SON DAKİKA ŞEKER PİLİÇ HABERLERİ

Son Dakika Şeker Piliç Haberleri

16:05
AK Parti Balıkesir Milletvekili Öztaylan Açıklaması AK Parti Balıkesir Milletvekili Cemal Öztaylan, beyaz ette ihracatın yüzde 31,7 oranında arttığını söyledi.
19:19
CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça Açıklaması CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, "Bölgede beyaz etin değişik ülkelere pazarlanması konusunda istihdamın teşvik edilmesi konusunda devlet gereken tedbirleri aldığında sektörün yıldızının parlayacağını düşünüyorum" dedi.
CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça Açıklaması
12:10
Yatırımcı Rehberi Geçen hafta altın yatırımcısına yüzde 1,01 oranında, Amerikan Doları da yüzde 1,03 oranında kazandırdı.
13:24
Şeker Piliç'ten İyi Haber Şeker Piliç, olumlu gelişmelerin devam etmesiyle tekrar üretime başlama konusunda gayretlerinin devam edeceğini bildirdi.
Şeker Piliç'ten İyi Haber
11:45
Şeker Piliç A.ş Açıklaması Şeker Piliç A.Ş, olumlu gelişmelerin devam etmesiyle önümüzdeki aylar içinde tekrar üretime başlama konusunda gayretlerinin devam edeceğini bildirdi.
11:13
Şeker Piliç, Kdv Alacağının Bir Bölümünü Tahsil Edecek Balıkesir'in Bandırma ilçesinde bulunan Şeker Piliç Firması Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bor ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Bor, KDV iadesinin uygun olan bölümlerinin kendilerine verileceğini açıkladı.
Şeker Piliç, Kdv Alacağının Bir Bölümünü Tahsil Edecek
09:54
Torunlar'dan Sonra Banvit de Olmadı Torunlar Gıda ile anlaşma masasında sonuç alamadan kalkan Şeker Piliç Bankvit ile de anlaşamadı.
Torunlar'dan Sonra Banvit de Olmadı
18:36
Bandırma Sanayi Esnafı Krize Girdi Merkezi Balıkesir'in Bandırma ilçesinde bulunan Şeker Piliç firmasının üretimi durdurması, Bandırma küçük sanayi sitesinde bulunan esnafı da krize soktu.
Bandırma Sanayi Esnafı Krize Girdi
17:54
Şeker Piliç 127 Kişiyi İşten Çıkardı Şeker Piliç, 1.508 olan personel sayısını 1.381'e düşürdü.
Şeker Piliç 127 Kişiyi İşten Çıkardı
17:42
Şeker Piliç'in Haciz ve Satış İşlemi Mahkeme Kararıyla Durduruldu Şeker Piliç'in, iflas erteleme başvurusuna ilişkin olarak, Bandırma 2 Şeker Piliç'in, iflas erteleme başvurusuna ilişkin olarak, Bandırma 2.Asliye Hukuk Mahkemesi'nin aldığı kararla haciz, tüm muhafaza ve satış işlemlerinin tedbiren...
Şeker Piliç'in Haciz ve Satış İşlemi Mahkeme Kararıyla Durduruldu
17:02
Şeker Piliç'den İflas Erteleme Başvurusu Şeker Piliç iflas ertelemeye başvurdu.
Şeker Piliç'den İflas Erteleme Başvurusu
16:55
Şeker Piliç İflas Erteleme Başvurusunda Bulundu Şeker Piliç iflas ertelemeye başvurdu.
Şeker Piliç İflas Erteleme Başvurusunda Bulundu
16:54
New York İş Aktivitesi 50 Üzerinde Kaldı ABD New York'ta Ocak ayında iş dünyasının görünümünü 50 puanın kalmayı sürdürdü.
