SON DAKİKA SELMA IRMAK HABERLERİ

Son Dakika Selma Irmak Haberleri

 • 03 Ağustos 2016 13:00Ezidi Kadınlar Hakkari'de AnıldıEzidi Kadınlar Hakkari'de AnıldıHakkari’de düzenlenen etkinlikle IŞİD tarafından katledilen Ezidi kadınlar anıldı.
 • 01 Temmuz 2016 11:22Kck Ana Davasındaki 8 Milletvekilinin Fezlekesi MahkemedeTerör örgütü PKK'nın üst yapılanması KCK ana davası sanıklarından aralarında HDP milletvekilleri Osman Baydemir ve Selma Irmak'ın da bulunduğu 8 milletvekili hakkında hazırlanan fezleke mahkemeye ulaştı.
 • 29 Haziran 2016 22:45Hdp Şimdimli'de İftar VerdiHdp Şimdimli'de İftar VerdiHalkların Demokratik Partisi (HDP) Hakkari’nin Şemdinli ilçe teşkilatı tarafından iftar yemeği verildi.
 • 29 Haziran 2016 22:41Hdp Şemdinli İlçe Başkanlığınca İftar DüzenlendiHalkların Demokratik Partisi (HDP) Şemdinli İlçe Başkanlığınca iftar verildi.
 • 03 Haziran 2016 15:42Yüksekova Hdp?li Zeydan; Yıkımların Emrini Verenler, Hukukun Önünde Hesap VerecekYüksekova Hdp?li Zeydan; Yıkımların Emrini Verenler, Hukukun Önünde Hesap VerecekHakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde sokağa çıkma yasağının kalkmasıyla beraber, HDP Hakkari Miletvekilleri yıkılan mahallelerde incelemelerde bulundu.
 • 03 Haziran 2016 11:14Hdp'li Zeydan; Yıkımların Emrini Verenler, Hukukun Önünde Hesap VerecekHdp'li Zeydan; Yıkımların Emrini Verenler, Hukukun Önünde Hesap VerecekHakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde sokağa çıkma yasağının kalkmasıyla beraber, HDP Hakkari Miletvekilleri yıkılan mahallelerde incelemelerde bulundu.
 • 29 Mayıs 2016 12:13Hdp'li Vekillerden Esnaf ZiyaretiHdp'li Vekillerden Esnaf ZiyaretiHalkların Demokratik Partisi (HDP) Hakkari milletvekilleri Selma Irmak ve Abdullah Zeydan, esnafı ziyaret etti.
 • 28 Mayıs 2016 15:37İHD Hakkari Şubesi Kongreye GittiİHD Hakkari Şubesi Kongreye Gittiİnsan Hakları Derneği (İHD) Hakkari Şubesi’nin 8. Olağan Genel Kongresi yapıldı.
 • 22 Mayıs 2016 12:35HDP'li Irmak: Biz Gidersek, Çok Sayıda İnsan Yaşamını YitirecektirHDP'li Irmak: Biz Gidersek, Çok Sayıda İnsan Yaşamını YitirecektirHDP'li Irmak, "Biz Meclis çatısı altında mücadelemizi sürdürmek istiyoruz, biz gidersek çok sayıda insan yaşamını yitirecektir" dedi.
 • 15 Mayıs 2016 17:40Hdp Hakkari İlçe Örgütü Kongreye GittiHdp Hakkari İlçe Örgütü Kongreye GittiHalkların Demokratik Partisi (HDP) Hakkâri Merkez İlçe Başkanlığı 1. Olağanüstü Kongresi gerçekleştirildi.
 • 15 Mayıs 2016 15:27Hakkari'de Hdp Merkez İlçe Kongresi YapıldıHakkari'de Hdp Merkez İlçe Kongresi YapıldıHdp Hakkari Merkez İlçe kongresi yapıldı.
 • 11 Mayıs 2016 15:11Hdp Hakkari Milletvekili Irmak AçıklamasıHDP Hakkari Milletvekili Selma Irmak, Yüksekova ve Hakkari'deki sokağa çıkma yasağının kaldırılmasını isteyerek, "Operasyonlar bittiyse sokağa çıkma yasağının bir anlamı kalmamıştır.
 • 15 Nisan 2016 14:09Hdp'li Irmak; 'Dokunulmazlıkları Kaldırarak 1925'i Tekrarlamak İstiyorlar'Hdp'li Irmak; 'Dokunulmazlıkları Kaldırarak 1925'i Tekrarlamak İstiyorlar'Hdp Hakkari Milletvekili Selma Irmak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkan olabilmesinin önünde tek engel olarak gördüğü Kürt siyasetini etkisiz hale getirmek için dokunulmazlıklarını kaldırmak istediğini iddia ederek, "1925'teki gibi nasıl Kürtler Cumhuriyetin dışında bırakıldı ve katliam ile teslim alınmak istendi, aynı şeyi bugün tekrarlamak istiyorlar" dedi.
