15:0200
SON DAKİKA SAVAŞTEPE HABERLERİ

Son Dakika Savaştepe Haberleri

   

  Balıkesir Başkan Uğur'dan 60 Mahalle Arsenikli Su İçiyor İtirafı

  Balıkesir Başkan Uğur'dan 60 Mahalle Arsenikli Su İçiyor İtirafı

  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, Balıkesir Su Kanalizasyon İdaresi (BASKİ) Genel Kurulu toplantısında 60 mahallede vatandaşların arsenikli su içtiği, pek çok mahallede de nitrit ve nitratlı su kullanıldığı ile ilgili açıklamalarından sonra bugün de DHA'ya açıklamalarda bulundu. (Dün 17:04)

   

  Kazada Ölen Yırcalı Çiçek Son Yolculuğuna Uğarlandı

  Manisa’nın Soma ilçesine bağlı Yırca köyündeki termik santral için kesilen zeytin ağaçlarından topladığı zeytinleri yağhaneye götürürken bir otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybeden 50 yaşındaki Cemil Çiçek, gözyaşları arasında toprağa verildi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Soma Kazada Ölen Yırcalı Köylü Toprağa Verildi

  Soma Kazada Ölen Yırcalı Köylü Toprağa Verildi

  Manisa'nın Soma İlçesi'nde, termik santral yapılması planlanan alandaki zeytinliklerin sahiplerinden olan ve yolun karşısına geçmek isterken bir otomobilin çarpmasıyla yaşamını yitiren 50 yaşındaki Cemil Çelik, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Kazada Ölen Yırcalı Zeytinci Toprağa Verildi

  Kazada Ölen Yırcalı Zeytinci Toprağa Verildi

  Manisa'nın Soma İlçesi'nde, termik santral yapılması planlanan alandaki zeytinliklerin sahiplerinden olan ve yolun karşısına geçmek isterken otomobilin çarpmasıyla yaşamını yitiren 50 yaşındaki Cemil Çelik, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  O Zeytinler Sonu Oldu

  O Zeytinler Sonu Oldu

  Termik santral yapmak için zeytin ağaçları kesilen Cemil Çelikkaya, kesilen ağaçlardan topladığı ürünleri fabrikaya götürdükten sonra geçirdiği kazada hayatını kaybetti. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Yırca'da Ağaçları Kesilen Zeytinci Kazada Öldü

  Yırca'da Ağaçları Kesilen Zeytinci Kazada Öldü

  Manisa'nın Soma İlçesi'nde termik santral yapılması planlanan alandaki zeytinliklerin sahiplerinden 50 yaşındaki Cemil Çelik, kesilen ağaçlarından topladığı zeytinleri fabrikaya teslim ettikten sonra yolun karşısına geçerken otomobilin çarpması sonucu yaşamını yitirdi. (18 Kasım 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.11.2014 15:02:33. #1.11#