SON DAKİKA SEFERİHİSAR HABERLERİ

Son Dakika Seferihisar Haberleri

18:28
Meteorolojik Değerlendirme İzmir'i etkisi altına alan yağışlı hava kütlesi hafta boyunca etkisini sürdürecek.
08:53
Meteoroloji'den 9 İle Yağmur ve Kar Uyarısı Meteoroloji; Edirne, Bilecik, Bursa, Kütahya, Afyon, Isparta, Muğla, Aydın ve Antalya'da yağmur ve yüksek kesimlerde kar yağışı olacağını açıklayıp uyardı.
Meteoroloji'den 9 İle Yağmur ve Kar Uyarısı
20:24
Aydın'ın Kıyı İlçelerinde Kuvvetli Yağış Bekleniyor Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Aydın’ın kıyı ilçelerinde beklenen kuvvetli yağışa karşı vatandaşları uyardı.
Aydın'ın Kıyı İlçelerinde Kuvvetli Yağış Bekleniyor
20:18
Bodrum'a Kuvvetli Yağış Uyarısı Meteoroloji Genel Müdürlüğü, beklenen kuvvetli yağışa karşı Bodrumluları uyardı.
Bodrum'a Kuvvetli Yağış Uyarısı
20:09
Güneybatı Kesimlerde Kuvvetli Yağış Uyarısı Güneybatı kesimlerde kuvvetli yağış bekleniyor.
15:22
Meteoroloji'den 4 İle "Kuvvetli Yağış" Uyarısı Muğla, Aydın, İzmir ve Antalya çevrelerinde kuvvetli gökgürültülü sağanak bekleniyor.
Meteoroloji'den 4 İle 'Kuvvetli Yağış' Uyarısı
13:31
İzmir Emıtt'ten Ödülle Döndü İstanbul'da gerçekleştirilen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda, İZKA'nın İzmir standıyla "Beldeler" dalında en etkin tanıtım ödülünün sahibi oldu.
21:18
Tire MHP'de Kan Değişimi Büyük bir çekişmeye sahne olan MHP Tire İlçe Kongresi’nde zafer Atakan Duran’ın oldu.
Tire MHP'de Kan Değişimi
11:40
Kasımpatıyı Don Vurdu İzmir'de, 51 yıl aradan sonra termometreler yılın ilk haftası sıfırın altında 7 dereceyi gösterdi.
Kasımpatıyı Don Vurdu
14:59
İzmir Emıtt 2015'te Tanıtıldı İzmir, İstanbul’da gerçekleşen 19. EMITT 2015– Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarına katıldı.
İzmir Emıtt 2015'te Tanıtıldı
09:22
İzmir, Emıtt Turizm Fuarı'nda İzmir, İstanbul'da gerçekleşen 19. EMITT 2015– Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarına katıldı.
17:58
İzmir Çocuğunun Kalıcı Dişlerinin Çekildiğini Söyleyen Baba Şikayetçi İzmir'in Urla İlçesi'ndeki devlet hastanesine kızı 7 yaşındaki Esma Meriç'i bademcik ameliyatına götürdüğünü söyleyen 36 yaşındaki Ercan Meriç, ameliyatı gerçekleştirecek doktorun operasyonun daha kolay geçmesi için çocuğunun üstteki ön iki kalıcı dişi, süt diş sanarak çektiğini öne sürdü.
İzmir Çocuğunun Kalıcı Dişlerinin Çekildiğini Söyleyen Baba Şikayetçi
10:58
7 Yaşındaki Esma'nn Bademcik Ameliyatında 12 Dişi Çekildi! İzmir'de kızını bademcik ameliyatına götüren Ercan Meriç, doktorun operasyonun daha kolay geçmesi için kızının ön iki dişini çektiğini ileri sürerek, şikayetçi oldu.
7 Yaşındaki Esma'nn Bademcik Ameliyatında 12 Dişi Çekildi!
17:53
128 Sanığın Yargılandığı Dava Başladı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun da aralarında bulunduğu 128 kişi, imar düzenlemeleriyle ilgili ’görevi kötüye kullanma’ suçlamasıyla mahkemede yargılanmaya başladı.
