SON DAKİKA SECIM SISTEMI HABERLERİ

Son Dakika Secım Sıstemı Haberleri

12:02
Kendi Gazeteni 'Papiroom'da Yap İzmir'de, Yaşar Üniversitesi'nde Yazılım Mühendisliği eğitimi alan 26 yaşındaki Mert Karaok, internette ortamında isteyen herkese kendi gazetesini yapma imkanı tanıyan bir program hazırladı.
Kendi Gazeteni 'Papiroom'da Yap
11:59
MHP'den Türk Kamu-sen'e Ziyaret Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ardahan İl Yönetimi, Türk Kamu sen İl temsilcililiğini ziyaret etti.
11:58
Oto Yıkamada Self Servis Dönemi Eskişehir’de hizmete giren bir işletmede vatandaşlar oto yıkamada ilk olarak yapılan ‘Self Servis’ ile araçlarını kendileri temizliyor.
Oto Yıkamada Self Servis Dönemi
11:54
Cumhurbaşkanı Halktan Oy İster Mi? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, parlamento seçimleri için halktan AKP'ye oy vermelerini istedi.
Cumhurbaşkanı Halktan Oy İster Mi?
11:45
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: "Malatya'yı Temsil Etmek Benim İçin En Büyük Onur" CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, bütün ilçelerin sorunlarına çare olmaya çalıştığını belirterek, “Benim için en büyük onur Malatya’yı temsil etmektir” dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: 'Malatya'yı Temsil Etmek Benim İçin En Büyük Onur'
11:42
Başarılı Öğrenciler İlk Kez Havuzda Yüzdüler Vanlı başarılı öğrenciler, Tuşba Belediye Başkanı Doç. Dr. Fevzi Özgökçe’nin kendilerine karne hediyesi olarak sunduğu Aqua Park’ta gönüllerince yüzüyor, oynuyor ve arkadaşlarıyla eğleniyorlar.
Başarılı Öğrenciler İlk Kez Havuzda Yüzdüler
11:27
İzmir Kuş Cenneti'ne 4 Bin Fidan İzmir Kuş Cenneti’ne 4 bin fidan dikileceği bildirildi.
11:08
Başkan Tütüncü Mahalle Turlarına Devam Ediyor Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, Hüsnü Karakaş Mahallesi’nde hastaları ziyaret etti, mahallelinin isteklerini dinledi.
Başkan Tütüncü Mahalle Turlarına Devam Ediyor
11:05
Keçiören Pazarları Kamera Takibinde Keçiören Belediyesi zabıta ekipleri vatandaşların huzurlu ve güvenli alışveriş yapmalarını sağlamak amacıyla semt pazarlarını hem yaya ekipler ile hem de kameralar aracılığı ile takip ediyor.
Keçiören Pazarları Kamera Takibinde
11:01
"Başkanlık Sistemi Olmadan Yeni Türkiye Olmaz" Adalet Bakanı Bekir Bozdağ başkanlık sistemi olmadan yeni Türkiye'nin olamayacağını söyledi. Her dönemde anayasanın değiştirilemeyeceğini söyleyen Bozdağ dinlemelerin paralel yapı tarafından yapıldığına ilişkin ciddi delillerin olduğunu vurguladı.
11:00
Ysk: 7 Haziran Seçimlerine 31 Siyasi Parti Katılacak Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) yeterliliği belirlediği, 7 Haziran'da yapılacak 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne katılma yeterliliğini taşıyan 31 siyasi parti Resmi Gazete’de yayımlandı.
10:35
Türkiye'nin Başarısı İTÜ'de Ders Konusu Oldu Vodafone Türkiye’nin 2009 yılında başlattığı Stratejik Dönüşüm Programı, İTÜ Executive MBA programında ders konusu oldu.
10:30
Marmarabirlik Mudanya Seçimlerinde Ali Yıldız Fark Attı Bursa'da Marmarabirlik'e bağlı 150 Sayılı Mudanya Zeytin Tarım Satış Kooperatifi'nin üç adaylı olağan genel kurulunda mevcut başkan Ali Yıldız en yakın rakibine üç kat fark atarak bin 788 oyla 4 yıllığına yeniden başkan seçildi.
10:24
Seçim Takvimi Açıklandı! Seçim takvimi açıklandı!
Seçim Takvimi Açıklandı!
