07:3900
SON DAKİKA SECIM SISTEMI HABERLERİ

Son Dakika Secım Sıstemı Haberleri

   

  CHP'li İnce: Şerefli İkincilik Değil, İktidar Hedefliyorum (2)

  CHP'li İnce: Şerefli İkincilik Değil, İktidar Hedefliyorum (2)

  'ben BU PARTİYİ İKTİDAR YAPACAĞIM' İzmir'in ardından CHP Manisa İl Başkanlığı'nda delegelerle bir araya gelen CHP Genel Başkan Adayı Muharrem İnce'yi İl Başkanı Cahit Kaplan, CHP Manisa milletvekilleri Sakine Öz, Hasan Ören ve Kemal Kılıçdaroğlu'na tam destek verdiğini açıklayan Özgür Özel karşıladı. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Cumhurbaşkanı Gül'den '7 Yılın Samimi Muhasebesi'

  Cumhurbaşkanı Gül'den '7 Yılın Samimi Muhasebesi'

  Cumhurbaşkanı Abdulllah Gül, 28 Ağustos'ta yapılacak devir-teslim töreni öncesi veda mesajı yayınladı. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Cumhurbaşkanı Gül'den Veda Mesajı

  Cumhurbaşkanı Gül'den Veda Mesajı

  Görev süresi 28 Ağustos’ta dolacak olan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, halka hitaben yayımladığı veda mesajında, "Millî iradenin temsilcisi, yüce Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından seçildiğim Cumhurbaşkanlığı görevimde, öncelikle, Çankaya’nın kapılarını halkımıza açtım. Devleti ve Milleti kucaklaştırdım, kaynaştırdım. Anayasa’yı uygulama ve devlet kurumları arasında uyumu sağlama görevimi, en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştım" dedi. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Cumhurbaşkanı Gül'den Veda Mesajı: Hepinizi Allah'a Emanet Ediyorum

  Görev süresi 28 Ağustos’ta dolacak olan Cumhurbaşkanı Gül, halka hitaben yayımladığı veda mesajında, “Millî iradenin temsilcisi, yüce Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından seçildiğim Cumhurbaşkanlığı görevimde, öncelikle, Çankaya’nın kapılarını halkımıza açtım. Devleti ve Milleti kucaklaştırdım, kaynaştırdım. Anayasa’yı uygulama ve devlet kurumları arasında uyumu sağlama görevimi, en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştım” dedi. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'den Veda Mesajı

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'den Veda Mesajı

  Görev süresi 28 Ağustos'ta dolacak olan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, halka hitaben bir veda mesajı yayımladı. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Askon Genel Başkanı Koca Açıklaması

  Askon Genel Başkanı Koca Açıklaması

  "Yeni hükümetin 10 aylık değil de 10 yıllık bir projeksiyonla ekonomi programı hazırlamasını arzu ediyoruz" "Bu hazırlanacak yeni program 2023 hedeflerini gerçekleştirmeye odaklanmış olmalı. Bu büyük bir atılım demek" (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Çalışmalardan Vatandaş Memnun

  Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, belediyenin şehir içerisinde yapmış olduğu alt ve üst yapı çalışmalarını yerinde inceledi. Vatandaşlarla istişare etti. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Mısırlı Düşünür: Daha Büyük Gezi Olaylarına Hazırlıklı Olun

  Mısırlı Düşünür: Daha Büyük Gezi Olaylarına Hazırlıklı Olun

  Mısırlı düşünür Amin, Erdoğan yönetiminin sürdürülebilir olmadığını söyleyerek, "Krizler yaşanacak, patlamalar olacak, Gezi benzeri olayların çok daha fazlasını beklemeliyiz" dedi. (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Cherokee Kabuk Değiştirdi

  Cherokee Kabuk Değiştirdi

  Türkiye’de Tofaş çatısı altında temsil edilmekte olan Jeep markasının orta SUV segmentindeki modeli Cherokee’yi, yenilenen yüzü ve gelişen teknolojisiyle Göcek yollarında yakından tanıma ve inceleme fırsatı bulduk. Ülkemizde sadece 2.0 litrelik dizel motor ve orta SUV segmentinde ilk kez kullanılan 9 ileri otomatik şanzıman kombinasyonuyla satışa sunulacak Yeni Cherokee, dört tekerden çekiş sistemine sahip. Henüz satışa sunulmadan 300 adetlik ön sipariş alan Longitude ve Limited (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Sağlık-Sen Genel Başkanı Memiş Açıklaması

  Sağlık-Sen Başkanlar Kurulu, Afyonkarahisar’da toplandı. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Hilvan, 88 Yıldır Su Bekliyor

  Hilvan, 88 Yıldır Su Bekliyor

  Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesi ilçe statüsü kazandığı 1926 yılından bu yana hala içme suyu sorunu yaşıyor. (24 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Muharrem İnce: CHP'nin Başına Uzun Adamı Getirin

  Muharrem İnce: CHP'nin Başına Uzun Adamı Getirin

  İnce'yi, İl Başkanı Salıcı kapıda karşıladı. (23 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

 

  TBB Başkanı Hüseyin Aydın Kredi Derecelendirme Kuruluşlarını Eleştirerek ' Seçimini Yapmış Bir...

