SON DAKİKA SEDAT PEKER HABERLERİ

Son Dakika Sedat Peker Haberleri

 • 08:17 Kılıçdaroğlu: Erdoğan, Sedat Peker'i Sopa Olarak Kullanacak Kılıçdaroğlu: Erdoğan, Sedat Peker'i Sopa Olarak Kullanacak Son günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik söylemlerini sertleştiren CHP Lideri Kılıçdaroğlu, "Sedat Peker, Erdoğan'ın silahlı gücü. Yeri geldiğinde onu kullanacak" dedi.
 • 09:36 Diriliş Ertuğrul'da Kayılar Sedat Peker'in Oğlu İçin Seferber Oldu Diriliş Ertuğrul'da Kayılar Sedat Peker'in Oğlu İçin Seferber Oldu Reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul'un son bölümünde 'Turalı' rolüne hayat veren Sedat Peker'in oğlu Boğaçhan Talha Peker'in sünnet töreni için bütün oba halkı seferber oldu.
 • 22:22 Sedat Peker'den Rusya'ya Bombalı Saldırı Çağrısı Sedat Peker'den Rusya'ya Bombalı Saldırı Çağrısı Sedat Peker, Ankara saldırısından sonra yayımladığı yazıda "İstihbaratımız Çeçen mücahitleri Moskova'da bombalı eylemler yapabilmesi için eğitmeli" ifadelerini kullandı.
 • 12:58 Sedat Peker'in Oğlu Hediye Olarak Hançer Yerine Pusat İstedi Sedat Peker'in Oğlu Hediye Olarak Hançer Yerine Pusat İstedi Diriliş Ertuğrul'da 'Turalı' rolünü canlandıran Sedat Peker'in oğlu, dizide kendisine sünnet hediyesi olarak verilmek istenen hançerin yerine cenk etmek için pusat istedi.
 • 14:20 Sedat Peker Ankara Saldırısından Sonra Konuştu: Çıtayı Yükseltiyorum Sedat Peker Ankara Saldırısından Sonra Konuştu: Çıtayı Yükseltiyorum Sedat Peker Ankara saldırısının ardından çıtayı bir adım yükselttiğini söyleyerek "Beni yolda durdurup reis biz onların kanlarıyla duş almayacağız, kanlarını içeceğiz diyorlar." dedi.
 • 19:47 Sedat Peker, İfade Verdi Sedat Peker, İfade Verdi Görüntü Dökümü : Sedat Peker'in açıklamaları - Peker, internet sitesinde yayınladığı bir yazıda "Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi" üyelerini tehdit ettiği iddiasıyla Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca hakkında başlatılan soruşturma kapsamında ifade verdi Sedat Peker: "Ben akademisyenleri tehdit etmedim. Sadece 'eğer bir gün devletimizi yıkmak isteyen insanları desteklemeye devam ederseniz ve hep beraber bu devleti yıkarsanız ortada ne polis, ne asker, ne savcı, ne hakim kalmayacağı için bu ülkenin vatandaşları tarafından oluk oluk kanlarınız akıtılır, kanlarınızda duş alınır' dedim" Sedat Peker, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca, internet sitesinde yayınladığı bir yazıda "Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi" üyelerini tehdit ettiği iddiasıyla hakkında başlatılan soruşturma kapsamında ifade verdi.
 • 18:22 Sedat Peker, İfade Verdi Sedat Peker, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca, internet sitesinde yayınladığı bir yazıda "Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi" üyelerini tehdit ettiği iddiasıyla hakkında başlatılan soruşturma kapsamında ifade verdi.
 • 18:07 Sedat Peker Sedat Peker "O Sözleri"Ni Savundu İfade vermek için geldiği adliyede Ben akademisyenleri tehdit etmedim. Sadece eğer bir gün devletimizi yıkmak isteyen insanları desteklemeye devam ederseniz ve hep beraber bu devleti yıkarsanız ortada ne polis, ne asker, ne savcı, ne hakim kalmayacağı için bu ülkenin vatandaşları tarafından oluk oluk kanlarınız akıtılır, kanlarınızla duş alınır dedim. Bu geleceğe yönelik yaşanacak bir durum tespitidir dedi Haber-Kamera Arzu KAYA İstanbul DHA 'Bu suça ortak olmayacağız' başlıklı 1128 akademisyenin imzasının bulunduğu bildirinin ardından kendine ait internet sitesi üzerinden Oluk oluk kanlarınızı akıtacağız ve akan kanlarınızla duş alacağız ifadesiyle gündeme gelen Sedat Peker Tehdit suçundan hakkında başlatılan soruşturma kapsamında ifade verdi.
