SON DAKİKA SEDAT PEKER HABERLERİ

Son Dakika Sedat Peker Haberleri

 • 16 Temmuz 2016 08:53Sedat Peker Alanya'da NöbetteSedat Peker Alanya'da NöbetteAntalya’nın Alanya ilçesinde vatandaşlar, darbe girişimine karşı protestolarını sürdürüyor.
 • 27 Haziran 2016 11:45Beyaz TV Ekranlarından Sedat Peker'in Doğum Günü KutlandıBeyaz TV Ekranlarından Sedat Peker'in Doğum Günü KutlandıZaman zaman yaptığı sivri çıkışlarla adından söz ettiren Tahir Sarıkaya'nın Beyaz TV canlı yayınından Sedat Peker'in doğum gününü kutlaması ekran başındakileri şaşırttı.
 • 14 Mayıs 2016 08:17Kılıçdaroğlu: Erdoğan, Sedat Peker'i Sopa Olarak KullanacakKılıçdaroğlu: Erdoğan, Sedat Peker'i Sopa Olarak KullanacakSon günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik söylemlerini sertleştiren CHP Lideri Kılıçdaroğlu, "Sedat Peker, Erdoğan'ın silahlı gücü. Yeri geldiğinde onu kullanacak" dedi.
 • 15 Nisan 2016 09:36Diriliş Ertuğrul'da Kayılar Sedat Peker'in Oğlu İçin Seferber OlduDiriliş Ertuğrul'da Kayılar Sedat Peker'in Oğlu İçin Seferber OlduReyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul'un son bölümünde 'Turalı' rolüne hayat veren Sedat Peker'in oğlu Boğaçhan Talha Peker'in sünnet töreni için bütün oba halkı seferber oldu.
 • 14 Mart 2016 22:22Sedat Peker'den Rusya'ya Bombalı Saldırı ÇağrısıSedat Peker'den Rusya'ya Bombalı Saldırı ÇağrısıSedat Peker, Ankara saldırısından sonra yayımladığı yazıda "İstihbaratımız Çeçen mücahitleri Moskova'da bombalı eylemler yapabilmesi için eğitmeli" ifadelerini kullandı.
 • 01 Mart 2016 12:58Sedat Peker'in Oğlu Hediye Olarak Hançer Yerine Pusat İstediSedat Peker'in Oğlu Hediye Olarak Hançer Yerine Pusat İstediDiriliş Ertuğrul'da 'Turalı' rolünü canlandıran Sedat Peker'in oğlu, dizide kendisine sünnet hediyesi olarak verilmek istenen hançerin yerine cenk etmek için pusat istedi.
 • 18 Şubat 2016 14:20Sedat Peker Ankara Saldırısından Sonra Konuştu: Çıtayı YükseltiyorumSedat Peker Ankara Saldırısından Sonra Konuştu: Çıtayı YükseltiyorumSedat Peker Ankara saldırısının ardından çıtayı bir adım yükselttiğini söyleyerek "Beni yolda durdurup reis biz onların kanlarıyla duş almayacağız, kanlarını içeceğiz diyorlar." dedi.
 • 01 Şubat 2016 19:47Sedat Peker, İfade VerdiSedat Peker, İfade VerdiGörüntü Dökümü: Sedat Peker'in açıklamaları - Peker, internet sitesinde yayınladığı bir yazıda "Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi" üyelerini tehdit ettiği iddiasıyla Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca hakkında başlatılan soruşturma kapsamında ifade verdi Sedat Peker: "Ben akademisyenleri tehdit etmedim. Sadece 'eğer bir gün devletimizi yıkmak isteyen insanları desteklemeye devam ederseniz ve hep beraber bu devleti yıkarsanız ortada ne polis, ne asker, ne savcı, ne hakim kalmayacağı için bu ülkenin vatandaşları tarafından oluk oluk kanlarınız akıtılır, kanlarınızda duş alınır' dedim" Sedat Peker, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca, internet sitesinde yayınladığı bir yazıda "Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi" üyelerini tehdit ettiği iddiasıyla hakkında başlatılan soruşturma kapsamında ifade verdi.
 • 01 Şubat 2016 18:22Sedat Peker, İfade VerdiSedat Peker, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca, internet sitesinde yayınladığı bir yazıda "Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi" üyelerini tehdit ettiği iddiasıyla hakkında başlatılan soruşturma kapsamında ifade verdi.