10:21
Oto Yıkamada Self Servis Dönemi Eskişehir’de hizmete giren bir işletmede vatandaşlar oto yıkamada ilk olarak yapılan ‘Self Servis’ ile araçlarını kendileri temizliyor.
Oto Yıkamada Self Servis Dönemi
09:43
Toplu Ulaşımda Mesafeye Göre Ücretlendirme Dönemi Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, toplu ulaşımda mesafeye göre ücretlendirme yapılacağını söyledi.
09:14
7 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri Takvimi Resmi Gazete'de Yayınlandı 7 Haziran’da yapılacak Milletvekili Genel Seçimi’ne katılacak siyasi partileri ve seçim takvimi Resmi Gazete’de yayınlandı.
09:04
Nazilli Toplum Sağlığı Merkezi'nden 'Lepra Hastalığı' Açıklaması Nazilli Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Tabibi Dr. Hakan Derici, “Lepra (Cüzam) tanısı kolay, tedavisi kesin, erken tanı konduğunda önlenebilir, çağdışı bir hastalıktır” dedi.
Nazilli Toplum Sağlığı Merkezi'nden 'Lepra Hastalığı' Açıklaması
07:50
Korkutan Fon Sistemi Senaryoları: İşçiye Yüzde 60 Ekonomik Darbe Kıdem tazminatı sistemi değiştirilerek, fon sistemiyle yarım maaşa dönülmesi planlanıyor. Ancak Ankara'daki fon sistemi senaryolarında çalışanların kıdem tazminatı yüzde 60 oranında eriyor.
Korkutan Fon Sistemi Senaryoları: İşçiye Yüzde 60 Ekonomik Darbe
03:06
Milletvekili Genel Seçim Takvimi YSK'nın belirlediği takvime göre seçim başlangıcı 10 Mart, kesin aday listeleri 24 Nisan'da ilan edilecek Seçim propagandası ve yasakları 28 Mayıs'ta başlayacak, 6 Haziran saat 18.00'de sona erecek.
02:32
Başkanlık Sistemi Demokrasi Ve Muhalefet Muhalefet, başkanlık sistemine neden karşı çıkıyor? Bu sistemin demokrasiyi zayıflatacağını mı düşünüyor? Yoksa mevcut sistemi daha demokratik bulduğu için mi başkanlığa karşı? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, başkanlık sistemiyle ilgili düşüncelerini...
02:32
Başkanlık Sistemi: Mecburiyet Mi, Tercih Mi? Görüldüğü kadarıyla başkanlık sistemi kampanyası resmen başlamış bulunuyor. Bizlere de "tartışın" çağrıları yapılıyor. Elbette tartışacağız. Ama önce bir noktayı netleştirmemiz lazım: Biz başkanlık sistemine parlamenter sistemden daha iyi olduğu...
02:16
Genel Seçimlere Katılacak Partiler Açıklandı Yüksek Seçim Kurulu, 7 Haziran'da yapılacak Milletvekili Genel Seçimi'ne katılacak siyasi partileri belirledi.
01:43
Genel Seçimlere 31 Parti Katılacak YSK, 7 Haziran'da yapılacak 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne katılacak siyasi partileri ve seçim takvimini belirledi.
Genel Seçimlere 31 Parti Katılacak
00:31
Başkanlık Sistemi Demokrasi Ve Muhalefet Muhalefet, başkanlık sistemine neden karşı çıkıyor? Bu sistemin demokrasiyi zayıflatacağını mı düşünüyor? Yoksa mevcut sistemi daha demokratik bulduğu için mi başkanlığa karşı? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, başkanlık sistemiyle ilgili düşüncelerini...
00:26
İran'da Musevi ve Kerrubi'nin Ev Hapsi İran Cumhurbaşkanı Ruhani, muhalif lider Musevi, eşi Rahneverd ve Kerrubi'nin ev hapsi ile ilgili konunun iki hafta içinde Ulusal Güvenlik Konseyi'nde görüşülmesi talimatı verdi.
00:23
Bu Cihazlar Artık Daha Güçlü Panasonic en yeni Intel teknolojisini Toughbook ve Toughpad ürün ailesi ile bir araya getiriyor.
00:08
Başbakan Davutoğlu Afyonkarahisar'da Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti Afyonkarahisar İl Kongresi’ne katılmak üzere gece geç saatlerde kente geldi.
