SON DAKİKA SAVAŞTEPE HABERLERİ

Son Dakika Savaştepe Haberleri

11:12
Kimse Yok mu Şehit Madencilerin Çocuklarına Karne Hediyesi Verdi Kimse Yok Mu Derneği Balıkesir Şubesi ile Almanya'da hizmet veren yardım kuruluşu ortağı TimeToHelp (Yardım Zamanı), Soma maden faciasında şehit olanların çocuklarına karne hediyesi olarak bisiklet ve tablet bilgisayar hediye etti.
Kimse Yok mu Şehit Madencilerin Çocuklarına Karne Hediyesi Verdi
18:33
Savaştepe - Hasta Çocuk İçin Seferber Olundu Hasta çocuk için seferber olundu Balıkesir'in Savaştepe İlçesi'nde rahatsızlanması üzerine minibüsle hastaneye götürülmek istenen, ancak kardan kapanan yolda mahsur kalan 10 yaşındaki Halil İbrahim Özdil, ekiplerin iş makineleriyle yolu açması sonrası, Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şimşek'in makam aracına alınarak hastaneye götürüldü.
Savaştepe - Hasta Çocuk İçin Seferber Olundu
18:12
Hasta Çocuk İçin Seferber Olundu Balıkesir'de rahatsızlanması üzerine kardan kapanan yolda mahsur kalan 10 yaşındaki Halil İbrahim Özdil, Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şimşek'in makam aracına alınarak hastaneye götürüldü.
Hasta Çocuk İçin Seferber Olundu
13:54
Balıkesir'de Kar Esareti Balıkesir'de dün öğleden sonra etkili olan kar yağışı, Balıkesir ve ilçelerinin kırsal mahallelerini vurdu. 143 mahallenin yolu kapandı, 82 mahalleye ise elektrik verilemiyor.
Balıkesir'de Kar Esareti
11:16
Savaştepe'de Kar Yağışı Ulaşımı Olumsuz Etkiliyor Balıkesir'in Savaştepe ilçesinde kar yağışı, ulaşımı olumsuz etkiliyor.
Savaştepe'de Kar Yağışı Ulaşımı Olumsuz Etkiliyor
18:17
Balıkesir-İstanbul Karayolu Ulaşıma Açıldı Balıkesir'i, Bursa ve İstanbul'a bağlayan ve yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan karayolu tekrar ulaşıma açıldı.
17:57
Balıkesir'in İlçelerinde Kar Kabusu Geri Döndü Balıkesir'de bugün öğleden sonra başlayan kar yağışı şehir merkezinde fazla etkili olmazken, şehirlerlerası yollarda trafik aksadı, bazı ilçe yolları kapandı.
Balıkesir'in İlçelerinde Kar Kabusu Geri Döndü
17:25
Balıkesir-İzmir Yolu Tek Taraflı Ulaşıma Kapandı Balıkesir'de öğle saatlerde başlayan ve kısa sürede etkisini artıran kar yağışı nedeniyle Balıkesir-İzmir yolu tek taraflı ulaşıma kapandı.
17:11
Yurtta Kış Balıkesir kent merkezinde, öğlen sağanağın ardından kar yağışı etkili olmaya başladı Kenti Bursa, Edremit Körfezi ile Bigadiç ve Savaştepe ilçelerine bağlayan karayollarında ulaşım güçlükle sağlanıyor.
17:03
Balıkesir-İstanbul Karayolu Ulaşıma Kapandı Balıkesir'i Bursa ve İstanbul'a bağlayan karayolunda, yoğun kar yağışı ve iki tırın kayması nedeniyle ulaşım durdu.
14:10
Yurtta Kış Balıkesir'de 231 köy yolu ulaşıma açılmaya çalışılıyor, 13 mahalleye elektrik verilemiyor.
13:32
Balıkesir'de 159 Mahallenin Yolu Kapalı Balıkesir'de kar yağış hayatı olumsuz etkilemeye devam ederken, yüksek kesimlerdeki 29 mahallenin daha yolu kapandı.
