SON DAKİKA SEFERİHİSAR HABERLERİ

Son Dakika Seferihisar Haberleri

 • 24 Ağustos 2016 09:52Tür kiye'nin en şanslı üreticileri İzmir'deTür kiye'nin en şanslı üreticileri İzmir'deİzmir Büyükşehir Belediyesi, kırsaldaki küçük ölçekli üreticilerin ekipman ihtiyacını karşılamak için 17 ziraat odasına 147 adet tarım makinesi ve aleti dağıttı.
 • 23 Ağustos 2016 17:26Külkızı Seferihisar'ı Yaktı GeçtiBinlerce yıl öncesinden gelen Sufizm'e dayanarak kadının içe bakış hikayesini anlatan "Kül Kızı" Seferihisar Kaleiçi'nde sanatseverlerle buluştu.
 • 22 Ağustos 2016 10:25Sumru Yavrucuk tek kişilik komedi oyunu: 'Shirley'Sumru Yavrucuk tek kişilik komedi oyunu: 'Shirley'''SHIRLEY'' günlük hayatının sıkıcılığı içinde kaybolmuş ve birçok kadın gibi artık hayallerini bile unutmuş olan ShirleyValentine'nin müzikli güldürüsüdür.
 • 22 Ağustos 2016 09:44Karacasu'da Aydınlanma Günleri DüzenlenecekKaracasu'da Aydınlanma Günleri DüzenlenecekSeferihisar’da Fatih Portakal’ın ev sahipliğinde düzenlenen Karacasu Vakfı Ağustos ayı yönetim kurulu toplantısının ardından yapılan açıklamada 14-16 Ekim tarihlerinde Karacasu Aydınlanma Günleri düzenleneceği kaydedildi.
 • 21 Ağustos 2016 22:31Sunay Akın ile GörçekSunay Akın ile GörçekSunay Akın, yeni gösterisi "Sunay Akın ile Görçek" ile 23 Ağustos'ta Seferihisar Sığacık Kaleiçi Açıkhava Tiyatro Sahnesi'nde.
 • 20 Ağustos 2016 23:43Karısını Öldüren Zanlıyı "Yer Bildirimi" Yakalattıİzmir'de cezaevinden izinli çıktıktan sonra eşini öldüren, bir kişiyi de yaralayan zanlı sosyal medyadan paylaşım yapınca yakalandı.
 • 20 Ağustos 2016 21:31PepeePepeeÇocukların sevgilisi Pepee, 21 Ağustos'ta Sığacık Kaleiçi Seferihisar Sahnesi'nde çocuklara unutulmaz bir gösteri sunacak.
 • 20 Ağustos 2016 21:22Cezaevinden İzinli Çıkıp Eşini Öldüren Koca Muğla'da Yakalandı (2)Cezaevinden İzinli Çıkıp Eşini Öldüren Koca Muğla'da Yakalandı (2)YER BİLDİRİMİ YAPIP, TATİL LARINI PAYLAŞINCA YAKALANDIİzmir'in Seferihisar İlçesi'nde, kendisine boşanma davası açan Simge Alay'ı öldürdüğü gerekçesiyle Muğla'nın Menteşe İlçesi'nde yakalanıp tutuklanan Kadir Alay'ın, sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabından yer bildiriminde bulunduğu ve tatil fotoğraflarını paylaştığı ortaya çıktı.
 • 19 Ağustos 2016 17:51Çalıntı Yatla Umuda Yolculukta YakalandılarÇalıntı Yatla Umuda Yolculukta YakalandılarİZMİR'in Seferihisar İlçesi'ne bağlı Sığacık'tan çalınan bir yelkenli yatla Yunanistan'ın Sakız adası'na gitmek isteyen 38 kaçak, Sahil Güvenlik ekipleri tarafıdan Çeşme açıklarındaki uluslararası sularda yakalandı.
 • 19 Ağustos 2016 16:24Sahibinden Pokemon evleri, artık en önemli kriter Pokemon!Sahibinden Pokemon evleri, artık en önemli kriter Pokemon!Sahibinden Pokemon evleri, artık en önemli kriter Pokemon! Pokémon Go'nun Avustralya'da piyasaya sürülmesiyle başlayan rüzgar, emlak piyasasını da ele geçirdi! Sahibinden satılık ve kiralık evlerde ilan başlıklarında yer alan Pokemon ifadeleri oyunun yükselişinin ne boyutlara ulaştığı gözler önüne seriliyor.
 • 17 Ağustos 2016 13:54Deniz Kuvvetleri Kupası Yat Yarışıİstanbul Boğazı'nda başlayan 45. Deniz Kuvvetleri Kupası Salih Reis Açık Deniz Yat Yarışı, İzmir'in Seferihisar ilçesinde tamamlandı.