New York İş Aktivitesi 50 Üzerinde Kaldı
16:54
Şeker Piliç İflas Ertelemeye Başvurdu Bir süredir mali sorunlarla boğuşan ve satış için Banvit ile masaya oturan Şeker Piliç iflas ertelemeye başvurdu. Şimdilik şirket üzerindeki her türlü haciz işlemi durduruldu.
Şeker Piliç İflas Ertelemeye Başvurdu
16:53
Şeker Piliç: İflasımızı Erteleyin Şeker Piliç iflas ertelemeye başvurdu. Şirket üzerindeki her türlü haciz işlemi durdu.
Şeker Piliç: İflasımızı Erteleyin
16:15
Şeker Piliç ve Yem Sanayi Ticaret AŞ Açıklaması Şeker Piliç ve Yem Sanayi Ticaret AŞ, mevcut durum itibariyle şirketin faaliyetlerinin bankalara ve tedarikçilere olan borçların ödenememesi nedenleriyle önemli ölçüde durdurulduğu bildirildi.(KAP) yer alan yazısında, "Türk Ticaret Kanunun 376.,"...
Şeker Piliç ve Yem Sanayi Ticaret AŞ Açıklaması
19:27
Şeker Piliç Borçlarını Ödüyor Haciz işlemi uygulanmasından dolayı üretimi durduracağını açıklayan Şeker Piliç firması borçlarını yapılandırıyor.
Şeker Piliç Borçlarını Ödüyor
18:48
Başkan Pekel Açıklaması Bandırma Belediye Başkanı Sedat Pekel, üretimini durduracağını açıklayan Şeker Piliç firmasının içinde bulunduğu sıkıntıları aşacağına inandığını söyledi.
Başkan Pekel Açıklaması
17:45
Şeker Piliç'te Ücret Alamayan İşçiler Eylem Yaptı (2) ŞEKER PİLİÇ.Şeker Piliç A.Ş.Genel Müdürü Emre Bor işçilerin ücretlerinin eksiksiz olarak ödendiğini, mesai alacaklarının ödenmesi için çalışıldığını söyledi.
Şeker Piliç'te Ücret Alamayan İşçiler Eylem Yaptı (2)
17:00
Şeker Piliç'te İşçilerin Maaş ve Mesai Ücretlerini Alamadığı İddiası Bandırma ilçesinde kurulu Şeker Piliç AŞ'de bazı işçiler, maaş ve mesai ücretlerini alamadığını iddia etti.
14:09
Şeker Piliç Çalışanları Özlük Hakları İçin Toplandı Balıkesir'in Bandırma ilçesindeki fabrikada toplanan Şeker Piliç firması çalışanları, özlük hakları ve mesai alacaklarının ödenmediğini iddia etti.
Şeker Piliç Çalışanları Özlük Hakları İçin Toplandı
14:03
Şeker Piliç'te Ücret Alamayan İşçiler Eylem Yaptı Mehmet TOSUN/BANDIRMA (Balıkesir) - EKONOMİK sıkıntılar nedeniyle üretimi durdurma kararı alan Şeker Piliç'in, Balıkesir'in Bandırma İlçesi'ndeki tesisleri önünde toplanan işçiler 4 aydan beri ücretlerini alamadıklarını belirterek eylem yaptı.
Şeker Piliç'te Ücret Alamayan İşçiler Eylem Yaptı
10:48
(Özel Haber) Tavuk Yetiştiricilerinin Umudu Banvit Balıkesir'in Bandırma ilçesinde beyaz et sektöründe faaliyet gösteren Şeker Piliç'in iflası, tavuk yetiştiricilerini zor durumda bıraktı.
(Özel Haber) Tavuk Yetiştiricilerinin Umudu Banvit
14:34
Şeker Piliç'i Maliye Batırmış Şeker Piliç Yönetim Kurulu, Şeker Piliç'in üretimi durdurma kararına götüren sürece ilişkin basın açıklaması yaptı.
