SON DAKİKA SEDAT PEKER HABERLERİ

Son Dakika Sedat Peker Haberleri

 • 05 Ocak 2017 13:19Peker Ailesinden Eğitime DestekPeker Ailesinden Eğitime DestekAntalyaspor eski Başkanlarından Slovenya Antalya Fahri Konsolosu Sedat Peker ve kardeşi Serpil Peker Antalya AKEV Üniversitesi’nde Anneleri Ayten Peker ile Babaları Erkan Peker adına derslik yaptırdı.
 • 16 Temmuz 2016 08:53Sedat Peker Alanya'da NöbetteSedat Peker Alanya'da NöbetteAntalya’nın Alanya ilçesinde vatandaşlar, darbe girişimine karşı protestolarını sürdürüyor.
 • 27 Haziran 2016 11:45Beyaz TV Ekranlarından Sedat Peker'in Doğum Günü KutlandıBeyaz TV Ekranlarından Sedat Peker'in Doğum Günü KutlandıZaman zaman yaptığı sivri çıkışlarla adından söz ettiren Tahir Sarıkaya'nın Beyaz TV canlı yayınından Sedat Peker'in doğum gününü kutlaması ekran başındakileri şaşırttı.
 • 14 Mayıs 2016 08:17Kılıçdaroğlu: Erdoğan, Sedat Peker'i Sopa Olarak KullanacakKılıçdaroğlu: Erdoğan, Sedat Peker'i Sopa Olarak KullanacakSon günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik söylemlerini sertleştiren CHP Lideri Kılıçdaroğlu, "Sedat Peker, Erdoğan'ın silahlı gücü. Yeri geldiğinde onu kullanacak" dedi.
 • 15 Nisan 2016 09:36Diriliş Ertuğrul'da Kayılar Sedat Peker'in Oğlu İçin Seferber OlduDiriliş Ertuğrul'da Kayılar Sedat Peker'in Oğlu İçin Seferber OlduReyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul'un son bölümünde 'Turalı' rolüne hayat veren Sedat Peker'in oğlu Boğaçhan Talha Peker'in sünnet töreni için bütün oba halkı seferber oldu.
 • 14 Mart 2016 22:22Sedat Peker'den Rusya'ya Bombalı Saldırı ÇağrısıSedat Peker'den Rusya'ya Bombalı Saldırı ÇağrısıSedat Peker, Ankara saldırısından sonra yayımladığı yazıda "İstihbaratımız Çeçen mücahitleri Moskova'da bombalı eylemler yapabilmesi için eğitmeli" ifadelerini kullandı.
 • 01 Mart 2016 12:58Sedat Peker'in Oğlu Hediye Olarak Hançer Yerine Pusat İstediSedat Peker'in Oğlu Hediye Olarak Hançer Yerine Pusat İstediDiriliş Ertuğrul'da 'Turalı' rolünü canlandıran Sedat Peker'in oğlu, dizide kendisine sünnet hediyesi olarak verilmek istenen hançerin yerine cenk etmek için pusat istedi.
 • 18 Şubat 2016 14:20Sedat Peker Ankara Saldırısından Sonra Konuştu: Çıtayı YükseltiyorumSedat Peker Ankara Saldırısından Sonra Konuştu: Çıtayı YükseltiyorumSedat Peker Ankara saldırısının ardından çıtayı bir adım yükselttiğini söyleyerek "Beni yolda durdurup reis biz onların kanlarıyla duş almayacağız, kanlarını içeceğiz diyorlar." dedi.
 • 01 Şubat 2016 19:47Sedat Peker, İfade VerdiSedat Peker, İfade VerdiGörüntü Dökümü: Sedat Peker'in açıklamaları - Peker, internet sitesinde yayınladığı bir yazıda "Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi" üyelerini tehdit ettiği iddiasıyla Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca hakkında başlatılan soruşturma kapsamında ifade verdi Sedat Peker: "Ben akademisyenleri tehdit etmedim. Sadece 'eğer bir gün devletimizi yıkmak isteyen insanları desteklemeye devam ederseniz ve hep beraber bu devleti yıkarsanız ortada ne polis, ne asker, ne savcı, ne hakim kalmayacağı için bu ülkenin vatandaşları tarafından oluk oluk kanlarınız akıtılır, kanlarınızda duş alınır' dedim" Sedat Peker, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca, internet sitesinde yayınladığı bir yazıda "Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi" üyelerini tehdit ettiği iddiasıyla hakkında başlatılan soruşturma kapsamında ifade verdi.
 • 01 Şubat 2016 18:22Sedat Peker, İfade VerdiSedat Peker, Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca, internet sitesinde yayınladığı bir yazıda "Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi" üyelerini tehdit ettiği iddiasıyla hakkında başlatılan soruşturma kapsamında ifade verdi.
 • 01 Şubat 2016 18:07Sedat Peker Sedat Peker "O Sözleri"Ni Savunduİfade vermek için geldiği adliyede Ben akademisyenleri tehdit etmedim. Sadece eğer bir gün devletimizi yıkmak isteyen insanları desteklemeye devam ederseniz ve hep beraber bu devleti yıkarsanız ortada ne polis, ne asker, ne savcı, ne hakim kalmayacağı için bu ülkenin vatandaşları tarafından oluk oluk kanlarınız akıtılır, kanlarınızla duş alınır dedim. Bu geleceğe yönelik yaşanacak bir durum tespitidir dedi Haber-Kamera Arzu KAYA İstanbul DHA 'Bu suça ortak olmayacağız' başlıklı 1128 akademisyenin imzasının bulunduğu bildirinin ardından kendine ait internet sitesi üzerinden Oluk oluk kanlarınızı akıtacağız ve akan kanlarınızla duş alacağız ifadesiyle gündeme gelen Sedat Peker Tehdit suçundan hakkında başlatılan soruşturma kapsamında ifade verdi.