 • 18:06 Peker Savcıya İfade Verdi: "Ben Akademisyenleri Tehdit Etmedim" Sedat Peker, bin 128 akademisyenin imzaladığı bildiriyle ilgili ‘sedatpeker.com’ üzerinden yaptığı açıklamaya ilişkin savcılıkta ifade verdi.
 • 17:55 Sedat Peker Sedat Peker "O Sözleri"Ni Savundu 'bu suça ortak olmayacağız' başlıklı 1128 akademisyenin imzasının bulunduğu bildirinin ardından kendine ait internet sitesi üzerinden Oluk oluk kanlarınızı akıtacağız ve akan kanlarınızla duş alacağız ifadesiyle gündeme gelen Sedat Peker Tehdit suçundan hakkında başlatılan soruşturma kapsamında ifade verdi.
 • 13:45 Rize'deki "Usulsüz Dinleme" Davası Rize'de "usulsüz dinleme"ye ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında 16 sanığın yargılandığı davaya devam edildi.
 • 13:31 Sedat Peker Can Dündar'ı Asmakla Tehdit Etti Sedat Peker Can Dündar'ı Asmakla Tehdit Etti Mafya lideri Sedat Peker, akademisyenlerin ardından şimdi de Can Dündar'ı asmakla tehdit etti.
 • 16:47 Sedat Peker'den Altan Tan'a: Sen de Çocuğunu PKK Dizisinde Oynat Sedat Peker'den Altan Tan'a: Sen de Çocuğunu PKK Dizisinde Oynat HDP'li Altan Tan, Sedat Peker'in oğlunun Diriliş dizisinde oynamasını TBMM gündemine getirdi. Sedat Peker sert bir açıklamayla Tan'a tepki gösterdi.
 • 13:32 Hdp'li Tan: Dizide Sedat Peker'in Oğlunun Oynatılma Gerekçesi Nedir? Hdp Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş tarafından yazılı olarak cevaplandırılması istemiyle Meclis Başkanlığı'na verdiği soru önergesinde, "Bakanlarınızın ve Milletvekillerinizin düzenli olarak setine gidip görüntü verdiği Diriliş Ertuğrul dizisinde, mitinglerde Erdoğan'ın destekçisi olduğunu belirten Sedat Peker'in oğlunun oynatılma gerekçesi nedir?
 • 11:57 Sedat Peker'in Oğlu Meclis Gündeminde Sedat Peker'in Oğlu Meclis Gündeminde Sedat Peker'in oğlunu TBMM gündemine taşıyan HDP'li Altan Tan, TRT ekranlarında izlenme rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisinde oynatılmasının gerekçesini sordu.
 • 17:14 Sedat Peker Hakkında Halkı Nefrete Tahrikten Soruşturma Açıldı Sedat Peker Hakkında Halkı Nefrete Tahrikten Soruşturma Açıldı Tartışmalı bildiriye imza atan akademisyenleri "Oluk oluk kanlarınız akacak" şeklinde tehdit eden Sedat Peker hakkında halkı kin ve nefrete tahrik etmekten soruşturma açıldı.
 • 15:37 Sedat Peker'e Tehdit Soruşturması 'bu suça ortak olmayacağız' başlıklı 1128 akademisyenin imzasının bulunduğu bildirinin ardından kendine ait internet sitesi üzerinden "Oluk oluk kanlarınızı akıtacağız ve akan kanlarınızla duş alacağız" ifadesiyle gündeme gelen Sedat Peker hakkında "Tehdit" suçundan soruşturma başlatıldı.
 • 15:35 Sedat Peker'den Akademisyenlere: PKK'dan Koruma İsteyin, Polisten Değil Sedat Peker'den Akademisyenlere: PKK'dan Koruma İsteyin, Polisten Değil Akademisyenlerin kendisi hakkında yaptığı şikayetten hukuken bir şey çıkmayacağını belirten Sedat Peker, "Bu aydınlar koruma istiyorsa terör örgütünden istemeliler" dedi.
