SON DAKİKA SECIM SISTEMI HABERLERİ

Son Dakika Secım Sıstemı Haberleri

10:13
Anadolu Yıldızlar Liginde Rize'li Sporcuların Başarılarıyla Göz Dolduruyor Türkiye Anadolu Yıldızlar liginde Rize ilini bir çok ilde temsil eden sporcular, 9 farklı branşta başarı göstererek bir üst tura çıkmaya hak kazandılar.
Anadolu Yıldızlar Liginde Rize'li Sporcuların Başarılarıyla Göz Dolduruyor
10:11
Akılcı İlaç Kullanımı İçin Önemli Çağrı Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Güllüçayır, bilinçsiz ilaç kullanımına dikkat çekerek, "Fazla ilaç kullanmak kimyasala boğulmaktan başka bir şey değildir." dedi.
Akılcı İlaç Kullanımı İçin Önemli Çağrı
10:07
Erzurum Atatürk Üniversitesi, Kağıt Kullanımından Vazgeçecek Erzurum'da 1957 yılında kurulan 20 fakülte, 10 meslek yüksek ve yüksek okulu bulunan Atatürk Üniversitesi, kağıt kullanımına veda etmeye hazırlanıyor.
Erzurum Atatürk Üniversitesi, Kağıt Kullanımından Vazgeçecek
09:59
Yeni 'Avm Yasası' Yürürlüğe Girdi ‘AVM Yasası’ olarak da bilinen Bakanlar Kurulu'nun sorumluluğundaki 6585 sayılı Perakende Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun yürürlüğe girdi.
09:58
Hanönü'nün Nüfusu Azaldı Hanönü ilçesinin nüfusunun azaldığı bildirildi.
Hanönü'nün Nüfusu Azaldı
09:54
Ben de Korkuyorum Tamer Karadağlı ve Emre Kınay'dan sonra şimdi de o
Ben de Korkuyorum
09:52
Elektrik Taslağı Kayıp-kaçak Bedellerini Yasallaştırır" Hükümetin Meclis'e yolladığı "Elektrik Piyasası" taslağının yasalaşması durumunda, "kayıp-kaçak" bedellerini yasallaştıracağını savunan tüketici örgütleri, tasarının geçmesi durumunda Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne gidecekleri uyarısında bulundu.
Elektrik Taslağı Kayıp-kaçak Bedellerini Yasallaştırır'
09:46
Avm Kanunu Resmi Gazete'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylanan alışveriş merkezlerine ilişkin düzenlemeyi de içeren 6585 sayılı Perakende Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun Resmi Gazete’de yayımlandı.
Avm Kanunu Resmi Gazete'de
09:45
Seyfettin Bilen, Başkanlarla Toplantı Yaptı AK Parti Adıyaman İl Başkanı Seyfettin Bilen, kadın, gençlik ve ilçe başkanları ile parti binasında toplantı düzenledi.
Seyfettin Bilen, Başkanlarla Toplantı Yaptı
09:25
Kılıçdaroğlu Metroya Bindi, Vatandaşlarla Sohbet Etti Seçim propagandasında kullanılacak reklam filmi için Bursa'ya gelen Kemal Kılıçdaroğlu metroya bindi, vatandaşlarla sohbet edip dertlerini dinledi.
Kılıçdaroğlu Metroya Bindi, Vatandaşlarla Sohbet Etti
09:00
Kadri Gürsel'i Şok Sokan Cevap: Altta Kalmışlığın... Burhan Hoca meselenin ne olduğunu buldu
Kadri Gürsel'i Şok Sokan Cevap: Altta Kalmışlığın...
08:59
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: Şike Davası, Türk Futboluna Zarar Vermedi Dersek Yanılırız Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, şike davasının Türk futboluna zarar verdiğini açıkladı.
