SON DAKİKA SELENDİ HABERLERİ

Son Dakika Selendi Haberleri

 • 27 Ekim 2016 12:13Selendi Kilit Parke Taşıyla KaplandıSelendi Kilit Parke Taşıyla KaplandıSelendi Çortak ve Değirmendere mahallelerinde Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü kilit parke döşeme çalışmaları tamamlandı.
 • 27 Ekim 2016 10:36Yapılandırma Konusunda Bilgilendirmeler Devam EdiyorYapılandırma Konusunda Bilgilendirmeler Devam EdiyorSosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Kula İlçe Müdürü Kadir Koçak Selendi ilçesinde ’6736 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun’ hakkında STK temsilcilerine ve vatandaşlara yönelik bilgilendirme toplantısı düzenledi.
 • 23 Ekim 2016 13:25Gıda Bankası Selendi'de 213 Vatandaşa UlaştıGıda Bankası Selendi'de 213 Vatandaşa UlaştıManisa’nın büyükşehir olmasıyla birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün tüm ilçelere açma sözü verdiği Gıda Bankası, Selendi’de 213 ihtiyaç sahibi vatandaşın yüzünü güldürdü.
 • 23 Ekim 2016 12:26Selendili Doğaseverlerden 1514 Metre TırmanışSelendili Doğaseverlerden 1514 Metre TırmanışSelendili doğaseverler ilçenin en yüksek tepesi 1514 metrelik Karataş’a tırmandı.
 • 23 Ekim 2016 11:10Selendi'nin Beyaz Bayraklı LisesiSelendi'nin Beyaz Bayraklı LisesiSelendi Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi, beyaz bayrak almaya hak kazandı.
 • 22 Ekim 2016 15:47Reorganizasyon Çalışmaları İlçelerde Devam EdiyorReorganizasyon Çalışmaları İlçelerde Devam EdiyorMANİSA Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, ilçelerde başlatılan reorganizasyon çalışmaları çerçevesinde Büyükşehir Belediyesi Selendi Koordinasyon İşleri Müdürlüğü'nde incelemelerde bulundu.
 • 21 Ekim 2016 11:57Genel Sekreter Memiş'ten Başkan Kayda'ya ZiyaretGenel Sekreter Memiş'ten Başkan Kayda'ya ZiyaretManisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda’yı ziyaret etti.
 • 21 Ekim 2016 11:46Selendi'deki Çalışmalar Yerinde DeğerlendirildiSelendi'deki Çalışmalar Yerinde DeğerlendirildiManisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Yaşar Coşkun ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Selendi ilçesinde MASKİ ve Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan hizmetleri değerlendirmek ve bundan sonraki süreçte yapılacak çalışmaları düzenlemek adına bir toplantı gerçekleştirildi.
 • 20 Ekim 2016 23:15Kaymakam Aydın, Okul Servis Şoförleriyle Toplantı YaptıKaymakam Aydın, Okul Servis Şoförleriyle Toplantı YaptıManisa’nın Selendi İlçe Kaymakamı Murat Aydın, ilçe sınırları içerisinde çalışan okul servis sürücüleriyle bir araya gelerek, uyulması gereken kurallar hakkında hatırlatmada bulundu.
 • 20 Ekim 2016 17:15Büyükşehirden Selendili Çiftçilere Fidan DesteğiBüyükşehirden Selendili Çiftçilere Fidan DesteğiManisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığınca Selendi ilçesinde çiftçi ailelere ‘Meyve Yetiştiriciliğinin Geliştirilmesi Projesi’ kapsamında badem fidanı dağıtıldı.
 • 20 Ekim 2016 14:13Halılar Mahallesinin Altyapısı YenileniyorHalılar Mahallesinin Altyapısı YenileniyorManisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Selendi Halılar Mahallesinde başlayan içme suyu hattı yenileme çalışmalarının hemen ardından mahalledeki kanalizasyon hattı döşeme işlemlerine de başladı.
 • 20 Ekim 2016 09:51Hem Spor Yapıyorlar Hem Yelimere'nin Tanıtımına Katkı SağlıyorlarHem Spor Yapıyorlar Hem Yelimere'nin Tanıtımına Katkı SağlıyorlarManisa’nın Selendi ilçesinde kaymakamlık öncülüğünde başlatılan ’Sevgi, Hoşgörü ve kardeşlik Halı Saha Turnuvası’nın en genç takımı olan Terziler Yelimere Kanyon Gençlik Spor takımı sporseverlerin takdirini topluyor.