Şeker Piliç'i Maliye Batırmış
11:36
Şeker Piliç, Üretimi Durdurdu Şeker Piliç Yönetim Kurulu, Şeker Piliç'in üretimi durdurma kararına götüren sürece ilişkin basın açıklaması yaptı.
Şeker Piliç, Üretimi Durdurdu
20:00
Şeker Piliç'ten Ani Karara İlk Açıklama Beyaz Et denince akla ilk gelen Şeker Piliç, üretimi neden durdurduklarını açıkladı.
Şeker Piliç'ten Ani Karara İlk Açıklama
18:43
Bor: Alnımızın Akı ile Çıkacağız Şeker Piliç Genel Müdür Yardımcısı Hakan Bor, mal varlıklarının borçları karşılayabilecek konumda olduğunu söyledi.
Bor: Alnımızın Akı ile Çıkacağız
18:12
Şeker Piliç Genel Müdür Yardımcısı Bor: Maliyetleri Fiyatlara Yansıtamadık Torunlar Gıda ile yaptıkları ortaklık görüşmeleri sırasında haciz işlemleri ve malzeme temin edememesi nedeniyle üretimini durduran Şeker Piliç'in Genel Müdür Yardımcısı Hakan Bor, "Bu günlere gelmemizdeki en büyük etken yüksek girdi"...
Şeker Piliç Genel Müdür Yardımcısı Bor: Maliyetleri Fiyatlara Yansıtamadık
11:05
Şeker Piliç, Banvit'le Flörtte İcra haberleri nedeniyle Torunlar Gıda ile anlaşmadan masadan kalkmak zorunda kalan Şeker Piliç bugün üretimi durdurduğunu açıkladıktan sonra Banvit'le görüştüğü haberi geldi.
Şeker Piliç, Banvit'le Flörtte
17:28
Şeker Piliç'e Dev Talip Şeker Piliç, üretim ve satışları durdurup, Banvit ile ön görüşmelere başlıyor.
Şeker Piliç'e Dev Talip
15:50
Şeker Piliç'e Banvit Talip Oldu Şeker Piliç, Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP)'a yaptığı açıklamada hammade temin edilemediği için tesislerdeki varlıkların hızla elden çıkarılacağı ve üretimin durdurulacağı bildirmişti.
Şeker Piliç'e Banvit Talip Oldu
15:35
Banvit, Şeker Piliç'e Talip Oldu Bandırma Vitaminli Yem Sanayi ve Ticaret A.Ş, Şeker Piliç'e talip oldu.
Banvit, Şeker Piliç'e Talip Oldu
13:57
Şeker Piliç Açıklaması Merkezi Balıkesir'in Bandırma ilçesinde bulunan Şeker Piliç Yem Sanayi ve Ticaret A.Ş, İMKB'ye gönderdiği açıklamada, banka hesaplarında bulunan haciz dolayısıyla ham madde alınamadığını, bu nedenle ilerleyen dönemlerde üretimin durabileceğini...
Şeker Piliç Açıklaması
13:57
Şeker Piliç'ten Ortaklık Adımı Şeker Piliç ve Yem Sanayi Ticaret AŞ, Banvit Bandırma Vitaminli Yem San. AŞ ile ortaklık için ön görüşmelere başladı.
Şeker Piliç'ten Ortaklık Adımı
13:00
Şeker Piliç Artık Yok Şeker Piliç, hammadde bulamadığı için tüm işletmelerini kapatma kararı aldı.
Şeker Piliç Artık Yok
10:58
Şeker Piliç'ten, Üretim ve Satışlarını Durdurma Kararı Şeker Piliç ve Yem Sanayi Ticaret AŞ, alacakları ve hesapları üzerinde ihtiyati haciz bulunması nedeniyle hammadde alım imkanı kalmadığını, üretim ve satışlarının durdurulacağını bildirdi.
10:54
Ankara Bombanın Üstünde Başkent büyük bir tehlikenin üzerinde. Doğalgazın emniyetli bir şekilde tüketiciye ulaştırılması ve tehlike anında uzaktan müdahale edilmesini sağlayan sistem çalışmıyor.
