12:2800
SON DAKİKA SELMA IRMAK HABERLERİ

Son Dakika Selma Irmak Haberleri


SELMA IRMAK

1971 Kızıltepe Mardin doğumlu. Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğrencisiyken tutuklandı. DTP Konya İl Başkanlığı yaptı. 2009 yerel seçimlerinde Derik Belediye Başkan adayı iken gözaltına alındı. ... Devamı

  Kck Şırnak Davasında 23 Tahliye (2)

  Kck Şırnak Davasında 23 Tahliye (2)

  Irmak: CEZAEVLERİ BOŞALMADAN SÜRECİN İLERLEMESİ MÜMKÜN DEĞİL KCK davasından tutuklanıp serbest bırakılan HDP Şırnak Milletvekili Selma Irmak, tahliye kararını değerlendirdi. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  KCK Şırnak Davasında, 23 Sanık Tahliye Edildi

  KCK Şırnak Davasında, 23 Sanık Tahliye Edildi

  Şırnak'ta görülen KCK Şırnak davasında tutuklu bulunan 23 sanık tahliye edildi. Böylece 67 sanıklı davada tutuklu kalmadı. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  Şırnak Kck Davası

  Şırnak Ağır Ceza Mahkemesi, KCK davasında yargılanan tutuklu 23 sanığın tahliyesine karar verdi. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  KCK Şırnak Davasında 23 Tahliye

  KCK Şırnak Davasında 23 Tahliye

  Şırnak'ta görülen KCK Şırnak davasında tutuklu bulunan 23 sanık tahliye edildi. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  Işid'in Kobani'deki Saldırıları ve Şanlıurfadaki "Çadır Eylemi" Bbc'de Haber Oldu

  Suriye'nin kuzeyinde Kürtlerin yoğun yaşadığı Kobani'de, 2 Temmuz'dan bu yana IŞİD ile PYD'nin askeri kanadı YPG arasında yoğun çatışmalar yaşandığına dikkat çekilirken Suriye savaşının başladığı 2011'den bu yana IŞİD'in ilk defa Kürt köylerini ele geçirdiği, Kobani çevresinde IŞİD'in kontrolüne geçen köylerin sayısının 7-8 olduğu yönündeki bilgiler aktarılıyor. (15 Temmuz 2014 Salı )

   

  Faili Meçhul Cinayetlere İlişkin Dava

  Sanıklardan eski Özel Harekat Polisi Çarkın: "Bunlar, dönemin cumhurbaşkanının, başbakanlarının, MGK'nın, İçişleri Bakanlığının, bakanlığa bağlı İstihbarat ve Özel Harekat Daire Başkanlıklarının ve MİT'in içinde bulunan Kontrterör Daire Başkanlığının ve kurumlarının talimatları, bilgileri ve koordinasyonları vasıtasıyla, yani o dönemki devletin yöneticilerinin bilgileri dahilinde işlenmiş cinayetlerdir" Sanıklardan Nurettin Güven, iddianamede maktul olarak geçen Tarık Ümit'in yurt dışında (11 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Faili Meçhul Cinayetler Davası Ayhan Çarkın: Faili Meçhul Cinayetler Dönemin Cumhurbaşkanı ve...

  Eski Özel Harekat Polisi Ayhan Çarkın, savunmasında, "Bu cinayetler dönemin cumhurbaşkanın, başbakanlarının, MGK'nın, İçişleri Bakanlığının ve bu bakanlığı bağlı İstihbarat Daire Başkanlığının ve Özel Harekat Daire Başkanlığının ve MİT'in içinde bulunan Kontrterör Daire Başkanlığının ve kurumlarının talimatları bilgileri ve koordinasyonları vasıtasıyla, yani o dönemki devletin yöneticilerinin bilgileri dahilinde işlenmiş cinayetlerdir. (11 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Hdp Şırnak Milletvekili Irmak Açıklaması

  "Devletin köylülere geri dönüşün koşullarını hazırlaması lazım" (10 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  HDP'li Buldan Pembe Fuları Genel Kurul'a Damgasını Vurdu

  HDP'li Buldan Pembe Fuları Genel Kurul'a Damgasını Vurdu

  HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan, TBMM Genel Kurulu'nda çevresi boncukla kaplanmış pembe renkli fularını özenle katladı ve boynuna astı. (09 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.07.2014 12:28:53. #1.13#