 • 01 Şubat 2016 18:07Sedat Peker Sedat Peker "O Sözleri"Ni Savunduİfade vermek için geldiği adliyede Ben akademisyenleri tehdit etmedim. Sadece eğer bir gün devletimizi yıkmak isteyen insanları desteklemeye devam ederseniz ve hep beraber bu devleti yıkarsanız ortada ne polis, ne asker, ne savcı, ne hakim kalmayacağı için bu ülkenin vatandaşları tarafından oluk oluk kanlarınız akıtılır, kanlarınızla duş alınır dedim. Bu geleceğe yönelik yaşanacak bir durum tespitidir dedi Haber-Kamera Arzu KAYA İstanbul DHA 'Bu suça ortak olmayacağız' başlıklı 1128 akademisyenin imzasının bulunduğu bildirinin ardından kendine ait internet sitesi üzerinden Oluk oluk kanlarınızı akıtacağız ve akan kanlarınızla duş alacağız ifadesiyle gündeme gelen Sedat Peker Tehdit suçundan hakkında başlatılan soruşturma kapsamında ifade verdi.
 • 01 Şubat 2016 18:06Peker Savcıya İfade Verdi: "Ben Akademisyenleri Tehdit Etmedim"Sedat Peker, bin 128 akademisyenin imzaladığı bildiriyle ilgili ‘sedatpeker.com’ üzerinden yaptığı açıklamaya ilişkin savcılıkta ifade verdi.
 • 01 Şubat 2016 17:55Sedat Peker Sedat Peker "O Sözleri"Ni Savundu'bu suça ortak olmayacağız' başlıklı 1128 akademisyenin imzasının bulunduğu bildirinin ardından kendine ait internet sitesi üzerinden Oluk oluk kanlarınızı akıtacağız ve akan kanlarınızla duş alacağız ifadesiyle gündeme gelen Sedat Peker Tehdit suçundan hakkında başlatılan soruşturma kapsamında ifade verdi.
 • 01 Şubat 2016 13:45Rize'deki "Usulsüz Dinleme" DavasıRize'de "usulsüz dinleme"ye ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında 16 sanığın yargılandığı davaya devam edildi.
 • 01 Şubat 2016 13:31Sedat Peker Can Dündar'ı Asmakla Tehdit EttiSedat Peker Can Dündar'ı Asmakla Tehdit EttiMafya lideri Sedat Peker, akademisyenlerin ardından şimdi de Can Dündar'ı asmakla tehdit etti.
 • 29 Ocak 2016 16:47Sedat Peker'den Altan Tan'a: Sen de Çocuğunu PKK Dizisinde OynatSedat Peker'den Altan Tan'a: Sen de Çocuğunu PKK Dizisinde OynatHDP'li Altan Tan, Sedat Peker'in oğlunun Diriliş dizisinde oynamasını TBMM gündemine getirdi. Sedat Peker sert bir açıklamayla Tan'a tepki gösterdi.
 • 27 Ocak 2016 13:32Hdp'li Tan: Dizide Sedat Peker'in Oğlunun Oynatılma Gerekçesi Nedir?Hdp Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş tarafından yazılı olarak cevaplandırılması istemiyle Meclis Başkanlığı'na verdiği soru önergesinde, "Bakanlarınızın ve Milletvekillerinizin düzenli olarak setine gidip görüntü verdiği Diriliş Ertuğrul dizisinde, mitinglerde Erdoğan'ın destekçisi olduğunu belirten Sedat Peker'in oğlunun oynatılma gerekçesi nedir?
 • 27 Ocak 2016 11:57Sedat Peker'in Oğlu Meclis GündemindeSedat Peker'in Oğlu Meclis GündemindeSedat Peker'in oğlunu TBMM gündemine taşıyan HDP'li Altan Tan, TRT ekranlarında izlenme rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisinde oynatılmasının gerekçesini sordu.
 • 19 Ocak 2016 17:14Sedat Peker Hakkında Halkı Nefrete Tahrikten Soruşturma AçıldıSedat Peker Hakkında Halkı Nefrete Tahrikten Soruşturma AçıldıTartışmalı bildiriye imza atan akademisyenleri "Oluk oluk kanlarınız akacak" şeklinde tehdit eden Sedat Peker hakkında halkı kin ve nefrete tahrik etmekten soruşturma açıldı.