 • 11:54 Academics Support Colleagues Under Probe İn Turkey Academics Support Colleagues Under Probe İn Turkey Hundreds of Turkish academics have expressed solidarity with their colleagues suspected of terrorism crimes after signing a petition to call for an end to ongoing violence in southeastern Turkey in a statement.
 • 15:35 Akademisyenlerden Sedat Peker Hakkında Suç Duyurusu Akademisyenlerden Sedat Peker Hakkında Suç Duyurusu ‘Bu suça ortak olmayacağız’ bildirisine imza atan akademisyenlerden bazıları suç örgütü lideri olduğu belirtilen Sedat Peker hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 14:29 Sedat Peker Hakkında Suç Duyurusu "Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi" üyesi 15 akademisyenin de aralarında bulunduğu bir grup, Sedat Peker hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 13:47 Akademisyenlerden Sedat Peker'e Suç Duyurusu Akademisyenlerden Sedat Peker'e Suç Duyurusu Sen ve Kamu Emekçileri Sendikası (KESK) İstanbul Şubesi üyeleri, "Oluk oluk kanlarınızı akıtacağız ve akan kanlarınızla duş alacağız" ifadesiyle gündeme gelen Sedat Peker hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 13:37 Akademisyenlerden 'Sedat Peker' Hakkında Suç Duyurusu “Bu suça ortak olmayacağız” bildirisinde imzası bulunan 15 akademisyenin de aralarında bulunduğu bir grup, Sedat Peker hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 13:22 İmzası Akademisyenler Adliye Önünde Basın Açıklaması Yaptı İmzası Akademisyenler Adliye Önünde Basın Açıklaması Yaptı Eskişehir'de, 'Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi'nin yayınladığı bildiriye imza atan akademisyenler adliye önünde basın açıklaması yaptı, kendilerini tehdit ettiklerini öne sürdükleri Sedat Peker ile Osmangazi Üniversiteli Türkçüler ve Atsızlar grubu üyeleri hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 13:05 Eskişehir Akademisyenler Adliye Önünde Basın Açıklaması Yaptı Eskişehir Akademisyenler Adliye Önünde Basın Açıklaması Yaptı Akademisyenler adliye önünde basın açıklaması yaptı Kemal ATLAN-Hakan TÜRKTAN/ESKİŞEHİR,(DHA)- ESKİŞEHİR'de, 'Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi'nin yayımladığı bildiriye imza atan akademisyenler adliye önünde basın açıklaması yaptı, kendilerini tehdit ettiklerini öne sürdükleri Sedat Peker ile Osmangazi Üniversiteli Türkçüler ve Atsızlar grubu üyeleri hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 12:33 Akademisyenlerden Sedat Peker'e Suç Duyurusu Akademisyenlerden Sedat Peker'e Suç Duyurusu Güneydoğu’daki operasyonlar için yayınlanan bildiriye imza atan Eskişehirli akademisyenler, Sedat Peker’in ‘Kanınızla duş alacağız’ söylemi için suç duyurusunda bulundu.
 • 11:45 Akademisyenlerden Sedat Peker Hakkında Suç Duyurusu Akademisyenlerden Sedat Peker Hakkında Suç Duyurusu Eskişehir’de ‘Barış için Akademisyenler İnisiyatifi' tarafından ‘Barış metnine’ imza atan 19 öğretim görevlisi, kendileri için ‘Kanlarıyla boğacağız’ açıklaması yapan Sedat Peker ile kendilerini hedef gösteren bazı öğretim görevlileri hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 16:51 CHP'nin 'Demokrasi, Değişim ve Kardeşlik' Kurultayı Başladı 11 CHP'nin 'Demokrasi, Değişim ve Kardeşlik' Kurultayı Başladı 11 CHP 35'inci Olağan Kurultay Divan Başkanı Murat Karayalçın, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşmasının TRT'de canlı verildiğini ve yayınlanan konuşmasının kesintiye uğratıldığını belirterek kınadığını söyledi.
 • 14:45 Gürsel Tekin'den Sedat Peker'in Fotoğraf İddiasına Yalanlama CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Sedat Peker’in oğlu ile ilgili dile getirdiği, ‘Evladınız Ulaş'ı, benimle resim çekilip tanışması için evime yollayan siz değil miydiniz?
