SON DAKİKA ŞEFKAT TEPE HABERLERİ

Son Dakika Şefkat Tepe Haberleri

14:06
Emniyet Müdürü Erçıktı'nın Tutuklanmasına İtiraz Edildi Özgür basını hedef alan operasyon kapsamında tutuklanan eski Emniyet Müdürü Ertan Erçıktı’nın tutuklanmasına itiraz edildi.
Emniyet Müdürü Erçıktı'nın Tutuklanmasına İtiraz Edildi
18:45
İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu İstanbul 1. Sulh Ceza Hakimliği kararından: "Genel itibarıyla emniyet müdürlüğü ve özellikle İstanbul Emniyet Müdürlüğü bünyesinde, İstihbarat ve TEM müdürlüklerinde görev yapan şüphelilerin, devletin hiyerarşik yapısı dışında ayrı bir hiyerarşik yapı oluşturarak yasa dışı örgütlenme oluşturdukları,
17:46
Geniş Haber) 14 Aralık Operasyonu'nda 4 Tutuklama Kararı... 14 Aralık Operasyonu'ndan 4 tutuklama kararı çıktı.
16:04
Asan'dan Arınç ve Kurtulmuş'a: Hani Bu Dizi Türkiye'ye Çok Değer Katıyordu Gözaltına alınıp serbest bırakılan ‘Tek Türkiye’ dizisinin yapımcısı Salih Asan, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ve Numan Kurtuluş’a seslendi.
14:25
Sungurlar Dizisinin Yapımcısı: Devletimiz Bizi 40 Saat Misafir Etti Cemaat'e yapılan operasyonda gözaltına alınan ve serbest bırakılan Sungurlar'ın yapımcısı Salih Asan, "Devletimiz bizi adam yerine koyup 30-40 saat misafir etti." dedi.
Sungurlar Dizisinin Yapımcısı: Devletimiz Bizi 40 Saat Misafir Etti
11:07
Ekrem Dumanlı'nın İfadesi 48 Saattir Alınmadı Ekrem Dumanlı'nın avukatı, Cemaat'e yönelik operasyon kapsamında gözaltına alınan müvekkilinin henüz ifadesinin alınmadığını belirterek "Neden bekletildiğini bilemiyoruz" dedi.
Ekrem Dumanlı'nın İfadesi 48 Saattir Alınmadı
01:59
14 Aralık Operasyonu'nda Serbest Kalan Dizi Ekibi Açıklama Yaptı İstanbul emniyet Müdürlüğü'nde savcı tarafından sorgusu yapılan, Samanyolu TV'de yayınlanan "Şefkat Tepe" dizisinin hikaye yazarı Hikmet Tombulca ile "Tek Türkiye", "Şefkat Tepe" ve "Sungurlar" adlı dizilerin yapımcısı Salih Asan, "Sungurlar" dizisinin yönetmeni Engin Koç ve "Şefkat Tepe"nin senaristi Samim Noyan serbest bırakıldı.
14 Aralık Operasyonu'nda Serbest Kalan Dizi Ekibi Açıklama Yaptı
21:59
Cemaat'e Yönelik Operasyonda 4 Kişi Daha Serbest Bırakıldı Cemaat'e yönelik operasyonda savcıya ifade veren, Hikmet Tombulca, Salih Asan, Engin Koç ve Samim Noyan serbest bırakıldı.
Cemaat'e Yönelik Operasyonda 4 Kişi Daha Serbest Bırakıldı
21:44
14 Aralık Operasyonu'nda Şimdiye Kadar 11 Kişi Serbest Dün sabah 13 ilde başlatılan İstanbul merkezli 14 Aralık Operasyonu'nda sorgular devam ediyor.
20:05
Hüseyin Gülerce Serbest Bırakıldı ‘Paralel Yapı’ iddialarına ilişkin soruşturma kapsamında hakkında gözaltı kararı bulunan ve bugün İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne gelen Hüseyin Gülerce serbest bırakıldı.
Hüseyin Gülerce Serbest Bırakıldı
19:22
İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu Emniyet Müdürlüğü çıkşında basın mensuplarına açıklama yapan Hüseyin Gülerce: ''Ben ilk defa, 25 Aralık’ın 1 hafta sonrasında bir televizyon programında canlı yayında, '17 ve 25 Aralık operasyonları yolsuzluk ve rüşvet operasyonları kılıfı altında siyasi iktidara yönelik bir darbedir' dedim. Kanaatimi muhafaza ediyorum'' ''Bu polisler, bu yargıçlar, bu savcılar madem bu kadar dürüsttü.
19:19
Hüseyin Gülerce, İfade Sonrası Cemaati Eleştirdi Cemaat'e operasyon kapsamında hakkında gözaltı kararı bulunan Zaman Gazetesi eski yazarı Gülerce, emniyete gelerek ifadesini verdikten sonra çıkışta cemaati eleştirdi.
Hüseyin Gülerce, İfade Sonrası Cemaati Eleştirdi
19:15
İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu Soruşturma kapsamında ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılan yazar Ahmet Şahin'e, Fetullah Gülen ile ilişkisi ve Tek Türkiye Şefkat Tepe dizileri soruldu.