17:35
Başkan Kocaoğluve 128 Meclis Üyesi İmar Düzenlemeleriyle İlgili Yargılanıyor İzmir’de 2009-2011 yılları arasında yapılan bazı imar düzenlemeleriyle ilgili olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, eski ilçe belediye başkanları ve Büyükşehir Belediye Meclisi'nin 128 üyesinin, görevi kötüye kullanma iddiasıyla 1 ile 3 yıl arası hapis cezası talepleriyle yargılandığı davaya, İzmir 33. Asliye Ceza Mahkemesi'nde başlandı.
14:09
İzmir Belediyelerindeki İmar Değişikliği İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, dönemin ilçe belediye başkanları ve büyükşehir belediye meclis üyelerinin aralarında bulunduğu 128 sanığın ''Görevi kötüye kullanma'' suçlamasıyla yargılandığı davaya başlandı.
İzmir Belediyelerindeki İmar Değişikliği
09:59
İZSU Asbest Boruları Söktü, Yeni Borular Döşedi İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, son 10 yılda en büyük yatırımlarını, Büyükşehir sınırlarına 2004'ten sonra dahil edilen 10 ilçede yaptı.
İZSU Asbest Boruları Söktü, Yeni Borular Döşedi
09:16
"10 Numara" Destek İZSU Genel Müdürlüğü, son 10 yılda en büyük yatırımlarını, Büyükşehir sınırlarına 2004'ten sonra dahil edilen 10 ilçede gerçekleştirdi.
'10 Numara' Destek
15:28
Meteorolojik Değerlendirme Ege Bölgesi hafta boyunca Akdeniz üzerindeki alçak basınç merkezinin ve güneybatılı hava akımlarının etkisi altında kalacak.
Meteorolojik Değerlendirme
17:41
Türkiye'nin En İyisi Seferihisar Belediyesi Seferihisar Belediyesi, SeferiKart projesiyle Türkiye’nin en önemli bilişim ödüllerinden eTurkiye’de birinci oldu.
11:18
Türkiye'nin En İyisi Seferihisar Belediyesi TUSİAD ve Türkiye Bilişim Vakfı tarafından Vodafone ana sponsorluğunda düzenlenen "12. eTürkiye (eTR) Ödülleri" TBMM'de gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.

Türkiye'nin En İyisi Seferihisar Belediyesi
11:18
Türkiye'nin En İyisi Seferihisar Belediyesi TUSİAD ve Türkiye Bilişim Vakfı tarafından Vodafone ana sponsorluğunda düzenlenen "12. eTürkiye (eTR) Ödülleri" TBMM'de gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.

10:43
Seferikart' Projesiyle Etürkiye'de Birinci Oldular TÜSİAD ile Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) tarafından Vodafone ana sponsorluğunda düzenlenen "12. eTürkiye (eTR) Ödülleri", TBMM’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
Seferikart' Projesiyle Etürkiye'de Birinci Oldular
20:02
Kuyumcudan 80 Bin Liralık Hırsızlık İzmir'in Seferihisar İlçesi'nde, bir kuyumcuya kepenk kilitlerini kırarak giren kimliği belirsiz iki kişi, 80 bin lira değerinde ziynet eşyası çalarak kaçtı.
11:40
Çiftçiler 2015 Yılına da Afetlerle Girdi TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, 2013-2014 üretim döneminde hemen hemen bütün afetleri yaşayan çiftçilerin, bu üretim sezonuna da afetlerle başladığını bildirdi.
Çiftçiler 2015 Yılına da Afetlerle Girdi
11:18
Çiftçimizi 2015 de Afetlerle Karşıladı Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, 2013-2014 üretim döneminde kuraklık ve don başta olmak üzere hemen bütün afetleri yaşayan çiftçilerin, bu üretim sezonuna da afetlerle başladığını bildirerek, “Çiftçimizi 2015 de afetlerle karşıladı.
