17:5100
SON DAKİKA SEBAHAT TUNCEL HABERLERİ

Son Dakika Sebahat Tuncel Haberleri


SEBAHAT TUNCEL

Kürt asıllı Türk siyasetçi. TBMM 23. Dönem Bağımsız İstanbul Milletvekili.Yasadışı bir örgüte üye olmak suçlaması ile yargılanırken İstanbul 3. Bölge'den bağımsız Türkiye Cumhuriyeti Milletvekili seçildi.

Mersin Üniversitesi Mut Meslek Yüksek Okulu Harita Kadastro programını bitirdi.... Devamı

   

  İstanbul Üniversitesi'nde Protesto!

  İstanbul Üniversitesi'nde Protesto!

  Vezneciler metro durağında toplanan bir grup öğrenci, Kobani’deki olayları protesto ettikleri gerekçesiyle haklarında soruşturma başlatıldığını iddia ederek protesto gösterisi düzenledi. (Dün 17:18)

   

  İ.ü Öğrencilerinin Eylemine Milletvekili Sebahat Tuncel?de Destek Verdi

  İ.ü Öğrencilerinin Eylemine Milletvekili Sebahat Tuncel?de Destek Verdi

  Haber: Süleyman KAYA Kamera: İbrahim AKTÜRK - İSTANBUL DHA Kobani'de yaşanan olayları üniversite içinde protesto ettikleri gerekçesiyle üniversite yönetimi tarafından haklarında soruşturma başlatıldığını ileri süren bir grup öğrenci eylem yaptı. (Dün 17:05)

   

  İstanbul Üniversitesin'de Protesto

  Vezneciler metro durağında toplanan bir grup öğrenci, Kobani’deki olayları protesto ettikleri gerekçesiyle haklarında soruşturma başlatıldığını iddia ederek protesto gösterisi düzenledi. (Dün 15:24)

   

  İ.ü Öğrencilerinin Eylemine Milletvekili Sebahat Tuncel'de Destek Verdi

  İ.ü Öğrencilerinin Eylemine Milletvekili Sebahat Tuncel'de Destek Verdi

  Kobani'de yaşanan olayları üniversite içinde protesto ettikleri gerekçesiyle üniversite yönetimi tarafından haklarında soruşturma başlatıldığını ileri süren bir grup öğrenci eylem yaptı. (Dün 15:05)

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  HDP Şanlıurfa Milletvekili Ayhan: "AKP iktidarının geliştirdiği eğitim politikaları sorunları çözeceği yerde her yıl yeni sorunları ve bu sorunlarla birlikte yeni eşitsizlikler, mağduriyetler yaratmaktadır" HDP İstanbul Milletvekili Tuncel: "17 ve 25 Aralık'ta ortaya çıkan durumun, Türkiye'de demokrasi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü, Milli Eğitim Bakanlığı, YÖK, ÖSYM ile üniversitelerin bütçelerinin görüşülmesine başlandı. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  HDP'li Sarıyıldız: "Tank, top ve tüfeklerinizle PKK'yı bitirmeye çalıştınız, olmadı. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Çelik Hakkındaki Gensoru Önergesi TBMM Genel Kurulu'nda

  HDP Muş Milletvekili Çelik: "Bin 150 odalı sarayı yaparsınız, 2 katrilyon üzerinde harcama yaparsınız bununla itibar kazandığınızı düşünürsünüz. Ama gün gelir milyonların açlık ve sefalet ile karşı karşıya kaldığı ülke gerçekliği sarayınızı başınıza bela eder" MHP Konya Milletvekili Kalaycı: "Sayın Bakan, size dürüstçe istifa yakışır. Hiç olmazsa kendi vicdanı sorumluluğunuzdan dolayı istifa edin. (09 Aralık 2014 Salı )

   

  TBMM Genel Kurulu

  CHP'nin TEOG sınavına ilişkin araştırma önergesinin görüşülmesi önerisi kabul edilmedi. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Hdp'li Tuncel Meclis'e 'Devlet Özür Dileme Kanun Teklifi' Sundu

  Hdp İstanbul Milletvekili Sebahat Tuncel, Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne, 'Devlet Özür Dileme Kanun Teklifi' sundu. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  HDP'li Tuncel'den 'Ermeni Soykırımını Tanıyalım' Teklifi

  HDP'li Tuncel'den "Ermeni Soykırımını Tanıyalım" Teklifi

  HDP İstanbul milletvekili Sebahat Tuncel, insanlığa karşı suç işlendiğini savunarak " Erdoğan, Ermeni soykırımı için özür dilesin" teklifini sundu. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  TBMM Genel Kurulu

  AK Parti Grup Başkanvekili Satır: "Evlilik cüzdanı erkek ile kadının bir ömrü paylaşma kararlılığının sözleşmesidir, kadına sahip olunduğunu tescilleyen bir belge değildir" CHP'li Küçük: "Bu ülkede kadın olmanın fıtratında dayak yemek, şiddet görmek olmasın, ölmek olmasın" MHP'li Öz: "Kadına yönelik. (25 Kasım 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.12.2014 17:51:45. #1.11#