 • 19 Ocak 2016 15:37Sedat Peker'e Tehdit Soruşturması'bu suça ortak olmayacağız' başlıklı 1128 akademisyenin imzasının bulunduğu bildirinin ardından kendine ait internet sitesi üzerinden "Oluk oluk kanlarınızı akıtacağız ve akan kanlarınızla duş alacağız" ifadesiyle gündeme gelen Sedat Peker hakkında "Tehdit" suçundan soruşturma başlatıldı.
 • 19 Ocak 2016 15:35Sedat Peker'den Akademisyenlere: PKK'dan Koruma İsteyin, Polisten DeğilSedat Peker'den Akademisyenlere: PKK'dan Koruma İsteyin, Polisten DeğilAkademisyenlerin kendisi hakkında yaptığı şikayetten hukuken bir şey çıkmayacağını belirten Sedat Peker, "Bu aydınlar koruma istiyorsa terör örgütünden istemeliler" dedi.
 • 19 Ocak 2016 11:54Academics Support Colleagues Under Probe İn TurkeyAcademics Support Colleagues Under Probe İn TurkeyHundreds of Turkish academics have expressed solidarity with their colleagues suspected of terrorism crimes after signing a petition to call for an end to ongoing violence in southeastern Turkey in a statement.
 • 18 Ocak 2016 15:35Akademisyenlerden Sedat Peker Hakkında Suç DuyurusuAkademisyenlerden Sedat Peker Hakkında Suç Duyurusu‘Bu suça ortak olmayacağız’ bildirisine imza atan akademisyenlerden bazıları suç örgütü lideri olduğu belirtilen Sedat Peker hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 18 Ocak 2016 14:29Sedat Peker Hakkında Suç Duyurusu"Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi" üyesi 15 akademisyenin de aralarında bulunduğu bir grup, Sedat Peker hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 18 Ocak 2016 13:47Akademisyenlerden Sedat Peker'e Suç DuyurusuAkademisyenlerden Sedat Peker'e Suç DuyurusuSen ve Kamu Emekçileri Sendikası (KESK) İstanbul Şubesi üyeleri, "Oluk oluk kanlarınızı akıtacağız ve akan kanlarınızla duş alacağız" ifadesiyle gündeme gelen Sedat Peker hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 18 Ocak 2016 13:37Akademisyenlerden 'Sedat Peker' Hakkında Suç Duyurusu“Bu suça ortak olmayacağız” bildirisinde imzası bulunan 15 akademisyenin de aralarında bulunduğu bir grup, Sedat Peker hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 18 Ocak 2016 13:22İmzası Akademisyenler Adliye Önünde Basın Açıklaması Yaptıİmzası Akademisyenler Adliye Önünde Basın Açıklaması YaptıEskişehir'de, 'Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi'nin yayınladığı bildiriye imza atan akademisyenler adliye önünde basın açıklaması yaptı, kendilerini tehdit ettiklerini öne sürdükleri Sedat Peker ile Osmangazi Üniversiteli Türkçüler ve Atsızlar grubu üyeleri hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 18 Ocak 2016 13:05Eskişehir Akademisyenler Adliye Önünde Basın Açıklaması YaptıEskişehir Akademisyenler Adliye Önünde Basın Açıklaması YaptıAkademisyenler adliye önünde basın açıklaması yaptı Kemal ATLAN-Hakan TÜRKTAN/ESKİŞEHİR,(DHA)- ESKİŞEHİR'de, 'Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi'nin yayımladığı bildiriye imza atan akademisyenler adliye önünde basın açıklaması yaptı, kendilerini tehdit ettiklerini öne sürdükleri Sedat Peker ile Osmangazi Üniversiteli Türkçüler ve Atsızlar grubu üyeleri hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 18 Ocak 2016 12:33Akademisyenlerden Sedat Peker'e Suç DuyurusuAkademisyenlerden Sedat Peker'e Suç DuyurusuGüneydoğu’daki operasyonlar için yayınlanan bildiriye imza atan Eskişehirli akademisyenler, Sedat Peker’in ‘Kanınızla duş alacağız’ söylemi için suç duyurusunda bulundu.
 • 18 Ocak 2016 11:45Akademisyenlerden Sedat Peker Hakkında Suç DuyurusuAkademisyenlerden Sedat Peker Hakkında Suç DuyurusuEskişehir’de ‘Barış için Akademisyenler İnisiyatifi' tarafından ‘Barış metnine’ imza atan 19 öğretim görevlisi, kendileri için ‘Kanlarıyla boğacağız’ açıklaması yapan Sedat Peker ile kendilerini hedef gösteren bazı öğretim görevlileri hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 16 Ocak 2016 16:51CHP'nin 'Demokrasi, Değişim ve Kardeşlik' Kurultayı Başladı 11CHP'nin 'Demokrasi, Değişim ve Kardeşlik' Kurultayı Başladı 11CHP 35'inci Olağan Kurultay Divan Başkanı Murat Karayalçın, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun konuşmasının TRT'de canlı verildiğini ve yayınlanan konuşmasının kesintiye uğratıldığını belirterek kınadığını söyledi.
