası Ziyaretler Ak Parti Batman İl Başkanı Murat Güneştekin, Sason, Kozluk, Gercüş, Beşiri ve Hasankeyf ilçe başkanlıklarını ziyaret etti.
Güneştekin'den Kongre Sonrası Ziyaretler
18:20
Başbakan Davutoğlu, Batman'a Geliyor AK Parti Batman İl Başkanı Güneştekin, 25 Ocak'ta yapılacak olan il kongresine Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun da katılacağını bildirdi.
12:03
600 Yıllık Cami Restore Edilmeyi Bekliyor Batmanın Kozluk İlçesindeki tarihi cami ve yapılar, restore edilmeyi bekliyor.
600 Yıllık Cami Restore Edilmeyi Bekliyor
21:54
Sason'da Damdan Düşen Kadına Kar Nedeniyle Zor Ulaşıldı Batman'ın Sason ilçesinde damdan düşerek yaralanan kadın, İl Özel İdaresi ve sağlık ekiplerinin yardımıyla hastaneye ulaştı.
Sason'da Damdan Düşen Kadına Kar Nedeniyle Zor Ulaşıldı
18:25
Damdan Düşen Kadına Kar Nedeniyle Zor Ulaşıldı Batman'da, damdan düşerek yaralanan kadın, İl Özel İdaresi ve sağlık ekiplerinin yardımıyla hastaneye ulaştırıldı.
18:09
Damdan Düşen Kadın, Kar Nedeniyle Köyde Mahsur Kaldı Batman’ın Sason ilçesine bağlı Dörtbölük köyünde damdan düşen bir kadın, yoğun kar yağışı nedeniyle yolları kapanan köyde mahsur kaldı.
Damdan Düşen Kadın, Kar Nedeniyle Köyde Mahsur Kaldı
15:39
Sason Kaymakamından Barış ve Kardeşlik Mesajı Sason Kaymakamı Tekin Dundar, yayınladığı yeni yıl mesajında, barış ve kardeşlik vurgusu yaptı.
Sason Kaymakamından Barış ve Kardeşlik Mesajı
15:33
Sason'da Kaymakamlık Tarafından Voleybol Turnuvası Düzenlendi Sason Kaymakamlığınca düzenlenen ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün organize ettiği 'Kaymakamlık Kurumlar arası Voleybol Turnuvası' sona erdi.
Sason'da Kaymakamlık Tarafından Voleybol Turnuvası Düzenlendi
23:56
Hırsızlar, Sason'un İnternetini Kesti Batman'da telefon direklerinden kablo çalan hırsızlar Sason ilçesinin iletişimini kesti.
Hırsızlar, Sason'un İnternetini Kesti
19:39
Hırsızlar İlçenin İnternetini Kesti Batman'da telefon direklerinden kablo çalan hırsızlar Sason ilçesinin iletişimini kesti.
16:47
Sason'da 50 Öğrenciye Giyim Yardımı Sason Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği, 50 öğrenciye elbise ve ayakkabı yardımında bulundu.
17:02
Vali Çelik Termal Kaplıcaları İnceledi Batman Valisi Azmi Çelik, Sason'da bulunan Bato termal kaplıcalarında incelemelerde bulundu.
16:58
Sason'da Voleybol Turnuvası Sason'da Kaymakamlığının düzenlediği kurumlararası voleybol turnuvası sona erdi.
16:53
Vali Celik'ten Taziye Ziyareti Batman Valisi Azmi Çelik, Hatay'ın İskenderun ilçesinde er olarak vatani görevini yaparken geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Metin Demir'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
19:06
Sason'da Öğretmenlere Plaket Sason'da Eğitim Bir Sen tarafından okulların tamiratında görev alan öğretmenlere plaket verildi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 20:55:57. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SASON HABERLERİ
[Hata Bildir]