19:07
Hüseyin Gülerce Serbest Bırakıldı Zaman Gazetesi eski yazarı Hüseyin Gülerce, serbest bırakıldı.
16:31
Benim Nezdimde, Mevcutlar İçerisinde Ahirete Yönelik En İyi Din Alimidir' Basına yönelik operasyon kapsamında gözaltına alınan ve serbest bırakılan Ahmet Şahin Hoca'ya, savcının yasadışı dinlemeyi delil sayarak soru yönelttiği ortaya çıktı.
11:46
Erdoğan'ı Kızdıran Dizi Sahnesinin Yapımcısı da Gözaltında Cemaate yönelik operasyonda gözaltına alınan Sungurlar dizisinin yapımcısı Salih Asan, aynı zamanda Erdoğan'ı çok kızdıran 'peygamber' sahnesinin yer aldığı Şefkat Tepe dizisinin de yapımcısı.
Erdoğan'ı Kızdıran Dizi Sahnesinin Yapımcısı da Gözaltında
09:32
Eskişehir'deki "Paralel Yapı" Operasyonu (2) Aralarında İstanbul’un da bulunduğu bazı illerde başlatılan “Paralel Yapı” operasyonu kapsamında Eskişehir’de Samanyolu Tv’nin yapımcısı Salih Asan ve dizi-film yönetmeni Engin Koç gözaltına alındı.
Eskişehir'deki 'Paralel Yapı' Operasyonu (2)
10:17
Hidayet Karaca, 'İktidarın Medya Sansürü'nü Anlattı Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca, İktidar eliyle kendilerine yapılan zulmü anlattı.
12:13
Sungurlar'da Büyük Sürpriz Sezonun iddialı yapımlarından Sungurlar'da yeni bir sürpriz yaşanıyor.
Sungurlar'da Büyük Sürpriz
16:34
Sezonun En İddialı Dizilerinden Sungurlar Başlıyor Samanyolu TV'nin iddialı dizilerinden Sungurlar'ın ilk bölümü 25 Ekim Cumartesi saat 20.30'da yayınlanacak.
16:59
Dizi Dünyasında Büyük Rekabet ! Ekranların 13 yıldır soluksuz izlenen yapımı Kurtlar Vadisi Pusu bu sezona da iddialı giriyor. Kadrosuna kattığı yeni oyuncularla sezonu açan Kurtlar Vadisi Pusu 18 Eylül Perşembe akşamı ilk bölümü ile takipçilerinin karşısında olacak.
Dizi Dünyasında Büyük Rekabet !
15:10
Samanyolu TV Yeni Sezonu Muhteşem Bir Dizi ile Açıyor Samanyolu TV ekranlarında yepyeni bir dizi izleyicilerle buluşuyor.
10:49
Şefkat Tepe Dizisine Tepki Toplumsal Uzlaşı ve Barış Derneği Başkanı Kenan Karataş Şefkat Tepe dizisinin Kürt halkını küçük düşürüp aşağıladığını söyledi.
Şefkat Tepe Dizisine Tepki
10:18
Aslıhan Güner 1 Yıl Sonra Anlattı: Nikah Masasına Oturunca Kendime Geldim Sevilen oyuncu Aslıhan Güner, şarkı söylemeyi çok sevdiğini, bunu bir projede kullanmak istediğini anlatırken, sette tanıştığı ve senaryo gereği 3 kez düğün sahnesi çektiği, 'Balım' diye seslendiği eşi Mert Kılıç ile gerçek hayatta evlenmesini 'Mizansen' gibi gördüğünü anlattı.
Aslıhan Güner 1 Yıl Sonra Anlattı: Nikah Masasına Oturunca Kendime Geldim
15:08
Ertuğrul Şakar, Kurtlar Vadisi Kadrosuna Katıldı Şefkat Tepe dizisinde Kordon Celil rolüyle ünlenen Ertuğrul Şakar, Kurtlar Vadisi Pusu'ya transfer oldu.
Ertuğrul Şakar, Kurtlar Vadisi Kadrosuna Katıldı
16:44
Şefkat Tepe Dizisinin Çekimi Yeniden Yasaklandı Konya Valiliği, bir televizyon kanalında yayınlanan 'Şefkat Tepe' adlı dizinin kentteki tarihi ve ören yerlerindeki çekimlerini yeniden yasakladı.
Şefkat Tepe Dizisinin Çekimi Yeniden Yasaklandı
16:03
Şefkat Tepe 156. Bölüm Fragmanı İzle Şefkat Tepe 156. Bölüm Fragmanı.
Şefkat Tepe 156. Bölüm Fragmanı İzle
17:00
Konya Valiliğinden Şefkat Tepe Dizisi Çekimine İptal Kararı Samanyolu Televizyonu'nda yayınlanan Şefkat Tepe dizisinin çekim izninin iptaline ilişkin yürütmeyi durdurma talebi reddedildi.