 • 16 Ocak 2016 14:45Gürsel Tekin'den Sedat Peker'in Fotoğraf İddiasına YalanlamaCHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Sedat Peker’in oğlu ile ilgili dile getirdiği, ‘Evladınız Ulaş'ı, benimle resim çekilip tanışması için evime yollayan siz değil miydiniz?
 • 16 Ocak 2016 09:00Sedat Peker, Gürsel Tekin'i Hedef Aldı: Oğlunu Yanıma Göndermedin miSedat Peker, Gürsel Tekin'i Hedef Aldı: Oğlunu Yanıma Göndermedin miSedat Peker, CHP'nin akademisyenlerle ilgili bildirisini okuyan ve kendisi hakkında sert sözler sarfeden Gürsel Tekin hakkında tartışma yaratacak iddialar ortaya attı.
 • 15 Ocak 2016 19:28Zonguldak'ta Barış Bildirisine İmza Atan Akademisyen Gözaltına AlındıZonguldak'ta Barış Bildirisine İmza Atan Akademisyen Gözaltına AlındıZonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi(BEÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Öznur Öncül, barış bildirisinde imzası bulunduğu gerekçesiyle gözaltına alındı.
 • 15 Ocak 2016 09:23Kılıçdaroğlu'nun Yüzde 30'a Sıçrama Formülü: CHP Dava Partisi OlacakKılıçdaroğlu'nun Yüzde 30'a Sıçrama Formülü: CHP Dava Partisi OlacakYarın başlayacak 35. Olağan Kurultayı öncesi, partide yaşanacak değişimi anlatan Kılıçdaroğlu, "Yüzde 30'lara sıçramamız için CHP'nin bir dava partisine dönüşmesi lazım" dedi.
 • 14 Ocak 2016 16:11Ayhan Bilgen: Çınar'daki Saldırının Başka Bölgelere Yayılması Karşısında Siyasetin Sorumluluk...Ayhan Bilgen: Çınar'daki Saldırının Başka Bölgelere Yayılması Karşısında Siyasetin Sorumluluk...Ayhan Bilgen: Çınar'daki saldırının başka bölgelere yayılması karşısında siyasetin sorumluluk üstlenmesi gerekiyor HDP Sözcüsü Ayhan Bilgen, Çınar'da meydana gelen ve 6 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısıyla ilgili "Çınar'daki saldırı önümüzdeki günlerde asla istemeyiz ama bu şiddetin bu çatışmanın başka bölgelere de yayılması karşısında siyasetin sorumluluk üstlenmesi gerekiyor" dedi.
 • 14 Ocak 2016 16:08Sedat Peker Hakkında Suç DuyurusuÖzgürlükçü Hukukçular Derneği (ÖHD) Sedat Peker hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.
 • 14 Ocak 2016 15:51Sedat Peker'in Skandal Sözlerine Soruşturma AçıldıSedat Peker'in Skandal Sözlerine Soruşturma AçıldıSedat Peker'in barış için imza atan akademisyenlere yönelik söylediği "Oluk oluk kanlarınızı akıtacağız ve kanlarınızla duş alacağız." sözlerine soruşturma açıldı.
 • 14 Ocak 2016 15:34Convicted Criminal Threatens Academics Calling For Peace İn Turkey's SoutheastA convicted criminal has publicly issued death threats against academics and intellectuals who called on the Turkish government to end security operations in Southeast Anatolia, just a day after President Recep Tayyip Erdoğan labeled more than 1,000 national and international academics as "poor excuses.
 • 14 Ocak 2016 15:30Diyarbakır Saldırısıyla HDP'den İlk Açıklama: Kabul EdilemezDiyarbakır Saldırısıyla HDP'den İlk Açıklama: Kabul EdilemezDiyarbakır'da düzenlenen eş zamanlı saldırıyla ilgili değerlendirmede bulunan HDP Kars Milletvekili ve Parti Sözcüsü Ayhan Bilgen, "Kabul edemeyeceğimiz bir durumdur" dedi.
