SON DAKİKA SECIM SISTEMI HABERLERİ

Son Dakika Secım Sıstemı Haberleri

20:23
Android ve İos'a Yeni Rakip! Firefox OS, Android ve iOS'a ciddi bir rakip olabileceğini gösteren adımını atmaya hazırlanıyor!
Android ve İos'a Yeni Rakip!
20:09
Atalay: "Seçim Beyannamemiz ile İlgili Haberler Gerçeği Yansıtmıyor" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Atalay: - "Bugün bazı gazetelerde 'AK Parti'nin seçim beyannamesinin en önemli vurgusu başkanlık sistemi olacak' gibi haberler var. Bunların hiçbirisi şu anda gerçeği yansıtmıyor"- "Seçim beyannamemizi şu anda heyetlerimiz çalışıyor.
Atalay: 'Seçim Beyannamemiz ile İlgili Haberler Gerçeği Yansıtmıyor'
19:37
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Atalay Açıklaması "Bugün bazı gazetelerde 'AK Parti'nin seçim beyannamesinin en önemli vurgusu başkanlık sistemi olacak' gibi haberler var. Bunların hiçbirisi şu anda gerçeği yansıtmıyor" "Seçim beyannamemizi şu anda heyetlerimiz çalışıyor.
19:32
Atalay'dan Başkanlı Sistemi Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Beşir Atalay, başkanlık sistemi taslağıyla ilgili konuştu.
19:29
AK Parti Bilecik İl Başkanı Ramazan Kurtulmuş, Yapılacak İl Kongresi Sürecini Değerlendirdi AK Parti Bilecik İl Başkanı Ramazan Kurtulmuş, AK Parti teşkilatlarında seçim süreci olan 5.Olağan Kongresinin geçtiğimiz Kasım ayından itibaren başladığını ve 31 Ocak 2015 Cumartesi günü yapılacak İl Başkanlığı Kongresi ile taçlandırılacağını belirtti.
AK Parti Bilecik İl Başkanı Ramazan Kurtulmuş, Yapılacak İl Kongresi Sürecini Değerlendirdi
19:29
Tisk Yönetim Kurulu Başkanı Eyüboğlu Açıklaması "Parite zararına karşı Merkez Bankası, reeskont kredisi limitini daha da yükseltmeli”
19:20
Türkiye'deki Patriotların ve Alman Askerlerin Görev Süresinin Uzatılması Almanya Meclisi, Türkiye’de konuşlandırılan Patriot füze sisteminin ve Alman askerlerin görev süresinin bir yıl daha uzatılmasını onayladı.
19:01
FSM'de 4 Gişe Kapatıldı, İstanbul'da Trafik Kilitlendi Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde 4 gişenin kapatılmasının ardından köprü geçişi adeta çileye döndü. İstanbul'da trafik kilitlendi. Marmaray da kısa süreli arıza nedeniyle durdu.
FSM'de 4 Gişe Kapatıldı, İstanbul'da Trafik Kilitlendi
18:54
Başkan Köktaş: "Benim Arzum Teşkilatların Talebini Yerine Getirmektir" AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, siyasetin bir hedef işi olduğunu söyledi.
Başkan Köktaş: 'Benim Arzum Teşkilatların Talebini Yerine Getirmektir'
18:53
Erdemli Su Temin Sistemi Rehabilitasyonu ve Deniz Deşarjı Projesi" "Erdemli su temin sistemi rehabilitasyonu ve deniz deşarjı projesi"- Yaklaşık 13 milyon avro tutarındaki proje sayesinde, AB standartlarında su ve atık su yönetimi hizmetleri sağlanarak halk sağlığını tehdit eden unsurlar asgari düzeye indirilmiş olacak- Çevre ve Şehircilik Bakanlığı AB Yatırımları Dairesi Başkanı Parmaksız: "Projeyle Akdeniz'deki kirlilik yükünün düşürülmesi hedefleniyor" Mersin'de Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Avrupa Birliği (AB) Yatırımları Dairesi Başkanlığı tarafından
Erdemli Su Temin Sistemi Rehabilitasyonu ve Deniz Deşarjı Projesi'
18:45
AK Parti Bilecik İl Başkanlığı Kongresi AK Parti Bilecik İl Başkanı Ramazan kurtulmuş, Avukat Kadir Bayrak başkanlığındaki listeyle kongreye gidileceğini söyledi.
18:44
Manisa'da Toplu Taşımada Cep Telefonuyla Ödeme Devri Akıllı telefonlara yüklenecek uygulamayla toplu taşıma ücreti telefon gösterilerek ödenecek.