  TBB Başkanı Hüseyin Aydın Kredi Derecelendirme Kuruluşlarını Eleştirerek " Seçimini Yapmış Bir...

  Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydın,kredi derecelendirme kuruluşlarının, siyasi istikrarsızlık vurgusu içinde Türkiye ekonomisine yönelik son değerlendirmelerini eleştirerek, "Demokrasilerde seçimler istikrar açısından en önemli parametre.Seçimlerini yapmış bir ülkenin hala belirsizlik içinde olduğunu söylemek için birilerinin kafasının çok belirsiz olması gerekiyor. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  TBB Başkanı Aydın, Soruları Yanıtladı Açıklaması

  TBB Başkanı Aydın, Soruları Yanıtladı Açıklaması

  "(Bank Asya'da yaşananların sektöre yansıması ile ilgili) Türk bankacılık sektörü ufak tefek rüzgarlardan, esintilerden etkilenmeyecek kadar güçlüdür" "Yüzde 12'nin altında bir özkaynak karlılığı, bizim özkaynak biriktirmemize mani oluyor. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  Emine Ülke Tarhan: Asıl AKP'ye Çalışanlar Yöneticiler

  Emine Ülke Tarhan: Asıl AKP'ye Çalışanlar Yöneticiler

  CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nu istifaya çağıran CHP'li Tarhan "Asıl AKP'ye çalışanlar lüks restoranlarda ahkam keserek halkı ikna ettiğini zanneden yöneticilerdir" dedi. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  Hızlı Tren Hattında İnsanların Hayatı Bir Düdüğe Bağlı

  Hızlı Tren Hattında İnsanların Hayatı Bir Düdüğe Bağlı

  YHT hattının Alifuatpaşa Beldesi'nden geçen bölümünde, yayalar için açılan geçitte, hiçbir güvenlik önlemi yok. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  Erdoğan İçin Hedef 2015 Seçimleri

  Cumhurbaşkanlığı görevini 28 Ağustos'ta devralacak olan Recep Tayyip Erdoğan, öncesinde "2015 projesini" gerçekleştirecek altyapıyı oluşturmaya çalışıyor. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  CHP'li Muharrem İnce İstifa Etti

  CHP'li Muharrem İnce İstifa Etti

  CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, “Bugün itibariyle yasal bir zorunluluk olmamasına rağmen CHP Grup Başkanvekilliğinden istifa ettim” dedi. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  İnce: Tüzüğe 2 Seçimde Birinci Olamayan Başkan İstifa Eder Hükmü Koyacağım

  İnce: Tüzüğe 2 Seçimde Birinci Olamayan Başkan İstifa Eder Hükmü Koyacağım

  CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, partisinin grup başkanvekilliğinden istifa ettiğini açıklayarak 5-6 Eylül’de yapılacak kurultayda genel başkanlığa aday olacağını açıkladı. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Muharrem İnce CHP Grup Başkan vekilliği görevinden istifa etti

  Muharrem İnce CHP Grup Başkan vekilliği görevinden istifa etti

  CHP Grup Başkan vekilliği Yalova Milletvekili Muharrem İnce, görevinden istifa ettiğini ve CHP'nin olağanüstü kurultayda CHP Genel Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Muharrem İnce: CHP Grup Başkanvekilliği Görevimden İstifa Ettim

  Muharrem İnce: CHP Grup Başkanvekilliği Görevimden İstifa Ettim

  CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, CHP Grup Başkanvekilliği görevinden istifa ettiğini ve CHP Genel Başkanlığına aday olduğunu söyledi. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Haluk İpek: 'Kongreden güçlü bir şekilde çıkacağız' -

  Haluk İpek: "Kongreden güçlü bir şekilde çıkacağız" -

  AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek, partisinin 27 Ağustos'ta gerçekleştirilecek kongresine ilişkin, "Bu kongre AK Parti'nin bugüne kadar yaptıklarını yeniden taçlandıracağı, ağır sorumlulukların tekrar yüklenildiği, Türkiye Cumhuriyeti'nin önce 2015 ardından 2023, 2053 ve 2071'e giderken güçlenerek yoluna devam ettiği bir kongre olacak" dedi. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Kongreden Güçlü Bir Şekilde Çıkacağız'

  Kongreden Güçlü Bir Şekilde Çıkacağız"

  AK Parti Genel Sekreteri İpek: "Bu kongre AK Parti'nin bugüne kadar yaptıklarını yeniden taçlandıracağı, ağır sorumlululukların tekrar yüklenildiği, Türkiye Cumhuriyeti'nin önce 2015 ardından 2023, 2053 ve 2071'e giderken güçlenerek yoluna devam ettiği bir kongre olacak" "Şimdi biz 2015 seçimlerinde yeni anayasa değişikliğine imkan verecek Meclis çoğunluğunu sağlamak amacıyla önemli bir kongreye gidiyoruz. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Başbakan Yardımcısı Arınç Açıklaması