 • 14 Ocak 2016 09:34Meclis'te Sedat Peker Tartışması! AK Parti ve CHP'liler Karşı Karşıya GeldiMeclis'te Sedat Peker Tartışması! AK Parti ve CHP'liler Karşı Karşıya Geldi"Barış için Akademisyenler" oluşumu adı altında çağrı yapanları "Akan kanınızla duş alacağız" diyerek tehdit eden Sedat Peker'in sözleri Meclis'te gerginliğe neden oldu.
 • 14 Ocak 2016 01:39Ak Partili Bostancı: Dayanağımız Bir Takım Mafyatik Örgütlemeler DeğildirCHP İstanbul Milletvekili Selina Doğan, TBMM Genel Kurulu’nda Sedat Peker’in akademisyenlerle ilgili "Oluk oluk kanlarını akıtacağız" sözleri hakkında iktidar partisinden bir kınama gelmediğini söyledi.
 • 13 Ocak 2016 14:08Sedat Peker'in 'Akan Kanınızla Duş Alacağız' Sözleri Muhalefeti Ayağa KaldırdıSedat Peker'in 'Akan Kanınızla Duş Alacağız' Sözleri Muhalefeti Ayağa KaldırdıSedat Peker, "Barış için Akademisyenler" oluşumu adı altında çağrı yapan aydınları tehdit etti, muhalefet savcıları göreve çağırdı.
 • 13 Ocak 2016 09:59Sedat Peker'den Şehidin Eşine EvSedat Peker'den Şehidin Eşine EvÜnlü iş adamı Sedat Peker, Diyarbakır’ın Sur ilçesinde PKK terör örgütü tarafından vurularak şehit edilen Uzman Çavuş Nuh Özdemir’in eşine ev hediye etti.
 • 10 Ocak 2016 11:39Sedat Peker, Şehit Ailesine Ev AldıÜnlü iş adamı Sedat Peker, Diyarbakır’ın Sur ilçesinde şehit düşen 26 yaşındaki Uzman Çavuş Nuh Özdemir’in ailesine ev aldı.
 • 24 Aralık 2015 15:24Oflu İsmailOflu İsmail"İn Cenaze Töreninde Kalabalık Sokağa TaştıTedavi gördüğü hastanede önceki gün yaşamını yitiren 'Oflu İsmail' olarak tanınan İsmail Hacısüleymanoğlu'nun (77) siyaset, iş ve sanat dünyasından birçok isim katıldığı cenaze töreninde cami avlusuna sığmayan kalabalık sokağa taştı.
 • 24 Aralık 2015 15:05Oflu İsmailOflu İsmail"İn Cenaze Töreninde Kalabalık Sokağa TaştıTedavi gördüğü hastanede önceki gün yaşamını yitiren 'Oflu İsmail' olarak tanınan İsmail Hacısüleymanoğlu'nun (77) siyaset, iş ve sanat dünyasından birçok isim katıldığı cenaze töreninde cami avlusuna sığmayan kalabalık sokağa taştı.
 • 24 Aralık 2015 14:58İsmail Hacısüleymanoğlu Toprağa VerildiAkciğer kanseri nedeniyle hayatını kaybeden "Oflu İsmail" olarak tanınan İsmail Hacısüleymanoğlu Kilyos'ta toprağa verildi.
 • 24 Aralık 2015 14:55İsmail Hacısüleymanoğlu'nun Cenaze Töreninde Kalabalık Sokağa TaştıTedavi gördüğü hastanede önceki gün yaşamını yitiren 'Oflu İsmail' olarak tanınan İsmail Hacısüleymanoğlu'nun (77) siyaset, iş ve sanat dünyasından birçok isim katıldığı cenaze töreninde cami avlusuna sığmayan kalabalık sokağa taştı.
 • 24 Aralık 2015 14:53Oflu İsmail'in Cenaze Töreninde Kalabalık Sokağa TaştıOflu İsmail'in Cenaze Töreninde Kalabalık Sokağa TaştıKanser tedavisi gördüğü hastanede önceki gün hayatını kaybeden yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden ’Oflu İsmail’ olarak tanınan İsmail Hacısüleymanoğlu, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 17 Aralık 2015 16:28Zekeriya Öz'ün Suç Duyurusuna TakipsizlikMeslekten ihraç edilen eski savcı Zekeriya Öz'ün, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla kendisine hakaret ettiği iddiasıyla Sedat Peker hakkında yaptığı suç duyurusu, takipsizlikle sonuçlandı.