SON DAKİKA SELENDİ HABERLERİ

Son Dakika Selendi Haberleri

18:09
Serdar Şafak DP'de Güven Tazeledi Emekli astsubay Serdar Şafak, Demokrat Parti (DP) Selendi İlçe Başkanlığı Olağan Genel Kurulu’nda 21 delegenin tamamının oyunu alarak yeniden başkan seçildi.
Serdar Şafak DP'de Güven Tazeledi
18:39
Selendi - Şofbenden Zehirlenen Liseli Metehan, Hayata Tutunamadı Şofbenden zehirlenen liseli Metehan, hayata tutunamadı Manisa'nın Selendi İlçesi'nde tüplü şofbenden sızan gazdan zehirlenen lise öğrencisi 16 yaşındaki Metehan Küçük, hastanede 4 gün süren yaşam mücadelesini kaybetti.
Selendi - Şofbenden Zehirlenen Liseli Metehan, Hayata Tutunamadı
16:41
Şofbenden Zehirlenen Liseli Metehan, Hayata Tutunamadı Manisa'nın Selendi İlçesi'nde tüplü şofbenden sızan gazdan zehirlenen lise öğrencisi 16 yaşındaki Metehan Küçük, hastanede 4 gün süren yaşam mücadelesini kaybetti.
Şofbenden Zehirlenen Liseli Metehan, Hayata Tutunamadı
15:04
15 Yaşındaki Metehan Son Yolculuğuna Uğurlandı Manisa’nın Selendi ilçesinde, duş almak için girdiği banyoda tüplü şofbenden sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybeden 15 yaşındaki lise öğrencisi Metehan Küçük son yolculuğuna uğurlandı.
10:19
Selendi Eğitim-Bir-Sen ve AK Parti Teşkilatı Yemekte Buluştu Selendi Eğitim-Bir-Sen İlçe Başkanı Murat Daban ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Selendi İlçe Başkanı Muharrem Sezer ile dayanışma yemeğinde bir araya geldi.
Selendi Eğitim-Bir-Sen ve AK Parti Teşkilatı Yemekte Buluştu
17:45
Müsamettin Bayşeker, Ziraat Odası Başkanlığı İçin Aday Oldu 1 Şubat tarihinde yapılacak Selendi Ziraat Odası Başkanlığı seçimlerinde, Müsamettin Bayşeker aday olduğunu açıkladı.
Müsamettin Bayşeker, Ziraat Odası Başkanlığı İçin Aday Oldu
16:48
Teog Birincisi Öğrenci Ödüllendirildi Manisa’nın Selendi ilçesi’nde Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı’nda (TEOG ) soruların tamamını bilerek ilçe birincisi olan Betül Aka, ödüllendirildi.
Teog Birincisi Öğrenci Ödüllendirildi
10:49
Selendi'de Yetişkinler Badminton Kursu Manisa’nın Selendi ilçesinde, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü yetişkinlere yönelik badminton kursu açıldı.
Selendi'de Yetişkinler Badminton Kursu
03:18
Manisa'da 15 Yaşındaki Çocuk Şofbenden Zehirlenerek Yaşamını Yitirdi Manisa'nın Selendi ilçesinde şofbenden sızan karbononoksit gazından zehirlenen 15 yaşındaki genç çocuk, sevk edildiği hastanede hayatını kaybetti.
02:03
Manisa'da Lise Öğrencisi Şofbenden Zehirlenerek Hayatını Kaybetti Manisa'nın Selendi ilçesinde, şofbenden sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen 15 yaşındaki lise öğrencisi Metehan Küçük, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Manisa'da Lise Öğrencisi Şofbenden Zehirlenerek Hayatını Kaybetti
01:23
Manisa'daki Karbonmonoksit Zehirlenmesi Selendi ilçesinde 4 gün önce şofbenden sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen çocuk, müşahede altında bulunduğu hastanede yaşamını yitirdi.
15:27
Trabzon'dan Başkan Ergün'e Övgü MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Trabzon Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız'ı makamında konuk etti.
Trabzon'dan Başkan Ergün'e Övgü
20:16
Manisa'da Karbonmonoksit Zehirlenmesi Selendi'de şofbenden çıkan karbonmonoksit gazından etkilenen 15 yaşındaki Metehan Küçük, önce Salihli'ye, ardından helikopter ambulansla İzmir'e sevk edildi.
19:06
Şofbenden Sızan Gaz Liseli Genci Hastanelik Etti Manisa'nın Selendi İlçesi'nde, tüplü şofbenden sızan gazdan zehirlenen 16 yaşındaki lise öğrencisi Metehan Küçük hastaneye kaldırıldı.
Şofbenden Sızan Gaz Liseli Genci Hastanelik Etti
18:37
Kaymakam Hasan Meşeli Direksiyon Sınavında Manisa Selendi’de ehliyet alabilmek için teorik sınavı geçen adayların arasında bulunan Selendi Kaymakamı Hakan Meşeli, hafta sonunda direksiyon sınavında ter döktü.