18:31
Kurtulmuş: Adamları Değil, Sistemi Değiştiriyoruz Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Bizim amacımız adamları değiştirmek değil, sistemin yanlışlarını değiştirmektir." dedi.
18:26
Erzincan Ergenekon'un Gizli Tanığı Fırat: Amaç Dönemin Başbakanı Erdoğan'ın Görevden Alınmasıydı Erzincan'da görülen CHP'li eski milletvekilleri Ahmet Ersin ve Erol Tınastepe'nin aralarında bulunduğu 13 sanıklı 2'nci Ergenekon dava dosyasının, İlhan Cihaner'in de yargılandığı ilk dava ile birleştirilmesi için Yargıtay Ceza Genel Kurulu'na gönderilmesine karar verildi.
Erzincan Ergenekon'un Gizli Tanığı Fırat: Amaç Dönemin Başbakanı Erdoğan'ın Görevden Alınmasıydı
18:23
Asus, Fonepad 7'yi Tanıttı! ASUS, 3G ve çift SIM'li telefon işlevlerine sahip yeni 7 inç phablet'i ASUS Fonepad 7'yi tanıttı.
18:15
Kurtulmuş: "Her Mecliste İnşallah Başörtülü Arkadaşlarımız da Olacak, Başı Açık Arkadaşlarımız da... Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: - "İnşallah bu seçimlerde anayasayı değiştirecek bir çoğunlukla yeniden AK Parti Parlamentoya gelecek.
Kurtulmuş: 'Her Mecliste İnşallah Başörtülü Arkadaşlarımız da Olacak, Başı Açık Arkadaşlarımız da...
18:13
'Kongolu Sığınmacı Kadının Karnındaki Bebeği ile Öldüğü" İddiası Sağlık Bakanlığı: ''Üniversite hastanesinde medikal tedavisi devam eden hastamız, maalesef akciğer yetmezliğinden hayatını kaybetmiştir.
18:08
İtalya'da Cumhurbaşkanı Seçimi İçin Süreç Başladı Yeni cumhurbaşkanını seçecek Büyük Seçici Meclis'in ilk tur oylamasında sonuç çıkması beklenmiyor Başbakan Renzi, seçimin başlamasına saatler kala adaylarının Anayasa Mahkemesi yargıçlarından eski siyasetçi Sergio Matarella olduğunu açıkladı Başbakan Renzi, milletvekili olmadığı için oy kullanamıyor.
18:07
Av. Aksoy: Üzerinde Oynanmış Evraklarla Algı Oluşturmaya Çalışıyorlar İzmir’de düzenlenen operasyonda adliyeye sevk edilen 20 polisin ifade işlemleri devam ediyor.
18:00
Taşkın: Siyaseti Emanet Olarak Görüyoruz AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Avukat Bayram Taşkın, siyaseti emanet olarak gördüğünü ifade etti.
Taşkın: Siyaseti Emanet Olarak Görüyoruz
17:58
Uşak Dip Köşe Temizleniyor Uşak Belediye Başkanlığı bağlı Fen İşleri, Ulaşım ve Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler daha temiz ve güzel bir kent için çalışmalarını sürdürüyor.
Uşak Dip Köşe Temizleniyor
17:54
Erdemli'ye Yapılacak Yatırımın Tanıtımı Yapıldı Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek 'Erdemli Su Temin Sisteminin Rehabilitasyonu ve Deniz Deşarjı Projesi' açılış toplantısı yapıldı.
Erdemli'ye Yapılacak Yatırımın Tanıtımı Yapıldı
17:50
Bakanlık Açıkladı: Kongolu Hamile Kadın Hastanede Öldü Eskişehir'de karnındaki bebeğiyle ölen evli 2 çocuk annesi 22 yaşındaki Kongolu sığınmacı Tshimanga Khapinga'nın tedavi altına alındığı hastanede akciğer yetmezliğinden yaşamını yitirdiği açıklandı.
Bakanlık Açıkladı: Kongolu Hamile Kadın Hastanede Öldü
17:49
Ak Gençlerden Başkan Toltar'a Ziyaret Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı makamında ziyaret etti.
Ak Gençlerden Başkan Toltar'a Ziyaret
17:48
Satso Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis Başkanı A. Akgün Altuğ’un başkanlığında gerçekleştirildi.
Satso Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
17:41
Erzurum Avrupa'ya Uçuyor" Projesi "Erzurum Avrupa'ya Uçuyor" projesi kapsamında Macaristan’a gelen 40 kişilik öğretmen kafilesi Budapeşte’de çeşitli okullarda incelemelerde bulundu.