Ankara Bombanın Üstünde
10:54
Apple Bunu da Yapacak! ABD'li elektronik devi Apple, patent rekabetinde beklenmedik bir adım attı.
Apple Bunu da Yapacak!
10:54
Yarım Asırlık Memur Kanunu Değişiyor Memurların ve sözleşmeli personelin çalışma şeklini düzenleyen kanun, baştan sona değişiyor.
Yarım Asırlık Memur Kanunu Değişiyor
10:54
Çalışma Hayatında 3'lük Atış Hükümet, çalışma hayatında köklü değişikler içeren üç ayrı düzenlemeyi aynı anda hayata geçiriyor.
Çalışma Hayatında 3'lük Atış
10:54
Şeker Piliç Üretimi Durduruyor Şeker Piliç'te şirketin icra takibinde olması nedeniyle Torunlar Gıda ile masadan kalkmak zorunda kalınca hisseler işleme kapandı.
Şeker Piliç Üretimi Durduruyor
16:41
Şeker Piliç'te Haciz İşlemi Başlatıldı Merkezi Bandırma'da bulunan Şeker Piliç Yem Sanayi ve Ticaret AŞ, borsaya yaptığı açıklamada, şirketin borçlu olduğu bazı firmalar tarafından icra işlemi başlatıldığını duyurdu.
Şeker Piliç'te Haciz İşlemi Başlatıldı
10:53
Oyak'tan Şirket Değerlendirmesi Oyak Yatırım günün önem çıkan iki hissesi Emlak Konut ve Şeker Piliç için değerlendirme yaptı.
Oyak'tan Şirket Değerlendirmesi
19:34
Şeker Piliç Uçtu Bir süredir kredi ya da ortaklık görüşmeleri ile gündemde olan Şeker Piliç; Torunlar Gıda ile hisse satışı konusunda görüşmelere başladı. Hisseler uçtu.
Şeker Piliç Uçtu
17:21
Şeker Piliç Hisselerine Torunlar Gıda Talip Oldu Şeker Piliç, Torunlar Gıda San.ve Tic.A.Ş.ile hisselerinin satışı ile ilgili olarak, bağlayıcı olmayan görüşmelere başlandığını açıkladı.
Şeker Piliç Hisselerine Torunlar Gıda Talip Oldu
17:04
Şeker Piliç'e Yeni Talip Torunlar Gıda, Şeker Piliç ile görüşmelere başladığını duyurdu.
Şeker Piliç'e Yeni Talip
13:07
Futbol: Spor Toto 2. Lig Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup takımlarından Bandırmaspor'un kulüp başkanı Mehmet Kılkışlı, "Çok güç koşullarda şapkadan tavşan çıkarmaya çalışıyoruz" dedi.
12:08
Ette "Beyaz' Zafer Türkiye kanatlı sektörünün önemli oyuncularından Şeker Piliç, 2012 yılının ilk 9 ayında sektörü değerlendirdi.kırmızı ette yaşanan sıkıntıların beyaz ete yansımalarını rakamlarla ortaya koydu.
Ette 'Beyaz' Zafer
15:07
Şeker Piliç, 500 Milyon TL Ciro Hedefliyor Beyaz et sektörünün köklü firmalarından olan ve yılın ilk altı ayını 203,5 milyon TL'lik ciroyla kapatan Şeker Piliç, yılsonunda cirosunu 500 milyon TL yükseltmeyi hedefliyor.
Şeker Piliç, 500 Milyon TL Ciro Hedefliyor
13:49
Sıcaklar, Beyaz Et Sektörüne Yaradı Sıcak havayla birlikte 'mangal sezonunun' açılması, beyaz et sektörünün yüzünü güldürdü.
Sıcaklar, Beyaz Et Sektörüne Yaradı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 21:42:12. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ŞEKER PİLİÇ HABERLERİ
[Hata Bildir]