10:13
Türk Öğrenci Yazdı ABD'de Ders Oldu ABD’de yaşayan ve New Jersey Union County College Üniversitesi Konservatuvar bölümünde eğitim gören Türk asıllı Amerikan vatandaşı Barış Şimşek'in (40) yazdığı "Müslüman Erkek ve Yılbaşı" (A Müslim Boy And Christmas) isimli makale, binlerce makale arasından birinci seçilerek ders kitabına konuldu.
Türk Öğrenci Yazdı ABD'de Ders Oldu
09:43
Türk Öğrencinin Yazdığı Makale ABD'de Ders Kitabına Basıldı ABD’de yaşayan ve New Jersey Union County College Üniversitesi Konservatuvar bölümünde eğitim gören Türk asıllı Amerikan vatandaşı Barış Şimşek’in (40) yazdığı "Müslüman Erkek ve Yılbaşı" (A Müslim Boy And Christmas) isimli makale, binlerce makale arasından birinci seçilerek ders kitabına konuldu.
Türk Öğrencinin Yazdığı Makale ABD'de Ders Kitabına Basıldı
20:00
Bakımını Yaptığı Asansörün Altında Kaldı İzmir'in Seferihisar ilçesinde bir çocuk işçi, bakımını yaptığı asansörün altında kalarak yaralandı.
16:39
Ödemiş ve Seferihisar'da Gazeteciler Günü Kutlandı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü, İzmir’in Ödemiş ve Seferihisar ilçelerinde düzenlenen etkinliklerle kutlandı.
15:51
Gaziemir Belediyesi Kültür Gezilerine Büyük İlgi Gaziemir Belediyesi’nin kadın, çocuk ve gençlere yönelik düzenlediği kültür gezileri büyük ilgi görüyor.
Gaziemir Belediyesi Kültür Gezilerine Büyük İlgi
13:15
Hayat Gezince Güzel Gaziemir Belediyesi’nin kadın, çocuk ve gençlere yönelik tarihi, turistik mirasa sahip ve doğal güzelliklere ev sahipliği yapan yörelere düzenlediği kültür gezileri büyük ilgi görüyor.
Hayat Gezince Güzel
18:19
CHP Sandık Görevlisine, Erdoğan'a Hakarete 7400 Lira Ceza İzmir'in Seferihisar İlçesi'nde, geçen 30 Mart'ta yerel seçimde dönemin başbakanı Recep Tayyip Erdoğan ve bazı bakanlara hakaret ettiği iddiasıyla yargılanan CHP'nin sandık görevlisi Aysel Tengiz, 7 bin 400 lira idari para cezasına çarptırıldı ve hükmün açıklanması geri bırakıldı.
CHP Sandık Görevlisine, Erdoğan'a Hakarete 7400 Lira Ceza
13:55
İZSU, SCADA Merkezi'ni Yeniledi İzmir'in su trafiği, işte buradan yönetiliyor
İZSU, SCADA Merkezi'ni Yeniledi
14:33
İzmir İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları ve Seralar Dondu İzmir soğuk rekoru kırdı, süs havuzları ve seralar dondu İZMİR'de, son yılların en soğuk gecesinde sıcaklık - 7 dereceye kadar düştü.
İzmir İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları ve Seralar Dondu
12:55
İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları, Seralar Dondu İzmir'de, son yılların en soğuk gecesinde sıcaklık sıfırın altında 7 dereceye kadar düştü.
İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları, Seralar Dondu
10:13
Mandalina Üreticisi Perişan! Seferihisar mandalinasında geçen yıl yaşanan sıkıntı bu yıl da tekrarlandı.
Mandalina Üreticisi Perişan!
09:46
Mandalina Elde Kaldı, Üretici Perişan Seferihisar mandalinasında geçen yıl yaşanan sıkıntı bu yıl da tekrarlandı.
Mandalina Elde Kaldı, Üretici Perişan
15:22
İzmir'in 4. Palyatif Merkezi Selçuk'ta Açıldı İzmir'in 4'üncü Palyatif Bakım Merkezi düzenlenen törenle hizmete girdi.