 • 01 Şubat 2016 18:06Peker Savcıya İfade Verdi: "Ben Akademisyenleri Tehdit Etmedim"Sedat Peker, bin 128 akademisyenin imzaladığı bildiriyle ilgili ‘sedatpeker.com’ üzerinden yaptığı açıklamaya ilişkin savcılıkta ifade verdi.
 • 01 Şubat 2016 17:55Sedat Peker Sedat Peker "O Sözleri"Ni Savundu'bu suça ortak olmayacağız' başlıklı 1128 akademisyenin imzasının bulunduğu bildirinin ardından kendine ait internet sitesi üzerinden Oluk oluk kanlarınızı akıtacağız ve akan kanlarınızla duş alacağız ifadesiyle gündeme gelen Sedat Peker Tehdit suçundan hakkında başlatılan soruşturma kapsamında ifade verdi.
 • 01 Şubat 2016 13:45Rize'deki "Usulsüz Dinleme" DavasıRize'de "usulsüz dinleme"ye ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında 16 sanığın yargılandığı davaya devam edildi.
 • 01 Şubat 2016 13:31Sedat Peker Can Dündar'ı Asmakla Tehdit EttiSedat Peker Can Dündar'ı Asmakla Tehdit EttiMafya lideri Sedat Peker, akademisyenlerin ardından şimdi de Can Dündar'ı asmakla tehdit etti.
 • 29 Ocak 2016 16:47Sedat Peker'den Altan Tan'a: Sen de Çocuğunu PKK Dizisinde OynatSedat Peker'den Altan Tan'a: Sen de Çocuğunu PKK Dizisinde OynatHDP'li Altan Tan, Sedat Peker'in oğlunun Diriliş dizisinde oynamasını TBMM gündemine getirdi. Sedat Peker sert bir açıklamayla Tan'a tepki gösterdi.
 • 27 Ocak 2016 13:32Hdp'li Tan: Dizide Sedat Peker'in Oğlunun Oynatılma Gerekçesi Nedir?Hdp Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş tarafından yazılı olarak cevaplandırılması istemiyle Meclis Başkanlığı'na verdiği soru önergesinde, "Bakanlarınızın ve Milletvekillerinizin düzenli olarak setine gidip görüntü verdiği Diriliş Ertuğrul dizisinde, mitinglerde Erdoğan'ın destekçisi olduğunu belirten Sedat Peker'in oğlunun oynatılma gerekçesi nedir?
 • 27 Ocak 2016 11:57Sedat Peker'in Oğlu Meclis GündemindeSedat Peker'in Oğlu Meclis GündemindeSedat Peker'in oğlunu TBMM gündemine taşıyan HDP'li Altan Tan, TRT ekranlarında izlenme rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisinde oynatılmasının gerekçesini sordu.
 • 19 Ocak 2016 17:14Sedat Peker Hakkında Halkı Nefrete Tahrikten Soruşturma AçıldıSedat Peker Hakkında Halkı Nefrete Tahrikten Soruşturma AçıldıTartışmalı bildiriye imza atan akademisyenleri "Oluk oluk kanlarınız akacak" şeklinde tehdit eden Sedat Peker hakkında halkı kin ve nefrete tahrik etmekten soruşturma açıldı.
 • 19 Ocak 2016 15:37Sedat Peker'e Tehdit Soruşturması'bu suça ortak olmayacağız' başlıklı 1128 akademisyenin imzasının bulunduğu bildirinin ardından kendine ait internet sitesi üzerinden "Oluk oluk kanlarınızı akıtacağız ve akan kanlarınızla duş alacağız" ifadesiyle gündeme gelen Sedat Peker hakkında "Tehdit" suçundan soruşturma başlatıldı.
 • 19 Ocak 2016 15:35Sedat Peker'den Akademisyenlere: PKK'dan Koruma İsteyin, Polisten DeğilSedat Peker'den Akademisyenlere: PKK'dan Koruma İsteyin, Polisten DeğilAkademisyenlerin kendisi hakkında yaptığı şikayetten hukuken bir şey çıkmayacağını belirten Sedat Peker, "Bu aydınlar koruma istiyorsa terör örgütünden istemeliler" dedi.
 • 19 Ocak 2016 11:54Academics Support Colleagues Under Probe İn TurkeyAcademics Support Colleagues Under Probe İn TurkeyHundreds of Turkish academics have expressed solidarity with their colleagues suspected of terrorism crimes after signing a petition to call for an end to ongoing violence in southeastern Turkey in a statement.
 • 18 Ocak 2016 15:35Akademisyenlerden Sedat Peker Hakkında Suç DuyurusuAkademisyenlerden Sedat Peker Hakkında Suç Duyurusu‘Bu suça ortak olmayacağız’ bildirisine imza atan akademisyenlerden bazıları suç örgütü lideri olduğu belirtilen Sedat Peker hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 18 Ocak 2016 14:29Sedat Peker Hakkında Suç Duyurusu"Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi" üyesi 15 akademisyenin de aralarında bulunduğu bir grup, Sedat Peker hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 18 Ocak 2016 13:47Akademisyenlerden Sedat Peker'e Suç DuyurusuAkademisyenlerden Sedat Peker'e Suç DuyurusuSen ve Kamu Emekçileri Sendikası (KESK) İstanbul Şubesi üyeleri, "Oluk oluk kanlarınızı akıtacağız ve akan kanlarınızla duş alacağız" ifadesiyle gündeme gelen Sedat Peker hakkında suç duyurusunda bulundu.