Balıkesir'de 159 Mahallenin Yolu Kapalı
13:32
Kar Balıkesir'i Yine Vurdu Balıkesir'de, etkili olan kar yağışı, kırsaldaki 130 mahallenin yolunun kapanmasına neden oldu.
Kar Balıkesir'i Yine Vurdu
11:17
Balıkesir Beyaza Büründü Balıkesir'de dün gece başlayan ve sabah saatlerinde etkisini artıran kar yağışı devam ediyor.
Balıkesir Beyaza Büründü
18:10
Balıkesir Savaştepe'de Kapalı Yollar Tek Tek Açılıyor Balıkesir'in Savaştepe İlçesi'nde 5 gündür süren kar esaretinin ardından yüksek kesimlerdeki mahalle yolları, belediye ekipleri tarafından tek tek açılmaya başlandı.
Balıkesir Savaştepe'de Kapalı Yollar Tek Tek Açılıyor
17:06
Savaştepe'de Kapalı Yollar Tek Tek Açılıyor Balıkesir'in Savaştepe İlçesi'nde 5 gündür süren kar esaretinin ardından yüksek kesimlerdeki mahalle yolları, belediye ekipleri tarafından tek tek açılmaya başlandı.
Savaştepe'de Kapalı Yollar Tek Tek Açılıyor
15:50
Balıkesir Hasta Çocuk İçin Kar Seferberliği Balıkesir'in Savaştepe ilçesinde kar yağışı sonrasında birçok köyün yolu kapanırken Akpınar Köyü'nde hasta çocuğu kurtarmak için ekipler seferber oldu.
Balıkesir Hasta Çocuk İçin Kar Seferberliği
15:23
Hasta Çocuk İçin Kar Seferberliği Balıkesir'in Savaştepe İlçesi'nde kar yağışı ardından birçok köyün yolu kapanırken Akpınar Köyü'nde hasta çocuğu kurtarmak için ekipler seferber oldu.
Hasta Çocuk İçin Kar Seferberliği
21:23
Balıkesir'de 200 Bin Civciv ve Piliç Telef Oldu Balıkesir'de geçtiğimiz salı günü öğle saatlerinde başlayan ve perşembe gününe kadar devam eden yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.
Balıkesir'de 200 Bin Civciv ve Piliç Telef Oldu
21:16
Balıkesir'de 200 Bin Civciv ve Piliç Telef Oldu Balıkesir'de geçtiğimiz salı günü öğle saatlerinde başlayan ve perşembe gününe kadar devam eden yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.
Balıkesir'de 200 Bin Civciv ve Piliç Telef Oldu
19:24
Balıkesir'de Kar, Tavuk Yetiştiricilerini Vurdu Balıkesir’de tavuk kümeslerinin çatıları biriken karlar nedeniyle çöktü.
Balıkesir'de Kar, Tavuk Yetiştiricilerini Vurdu
18:10
İşte Günün Polemiği! Soma ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle 112 ekipleri tarafından ulaşılamayan bir hasta için Manisa’dan gönderilen paletli ambulansı taşıyan kurtarıcıya, tonaj cezası kesilmesi tepkiyle karşılandı.
İşte Günün Polemiği!
18:05
Paletli Ambulans Taşıyan Kurtarıcıya Ceza Soma ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle 112 ekipleri tarafından ulaşılamayan bir hasta için Manisa’dan gönderilen paletli ambulansı taşıyan kurtarıcıyı, kantara alarak bin 600 TL tonaj cezası kesilmesi tepki ile karşılandı.
Paletli Ambulans Taşıyan Kurtarıcıya Ceza
12:03
Balıkesir'de 240 Köy Yolu Halen Kapalı Balıkesir’de karla mücadele köy yollarında sürüyor.
Balıkesir'de 240 Köy Yolu Halen Kapalı
15:07
Savaştepe'de Yollar Kapalı, Elektrik ve Su Yok Balıkesir'de iki gündür etkili olan kar yağışı en çok Savaştepe ilçesinde yaşayanları mağdur etti.