  "2015 seçimlerini takiben tek başımıza anayasayı yapacak noktaya gelirsek veya parlamentoda bir uzlaşma imkanı olursa yeni bir anayasa yapacağız" "Bu anayasaya da başkanlık sistemlerinden herhangi birisini, Türkiye için daha iyi yönetilebilir bir sistem olarak düşündüğümüz için gerçekleştireceğiz" "(Abdullah Gül'ün durumu) Milletvekili sıfatı olmadığı için esasen başbakan olması mümkün değil. Ne zamana kadar başbakan olabilir? (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Öcalan: Hdp Yarınların İktidarı Olacaktır

  Abdullah Öcalan, 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimini değerlendirirken, "Bu sonuçlarla Halkların Demokratik Partisi (HDP) günümüzün demokratik ve etkin muhalefeti, yarınların da en geniş tabanlı demokratik iktidarı olacaktır" dedi. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Pakistan'da Hükümet Karşıtı Protestolar

  Pakistan Adalet Hareketi ve Pakistan Halk Hareketi konvoyları başkent İslamabad'a ulaştı. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Mersin'in Ulaşım Sorununa Yeni Çözüm Monoraıl Sistem

  Mersin'in Ulaşım Sorununa Yeni Çözüm Monoraıl Sistem

  Mersin Büyükşehir Belediyesi, kentin ulaşım ve toplu taşıma sorununu Monorail (Tekray) Sistem ile çözmek için kolları sıvadı. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Eski Emniyet Müdürü: Operasyon Yapılsaydı İranlı Ajanlar Yakalanacaktı

  Eski Emniyet Müdürü: Operasyon Yapılsaydı İranlı Ajanlar Yakalanacaktı

  Eski Hakkari Emniyet Müdürü Tufan Ergüder, Selam Tevhid örgütünün bir paralel yapılanma olduğunu, operasyon yapılması halinde İranlı ajanların yakalanabileceğini söyledi. (15 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Artık Daha Olgun: Nissan Juke

  Artık Daha Olgun: Nissan Juke

  Nissan’ı B-Crossover segmentinde başarıyla temsil eden Juke, makyajlanan tasarımı ve geliştirilen özellikleriyle iddiasını arttırıyor. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  MHP'li Yalçın: Erdoğan'ın Sistemi Tıkamaya Hakkı ve Yetkisi Yoktur

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, halkın AK Partiyle Anayasa'yı değiştirecek veya başkanlık sistemini getirecek yetkiyi vermediğini ifade ederek, "Erdoğan'ın, icranın işlerine burnunu sokması demek rejim krizi ve siyasi buhran demektir. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  ADD Genel Başkanı Çölaşan: Cumhuriyet Sahipsiz Değildir

  ADD Genel Başkanı Çölaşan: Cumhuriyet Sahipsiz Değildir

  Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanı Tansel Çölaşan Türkiye'de siyaset kurumunun tavizkar ve teslimiyetçi anlayışının iflas ettiğini söyledi. (14 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Başbakan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı Seçilmesinin Avrupa Yansımaları

  Cumhurbaşkanı seçilen Başbakan Erdoğan'a Avrupa'nın dört bir yanından tebrik mesajı geldi Erdoğan'ın cumhurbaşkanı seçilmesi, bütün Avrupa basınında geniş yer aldı. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Başbakan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı Seçilmesinin Avrupa Yansımaları

  Cumhurbaşkanı seçilen Başbakan Erdoğan'a Avrupa'nın dört bir yanından tebrik mesajı geldi Erdoğan'ın cumhurbaşkanı seçilmesi, bütün Avrupa basınında geniş yer aldı. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  CHP Myk Toplantısı

  CHP Myk Toplantısı

  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: (2) "(Bir grup milletvekilinin kurultay çağrısı) Arkadaşlarımızın mutlaka dayandıkları bir güç vardır. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  CHP'li Koç: Bugün Hesap Soruyoruz Diyenlerden Hesap Sorulmalı

  CHP'li Koç: Bugün Hesap Soruyoruz Diyenlerden Hesap Sorulmalı

  Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Prof. Dr. Haluk Koç, MYK toplantısı devam ederken, cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarına ilişkin değerlendirmelerde bulunarak gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  CHP'de MYK Toplantısı

  CHP'de MYK Toplantısı

  Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç, "Hiçbir CHP yöneticisi, başta Sayın Genel Başkanımız olmak üzere, eğer bir kurultay çağrısı yapılacak ise hiçbir kurultay delegemize 'imza verin ya da vermeyin' yönünde bir telkinde bulunmayacaklardır. İstedikleri imzalar toplandığında, yine hiçbirisinin, kurultayın toplanacağından bir endişesi olmamalıdır" dedi. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  1chp'li Koç: Bugün Hesap Soruyoruz Diyenlerden Hesap Sorulmalı

  1chp'li Koç: Bugün Hesap Soruyoruz Diyenlerden Hesap Sorulmalı

  "istedikleri İMZALAR TOPLANDIĞINDA KURULTAY TOPLANIR" Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Prof. Dr. Haluk Koç, MYK toplantısı devam ederken, cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarına ilişkin değerlendirmelerde bulunarak gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
03.09.2014 07:39:52. #1.12#