SON DAKİKA SEDA SAYAN HABERLERİ

Son Dakika Seda Sayan Haberleri


SEDA SAYAN

Türk şarkıcı, dizi oyuncusu ve televizyon sunucusudur. Gerçek ismi Aysel Gürsaçer'dir. Türkiye'nin ilk haftalık kadın dergisi olan Seda Magazin'in editörüdür.

Mayıs 1987'de ilk eşi Rıdvan Kılıç'la evlenen Seda Sayan, Aralık 1987'de boşandı. 1990 yılında evlendiği ikinci eşi Sinan Engin'den... Devamı

10:13
Seda Sayan, Soma İçin Çocuk Parkı Yaptıracak Ünlü şarkıcı, Soma faciasında hayatını kaybeden 301 işçinin ailelerine destek olmak için 'çocuk parkı' yaptıracağını duyurdu.
Seda Sayan, Soma İçin Çocuk Parkı Yaptıracak
12:20
Seda Sayan Oğluna Mezuniyet Hediyesi Olarak Restorant Açacak Seda Sayan, oğlunu mezun olduktan sonra ünlü Şamdan Bar'ın bahçesinde açılacak restorantın başına geçirecek.
Seda Sayan Oğluna Mezuniyet Hediyesi Olarak Restorant Açacak
02:52
Frozen'da Seda Sayan Etkileri Frozen'da Seda Sayan Etkileri
Frozen'da Seda Sayan Etkileri
12:46
Vergi Rekortmenleri Açıklandı: Ünlüler Dünyasında Acun Ilıcalı İlk Sırada 2013 yılı gelir vergisi rekortmenleri listesinde ilk 100'e giren ünlülerin isimleri değişti.
17:04
Seda Sayan'ın Canlı Yayında Eteğini Diktiler - Kediciklere Gönderme Seda Sayan'ın sunduğu 'Kaynana Gelin Seda'ya Gelin' programı ilginç anlara sahne oldu.
Seda Sayan'ın Canlı Yayında Eteğini Diktiler - Kediciklere Gönderme
11:43
Seda Sayan'dan Canlı Yayında Kedicik Göndermesi Kanal D'de yayınlanan 'Kaynana Gelin Seda'ya Gelin' programında ilginç anlar yaşandı.
Seda Sayan'dan Canlı Yayında Kedicik Göndermesi
12:03
Kardelen Derneğinden "Çocuk Aile ve Din" Konulu Seminer Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde bulunan Kardelen Eğitim ve Kültür Derneği tarafından çocuk, aile ve din konulu seminer düzenledi.
15:27
Ünlüler Formunu Nasıl Koruyor? Yaz yaklaşırken zayıflama paniği başladı. Kimi ünlüler pilatesle kimileri yaşam koçlarıyla çalışıyor.
Ünlüler Formunu Nasıl Koruyor?
11:11
Kutuda Yemek Modası Dünyada da Türkiye'de çok sayıda ünlü kilo vermek ve formunu korumak için adrese teslim sağlıklı hazır yemekleri tercih ediyor.
Kutuda Yemek Modası
10:36
Ünlülerin Sağlıklı Yaşam Reçeteleri Yaz yaklaşırken zayıflama ve formunu koruma paniği başladı.
Ünlülerin Sağlıklı Yaşam Reçeteleri
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 05:22:23. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SEDA SAYAN HABERLERİ
[Hata Bildir]