Kaymakam Hasan Meşeli Direksiyon Sınavında
10:28
Selendi'de Sabah Namazını Kılıp Yürüyüşe Çıkıyorlar Manisa'nın Selendi ilçesinde her cumartesi kılınan sabah namazının ardından sağlıklı yaşam yürüyüşü yapılıyor.
Selendi'de Sabah Namazını Kılıp Yürüyüşe Çıkıyorlar
15:38
Selendi'de Su Fiyatlarına Tepki Manisa Selendi Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Çimen, Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresinin yaptığı su zammına tepki gösterdi.
Selendi'de Su Fiyatlarına Tepki
12:39
Kula ve Selendi'nin Bazı Taşınmazları Büyükşehir Belediyesi'ne Devredildi Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi, ocak ayı toplantısında Kula ve Selendi ilçelerinde bulunan bazı taşınmaz malların kendisine devredilmesiyle ilgili maddeleri görüşerek karara bağlandı.
08:39
Kula ve Selendi'den Büyükşehire Devir Ocak ayı meclis toplantısında Kula ve Selendi'de bulunan bazı taşınmaz malların, Büyükşehir Belediyesi'ne devir olmasıyla ilgili maddeler görüşülerek karara bağlandı.
12:05
Büyükşehir Gece Boyunca Karla Mücadele Etti MANİSA Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, önceki gün etkili olan kar yağışı nedeniyle yoğun bir çalışma gerçekleştirdi.
Büyükşehir Gece Boyunca Karla Mücadele Etti
12:01
Manisa'da Okullar Eğitime Ara Verdi Manisa'nın Demirci, Kula ve Gördes ilçelerinde, olumsuz hava koşulları nedeniyle bugün eğitim ve öğretime ara verildi.
Manisa'da Okullar Eğitime Ara Verdi
10:59
Manisa'da Kar Yağışı Eğitimi Vurdu Manisa’nın bazı ilçelerinde, yoğun kar yağışı nedeniyle taşımalı sistemle eğitim gören öğrenciler için okullar bir gün tatil edildi.
Manisa'da Kar Yağışı Eğitimi Vurdu
04:59
Yurtta Kış Ulaşımı Felç Etti Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Uşak-İzmir karayolundaki ulaşımda aksamalar yaşanıyor.
Yurtta Kış Ulaşımı Felç Etti
03:38
Demirci'de 19 Öğrenci 4 Saat Süren Çalışma ile Kurtarıldı Demirci'de yoğun kar yağışı nedeniyle servis aracıyla yolda mahsur kalan 19 öğrenciyi, belediye ekipleri kurtarıldı.
Demirci'de 19 Öğrenci 4 Saat Süren Çalışma ile Kurtarıldı
02:02
Yurtta Kış Demirci ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle servis aracıyla yolda mahsur kalan öğrenciler, belediye ekiplerince kurtarıldı.
Yurtta Kış
23:18
Yurtta Kış Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Uşak İzmir karayolundaki ulaşımda aksamalar yaşanıyor.
Yurtta Kış
11:02
MHP ve CHP Selendi Teşkilatları Gazetecileri Unutmadı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Manisa’nın Selendi ilçesinde MHP ve CHP yöneticileri gazeteciler ile yemekte bir araya geldi.
MHP ve CHP Selendi Teşkilatları Gazetecileri Unutmadı
18:00
Kaymakam Meşeli'den Siyasi Partilere İade-İ Ziyaret Selendi Kaymakamı Hasan Meşeli iade-i ziyaretler kapsamında Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ilçe teşkilatlarına ziyaretlerde bulundu.
Kaymakam Meşeli'den Siyasi Partilere İade-İ Ziyaret
18:49
Sanayi Esnafı Meydan Ocağında Isınıyor Selendi’de sanayi esnafı, soğuktan etkilenmemek için meydan ocağı yakararak ısınmaya çalışıyor.
Sanayi Esnafı Meydan Ocağında Isınıyor
10:59
Büyükşehir Karla Mücadelesini Sürdürüyor MANİSA Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz gün il genelinde etkili olan kar yağışından vatandaşların olumsuz etkilenmemesi için yoğun bir şekilde çalışma gerçekleştirdi.
Büyükşehir Karla Mücadelesini Sürdürüyor
11:08
Annesinin Birlikte Kaçtığı Adamı Öldürdü Manisa Selendi'de Himmet Ercan, bir yıl önce birlikte kaçtığı D.K.'nın kocası ve oğlu tarafından av tüfeğiyle vurularak öldürüldü. Cinayeti oğul Alaattin K. üstlendi.
Annesinin Birlikte Kaçtığı Adamı Öldürdü
14:03
Başkan Ergün, "2015 Yatırımların Yılı Olacak" MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı, 2014 yılını değerlendirdi, 2015 yılında yapılacak çalışmalar ve projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu.