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: Şike Davası, Türk Futboluna Zarar Vermedi Dersek Yanılırız
08:55
Bakan Avcı Eskişehirlilere Müjdeler Verdi Bakan Avcı, Odunpazarı Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu'nun açtı
08:32
İşte Ak Parti'nin 2015 Seçim Sloganı AK Parti Haziran 2015 seçimlerinde kullanacağı sloganı netleşti. Slogana başkanlık sistemine vurgu var.
08:27
En Büyük 2 Şehirde Son Anket!
08:23
Nevşehir Belediyesi'nden Çevreye Duyarlı Yaklaşım 2010 yılının Nisan ayında faaliyete geçen tesiste günlük olarak yaklaşık 16 bin metreküp atık su arıtılıyor.
08:22
İstanbul'da HDP, MHP'yi Geçti ORC Araştırma şirketi, yaklaşan seçimler öncesi Ankara ve İstanbul'da seçmenin nabzını tuttu. İstanbul'da HDP yüzde 5,9 oy oranıyla, yüzde 5,3 alan MHP'yi geçti.
İstanbul'da HDP, MHP'yi Geçti
08:17
Kıdem Tazminatında Yeni Dönem Her bir çalışan için kıdem tazminatı hesapları açılacak ve işveren bu hesaplara aylık ödeme yapacak. İşte yeni model...
Kıdem Tazminatında Yeni Dönem
08:14
Yunanistan Eski Başbakan'ı Giderken Tuvalet Kağıdını Bile Götürmüş Yunan lider Aleksis Çipras, Eski Başbakan Samaras'ın konuttan ayrılmadan önce tuvalet kağıdına varana kadar her şeyi beraberinde götürmesiyle büyük şok yaşadı.
Yunanistan Eski Başbakan'ı Giderken Tuvalet Kağıdını Bile Götürmüş
08:08
Şike Davası Türk Futbolunun Gerilemesinde Etkili Olmuştur Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Şike Davası'na yönelik, "Türk futboluna zarar vermedi dersek yanılırız." dedi.
Şike Davası Türk Futbolunun Gerilemesinde Etkili Olmuştur
08:03
İşte AK Parti'nin Başkanlık Modeli Seçim beyannamesine giriyor
İşte AK Parti'nin Başkanlık Modeli
08:02
İşte Ak Parti'nin Başkanlık Modeli AK Parti'nin seçim beyannamesinde 'tek meclisli başkanlık' modeli yer alacak. Başkan yürütmenin başı olacak. Mevcut sistemdeki Meclis'in yetkileri ise devam edecek
07:43
HDP'ye Karşı Önlem Alalım CHP'de şimdi de HDP gerginliği başladı. Seçim öncesi CHP'nin hedeflerinden biri daha açıklandı.
HDP'ye Karşı Önlem Alalım
07:31
Ak Parti'nin 2015'Teki Çok Kritik Hamlesi Seçim beyannamesi için AK Parti'de hummalı bir şekilde çalışmalarını sürdürürken, seçim beyannamesinin sürprizi 'Başkanlık sistemi' olacak.
07:02
Ak Parti'nin 2015'Teki Sürpriz Hamlesi Seçim beyannamesi için AK Parti'de hummalı bir şekilde çalışmalarını sürdürürken, seçim beyannamesinin sürprizi 'Başkanlık sistemi' olacak.
06:02
İşte Ak Parti'nin 2015 Seçim Sloganı AK Parti Haziran 2015 seçimlerinde kullanacağı sloganı netleşti. Slogana başkanlık sistemine vurgu var.
05:02
Dil Ve Siyaset - D.Mehmet Doğan Siyaset dilden ibarettir" desek, hata etmiş olur muyuz? Seçim yaklaşıyor, şu sıralar halka ulaşmak, sesini duyurmak, tasvibini almak için marş mahiyetinde müzik parçaları üretiliyor. Bir önceki seçimde Dombra'yı konuşuyorduk, şimdi Kiziroğlu'nu. Son...