14:46
İzmir-İstanbul Yolu 45 Saat Sonra Açıldı Kar yağışı nenediyle geçen salı günü saat 15.00 sıralarında Akhisar ile Balıkesir arasında kapanan İzmir- İstanbul karayolu, tam 45 saat sonra açıldı.
İzmir-İstanbul Yolu 45 Saat Sonra Açıldı
11:46
Yurtta Kış Balıkesir'i, çevre illere bağlayan karayolları ile 326 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor Ulaşıma kapanan yollarda uzun araç kuyrukları oluşurken, mahsur kalanlara ekipler tarafından kumanya dağıtılıyor.
10:27
Kar Balıkesir'i Felç Etti Balıkesir'de kar yağışı nedeni ile dün İzmir yolunun ulaşıma kapanmasının ardından bu sabahta Bursa yolu ulaşıma kapandı.
Kar Balıkesir'i Felç Etti
10:11
Türkiye Kar Sınavını Geçemedi, Yollar Kapandı, Elektrikler Kesildi Kar sınavında yine sınıfta kaldık. Türkiye beyaz örtüye büründü. İzmir-İstanbul yolu bir açıldı bir kapandı, araç kuyrukları oluştu. Elektirikler kesildi. Bazı illerde okullar tatil edildi.
Türkiye Kar Sınavını Geçemedi, Yollar Kapandı, Elektrikler Kesildi
09:23
Kar Balıkesir'i Felç Etti Balıkesir'de kar yağışı nedeni ile dün İzmir yolunun ulaşıma kapanmasının ardından bu sabahta Bursa yolu ulaşıma kapandı.
Kar Balıkesir'i Felç Etti
07:34
Türkiye Kara Teslim Oldu, Yollar Kapandı, Elektrikler Kesildi Türkiye beyaz örtüye büründü. İzmir-İstanbul yolu bir açıldı, bir kapandı; araç kuyrukları oluştu. Elektrikler kesildi. Bazı illerde okullar tatil edildi.
Türkiye Kara Teslim Oldu, Yollar Kapandı, Elektrikler Kesildi
18:19
Yurtta Kış Balıkesir İzmir karayolunun açılması için çalışmalar sürüyor Sındırgı ve Bigadiç ilçeleri ile 62 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
17:46
Yurtta Kış - Balıkesir Yurtta kış- Balıkesir-İzmir karayolunun açılması için çalışmalar sürüyor- Sındırgı ve Bigadiç ilçeleri ile 62 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor Yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan Balıkesir-İzmir karayolunun, ulaşıma açılması için çalışmalar sürüyor.
Yurtta Kış - Balıkesir
16:35
İzmir-İstanbul Yolu Trafiğe Kapandı Balıkesir'de bugün öğle saatlerinde şiddetini artıran kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.
İzmir-İstanbul Yolu Trafiğe Kapandı
15:18
İzmir - İstanbul Yolu Trafiğe Kapandı Kar yağışının etkili olduğu Balıkesir-İzmir karayolunda meydana gelen TIR kazası nedeniyle İzmir-İstanbul karayolu çift taraflı trafiğe kapandı.
İzmir - İstanbul Yolu Trafiğe Kapandı
10:24
Dursunbey'de Kar Yağışı Balıkesir'de kış- Dursunbey ilçesinde, ilk ve orta dereceli okullar bugün tatil edildi- İlçede 27 mahallenin yolları kapandı Dursunbey ilçesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bugün ara verildi.
Dursunbey'de Kar Yağışı
10:12
Balıkesir'de Kış Dursunbey ilçesinde, ilk ve orta dereceli okullar bugün tatil edildi İlçede 27 mahallenin yolları kapandı.
12:46
Körfez Köprüsünde Ayak Yüksekliği 252 Metreye Ulaştı Gebze- Orhangazi- İzmir Otoyolu Projesinin en önemli geçiş noktası olan Körfez Köprüsünde ayak yüksekliği planlandığı gibi yıl sonu itibarıyla 252 metreye ulaştı.