 • 11 Nisan 2016 18:47Hakkari Belediye Eş Başkan Yardımcısı Gözaltına Alındı (3)Hakkari Belediye Eş Başkan Yardımcısı Gözaltına Alındı (3)Başkan VEKİLİ YILDIZ SERBEST BIRAKILDITerörle Mücadele Şubesi ekipleri gözaltına alındıktan sonra Hakkari Adliyesi'nde ifade veren Belediye Eş Başkan Vekili Fatma Yıldız, hakında verilen yurt dışı yasağını ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
 • 23 Mart 2016 18:35Hakkari Hdp'li Grubun Yüksekova'ya Girişine İzin VerilmediHakkari Hdp'li Grubun Yüksekova'ya Girişine İzin VerilmediHdp'li grubun Yüksekova'ya girişine izin verilmediDemokratik Toplum Kongresi Eş Genel Başkanı ve Hakkari Milletvekili Selma Irmak, 13 Mart 2016 tarihinden bu yana sokağa çıkma yasağı ve operasyonların sürdüğü Yüksekova ilçesi'ndeki bu uygulamanın son bulması için yapacakları yürüyüşün güvenlik güçleri tarafından engellendiğini söyledi.
 • 23 Mart 2016 18:15Hdp'li Grubun Yüksekova'ya Girişine İzin VerilmediHdp'li Grubun Yüksekova'ya Girişine İzin VerilmediDemokratik Toplum Kongresi Eş Genel Başkanı ve Hakkari Milletvekili Selma Irmak, 13 Mart 2016 tarihinden bu yana sokağa çıkma yasağı ve operasyonların sürdüğü Yüksekova ilçesi'ndeki bu uygulamanın son bulması için yapacakları yürüyüşün güvenlik güçleri tarafından engellendiğini söyledi.
 • 14 Mart 2016 17:39Yüksekova Sessiz (2)Buldan görüşmelerde BULUNDUSokağa çıkma yasağının uygulandığı Yüksekova'daki sessizlik sürerken, TBMM Başkanvekili Pervin Buldan da Hakkari HDP milletvekilleri Selma Irmak, Abdullah Zeydan, Nihat Akdoğan ve Van Miletvekili Lezgin Botan'la birlikte ilçeye gelerek çeşitli görüşmelerde bulundu.
 • 09 Mart 2016 15:19Demirtaş'tan Fezleke AçıklamasıDemirtaş'tan Fezleke AçıklamasıHalkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, kendisi ve HDP’li 4 milletvekilinin dokunulmazlıklarının kaldırılması için gönderilen fezlekenin TBMM Başkanlığına sunulması ile ilgili açıklama yaptı.
 • 09 Mart 2016 11:48Hdp'lilerin Dokunulmazlık Dosyası TBMM'deHDP Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ ile milletvekilleri Ertuğrul Kürkcü, Selma Irmak ve Sırrı Süreyya Önder'in dokunulmazlık dosyası, TBMM Başkanlığına sunuldu.
 • 08 Mart 2016 19:02Hakkari Dtk'nın Konferansında Hakkari'nin Geleceği ve Bölgedeki Çatışmalı Süreç TartışıldıHakkari Dtk'nın Konferansında Hakkari'nin Geleceği ve Bölgedeki Çatışmalı Süreç TartışıldıDtk'nın konferansında Hakkari'nin geleceği ve bölgedeki çatışmalı süreç tartışıldıHakkari'de, Demokratik Toplum Kongresi (DTK) tarafından düzenlenen 'Hakkari'nin geleceği' konulu konferansta ilin sosyo-ekonomik sorunları, kent merkezinin Yüksekova İlçesi'ne taşınması ve bölgede yaşanan süreç gündeme getirildi.
 • 08 Mart 2016 16:33Dtk'dan Hakkari'nin Geleceği ve Bölgedeki Sürece İlişkin KonferansDtk'dan Hakkari'nin Geleceği ve Bölgedeki Sürece İlişkin KonferansDemokratik toplum Kongresi (DTK) Eş Genel Başkanı Selma Irmak, bölgede süren çatışmalı sürecin son bulması ve ölümlerin durması için bögedeki STK'ların bir barış komisyou oluşturması çağrısında bulundu.
 • 07 Mart 2016 17:48Hakkari'de 'Kadınlar Günü' KutlandıHakkari'de 'Kadınlar Günü' KutlandıHakkari'de 'Kadınlar Günü' kutlandıHakkari'de Özgür Kadın Kongresi öncülüğünde DBP il binası önünde planlanan '8 Mart Dünya Kadınlar Günü' etkinliğine polis izin vermeyince, kutlama Belediye bünyesindeki Fekiye Teyran Kültür Merkezi'nde yapıldı.