 • 17 Ağustos 2016 09:48Kül Kızı'nın Mistik Yolculuğu Seferihisar'daKül Kızı'nın Mistik Yolculuğu Seferihisar'daMutlu Polat, yapımcılığını Roket Yapım'ın üstlendiği sinematik müzikal anlatı Kül Kızı'ndaki muhteşem performansıyla seyircisini büyülemeye Seferihisar Kaleiçi'nde devam ediyor.
 • 16 Ağustos 2016 16:58Sahibinden Pokemon evleri, artık en önemli kriter Pokemon!Sahibinden Pokemon evleri, artık en önemli kriter Pokemon!Sahibinden Pokemon evleri, artık en önemli kriter Pokemon! Pokémon Go'nun Avustralya'da piyasaya sürülmesiyle başlayan rüzgar, emlak piyasasını da ele geçirdi! Sahibinden satılık ve kiralık evlerde ilan başlıklarında yer alan Pokemon ifadeleri oyunun yükselişinin ne boyutlara ulaştığı gözler önüne seriliyor.
 • 16 Ağustos 2016 10:47Sandıktan SofrayaSandıktan SofrayaSeferihisar Belediyesi, yaşlı bir köylünün sakladığı eşine çok az rastlanan topan karakılçık buğdayından buldu ve çoğalttı.
 • 16 Ağustos 2016 09:53Seferihisar'da Ata EkmeğiSeferihisar'da Ata EkmeğiSeferihisar Belediyesi, 2011 yılında yaptığı Tohum Takas Şenliği'nde günümüzde eşine çok az rastlanan Topan Karakılçık Buğdayı'ndan buldu ve çoğalttı.
 • 15 Ağustos 2016 17:29Masterler Plaj Futbol Turnuvası'nda Şampiyon BostanlıMasterler Plaj Futbol Turnuvası'nda Şampiyon BostanlıSEFERİHİSAR Belediyesi ile Ege Masterler Federasyonu tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Seferihisar Masterler Plaj Futbol Turnuvası, Bostanlı'nın şampiyonluğu ile sona erdi.
 • 12 Ağustos 2016 11:53Kavalar'dan Yüksel Yorumu AçıklamasıKavalar'dan Yüksel Yorumu AçıklamasıAlaattin Yüksel ile 20 Aralık 2015’te CHP İl Başkanlığı için yarışan ancak koltuğu 12 oy farkla Yüksel’e kaptıran CHP Bornova İlçe Başkanı Nevzat Kavalar, Alaattin Yüksel’in istifası ile ilgili, “Böyle sudan sebeplerle il başkanının istifa etmesi hiç doğru değil. Göreve layık olmadığını düşünüyorum.
 • 11 Ağustos 2016 16:53Dört İlçe Başkanı Kılıçdaroğlu ile GörüştüCHP’li ilçe başkanlarının, Alaattin Yüksel’in CHP İzmir İl Başkanlığı görevinden ayrılmasının ardından İzmir Seferihisar’da çalıştaya katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile özel görüşme yaptığı öğrenildi.
 • 11 Ağustos 2016 14:44Kılıçdaroğlu'nun Programında Kocaoğlu, Yüksel ve Güven EksikliğiKılıçdaroğlu'nun Programında Kocaoğlu, Yüksel ve Güven EksikliğiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun İzmir Seferihisar’daki programına, CHP İzmir İl Başkanlığı görevinden dün istifa eden Alaattin Yüksel ve il yönetimi tarafından yerine seçilen yeni başkan Asuman Ali Güven’in katılmaması dikkat çekti.
 • 11 Ağustos 2016 12:22CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, İzmir'deCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bizim amacımız sanatçıyı parti yandaşı yapmak değil onları özgürleştirmeyi ve üretkenleştirmeyi sağlamaktır.
 • 11 Ağustos 2016 11:37Kılıçdaroğlu Sanatçılarla Bir Araya GeldiKılıçdaroğlu Sanatçılarla Bir Araya GeldiTürkiye Sanat Çalıştayı'nın açılışına katılan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, burada yaptığı konuşmada "Siyasetçiler hoşlanmasa da sanatçının önünde eğilmek durumundadır" dedi.
 • 11 Ağustos 2016 11:03CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Yaratıcı Yazarlık Merkezi'nin Açılışını YaptıCHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Yaratıcı Yazarlık Merkezi'nin Açılışını YaptıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yazarlar ve sanatçıların Türkiye'nin geleceğinin, demokrasisinin ve düşünmenin güvencesi olduğunu söyledi.
