04:4000
SON DAKİKA SECIM SISTEMI HABERLERİ

Son Dakika Secım Sıstemı Haberleri

   

  CHP'de toplu istifa -

  CHP'de toplu istifa -

  Antalya'da, aralarında il yönetim kurulu üyesi, eski parti yöneticisi, delege ve üyelerin yer aldığı 14 kişi, Cumhuriyet Halk Partisi'nden istifa ettiğini açıkladı. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  Antalya CHP'de Toplu İstifa Şoku

  Antalya CHP'de Toplu İstifa Şoku

  Antalya'da, il yönetim kurulu üyesi, eski parti yöneticisi, delege ve üyelerden oluşan 14 kişi, Cumhuriyet Halk Partisi'nden istifa etti. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  CHP 18. Olağanüstü Kurultayı'nın Ardından

  CHP 18. Olağanüstü Kurultayı'nın Ardından

  Yeni Parti Meclisi'nde yer almayan Emrehan Halıcı, dört yıllık çalışmalarını özetlediği faaliyet raporunu örgütle paylaşarak veda etti. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  HSYK Seçimleri Avrupa'nın da Gündeminde

  Avrupa Yargıçlar Birliği Başkanı Cristophe Regnard, Ekim ayında yapılacak HSYK seçimleriyle ilgili, "Böyle bir seçim mutlak şekilde özgür ve adil olmalı." dedi. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  TBMM Genel Kurulu

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: " Parasını ödeyenlere elektrik hizmetinin verilmesi, parasını ödemeyenlerin ise borçlarını yapılandırmamız lazım" "150 bin nüfuslu bir ilçede ödememe oranı yüzde 95, ödeme oranı yüzde 5 olabilir mi?" "(Ben elektrik parasını ödemek istemiyorum, yapılandırmak da. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Işid'e Karşı Yapılacak Uluslararası Bir Operasyonda Türkiye'nin Yer...

  CHP Lideri Kılıçdaroğlu: Işid'e Karşı Yapılacak Uluslararası Bir Operasyonda Türkiye'nin Yer...

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ortadoğu'da IŞİD'e karşı yapılacak uluslararası bir operasyonda Türkiye'nin yer almasına karşı çıkmayacaklarını belirterek, "Böyle bir karar alınır ve bu karar konusunda ana muhalefet partisinin görüşü öğrenilmek isteniliyorsa, elbette buna icabet ederiz" dedi. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  Slaven Bılıc: 'Planımız Şampiyonluk'

  Slaven Bılıc: "Planımız Şampiyonluk"

  Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, şampiyonluğu hedeflediklerini, ligde ve Avrupa’da hep yukarıya gitmek için çalışacaklarını söyledi. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.10.2014 04:40:13. #1.13#