03:16
Avrupa Konseyi, Rusya'nın Oy Hakkını Askıya Alan Kararı Uzattı Ukrayna krizi sebebiyle geçen yıl Rusya’nın oy hakkını askıya alan Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM), Ukrayna’da ağır hukuk ihlallerinin devam etmesini gerekçe göstererek Rusya ile ilgili kararı Nisan 2015’e kadar uzattı.
Avrupa Konseyi, Rusya'nın Oy Hakkını Askıya Alan Kararı Uzattı
02:35
Avm Kanunu Resmi Gazete'de Alışveriş merkezlerine ilişkin düzenlemeyi de içeren 6585 Perakende Ticaretin Düzenlenmesi Hakkındaki Kanun Resmi Gazete'de yer aldı.
02:32
Erdoğan'dan Avm Yasası'na Onay Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından onaylanan AVM yasası yürürlüğe girdi. Yasa ile Perakende Bilgi Sistemi kuruluyor
02:32
Başkanlık Sistemi, Ak Parti'nin Seçim Beyannamesine Giriyor AK Parti'nin seçim beyannamesinde 'tek meclisli başkanlık' modeli yer alacak. Başkan yürütmenin başı olacak. Mevcut sistemdeki Meclis'in yetkileri ise devam edecek
02:32
'Anayasa' Ana Gündem Olacak AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Beşir Atalay Başkanlık Sistemi için anayasa değişikliğine işaret etti. Atalay, "Anayasa son iki seçimde de ana konulardan birisi oldu. Son iki seçim beyannamesinde yeni anayasayı koyduk. Ana gündem ..
02:32
Avm Kanunu Resmi Gazete'de Alışveriş merkezlerine ilişkin düzenlemeyi de içeren 6585 Perakende Ticaretin Düzenlenmesi Hakkındaki Kanun Resmi Gazete'de yer aldı.
Avm Kanunu Resmi Gazete'de
02:23
En Şık "Giyilebilirler!" Giyilebilir teknoloji ürünlerinin de güzel görünebileceğini kanıtlayan, 10 sıradışı cihaz!
En Şık 'Giyilebilirler!'
02:11
Başbakan Yardımcısı Arınç İsviçre'de Başbakan Yardımcısı Arınç: "(Türkiye'nin BM'deki EPİM oturumu) Hamdolsun ki verilemeyecek bir cevabımız olmadı" "Hükümetin yaptığı çalışmalar halktan destek görüyor" "Ne olur sandık başına gidin"
02:06
Başbakan Yardımcısı Arınç İsviçre'de Başbakan Yardımcısı Arınç: "(Türkiye'nin BM'deki EPİM oturumu) Hamdolsun ki verilemeyecek bir cevabımız olmadı" "Hükümetin yaptığı çalışmalar halktan destek görüyor" "Ne olur sandık başına gidin"
Başbakan Yardımcısı Arınç İsviçre'de
02:05
Logitech Z120 1.2w Rms 1+1 Hoparlör Logitech Z120 1.2w Rms 1+1 Hoparlör Özellikleri.
Logitech Z120 1.2w Rms 1+1 Hoparlör
02:01
Başkanlık Sistemi Zamanla Netleşir Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Erdoğan'ın 'Tek başkanlık' sözlerine açıklık getirdi: Sayın Cumhurbaşkanımız, tek kamara mı çift kamara mı bağlamında gündeme getirdi. Nasıl hayata geçirileceğini önümüzdeki süreçte göreceğiz
00:59
Obama, Çiprası Arayıp Öğüt Verdi: Saçlarına Aklar Düşer ABD Başkanı Barack Obama, Yunanistan'ın yeni Başbakanı Çipras'ı arayarak tebrik etti ve dinlenme tavsiyesinde bulundu.