 • 11 Ağustos 2016 10:53CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yaratıcı Yazarlar Merkezi'ni GezdiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yaratıcı Yazarlar Merkezi'ni GezdiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir’in Seferihisar ilçesinde, Seferihisar Belediyesi Yaratıcı Yazarlar Merkezi’ni gezdi.
 • 11 Ağustos 2016 10:24CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu İzmir'deCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yazarlar ve sanatçıların Türkiye'nin geleceğinin, demokrasisinin ve düşünmenin güvencesi olduğunu söyledi.
 • 10 Ağustos 2016 23:04Kılıçdaroğlu, Kocaoğlu ve İlçe Belediye Başkanlarıyla Bir Araya GeldiKılıçdaroğlu, Kocaoğlu ve İlçe Belediye Başkanlarıyla Bir Araya GeldiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Seferihisar ilçesinde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve ilçe belediye başkanları ile bir araya geldi.
 • 10 Ağustos 2016 21:37Kılıçdaroğlu İzmir'deKılıçdaroğlu İzmir'deCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Seferihisar ilçesinde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve ilçe belediye başkanları ile bir araya geldi.
 • 10 Ağustos 2016 21:36Kılıçdaroğlu İzmir'deKılıçdaroğlu İzmir'deCHP İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel’in şok istifasının ardından İzmir Seferihisar’a gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve ilçe belediye başkanları karşıladı.
 • 10 Ağustos 2016 11:34CHP İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel İstifa EttiCHP İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel İstifa EttiCHP İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel, görevinden istifa etti.
 • 10 Ağustos 2016 11:06CHP İzmir İl Başkanı Yüksel, Görevinden İstifa EttiCHP İzmir İl Başkanı Yüksel, Görevinden İstifa EttiCHP İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel, sabah saatlerinde istifa kararı aldığını duyurdu. Kılıçdaroğlu, Yüksel'i istifa etmemesi için aramış ancak engel olamamış.
 • 09 Ağustos 2016 18:19Sit Alanına "Beton Kanal Yapıldı" İddiasıUrla ilçesinde, bir bölümü 1. derece arkeolojik ve doğal sit alanı, bir bölümü de 3. derece arkeolojik ve doğal sit alanı olan bölgede kaçak beton kanal yaptığı iddia edilen şirket hakkında suç duyusunda bulunuldu.
 • 09 Ağustos 2016 15:32Ballı' Destekten Germiyanlı Kadınlar da YararlanacakBallı' Destekten Germiyanlı Kadınlar da Yararlanacakİzmir Büyükşehir Belediyesi’nin arıcılığın geliştirilmesi amacıyla başlattığı proje kapsamında, Türkiye’nin ilk ve tek Slow Food Köyü olan Germiyan’daki 25 kadın üreticisi de arıcılık kursu almaya başladı.
 • 08 Ağustos 2016 16:04İzmir'de Orman Yangınıİzmir'in Buca ilçesinde otluk alanda başlayan ve rüzgarın etkisiyle ormana sıçrayan yangın kontrol altına alındı.
 • 08 Ağustos 2016 11:09CHP Lideri Kılıçdaroğlu 11 Ağustos'ta Seferihisar'daCHP Lideri Kılıçdaroğlu 11 Ağustos'ta Seferihisar'daCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Seferihisar Belediyesi Yaratıcı Yazarlık Merkezi’nin açılışını gerçekleştirecek ve Türkiye’nin önemli sanat kuruluşları ve sanatçılarıyla yapılacak olan ’Türkiye Sanat Çalıştayı’na katılacak.
 • 08 Ağustos 2016 10:49Kılıçdaroğlu Seferihisar'a GeliyorKılıçdaroğlu Seferihisar'a GeliyorCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Seferihisar Belediyesi Yaratıcı Yazarlık Merkezi"nin açılışını gerçekleştirecek ve Türkiye'nin önemli sanat kuruluşları ve sanatçılarıyla gerçekleşecek "Türkiye Sanat Çalıştayı"na katılacak.
 • 08 Ağustos 2016 09:01Bal gibi destek!Bal gibi destek!Arıcılığın geliştirilmesi amacıyla Türkiye'nin ilk mobil eğitim aracını hizmete alan İzmir Büyükşehir Belediyesi, en ücra köylere kadar giderek özellikle kadınların projeye ilgisini artırdı.
 • 07 Ağustos 2016 11:02Coğrafya Öğretmeninden Bisikletle Mini Türkiye TuruTekirdağ'da yaşayan coğrafya öğretmeni 50 yaşındaki Gülşen Kurt, Tekirdağ-Adana bisiklet turunda Kemer ilçesine ulaştı.