 • 09:00 Sedat Peker, Gürsel Tekin'i Hedef Aldı: Oğlunu Yanıma Göndermedin mi Sedat Peker, Gürsel Tekin'i Hedef Aldı: Oğlunu Yanıma Göndermedin mi Sedat Peker, CHP'nin akademisyenlerle ilgili bildirisini okuyan ve kendisi hakkında sert sözler sarfeden Gürsel Tekin hakkında tartışma yaratacak iddialar ortaya attı.
 • 19:28 Zonguldak'ta Barış Bildirisine İmza Atan Akademisyen Gözaltına Alındı Zonguldak'ta Barış Bildirisine İmza Atan Akademisyen Gözaltına Alındı Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi(BEÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Öznur Öncül, barış bildirisinde imzası bulunduğu gerekçesiyle gözaltına alındı.
 • 09:23 Kılıçdaroğlu'nun Yüzde 30'a Sıçrama Formülü: CHP Dava Partisi Olacak Kılıçdaroğlu'nun Yüzde 30'a Sıçrama Formülü: CHP Dava Partisi Olacak Yarın başlayacak 35. Olağan Kurultayı öncesi, partide yaşanacak değişimi anlatan Kılıçdaroğlu, "Yüzde 30'lara sıçramamız için CHP'nin bir dava partisine dönüşmesi lazım" dedi.
 • 16:11 Ayhan Bilgen : Çınar'daki Saldırının Başka Bölgelere Yayılması Karşısında Siyasetin Sorumluluk... Ayhan Bilgen : Çınar'daki Saldırının Başka Bölgelere Yayılması Karşısında Siyasetin Sorumluluk... Ayhan Bilgen : Çınar'daki saldırının başka bölgelere yayılması karşısında siyasetin sorumluluk üstlenmesi gerekiyor HDP Sözcüsü Ayhan Bilgen, Çınar'da meydana gelen ve 6 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısıyla ilgili "Çınar'daki saldırı önümüzdeki günlerde asla istemeyiz ama bu şiddetin bu çatışmanın başka bölgelere de yayılması karşısında siyasetin sorumluluk üstlenmesi gerekiyor" dedi.
 • 16:08 Sedat Peker Hakkında Suç Duyurusu Özgürlükçü Hukukçular Derneği (ÖHD) Sedat Peker hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.
 • 15:51 Sedat Peker'in Skandal Sözlerine Soruşturma Açıldı Sedat Peker'in Skandal Sözlerine Soruşturma Açıldı Sedat Peker'in barış için imza atan akademisyenlere yönelik söylediği "Oluk oluk kanlarınızı akıtacağız ve kanlarınızla duş alacağız." sözlerine soruşturma açıldı.
 • 15:34 Convicted Criminal Threatens Academics Calling For Peace İn Turkey's Southeast A convicted criminal has publicly issued death threats against academics and intellectuals who called on the Turkish government to end security operations in Southeast Anatolia, just a day after President Recep Tayyip Erdoğan labeled more than 1,000 national and international academics as "poor excuses.
 • 15:30 Diyarbakır Saldırısıyla HDP'den İlk Açıklama: Kabul Edilemez Diyarbakır Saldırısıyla HDP'den İlk Açıklama: Kabul Edilemez Diyarbakır'da düzenlenen eş zamanlı saldırıyla ilgili değerlendirmede bulunan HDP Kars Milletvekili ve Parti Sözcüsü Ayhan Bilgen, "Kabul edemeyeceğimiz bir durumdur" dedi.
 • 09:34 Meclis'te Sedat Peker Tartışması! AK Parti ve CHP'liler Karşı Karşıya Geldi Meclis'te Sedat Peker Tartışması! AK Parti ve CHP'liler Karşı Karşıya Geldi "Barış için Akademisyenler" oluşumu adı altında çağrı yapanları "Akan kanınızla duş alacağız" diyerek tehdit eden Sedat Peker'in sözleri Meclis'te gerginliğe neden oldu.
 • 01:39 Ak Partili Bostancı: Dayanağımız Bir Takım Mafyatik Örgütlemeler Değildir CHP İstanbul Milletvekili Selina Doğan, TBMM Genel Kurulu’nda Sedat Peker’in akademisyenlerle ilgili "Oluk oluk kanlarını akıtacağız" sözleri hakkında iktidar partisinden bir kınama gelmediğini söyledi.