İzmir'in 4. Palyatif Merkezi Selçuk'ta Açıldı
17:34
Ağbaba: Bakanlar Konuşursa Ucu Erdoğan ve Oğluna Gelecek, Korku Budur CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, "Yüce Divan'a gittiği anda bakanlar konuşacak, ucu Recep Tayyip Erdoğan'a ve oğlu Bilal'e gelecek, korku budur." dedi.
15:00
Güneş Altında Bisiklet TRT Belgesel Ekranlarında Ege Üniversitesi öğrencileri tarafından üretilen İzmir Seferihisar Belediyesi'nin sponsoru olduğu "Güneş Altında Bisiklet" projesinin tasarım ve yapım süreci TRT Belgesel ekranlarında yayınlandı.
Güneş Altında Bisiklet TRT Belgesel Ekranlarında
16:54
Seferihisar'a Dev Bilişim Desteği Seferihisar Belediyesi ile İZKA arasında "Bilgi Toplumuna Dönüşüm ve Bilgi İletişim Teknolojileri Mali Destek Programı"nın protokolü imzalandı.
Seferihisar'a Dev Bilişim Desteği
18:16
Bergama'da Kar Yağışı Yurtta kış- Kar yağışı ve buzlanma nedeniyle İzmir-Manisa yolu ulaşımı kapandı- Bergama, Menemen, Kınık ve Kemalpaşa ilçelerinde kar yağdı- Seferihisar'da fırtına nedeniyle bazı balıkçı teknelere zarar gördü Yurdu etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle İzmir-Manisa yolu ulaşıma kapandı, İzmir'in Bergama, Menemen, Kınık ve Kemalpaşa ilçelerine de kar yağdı.
Bergama'da Kar Yağışı
17:07
Yurtta Kış Kar yağışı ve buzlanma nedeniyle İzmir Manisa yolu ulaşımı kapandı Bergama, Menemen, Kınık ve Kemalpaşa ilçelerinde kar yağdı Seferihisar'da fırtına nedeniyle bazı balıkçı teknelere zarar gördü.
14:01
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, İzmir'de Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, İzmir'de- Bakan Elvan: - "Bizim bir yılda açtığımız tünel Cumhuriyetimiz'in kuruluşundan 2003 yılına kadar yapılan tünellerin 2,6 katıdır"-(Sabuncubeli Tüneli) 7 / 24 bazlı çalışır, tüneli zamanında tamamlarız. Hiç kimsenin kaygısı olmasın" Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, 2015 yılında 118 kilometrelik 60'ın üzerinde tünelin açılışını yapacaklarını belirterek, "Bizim bir yılda açtığımız tünel Cumhuriyetimiz'in kuruluşundan
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, İzmir'de
13:49
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan, İzmir'de Bakan Elvan: "Bizim bir yılda açtığımız tünel Cumhuriyetimiz'in kuruluşundan 2003 yılına kadar yapılan tünellerin 2,6 katıdır" (Sabuncubeli Tüneli) 7 / 24 bazlı çalışır, tüneli zamanında tamamlarız. Hiç kimsenin kaygısı olmasın"
16:42
Seferihisar MHP Ahmet Şeremet'le Devam Dedi İzmir'in Seferihisar ilçesinde, Milliyetçi Hareket Partisi 11. olağan kongresine tek aday olarak katılan Ahmet Şeremet, yeniden ilçe başkanı seçilerek güven tazeledi.
Seferihisar MHP Ahmet Şeremet'le Devam Dedi
21:27
AK Parti İlçe Kongreleri AK Parti Seferihisar ve Urla kongreleri tamamlandı.
17:42
Seferihisar AK Parti'nin Yeni Başkanı Belli Oldu İzmir’in Seferihisar ilçesinde yapılan AK Parti 5. Olağan Kongresinde, ilçe başkanlığına Hamit Nişancı seçildi.
Seferihisar AK Parti'nin Yeni Başkanı Belli Oldu
15:04
Kuvvetli Yağış Uyarısı Türkiye'nin güney ve batı bölgelerindeki bazı yerlerde kuvvetli yağış uyarısında bulunuldu.
Kuvvetli Yağış Uyarısı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 18:55:35. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SEFERİHİSAR HABERLERİ
[Hata Bildir]