 • 06 Ağustos 2016 19:55İzmir'de Orman Yangınıİzmir'de Orman Yangınıİzmir’in Buca ilçesinde çıkan orman yangını Orman Bölge Müdürlüğü’ne ait ekipler ve itfaiye ekipleri tarafından kontrol altına alındı.
 • 04 Ağustos 2016 19:01Ferhangi ŞeylerFerhangi ŞeylerFerhan Şensoy, tek kişilik gösterisi Ferhangi Şeyler ile 5 Ağustos'ta Seferihisar Sığacık Kale İçi sahnesinde sizlerle...Ferhan Şensoy'un 7 Mart 1987'den beri aralıksız oynadığı tek kişilik gösterisi, gündelik herhangi olayların Ferhanca bir mizah penceresinden değerlendirilmesidir.
 • 04 Ağustos 2016 18:33Seferihisar'daki Orman Yangınıİzmir'in Seferihisar ilçesindeki orman yangınına neden oldukları iddiasıyla gözaltına alınan iki kişi serbest bırakıldı.
 • 04 Ağustos 2016 15:32İzmir'deki Orman Yangın Devam Ediyorİzmir'deki Orman Yangın Devam Ediyorİzmir’in Seferihisar ilçesinde dün çıkan yangın hala devam ederken yaklaşık 200 hektar ormanlık alan yandı.
 • 04 Ağustos 2016 15:12Kartepe'de Alt ve Üt Yapı Çalışmaları Devam EdiyorKartepe'de Alt ve Üt Yapı Çalışmaları Devam EdiyorKartepe Belediyesi ilçe genelindeki alt ve üst yapı çalışmalarına hız verdi.
 • 04 Ağustos 2016 14:14Kartepe'de yeni imar yolları açılıyorKartepe'de yeni imar yolları açılıyorKartepe Belediyesi, ilçe genelinde ulaşım ağını rahatlatmak amacıyla yeni imar yolları açma çalışmalarını sıcak yaz günlerinde da aralıksız sürdürüyor.
 • 04 Ağustos 2016 11:52Seferihisar'da Orman YangınıSeferihisar'da Orman YangınıSeferihisar'da orman yangını.
 • 04 Ağustos 2016 09:56Seferihisar'daki Orman YangınıSeferihisar'daki Orman Yangınıİzmir'in Seferihisar ilçesinde, dün öğleden sonra başlayan orman yangınını kontrol altına almak için 9 helikopter ve 4 uçak çalışmalara yeniden başladı.
 • 04 Ağustos 2016 08:52Seferihisar'daki Orman YangınıSeferihisar'daki Orman Yangınıİzmir'in Seferihisar ilçesinde, dün öğleden sonra başlayan orman yangınını kontrol altına almak için 9 helikopter ve 4 uçak çalışmalara yeniden başladı.
 • 04 Ağustos 2016 05:56Seferihisar'da Orman Yangını (4)Seferihisar'da Orman Yangını (4)İzmir'deki ORMAN YANGINI KONTROL ALTINA ALINDIİzmir-Aydın Otoyolu Buca gişeler yakınındaki ormanlık alanda saat 16.30 sıralarında çıkan ve rüzgarın da etkisiyle Belenbaşı Mahallesi yönüne ilerleyen alevler, Orman Bölge Müdürlüğü ile itfaiyeye bağlı ekipler tarafından kontrol altına alındı.
 • 03 Ağustos 2016 23:59İzmir Seferihisar'da Orman Yangınıİzmir Seferihisar'da Orman Yangınıİzmir Seferihisar'da orman yangını (YENİDEN EK)(Tür: Yurt)
 • 03 Ağustos 2016 22:51İzmir Buca ve Seferihisar'da Büyük Yangın!İzmir Buca ve Seferihisar'da Büyük Yangın!İzmir'de Seferihisar ve Buca'da ormanlık alanda yangın çıktı. Buca'da yerleşim yerlerini tehdit eden yangın nedeniyle bir köy boşaltılırken, yangınlarla ilgili iki kişi gözaltına alındı.
 • 03 Ağustos 2016 22:45İzmir'de İki İlçede Yakılan Mangallar Ormanları Kül Ettiİzmir'de İki İlçede Yakılan Mangallar Ormanları Kül Ettiİzmir’in Seferihisar ve Buca ilçelerinde iddialara göre mangal ateşinden çıkan yangınlar ormanları kül etti.
 • 03 Ağustos 2016 22:39Seferihisar'da Orman Yangını - Ek FotoğrafSeferihisar'da Orman Yangını - Ek Fotoğraf