17:32
"Amaç Sistemin Yanlışlarını Değiştirmek" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Bizim amacımız adamları değiştirmek değil, sistemin yanlışlarını değiştirmektir. Kim nerede oturacaksa doğru bir sistem içerisinde oturmasını sağlayacak ve anlamda da adamları değiştirmeyi değil sistemi değiştirmeye esas alacak bir siyaseti icra ediyoruz. Onun için işimiz zordur, onun için sadece iktidarı paylaşmak gibi bir vazifemiz yok" dedi.
17:32
Kurtulmuş'tan Yeni Anayasa Açıklaması Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, milletvekilliği seçimlerinde anayasayı değiştirecek bir çoğunlukla AK Parti'nin Parlamento'ya geleceğini belirterek, "Bu anayasayı değiştirecek çoğunlukla geldikten sonra, sistemi değiştirmeyi hedefine koymuş bir parti olarak AK Parti, başta yeni anayasa olmak üzere bütün antidemokratik yasalardan Türkiye'yi temizleyerek, yeni Türkiye'nin inşası sürecini inşallah tamamlayacaktır. " dedi.
17:31
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması "İnşallah bu seçimlerde anayasayı değiştirecek bir çoğunlukla yeniden AK Parti Parlamentoya gelecek.
17:30
Erzurum Avrupa'ya Uçuyor" Projesi "Erzurum Avrupa'ya Uçuyor" Projesi- "Erzurum Avrupa'ya Uçuyor" projesi kapsamında Macaristan'a gelen 40 kişilik öğretmen kafilesi Budapeşte'de çeşitli okullarda incelemelerde bulundu "Erzurum Avrupa'ya Uçuyor" projesi kapsamında Macaristan'a gelen 40 kişilik öğretmen kafilesi Budapeşte'de çeşitli okullarda incelemelerde bulundu.
Erzurum Avrupa'ya Uçuyor' Projesi
17:20
Arınç, İsviçre'de Türk Stk Temsilcileriyle Bir Araya Geldi Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, İsviçre’deki Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldiği görüşmede, “Siyasi partiler demokratik hayatın vazgeçilmez unsurlarıdır” dedi.
17:11
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Bizim Amacımız Adamları Değiştirmek Değil, Sistemin Yanlışlarını... Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, “Bizim amacımız adamları değiştirmek değil, sistemin yanlışlarını değiştirmektir.
17:08
Sarımsak Tüketmek İçin 8 Neden Tansiyonu çok düşük olan kişiler, sarımsak alerjisi olanlar, mide rahatsızlığı olan kişiler dışında herkes sarımsağı güvenle tüketebileceğini belirten beslenme uzmanı İpek Ağaca, sarımsağın tüketilmesindeki faydaları açıkladı.
Sarımsak Tüketmek İçin 8 Neden
17:07
AK Parti Siirt İl Kongresi'ne Doğru AK Parti Siirt İl Başkanı Fevzi Sevgili, 31 Ocak'taki il kongreleriyle birlikte 2015 genel seçimlerinin startını vereceklerini belirtti.
16:57
AB Schengen'i Katılaştırıp, Sosyal Medyayı Mercek Altına Alabilir" Ab Dönem Başkanı Litvanya'nın başkenti Riga'da bir araya gelen AB üye ülke Adalet ve İçişleri Bakanları, AB'nin terörle mücadele kapsamında alması gereken yeni önlemler üzerinde anlaştı.
AB Schengen'i Katılaştırıp, Sosyal Medyayı Mercek Altına Alabilir'
16:53
Sokak Hayvanlarına Mobil Müdahale Kocaeli Büyükşehir Belediyesi yardıma ihtiyaç duyan sokak hayvanlarına mobil araç ile müdahale ediyor
16:47
Bursa Kılıçdaroğlu Otoriter Bir Sistemi Kabul Etmiyoruz CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kentten yayın yapan Olay TV'nin programına katılırken, Türkiye'nin başkanlık sistemine mi gittiği sorusu üzerine ülkenin rejim değişikliğine hazır olup olmadığını sorduktan sonra şöyle dedi: "Cumhuriyet'i, parlamenter sistemi nasıl kurduk, bunun tarihini biliyor muyuz? 150 yıllık parlamenter sistem deneyimimiz var. Şimdi 150 yıllık defteri kapatacağız yeni bir sayfa açacağız. Halk parlamenter sistemden şikayet ediyor mu? Parlamenter sistemin artısı,
Bursa Kılıçdaroğlu Otoriter Bir Sistemi Kabul Etmiyoruz
16:45
Dhmi'den "Hangar" Açıklaması Açıklaması "Devlet Hava Araçları Hangarı, haberde iddia edildiği gibi Cumhurbaşkanlığı uçağına özel olarak tahsis edilmiş bir tesis değildir" "Diğer devlet hava araçları gibi Cumhurbaşkanlığı uçağının da buradan hizmet alması çok tabii bir durumdur"
16:45
Fransa'yı Sarsan Anket Sonucu Bugün seçim olsa aşırı sağcı Le Pen, Hollande ve Sarkozy’nin önünde yarışı bitiriyor.