 • 19 Ekim 2016 15:39Selendi'de 'Leader Projesi' ToplantısıSelendi'de 'Leader Projesi' ToplantısıAvrupa Birliği (AB) ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen IPARD Programı kapsamında Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yürütülen "LEADAR Tedbiri Farkındalık Oluşturma ve Yerel Halkı Harekete Geçirme Teknik Destek Projesi" bilgilendirme toplantısı Manisa’nın Selendi ilçesinde yapıldı.
 • 19 Ekim 2016 08:57Jeotermal Kaynak ve Doğal Mineralli Sular Ruhsat İhalesiJeotermal Kaynak ve Doğal Mineralli Sular Ruhsat İhalesiManisa'nın 7 ve Bursa'nın 2 ilçesindeki jeotermal kaynak veya doğal mineralli su arama ve işletme ruhsatı verilen ancak ruhsat sahiplerince terk edilen toplam 18 saha açık teklif usulüyle ihale edilecek.
 • 18 Ekim 2016 23:46Manisa'da Ev YangınıManisa'da Ev YangınıManisa'nın Selendi ilçesinde çıkan yangında bir ev kullanılamaz hale geldi.
 • 18 Ekim 2016 17:36Başkan Savaş'tan Nezaket ZiyaretiBaşkan Savaş'tan Nezaket ZiyaretiSelendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş, Ulaşım Daire Başkanı Fevzi Demir ile Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ergün Aksoy’a nezaket ziyaretinde bulundu.
 • 18 Ekim 2016 16:55Dereler Artık Daha GüvenliDereler Artık Daha GüvenliManisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Selendi ilçesinde bulunan Kent Meydanı yanındaki ıslahlı derede menfez yenileme ve taş duvarları yükseltme çalışmalarına başladı.
 • 18 Ekim 2016 16:36Genel Müdür Coşkun Misafirlerini AğırladıGenel Müdür Coşkun Misafirlerini AğırladıManisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap ve Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş, Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Yaşar Coşkun’u ziyaret etti.
 • 18 Ekim 2016 10:25Turnuvanın Şampiyonuna Koç VerilecekTurnuvanın Şampiyonuna Koç VerilecekManisa’nın Selendi ilçesinde kaymakamlık tarafından düzenlenen, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen ’Sevgi, Hoşgörü ve Kardeşlik Halı Saha Futbol Turnuvası’ başladı.
 • 16 Ekim 2016 18:45Selendi Protokolü Aşure Hayrında BuluştuSelendi Protokolü Aşure Hayrında BuluştuSelendi Belediyesi tarafından Muharrem ayı dolayısıyla düzenlenen aşure hayrında protokol üyeleri vatandaşlara aşure ikramında bulundu.
 • 10 Ekim 2016 13:33Selendi'de Yayla Bağcılığında İlk Hasat YapıldıSelendi'de Yayla Bağcılığında İlk Hasat YapıldıOrman ve Su İşleri Bakanlığı, Orman Genel Müdürlüğü orman köylüsünü kalkındırmaya destek olmaya yönelik yürüttüğü ORKÖY projesi kapsamında Selendi ilçesi Rahmanlar Mahallesindeki yayla bağcılığı projesinde ilk hasat yapıldı.
 • 08 Ekim 2016 15:27Başkan Tosun'dan İşçilere Baklava İkramı Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Kula ile Selendi arasında kalan 42 kilometrelik yolda devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi ve işçilere baklava ikramında bulundu.
 • 08 Ekim 2016 14:00Selmander ve Magider İşbirliği Kararı AldıSelmander ve Magider İşbirliği Kararı AldıManisa Selendililer Derneği (SELMANDER) Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Ercan, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Manisa Girişimciler Derneği (MAGİDER) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ayberk Aloğlu ve yönetimini ziyaret etti.
 • 06 Ekim 2016 15:59Selendi'de Din Görevlileri Haftası KutlandıSelendi'de Din Görevlileri Haftası KutlandıSelendi’de Camiler ve Din Görevlileri Haftası, düzenlenen etkinliklerle kutlandı.
 • 06 Ekim 2016 15:59Yeni Kepçelerle Maski Filosu Daha da GüçlendiYeni Kepçelerle Maski Filosu Daha da GüçlendiManisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde sürdürdüğü altyapı çalışmalarını daha hızlı şekilde yapabilmek adına bünyesine 1 milyon 624 bin TL tutarında 7 adet kazıcı yükleyici kepçe ilave etti.