Konya Valiliğinden Şefkat Tepe Dizisi Çekimine İptal Kararı
16:36
Şefkat Tepe'nin Çekimleri, Sit Alanların Dışında Devam Edecek Samanyolu Televizyonu’nda yayınlanan ve Konya’da çekimleri süren Şefkat Tepe dizisine Konya Valiliği’nden ikinci kez yasaklama geldi.
11:26
Şefkat Tepe Dizisinin Çekimi Yeniden Yasaklandı Konya Valiliği, bir televizyon kanalında yayınlanan 'Şefkat Tepe' adlı dizinin kentteki tarihi ve ören yerlerindeki çekimlerini yeniden yasakladı.
Şefkat Tepe Dizisinin Çekimi Yeniden Yasaklandı
11:43
Şefkat Tepe 151. Bölüm Şefkat Tepe yeni bölümü ile 10 Mayıs Cumartesi Samanyolu Tv'de.
12:32
Şefkat Tepe 151. Bölüm Fragmanı İzle Şefkat Tepe 151. Bölüm Fragmanı.
Şefkat Tepe 151. Bölüm Fragmanı İzle
09:11
Kristal Fare Ödülleri İçin Oylama Başladı 3. Kristal Fare Ödülleri, 10 Haziran'da sahiplerini buluyor.
Kristal Fare Ödülleri İçin Oylama Başladı
11:53
Şefkat Tepe 150. Bölümü ile Samanyolu TV'de Şefkat Tepe yeni bölümü ile 3 Mayıs Cumartesi Samanyolu TV'de.
Şefkat Tepe 150. Bölümü ile Samanyolu TV'de
10:53
Şefkat Tepe 149. Bölüm Şefkat Tepe yeni bölümü ile 26 Nisan Cumartesi Samanyolu Tv'de.
12:23
Şefkat Tepe 149. Bölümü ile Samanyolu TV'de Şefkat Tepe yeni bölümü ile 26 Nisan Cumartesi Samanyolu TV'de.
Şefkat Tepe 149. Bölümü ile Samanyolu TV'de
14:22
Şefkat Tepe 148. Bölüm Şefkat Tepe yeni bölümü ile 19 Nisan Cumartesi Samanyolu Tv'de.
Şefkat Tepe 148. Bölüm
10:53
Şefkat Tepe 147. Bölüm Şefkat Tepe yeni bölümü ile 12 Nisan Cumartesi Samanyolu Tv'de.
Şefkat Tepe 147. Bölüm
11:43
Şefkat Tepe 146. Bölüm Şefkat Tepe yeni bölümü ile 5 Nisan Cumartesi Samanyolu Tv'de.
Şefkat Tepe 146. Bölüm
16:33
Şefkat Tepe 145. Bölümü ile Samanyolu TV'de Şefkat Tepe yeni bölümü ile 29 Mart Cumartesi Samanyolu TV'de.
12:13
Şefkat Tepe 144. Bölüm Şefkat Tepe yeni bölümü ile 22 Mart Cumartesi Samanyolu Tv'de.
14:33
Şefkat Tepe 144.bölüm Fragmanı Şefkat Tepe 144.Bölüm Fragmanı.
Şefkat Tepe 144.bölüm Fragmanı
17:32
Şefkat Tepe 143. Bölüm Şefkat Tepe yeni bölümü ile 15 Mart Cumartesi Samanyolu Tv'de.
14:18
RTÜK Üyelerinden Açıklama: Kurul, Ak Parti'nin Sopası Oldu RTÜK üyeleri Ali Öztunç ve Süleyman Demirkan basın açıklaması yaparak Kurul'un Ak Parti'nin sopası görevini yaptığını açıkladı.
RTÜK Üyelerinden Açıklama: Kurul, Ak Parti'nin Sopası Oldu
14:32
Şefkat Tepe 143. Bölüm Fragmanı Şefkat Tepe 143. Bölüm Fragmanı.
Şefkat Tepe 143. Bölüm Fragmanı
17:51
"Şefkat Tepe Yasağı Siyasi Bir Karardı" Doğru Yol Partisi Konya Il Başkanı Nurettin Fırat, Konya'nın Sille Mahallesi'nde çekimleri süren Şefkat Tepe dizi setini ziyaret etti.
'Şefkat Tepe Yasağı Siyasi Bir Karardı'
18:13
Şefkat Tepe 142. Bölüm Şefkat Tepe yeni bölümü ile 8 Mart Cumartesi Samanyolu Tv'de.
Şefkat Tepe 142. Bölüm
15:22
Şakar, Yorulduğu İçin Şefkat Tepe'den Ayrılmak İstiyor" Samanyolu televizyonunda yayınlanan Şefkat Tepe dizisi oyuncularından Ertuğrul Şakar’ın iş yoğunluğu nedeniyle diziden ayrılmak istediği ortaya çıktı.
00:33
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, "Sabahtan akşama kadar kaset çıkarıyorlar.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu -
20:08
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu, Eskişehir'de Açıklaması
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 20:54:17. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ŞEFKAT TEPE HABERLERİ
[Hata Bildir]