16:40
298 Sayılı Seçimlerin Temel Hükümleriyle İlgili Kanun AK Parti Yüksek Seçim Kurulu Temsilcisi Avukat Şeref Malkoç, 298 Sayılı seçimlerin temel hükümleriyle ilgili Kanun’da seçim takvimi yayımlandıktan sonra özel radyo ve televizyonların siyasi yayınlarıyla ilgili kısıtlamalara ilişkin, “Bu kısıtlamalardan dolayı her seçimde onlarca televizyona yayın durdurma veya kapatma cezası geliyor.
16:34
Lübnan-İsrail Sınırında Gerginlik Lübnanlı milletvekilleri, Hizbullah'ın İsrail askerlerine yönelik saldırısına ilişkin farklı değerlendirmelerde bulundu Müstakbel Partisi Milletvekili Fetfet: "Hizbullah'ın Lübnan'ın güneyinde yürüttüğü operasyonun İran'ın kararı olduğu açık" “Direnişe Vefa Bloğu" Milletvekili Rıfai: "Direniş bu operasyon.
Lübnan-İsrail Sınırında Gerginlik
16:29
Erdemli'deki 13 Milyon Avroluk Yatırımın İkinci Ayağı Başlıyor Mersin'in Erdemli ilçesinde denizdeki kirliliği en aza indirecek AB destekli 13 milyon Euro'luk çevre yatırımının ikinci ayağı başlıyor.
Erdemli'deki 13 Milyon Avroluk Yatırımın İkinci Ayağı Başlıyor
16:26
Bingöl'de Proje Ekibine Tüm Engelli Dernekleri Dahil Edildi Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, ’Belediye Proje Ekibini’ ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Bingöl'de Proje Ekibine Tüm Engelli Dernekleri Dahil Edildi
16:17
Erdemli Su Temin Sistemi Rehabilitasyonu ve Deniz Deşarjı Projesi" Yaklaşık 13 milyon avro tutarındaki proje sayesinde, AB standartlarında su ve atık su yönetimi hizmetleri sağlanarak halk sağlığını tehdit eden unsurlar asgari düzeye indirilmiş olacak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı AB Yatırımları Dairesi Başkanı Parmaksız: "Projeyle Akdeniz'deki kirlilik yükünün düşürülmesi.
16:15
Karesi Ziraat Odası Başkanlığına Cihat Şimşek Aday Balıkesir Karesi Ziraat Odası Başkan Adayı Cihat Şimşek, Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ayvaz ziyaret etti.
Karesi Ziraat Odası Başkanlığına Cihat Şimşek Aday
16:02
Sol Umutsuzluktan Dolayı Karşı Adalet Bakanı Bozdağ, "Başkanlık sistemi olursa yüzde 65-70 civarında sağ eksenli oyun olduğu bir yerde soldan başkan çıkmaz diyorlar. O yüzden kafadan bu işe karşı çıkıyorlar" dedi.
15:55
Karakan'dan Tesis Müjdesi Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karakan, Hokey’in Türkiye genelinde kısa sürede hızlı bir gelişim gösterdiğini söyledi.
Karakan'dan Tesis Müjdesi
15:52
Sinop'un Nüfusu 42 Kişi Azaldı Türkiye İstatistik Kurumu 2014 yılı Adrese dayalı Nüfus Kayıt Sistemi Sonuçlarına göre Sinop nüfusu geçen yıla oranla 42 kişi azalarak 204 bin 526'ya düştü.
Sinop'un Nüfusu 42 Kişi Azaldı
15:50
Bursa Vatmandan Kılıçdaroğlu Selfiesi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yerel bir televizyon kanalının programına katılarak değerlendirmelerde bulundu.
Bursa Vatmandan Kılıçdaroğlu Selfiesi
15:47
Manisa Kentkartta Yeni Dönem Kentkartta yeni dönem Mehmed Hakkı ÖZBAYIR/MANİSA, (DHA) - MANİSA'da ilk kez uygulamaya konulan sistemde, ulaşımda kullanılan kentkartlar akıllı telefonlarla bütünleşti.
Manisa Kentkartta Yeni Dönem
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 20:24:46. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SECIM SISTEMI HABERLERİ
[Hata Bildir]