23:58
Selendi'de Engelli Öğrencilere Destek Selendi Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü, ilçede öğrenim gören engelli öğrencilere forma ve şort dağıttı.
Selendi'de Engelli Öğrencilere Destek
23:43
Sarıgöl'de Üreticinin Yüzü 'Tütünle' Güldü Manisa’nın Selendi ilçesinde, tütün alımlarının başladığı ve tütün baş fiyatının 13 TL olarak belirlendiği bildirildi.
Sarıgöl'de Üreticinin Yüzü 'Tütünle' Güldü
09:38
Selendi'de 'Değerler Eğitimi' Proje Toplantısı Selendi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün hazırladığı 'Değerler Eğitimi' projesinin ilçe yürütme kurulu toplantısı gerçekleştirildi.
Selendi'de 'Değerler Eğitimi' Proje Toplantısı
09:05
Milletvekili Erkan Akçay'dan Selendi Teşkilatına Ziyaret MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Selendi ilçesinde partisinden ilçe başkanı seçilen Salim Çıplak'ı ziyaret ederek görevinde başarı diledi.
Milletvekili Erkan Akçay'dan Selendi Teşkilatına Ziyaret
18:45
Üç Gündür Kayıp Olan Babasının Cesedini Ormanda Buldu Manisa'nın Selendi İlçesi'nde, kendisinden üç gündür haber alınamayan 65 yaşındaki Turgut Gürbüz, ormanlık alanda ölü bulundu.
Üç Gündür Kayıp Olan Babasının Cesedini Ormanda Buldu
16:34
Selendili Hastalar Artık Evde Bakılabilecek Selendi Devlet Hastanesi yeni bir uygulama ile evde bakım hizmetleri vermeye başladı.
Selendili Hastalar Artık Evde Bakılabilecek
15:21
Gölmarmara'ya Üniversite ve MABEM Önerisi Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı, Gölmarmara ziyaretinde ilçeye üniversite ile birlikte Büyükşehir Belediyesi'ne ait MABEM kazandırılması konularını gündeme getirdi.
Gölmarmara'ya Üniversite ve MABEM Önerisi
17:07
Selendi'de Engelliler Unutulmadı Manisa’nın Selendi İlçesi’nde "3 Aralık Dünya Engelliler Günü" nedeniyle bir program düzenlendi.
Selendi'de Engelliler Unutulmadı
10:55
Depremlerin Çok Sık Yaşanması Ege Bölgesi İçin Avantaj' Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Lütfi İhsan Sezer, son günlerde İzmir’de sıklaşan depremlerle ilgili konuştu.
09:50
Depremlerin Çok Sık Yaşanması Ege Bölgesi İçin Bir Avantaj Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Lütfi İhsan Sezer, son günlerde İzmir'de sıklaşan depremler ile ilgili konuştu.
17:04
Büyükşehir Başbakan Yardımcısı Arınç'ı Ağırladı MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ı makamında ağırladı.
Büyükşehir Başbakan Yardımcısı Arınç'ı Ağırladı
12:24
Bksm'den Yeni Sezona Resul Dindar ile Merhaba Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi (BKSM), kültür sanat sezonunu Resul Dindar ile açtı.
20:58
Salim Çıplak MHP'nin Selendi İlçe Başkanı Oldu Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Selendi İlçe 10 olağan kongresi yapıldı.
Salim Çıplak MHP'nin Selendi İlçe Başkanı Oldu
21:43
Uşak'ta Genç Suat'tan 2 Gündür Haber Alınamıyor Manisa’nın Selendi ilçesinden 3 Aralık 2014 günü sabahı Uşak’a geldiği iddia edilen gençten 2 gündür haber alınamıyor.
Uşak'ta Genç Suat'tan 2 Gündür Haber Alınamıyor
16:02
Manisa'da 22 Yaşındaki Gençten Haber Alınamıyor Manisa’nın Selendi ilçesinde 3 Aralık 2014 günü sabahı kaybolan 22 yaşındaki gençten haber alınamıyor.
Manisa'da 22 Yaşındaki Gençten Haber Alınamıyor
12:53
Selendi Kaymakamı Karış Karış Mahalleleri Geziyor Selendi Kaymakamı Hasan Meşeli, ilçeye atanmasının ardından sorunları yerinde tespit etmek amacıyla karış karış mahalleleri geziyor.
Selendi Kaymakamı Karış Karış Mahalleleri Geziyor
18:14
Salihli Tso, Öğrencilere Mont Dağıttı Salihli Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Selendi ilçesinde, ihtiyaç sahibi 150 öğrenciye dağıttı.
Salihli Tso, Öğrencilere Mont Dağıttı
09:26
Muharrem Sezer Güven Tazeledi. AK Parti Selendi İlçe Başkanlığı’nın 5’inci Olağan Kongresi’nde, seçimde tek aday olan mevcut başkan Muharrem Sezer yeniden başkan seçildi.
Muharrem Sezer Güven Tazeledi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 23:00:04. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SELENDİ HABERLERİ
[Hata Bildir]