Başbakan Davutoğlu Afyonkarahisar'da
23:40
Erdoğan Girişimci İş Adamları Vakfı "Girişimcilik Ödülleri" Töreni'nde Konuştu Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan, Girişimci İş Adamları Vakfı "Girişimcilik Ödülleri" Töreni'ne katıldı.
23:10
Macaristan'dan "Dinler Arası Birlik" Mesajı Macaristan'dan "Dinler arası birlik" mesajı- Jobbik Partisi Genel Başkanı Vona: - "Macar Katolik kilisesinin, İslam ve diğer din temsilcileriyle en iyi irtibatı kurması gerektiğine defalarca değinmiştim. Dünyaya kardeş olduğumuzu ve tek bir Tanrı'ya inandığımızı gösterelim" Macaristan'ın ikinci büyük partisi Jobbik'in Genel Başkanı Gabor Vona, "Macar Katolik kilisesinin, İslam ve diğer din temsilcileriyle en iyi irtibatı kurması gerektiğine defalarca değinmiştim. Dünyaya kardeş olduğumuzu ve
Macaristan'dan 'Dinler Arası Birlik' Mesajı
22:51
Macaristan'dan "Dinler Arası Birlik" Mesajı Jobbik Partisi Genel Başkanı Vona: "Macar Katolik kilisesinin, İslam ve diğer din temsilcileriyle en iyi irtibatı kurması gerektiğine defalarca değinmiştim. Dünyaya kardeş olduğumuzu ve tek bir Tanrı'ya inandığımızı gösterelim"
22:38
Girişimcilik Ödülleri" Töreni Cumhurbaşkanı Erdoğan: (2) "Milletimiz, namusu bildiği oyuna, iradesine güçlü bir şekilde sahip çıkarak, hiçbir şekilde vesayete izin vermeyeceğini ortaya koydu.
22:28
Erdoğan: Merkez Bankamızın Faiz Oranında Direnmesini Doğru Bulmuyorum Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Merkez Bankası'nın faiz oranlarını düşürmesi gerektiğini belirterek, "İnsanı böyle adeta çıldırtacaklar, enflasyon düşerse faizi düşüreceklermiş" dedi.
Erdoğan: Merkez Bankamızın Faiz Oranında Direnmesini Doğru Bulmuyorum
22:08
Girişimcilik Ödülleri" Töreni Cumhurbaşkanı Erdoğan: (1) "Gerçekten de her alanda olduğu gibi iş hayatında da ahlaki ölçüler esas alınmadan atılan her adım belki para kazandırabilir ama ferdi de toplumu da uçuruma sürükler, bedbaht eder" "Merkez Bankamızın özellikle Avrupa'da, dünyada faiz oranları düşerken hala bu faiz oranında direnmesini doğru bulmuyorum.
21:34
Faruk Çelik: "Bu Millet Kendi Evlatları Üzerinde Plan Yapanlara Fırsat Vermemeli" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik, Rize'de- Çelik: "Bu millet kendi evlatları üzerinde plan yapanlara fırsat vermemeli"- "Türkiye'de hep söylüyorum ana sorun muhalefetin yeterli olmayışıdır"- "CHP'nin tapusu Kılıçdaroğlu'nda, MHP'nin tapusu Bahçeli'de, HDP'nin tapusu dağda veya adada ama AK Parti'nin tapusu Rizelilerde ve Türkiye'de" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "CHP'nin tapusu Kılıçdaroğlu'nda, MHP'nin tapusu Bahçeli'de, HDP'nin tapusu dağda veya adada ama AK
Faruk Çelik: 'Bu Millet Kendi Evlatları Üzerinde Plan Yapanlara Fırsat Vermemeli'
21:27
MHP Genel Başkan Yardımcısı Kaya - 7 Haziran Seçimleri MHP Kırıkkale İl Kongresi MHP Kırıkkale İl Kongresi Genel Başkan Yardımcısı Atila Kaya'nın katılımıyla gerçekleşti.
MHP Genel Başkan Yardımcısı Kaya - 7 Haziran Seçimleri
20:49
Super Bowl" Finali Öncesinde Kızamık Korkusu ABD'de Kaliforniya merkezli kızamık salgınının neden olduğu korku, Amerikan futbolunun şampiyonluk maçı "Super Bowl"un yapılacağı Arizona'ya kadar uzandı.