Körfez Köprüsünde Ayak Yüksekliği 252 Metreye Ulaştı
12:38
İstanbul-İzmir Arasını 3,5 Saate İndirecek Köprüde Sona Doğru Dünyanın 4. büyük asma köprüsü olacak olan ve İstanbul-İzmir karayolu yolculuğunu 3,5 saate indirecek Körfez Köprüsü'nde ayak yüksekliği 252 metreye ulaştı.
İstanbul-İzmir Arasını 3,5 Saate İndirecek Köprüde Sona Doğru
11:12
Üretenin Elinde İçenin Ciğerinde; "Katran Karası" Türk coğrafyasında 1600'lü yılların başından bu yana yetiştirilen tütün, dikiminden toplanması ve kurutulmasına kadar oldukça zorlu bir üretim aşamasından geçiyor Bünyesindeki zehirli bileşikler yüzünden toplayanların elini "katran karası"na boyayan tütünün martta başlayan zorlu üretim süreci, aralıkta sözleşmeli firmalara teslimiyle son buluyor.
16:40
Belediye Başkanları Derneği' Nden Edremit' E Ziyaret İzmir Belediye Başkanları Birliği Derneği Başkanı, Bornova eski Belediye Başkanı Cengiz Bulut ve dernek üyesi önceki dönem Belediye Başkanları Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret ettiler.
Belediye Başkanları Derneği' Nden Edremit' E Ziyaret
10:55
Depremlerin Çok Sık Yaşanması Ege Bölgesi İçin Avantaj' Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Lütfi İhsan Sezer, son günlerde İzmir’de sıklaşan depremlerle ilgili konuştu.
09:50
Depremlerin Çok Sık Yaşanması Ege Bölgesi İçin Bir Avantaj Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Lütfi İhsan Sezer, son günlerde İzmir'de sıklaşan depremler ile ilgili konuştu.
17:03
Bigadiç MHP'de 30 Yıl Sonra Değişim Balıkesir’in Bigadiç ilçesinde 30 yıldır MHP İlçe Başkanlığı yapan İsmail Çakır, kongrede yerini Adem Demiraslan’a bıraktı.
18:25
Zeytin Yağı Primleri 19 Aralığa Kadar Ödenecek AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı ile yaptığı görüşmeler neticesinde zeytin yağı primlerinin 19 Aralığa kadar ödeneceği müjdesini verdi.
Zeytin Yağı Primleri 19 Aralığa Kadar Ödenecek
17:04
Balıkesir Başkan Uğur'dan 60 Mahalle Arsenikli Su İçiyor İtirafı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, Balıkesir Su Kanalizasyon İdaresi (BASKİ) Genel Kurulu toplantısında 60 mahallede vatandaşların arsenikli su içtiği, pek çok mahallede de nitrit ve nitratlı su kullanıldığı ile ilgili açıklamalarından sonra bugün de DHA'ya açıklamalarda bulundu.
Balıkesir Başkan Uğur'dan 60 Mahalle Arsenikli Su İçiyor İtirafı
15:23
Kazada Ölen Yırcalı Çiçek Son Yolculuğuna Uğarlandı Manisa’nın Soma ilçesine bağlı Yırca köyündeki termik santral için kesilen zeytin ağaçlarından topladığı zeytinleri yağhaneye götürürken bir otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybeden 50 yaşındaki Cemil Çiçek, gözyaşları arasında toprağa verildi.
15:23
Soma Kazada Ölen Yırcalı Köylü Toprağa Verildi Manisa'nın Soma İlçesi'nde, termik santral yapılması planlanan alandaki zeytinliklerin sahiplerinden olan ve yolun karşısına geçmek isterken bir otomobilin çarpmasıyla yaşamını yitiren 50 yaşındaki Cemil Çelik, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
Soma Kazada Ölen Yırcalı Köylü Toprağa Verildi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 08:17:12. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SAVAŞTEPE HABERLERİ
[Hata Bildir]