SON DAKİKA SBS HABERLERİ

Son Dakika Sbs Haberleri

 • 10:53Saraydaki Mücevher'in Başrol Oyuncusu Lee, Ekranlara Geri DönüyorSaraydaki Mücevher'in Başrol Oyuncusu Lee, Ekranlara Geri Dönüyor‘Saraydaki Mücevher’ dizisinin başrol oyuncusu Lee Young-ae, yeni bir dizi ile uzun bir aradan sonra tekrar ekranlara geri dönüyor.
 • 12:36Taşaltın: 'Urfalı Rektörler Vardı da ne Oldu' Demek İstemiyorum!Taşaltın: 'Urfalı Rektörler Vardı da ne Oldu' Demek İstemiyorum!Harran Üniversitesi'nin çiçeği burnunda rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, Urfalı olmadığı için kendisini eleştirenlere sitem etti.
 • 17:07Eurovision'u Avustralya Kazanırsa…Eurovision'u Avustralya Kazanırsa…Bu yılki Eurovision Şarkı Yarışması'nı kazanmasa da Almanya'nın gelecek yıl yarışmaya ev sahipliği yapma ihtimali bulunuyor.
 • 13:55Gençlik Spor'dan Başkan Vekili Özak'a ZiyaretGençlik Spor'dan Başkan Vekili Özak'a ZiyaretGençlik Spor İl Müdürü Muzaffer Çintımar, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla beraberindeki milli sporcu ve başarılı öğrencilerle Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak’ı ziyaret etti.
 • 16:30Okullar ne zaman tatil oluyor? 2015 Öğretim yılıOkullar ne zaman tatil oluyor? 2015 Öğretim yılıOkullar ne zaman tatil oluyor? 2014 - 2015 eğitim öğretim yılının kapanmasına az bir zaman kala öğrenci ve veliler birbirlerine bu soruyu soruyor. 7 Haziran seçimleri dolayısıyla okulların erken kapanacağı söylentileri yayılsa da okulların sene başında belirlenen takvime göre, yani 12 Haziran günü tatil olacağı açıklandı.
 • 16:27Okullar ne zaman kapanıyor, kapanış tarihi değişti mi?Okullar ne zaman kapanıyor, kapanış tarihi değişti mi?2014 - 2015 eğitim öğretim yılı ne zaman bitiyor? Okullar ne zaman kapanacak? 7 Haziran seçimleri dolayısıyla okulların erken kapanacağı söylentilerine MEB Bakanlı Nabi Avcı açıklık getirdi. Avcı, okulların daha önce belirlendiği gibi 12 Haziran'da tatil edileceğini söyledi.
 • 13:09Sbs Soruşturmasına İlişkin MEB'e Bilgi UlaşmadıANKARA (AA) – YILDIZ AKTAŞ - Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, 2010 yılında gerçekleştirilen Seviye Belirleme Sınavı'ndaki (SBS) kopya iddialarına ilişkin, "Henüz, bize intikal eden bir şey yok. Zaten SBS sorularının bilgisayarında bulunduğu söylenen kişi ÖSYM çalışanı. Milli eğitim çalışanı değil ama bizimle bir bağlantıları var mı bakanlık içerisinde bir yuvalanma var mı onlar da araştırılıyor" dedi.
 • 22:03Gün;Gün;"Erzincan'da Teog Sorunsuz Tamamlandı"TEOG sistemi kapsamında, 8.sınıf öğrencilerine yönelik yapılan 2.dönem sınavlarının ikinci oturumunun tamamlanmasının ardından 1 milyon 282 bin 512 öğrencinin ter döktüğü sınavların ikinci oturumu Fen ve Teknoloji ile başlatıldı.
 • 08:52Dünyanın En İyi Üniversitesine Kabul Edildi, Gidecek Parası YokDünyanın En İyi Üniversitesine Kabul Edildi, Gidecek Parası YokDünyanın en iyi üniversitelerinden biri olan MIT'e 65 bin dolarlık bursla kabul edilen Boğaziçili Enes Kocabey'in ABD'ye gidecek parası yok.
 • 21:11Anzak Tweetleri Spikeri İşinden EttiAvustralya'da farklı dillerde yayın yapan Special Broadcasting Service (SBS) televizyonu spor spikeri Scott McIntyre attığı Anzak tweetleri yüzünden işinden oldu.
 • 16:04Attığı Anzak Tweet'i Yüzünden İşinden OlduAvustralya'nın Special Broadcasting Service (SBS) kanalında çalışan Scott McIntyre Anzak Günü dolayısıyla attığı tweetler yüzünden işinden oldu.
 • 13:18Çanakkale İçin Attığı Tweet Spikeri İşinden EttiAvustralya'da bir televizyon kanalının spikeri, Anzak gününde attığı tweetler nedeniyle görevinden alındı.
 • 10:48Anzak Günü Hakkında Tweet Atan Spiker İşten AtıldıAnzak Günü Hakkında Tweet Atan Spiker İşten AtıldıAvustralya'nın SBS kanalında görevli spor spikeri Scott McIntyre Anzak Günü hakkında attığı tweetler yüzünden işten atıldı.
 • 19:07Kulp'un İçme Suyu Sorunu ÇözüldüKulp'un İçme Suyu Sorunu ÇözüldüDiyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Gültan Kışanak, 6,5 milyon liraya mal olan Kulp İçme Suyu İsale Hattı'nı hizmete açtı.