06:1700
SON DAKİKA SELMA IRMAK HABERLERİ

Son Dakika Selma Irmak Haberleri


SELMA IRMAK

1971 Kızıltepe Mardin doğumlu. Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğrencisiyken tutuklandı. DTP Konya İl Başkanlığı yaptı. 2009 yerel seçimlerinde Derik Belediye Başkan adayı iken gözaltına alındı. ... Devamı

  Cizre'de HDP İlçe Örgütü İlk Kongresini Gerçekleştirdi

  Cizre'de HDP İlçe Örgütü İlk Kongresini Gerçekleştirdi

  Halkların Demokratik Partisi Cizre İlçe Örgütü, 1. Olağan Genel Kongresini gerçekleştirdi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Dicle ve Bağrıyanık'ın 'İmralı' İçin Tercih Edilmesinin Nedeni

  Dicle ve Bağrıyanık'ın 'İmralı' İçin Tercih Edilmesinin Nedeni

  Hatip Dicle'nin kamuoyunda tanınması, Ceylan Bağrıyanık'ın ise Kürt kadın hareketinin öne çıkan isimlerinden biri olması İmralı heyetinde yer almalarında etkili oldu. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Kürt Ulusal Kongresi İçin Çalışmalara Yeniden Başlandı

  Kürt Ulusal Kongresi İçin Çalışmalara Yeniden Başlandı

  Abdullah Öcalan'ın yapılmasını istediği, ancak bir türlü yapılamayan Kürt Ulusal Kongresi'nin hazırlık çalışmalarına yeniden başlandığı belirtildi. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Hdp: 1 Kasım Dünya Kobani ile Dayanışma Günü İlan Edildi

  Hdp, DTK, DBP Eş Genel Başkanları ve HDK Eş Sözcüleri, Selahattin Demirtaş, Figen Yüksekdağ, Hatip Dicle, Selma Irmak, Kamuran Yüksek, Emine Ayna, Sebahat Tuncel, Ertuğrul Kürkçü imzasıyla yapılan yazılı açıklamada, "1 Kasım Dünya Kobani ile Dayanışma Günü ilan edildi" denildi. (31 Ekim 2014 Cuma )

   

  Hdp-Dtk-Dbp ve Hdk Ortak Kobani Açıklaması Yaptı

  DTK-DBP Eş Genel Başkanları ve HDK Eş Sözcüleri, 1 Kasım Dünya Kobani ile Dayanışma Günü ilan edilmesi nedeniyle ortak basın açıklaması yaptı. (31 Ekim 2014 Cuma )

   

  AB Üyesi 3 Ülkenin Büyükelçisi (2)

  AB Üyesi 3 Ülkenin Büyükelçisi (2)

  AB üyesi 3 ülkenin büyükelçisi Diyarbakır'da- GÜNGİAD'ın davetlisi olarak Diyarbakır'a gelen AB üyesi İrlanda, Finlandiya ve Lüksemburg'un büyükelçileri, Valilik, Büyükşehir Belediyesi ve DTK'yı ziyaret etti- Finlandiya'nın Ankara Büyükelçisi Vaskunlahti: "Burada olmamızın bir sebebi de bölgede olup bitenleri öğrenmektir"DİYARBAKIR (AA) - Güneydoğu Genç İşadamları Derneği'nin (GÜNGİAD) davetlisi olarak Diyarbakır'a gelen Avrupa Birliği (AB) üyesi İrlanda, Finlandiya ve Lüksemburg'un (24 Ekim 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.11.2014 06:17:29. #1.13#