Obama, Çiprası Arayıp Öğüt Verdi: Saçlarına Aklar Düşer
00:22
Altan Tan, Anayasa Profesörü Burhan Kuzu'yu Deli Etti CNN Türk yayınlanan Tarafsız Bölge'ye Burhan Kuzu ile Altan Tan'ın tartışması damgasını vurdu. Kuzu, "Benim 30 yıllık emeğimi bitirdin. Sen ne anlarsın bu işlerden" dedi.
Altan Tan, Anayasa Profesörü Burhan Kuzu'yu Deli Etti
00:06
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Açıklaması "(Şike davası) Türk futboluna zarar vermedi dersek yanılırız. Zararların giderilmesi konusunda hep beraber, el birliğiyle geleceğe yürümemiz gerekiyor"
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Açıklaması
00:00
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Perakende Ticaret Kanunu"Nu Onayladı Kanuna göre, perakende işletmelerle ilgili işlemlerin yapılması amacıyla Gümrük ve Ticaret Bakanlığı bünyesinde, Perakende Bilgi Sistemi kurulacak Perakende işletmelerin çalışma saatleri, meslek kuruluşlarının müşterek teklifi üzerine yetkili idarenin görüşü alınarak vali tarafından belirlenecek Büyükşehirlerde, alışveriş merkezlerine yapı ruhsatı, yapı kullanma izin belgesi, iş yeri açma ve çalışma ruhsatı vermeye büyükşehir belediyeleri yetkili olacak Alışveriş merkezi projesi için yapı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Perakende Ticaret Kanunu'Nu Onayladı
22:44
Vedat Altay; "Uosb Yeni Yatırımlarla Güçleniyor" Uşak Organize Sanayi Bölgesi’nin 24 yıldır Bölge Müdürlüğünde görevini başarıyla yerine getiren Elektrik Mühendisi Vedat Altay mesleğinin duayenleri arasında yer edindi.
Vedat Altay; 'Uosb Yeni Yatırımlarla Güçleniyor'
22:29
Müsiad Kayseri Şubesi 21. Olağan Genel Kurulu KAYSERİ (İHA) – Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kayseri Şubesi’nin 21. Olağan Genel Kurulu’na katılan Genel Başkan Nail Olpak, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Müsiad Kayseri Şubesi 21. Olağan Genel Kurulu
21:52
Müsiad Kayseri Şubesi 21. Olağan Genel Kurulu MÜSİAD Genel Başkanı Olpak: "Bu yıl haziran ayında yapılacak seçimlerin direkt olarak ekonomimizi etkileyeceği kanaatinde değilim" "İş alemi yüksek faizden hoşlanmaz. Yüksek faiz yatırımın düşmanıdır" "Son indirimi, 50 baz puanlık indirimi biz de yetersiz bulduk. Piyasanın, farklı ekonomistlerin değerlendirmelerine.
Müsiad Kayseri Şubesi 21. Olağan Genel Kurulu
21:50
AK Parti Kütahya İl Başkanlığı'nda Devir Teslim Töreni AK Parti Kütahya İl Başkanlığı'nda devir teslim töreni AK Parti Kütahya 5. Olağan Kongresi'nde başkanlığa seçilen Ali Çetinbaş, görevini eski il başkanı İshak Gazel'den devraldı.
21:47
AK Parti Kütahya İl Başkanlığında Devir Teslim Töreni AK Parti Kütahya 5. Olağan Kongresinde başkanlığa seçilen Ali Çetinbaş, görevini eski il başkanı İshak Gazel'den devraldı.
AK Parti Kütahya İl Başkanlığında Devir Teslim Töreni
21:24
Meslek Eğitiminde Türk-Alman İşbirliği Mesleki ve teknik öğretmenlerin yurtdışı eğitim programı ile Türkiye'deki meslek eğitiminin AB normlarına uyumlanması hedefleniyor.
Meslek Eğitiminde Türk-Alman İşbirliği
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 10:21:04. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SECIM SISTEMI HABERLERİ
[Hata Bildir]