01:0700
SON DAKİKA SECIM SISTEMI HABERLERİ

Son Dakika Secım Sıstemı Haberleri

   

  Kılıçdaroğlu'dan Seçim Barajına İki Teklif

  Kılıçdaroğlu'dan Seçim Barajına İki Teklif

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçim barajının yüzde 3 ya da yüzde 5'e düşürülmesi için hükümete iki teklif sunduklarını açıkladı. (01 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  MHP'li Halaçoğlu: '(Seçim Sistemi) Türkiye'de Temsilde Büyük Sıkıntılar Yaşanıyor'

  MHP'li Halaçoğlu: "(Seçim Sistemi) Türkiye'de Temsilde Büyük Sıkıntılar Yaşanıyor"

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu, “Türkiye’de temsilde büyük sıkıntılar yaşanıyor. (01 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Seçim Barajı Tartışmaları

  TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Kuzu: "Bir Anayasa Mahkemesi başkanının böyle bir yolun hazır olduğunu, 'yüzde 10'luk barajı kaldıracağız, 2015 seçimlerinde uygulanacak' gibi böylesine akılları donduran, hakikaten vicdanları karartan açıklamasını yok sayıyorum" "Hiç kimse vitrinlere oynamasın. (01 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Kuzu?dan Kılıç?a: Bu, Anayasa Mahkemesi'ni 'Kalsın mı Gitsin Mi?' Noktasına Getirir

  Kuzu?dan Kılıç?a: Bu, Anayasa Mahkemesi'ni 'Kalsın mı Gitsin Mi?' Noktasına Getirir

  TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı AK Parti İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Burhan Kuzu, Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç'ın yüzde 10'luk seçim barajının kaldırılması için yapılan bireysel başvurularla ilgili açıklamaları üzerine konuştu. (01 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Öğretmen İstihdamında 'Aşamalı Seçim' Önerisi

  Öğretmen İstihdamında "Aşamalı Seçim" Önerisi

  Eğitim Bir Sen tarafından, yarın toplanacak 19. Milli Eğitim Şurası için hazırlanan raporda, "öğretmen istihdamında aşamalı bir seçimi öngören özgün bir modelin oluşturulması" önerildi Raporda, ayrıca "okul öncesi ve ilkokul öğrencilerinin de din eğitimi özgürlüğünden yararlanmasının sağlanması", "özel imam hatip ortaokulu ve lisesi açılmasına ilişkin fiili engellerin kaldırılması ile karma eğitim zorunluluğunun kaldırılması" teklif edildi. (01 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Galatasaray Maçının Ardından

  Galatasaray Maçının Ardından

  Gaziantepspor Teknik Direktörü Okan Buruk, karşılaşmaya iyi başladıklarını ve ilk yarıda daha atak tarafın kendileri olduğunu ve son dakikada mağlup olmalarının kendilerini üzdüğünü söyledi. (30 Kasım 2014 Pazar )

   

  Taffarel: Yardımcı Antrenörlük Teklifi Gelirse Takımdan Ayrılırım

  Taffarel: Yardımcı Antrenörlük Teklifi Gelirse Takımdan Ayrılırım

  G.Saray'da Taffarel, "Hamza hoca ile görüşeceğiz. Ben kaleci antrenörü olarak çalışmak istiyorum. Yardımcı antrenörlük teklifi gelirse yollarımızı ayırabiliriz." dedi. (29 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Gaziantepspor - Galatasaray Soyunma Odaları

  Gaziantepspor - Galatasaray Soyunma Odaları

  Gaziantepspor Teknik Direktörü Okan Buruk, karşılaşmaya iyi başladıklarını ve ilk yarıda daha atak tarafın kendileri olduğunu belirtip, son dakikada mağlup olmalarının kendilerini üzdüğünü söyledi. (29 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Yıldırım: '2015 Seçimlerinde Ben Yokum'

  Yıldırım: "2015 Seçimlerinde Ben Yokum"

  AK Parti Menemen İlçesi 5. Olağan Kongresi- Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım: "Seçimden sonra ilk icraatları oturmuş toplu ulaşım sistemini bozmak oldu. (29 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  BBP'li Destici: Türkiye, Cunta Anayasasıyla Yönetiliyor

  BBP'li Destici: Türkiye, Cunta Anayasasıyla Yönetiliyor

  Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, "Türkiye hala darbeci ve cuntacıların yapmış olduğu 82 anayasası ile yönetiliyor." dedi. (29 Kasım 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.12.2014 01:07:01. #1.12#