18:0200
SON DAKİKA ŞEHİT HABERLERİ

Son Dakika Şehit Haberleri

   

  Mersin'de Alternatif 23 Nisan Kutlaması

  Mersin'de Alternatif 23 Nisan Kutlaması

  Mersin’de CHP ve Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) ile Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin (ÇYDD) de aralarında bulunduğu bazı demokratik kitle örgütleri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı alternatif törenle davul zurna eşliğinde halay çekerek kutladılar. (Bugün 11:34)

   

  Yeni Zelanda Genel Valisi Çanakkale'ye Geldi

  Yeni Zelanda Genel Valisi Çanakkale'ye Geldi

  Yeni Zelanda Genel Valisi Sir Jerry Mateparae ve eşi Janina, Anzak Çıkarması'nın 99. yıl dönümü nedeniyle Çanakkale'ye geldi. (Bugün 11:28)

   

  Vali Özcan, Koltuğunu Şehriban Türkmen'e Devretti

  Vali Özcan, Koltuğunu Şehriban Türkmen'e Devretti

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Vali Vahdettin Özcan koltuğunu Atatürk Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Şehriban Türkmen’e bıraktı. (Bugün 11:25)

   

  Mamak Belediyesini Minikler Bastı

  Mamak Belediyesini Minikler Bastı

  Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları nedeniyle minikleri makamında konuk etti. (Bugün 11:24)

   

  Mamak Belediyesinde 23 Nisan Misafirleri

  Mamak Belediyesinde 23 Nisan Misafirleri

  Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, 23 Nisan Çocuk Bayramı kutlamaları nedeniyle ilköğretim ve okul öncesi öğrencilerini konuk etti. (Bugün 11:21)

   

  Barış' Ödül Getirdi

  Barış" Ödül Getirdi

  Yaratıcı Çocuklar Derneği’nin düzenlediği “Barış” Konulu karikatür yarışmasında İlkokul 2. sınıf öğrencisi Baki Kuday Tosun Mansiyon Ödülüne layık bulundu. (Bugün 11:19)

   

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Meclisimizin açılışını çocuklarına armağan eden bir ülke olarak 2023 hedeflerimizi gerçekleştirerek çocuklarımıza daha gelişmiş ve demokratik bir ülke bırakmak istiyoruz" "Hükümetimizin bilime ve eğitime yaptığı yatırımlarla daha iyi şartlarda yetişen çocuklarımız ülkemizi daha ileriye taşıyacaklardır. (Bugün 11:17)

   

  Çanakkale Kara Savaşları Yıl Dönümü Hazırlıkları Tamamlandı

  Çanakkale Kara Savaşları'nın 99. yıl dönümü törenleri, 24-25 Nisan 2014 tarihlerinde Gelibolu Yarımadasında yapılacak. (Bugün 11:11)

   

  Şehit Oğlunun Beşiğini Bile Saklıyor

  Hakkari'nin Yüksekova ilçesindeki Yeşiltaş Karakolu'na düzenlenen saldırıda şehit düşen 8 askerden biri olan Samsunlu Umut Bulut'un annesi Gülbahar Çayıroğlu, oğlunu salladığı beşik başta olmak üzere oğlunun eşyalarıyla evinin bir odasını donattı Anne Çayıroğlu: "Oğlumun ilkokulda giydiği üniformadan elbiselerine, ayakkabılarından çoraplarına kadar hepsini bir gün gelip giyecekmiş gibi muhafaza ediyorum. (Bugün 11:05)

   

  23 Nisan İçin İlk Tören Anıtkabir'de Düzenlendi

  23 Nisan İçin İlk Tören Anıtkabir'de Düzenlendi

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları, Anıtkabir'de Atatürk Anıtına çelenk sunulmasıyla başladı. (Bugün 10:57)

   

Manşet Haberleri