22:4200
SON DAKİKA SECIM SISTEMI HABERLERİ

Son Dakika Secım Sıstemı Haberleri

  Bu Okulun Ne Adı Var, Ne de Elektriği Var

  Bu Okulun Ne Adı Var, Ne de Elektriği Var

  İzmir'in Aliağa İlçesi Yenişakran Mahallesi'nde, bu yıl eğitime başlayan 12 derslikli, toplam 400 ilk ve ortaokul öğrencisi bulunan okulun ne adı var, ne de elektriği. Büyük bölümü cezaevi lojmanlarından gelen öğrencilerin eğitim gördüğü, 20 öğretmenin görev yaptığı okulun bu durumu, veli ve öğrencileri şaşkına çevirirken, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, "Seçim sonrası okulu yaptıran özel idare kapatılınca, projelerine imza atacak mühendis bulamadığımız için oturma ruhsatı alamadık. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  MHP'li Günal: Türgev İçin Helale Haram Karıştı

  MHP'li Günal: Türgev İçin Helale Haram Karıştı

  Mhp Antalya Milletvekili Mehmet Günal, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin 348 öğrenci kapasiteli iki öğrenci yurdunu Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı'na (TÜRGEV) ücretsiz tahsisini, "Helale haram karıştı" diyerek eleştirdi. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Davutoğlu'ndan Anastasiades'e: "Gelin Bu Barışı Bir An Önce Yapalım"

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Anastasiades’e sesleniyorum: Gelin bu barışı bir an önce, yarın değil bugün, gelecek hafta değil bu hafta, gelecek yıl değil bu yıl yapalım. İleriye ertelene her çözüm aslında her çözümsüzlüğü derinleştirir. Ertelemeyelim. Her konuyu masaya koyalım ve bu çerçevede adımlar atalım. Bu akşam ve yarın yapılacak müzakerelerde artık geçmişi reddetmeden yola çıkalım” dedi. (16 Eylül 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 22:42:51. #1.11#