 • 14:08 Sedat Peker'in 'Akan Kanınızla Duş Alacağız' Sözleri Muhalefeti Ayağa Kaldırdı Sedat Peker'in 'Akan Kanınızla Duş Alacağız' Sözleri Muhalefeti Ayağa Kaldırdı Sedat Peker, "Barış için Akademisyenler" oluşumu adı altında çağrı yapan aydınları tehdit etti, muhalefet savcıları göreve çağırdı.
 • 09:59 Sedat Peker'den Şehidin Eşine Ev Sedat Peker'den Şehidin Eşine Ev Ünlü iş adamı Sedat Peker, Diyarbakır’ın Sur ilçesinde PKK terör örgütü tarafından vurularak şehit edilen Uzman Çavuş Nuh Özdemir’in eşine ev hediye etti.
 • 11:39 Sedat Peker, Şehit Ailesine Ev Aldı Ünlü iş adamı Sedat Peker, Diyarbakır’ın Sur ilçesinde şehit düşen 26 yaşındaki Uzman Çavuş Nuh Özdemir’in ailesine ev aldı.
 • 15:24 Oflu İsmail Oflu İsmail"İn Cenaze Töreninde Kalabalık Sokağa Taştı Tedavi gördüğü hastanede önceki gün yaşamını yitiren 'Oflu İsmail' olarak tanınan İsmail Hacısüleymanoğlu'nun (77) siyaset, iş ve sanat dünyasından birçok isim katıldığı cenaze töreninde cami avlusuna sığmayan kalabalık sokağa taştı.
 • 15:05 Oflu İsmail Oflu İsmail"İn Cenaze Töreninde Kalabalık Sokağa Taştı Tedavi gördüğü hastanede önceki gün yaşamını yitiren 'Oflu İsmail' olarak tanınan İsmail Hacısüleymanoğlu'nun (77) siyaset, iş ve sanat dünyasından birçok isim katıldığı cenaze töreninde cami avlusuna sığmayan kalabalık sokağa taştı.
 • 14:58 İsmail Hacısüleymanoğlu Toprağa Verildi Akciğer kanseri nedeniyle hayatını kaybeden "Oflu İsmail" olarak tanınan İsmail Hacısüleymanoğlu Kilyos'ta toprağa verildi.
 • 14:55 İsmail Hacısüleymanoğlu'nun Cenaze Töreninde Kalabalık Sokağa Taştı Tedavi gördüğü hastanede önceki gün yaşamını yitiren 'Oflu İsmail' olarak tanınan İsmail Hacısüleymanoğlu'nun (77) siyaset, iş ve sanat dünyasından birçok isim katıldığı cenaze töreninde cami avlusuna sığmayan kalabalık sokağa taştı.
 • 14:53 Oflu İsmail'in Cenaze Töreninde Kalabalık Sokağa Taştı Oflu İsmail'in Cenaze Töreninde Kalabalık Sokağa Taştı Kanser tedavisi gördüğü hastanede önceki gün hayatını kaybeden yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden ’Oflu İsmail’ olarak tanınan İsmail Hacısüleymanoğlu, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 16:28 Zekeriya Öz'ün Suç Duyurusuna Takipsizlik Meslekten ihraç edilen eski savcı Zekeriya Öz'ün, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla kendisine hakaret ettiği iddiasıyla Sedat Peker hakkında yaptığı suç duyurusu, takipsizlikle sonuçlandı.
 • 16:17 Zekeriya Öz'ün Şikayetine Takipsizlik Meslekten ihraç edilen eski savcı Zekeriya Öz'ün, kendisine twitter üzerinden hakaret ettiği gerekçesiyle Sedat Peker hakkında yaptığı suç duyurusu takipsizlikle sonuçlandı.
 • 20:44 Kültür Bakanlığı: Kültür Bakanlığı: "Hakanlığın" Sedat Peker'e Verilmesiyle İlgimiz Yok Kültür Bakanı Mahir Ünal, Sedat Peker'in "Türklük Hakanı" ünvanını aldığı etkinliğin bakanlıkla ilgisi olmadığını söyledi.