20:48
Podemos'tan Madrid'de Dev Miting İspanya'nın başkenti Madrid'de tasarruf tedbirleri karşıtı Podemos ('Başarabiliriz') hareketinin düzenlediği mitinge on binlerce kişi katıldı.
Podemos'tan Madrid'de Dev Miting
20:25
AK Parti Bilecik 5. Olağan İl Kongresi BİLECİK (İHA) – AK Parti Bilecik 5. Olağan İl Kongresinde il başkanlığına Avukat Kadir Bayrak seçildi.
AK Parti Bilecik 5. Olağan İl Kongresi
20:01
'Vallahi Yalan Söylüyorlar' Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, başkanlık sistemi konusuna değinerek, "Padişahlık diyorlar, başkanlıktan padişahlık çıkmaz. Niye padişahlık diyorlar? Milleti korkutmak için diyorlar. Demokrasi yok olur diyorlar. Vallahi yalan söylüyorlar" dedi.
19:58
İtalya: Yeni Cumhurbaşkanı Mattarella ve Güçlü Başbakan Renzi İtalya'da cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturan Sergio Mattarella çok fazla tanınan bir isim değil. 73 yaşındaki Sicilyalı bir dönem milletvekilliği ve bakanlık yapmış olsa da pek konuşmayan ve basından uzak duran birisi. Peki kendisinden beklentiler neler?
İtalya: Yeni Cumhurbaşkanı Mattarella ve Güçlü Başbakan Renzi
19:45
AK Parti Genel Sekreteri İpek AK Parti Tunceli 5. Olağan İl Kongresi- AK Parti Genel Sekreteri İpek: "Terörü sonlandırmak için ortaya koyduğumuz proje, millidir.
19:41
AK Parti Genel Sekreteri İpek AK Parti Tunceli 5. Olağan İl Kongresi- AK Parti Genel Sekreteri İpek: "Terörü sonlandırmak için ortaya koyduğumuz proje, millidir.
AK Parti Genel Sekreteri İpek
19:29
MHP Tokat Merkez İlçe Başkanlığı'na Özcan Seçildi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Merkez İlçe kongresinde Av. Alparslan Özcan, başkan seçildi.
MHP Tokat Merkez İlçe Başkanlığı'na Özcan Seçildi
19:17
Hdp'li Demir Çelik: Seçim Barajı Üzerinden İstikrar Sağlanmaz Hdp Muş Milletvekili Demir Çelik yüzde 10 seçim barajının antidemokratik ve kabul edilemez olduğunu söyleyerek, "Yüzde 10 seçim barajı üzerinden istikrar sağlanmaz" dedi.
Hdp'li Demir Çelik: Seçim Barajı Üzerinden İstikrar Sağlanmaz
18:57
Bozdağ: "Sandıkta İktidar Olan Millet İlk Defa Ankara'da da Gerçek Manada Muktedir Oldu" AK Parti Çankırı 5. Olağan Kongresi- Adalet Bakanı Bozdağ: (2)- "Sandıkta iktidar olan millet, ilk defa Ankara'da da gerçek manada muktedir oldu, iktidar oldu.
18:55
Bozdağ: "Sandıkta İktidar Olan Millet İlk Defa Ankara'da da Gerçek Manada Muktedir Oldu" AK Parti Çankırı 5. Olağan Kongresi- Adalet Bakanı Bozdağ: (2)- "Sandıkta iktidar olan millet, ilk defa Ankara'da da gerçek manada muktedir oldu, iktidar oldu.
Bozdağ: 'Sandıkta İktidar Olan Millet İlk Defa Ankara'da da Gerçek Manada Muktedir Oldu'
18:45
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak - Başkanlık Sistemi CHP İş Dünyası Grubu, Mardin'de- CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak: "Türk demokrasisinde bizim kanaatimize göre en uygun sistem parlamenter demokrasidir" CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, "Türk demokrasisinde bizim kanaatimize göre en uygun sistem parlamenter demokrasidir" dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak - Başkanlık Sistemi
18:39
İtalya'nın Yeni Cumhurbaşkanı Mattarella Salı Günü Yemin Edecek İtalya Cumhurbaşkanlığına seçilen Sergio Mattarella, 3 Şubat Salı günü yemin ederek göreve başlayacak.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 12:12:58. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SECIM SISTEMI HABERLERİ
[Hata Bildir]