 • 07 Mart 2016 15:51Hakkari'de 'Kadınlar Günü' KutlandıHakkari'de 'Kadınlar Günü' KutlandıHakkari'de Özgür Kadın Kongresi öncülüğünde DBP il binası önünde planlanan '8 Mart Dünya Kadınlar Günü' etkinliğine polis izin vermeyince, kutlama Belediye bünyesindeki Fekiye Teyran Kültür Merkezi'nde yapıldı.
 • 04 Mart 2016 12:09Fezlekeleri Başbakanlığa Yollayan Bakan, HDP'li Vekilleri Topa TuttuFezlekeleri Başbakanlığa Yollayan Bakan, HDP'li Vekilleri Topa TuttuAdalet Bakanı Bozdağ, "Dokunulmazlık vekiller örgüt üyesi gibi çalışsın diye konulmadı. Ne işin var senin teröristle aynı evde. Sen terörist misin yoksa vekil misin" diye sordu.
 • 04 Mart 2016 10:40Hdp Eş Genel Başkanları ve 3 Milletvekilli Hakkında FezlekeAdalet Bakanlığı, HDP Eş Genel başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ ile milletvekilleri Selma Irmak, Sırrı Süreyya Önder ve Ertuğrul Kürkcü hakkında "dokunulmazlıkların kaldırılması" istemiyle hazırlanan fezlekeyi, TBMM'ye gönderilmek üzere Başbakanlık'a sundu.
 • 03 Mart 2016 12:56Demirtaş Diyarbakır'daDemirtaş Diyarbakır'daHalkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, partisinin Diyarbakır’daki binasında yaptığı konuşmada, “Her gün saat 16.00’da Diyarbakır’ın bütün mahallelerinde, tek bir insanın canına, malına zarar vermeden, zarar verecek provokatörleri de engelleyerek, bulunduğumuz mahallede ve sokakta, demokratik tepkilerimizi göstermeye devam edeceğiz” dedi.
 • 26 Şubat 2016 16:12Irmak: Kimse Bize Onursuz Bir Barıştan BahsetmesinIrmak: Kimse Bize Onursuz Bir Barıştan BahsetmesinŞırnak’ın Cizre ilçesinde sokağa çıkma yasağı sırasında bir binanın bodrum katında mahsur kalan ve daha sonra yaşamını yitiren İslam Balıkesir’in cenazesi, Hakkari'de toprağa verildi.
 • 25 Şubat 2016 15:44Hakkari Cizre'de Ölen PKK'lı, Hakkari'de Toprağa Verilirken Olay ÇıktıHakkari Cizre'de Ölen PKK'lı, Hakkari'de Toprağa Verilirken Olay ÇıktıCizre'de ölen PKK'lı, Hakkari'de toprağa verilirken olay çıktı HAKKARİ, (DHA) - ŞIRNAK'ın Cizre İlçesi'nde, bodrum katta ölenler arasında bulunduğu ileri sürülen 29 yaşındaki Erdal Şahin, Hakkari'de toprağa verilerken olaylar çıktı.
 • 25 Şubat 2016 15:21Cizre'de Ölen PKK'lı, Hakkari'de Toprağa Verilirken Olay ÇıktıCizre'de Ölen PKK'lı, Hakkari'de Toprağa Verilirken Olay ÇıktıŞırnak'ın Cizre İlçesi'nde, bodrum katta ölenler arasında bulunduğu ileri sürülen 29 yaşındaki Erdal Şahin, Hakkari'de toprağa verilerken olaylar çıktı.
 • 25 Şubat 2016 12:10Hakkari'de Cenaze Konvoyuna Polis Müdahalesi: 27 Kişi GözaltındaHakkari'de Cenaze Konvoyuna Polis Müdahalesi: 27 Kişi GözaltındaŞırnak'ın Cizre ilçesindeki çatışmada hayatını kaybeden Erdal Şahin'in Hakkari'deki cenaze konvoyunda gerginlik çıktı. Polis, 27 kişiyi gözaltına aldı.
 • 04 Şubat 2016 13:24Demirtaş ve Yüksekdağ Hakkında 'Öz Yönetim' FezlekesiDemirtaş ve Yüksekdağ Hakkında 'Öz Yönetim' FezlekesiSavcılık, HDP eş genel başkanları Demirtaş ve Yüksekdağ ile HDP'li 3 vekil hakkında dokunulmazlıklarının kaldırılması istemiyle hazırladığı fezlekeyi bakanlığa gönderdi.
 • 02 Şubat 2016 17:36Dtk'dan Amedspor'a Destek ZiyaretiDemokratik Toplum Kongresi (DTK) Eş Başkanı Selma Irmak, Bursaspor’u Ziraat Türkiye kupasından eleyerek çeyrek finale çıkan Amed Sportif Faaliyetler kulübünü ziyaret etti.
 • 02 Şubat 2016 17:19Amed Sportif Faaliyetleri'nin Çeyrek Finale YükselmesiZiraat Türkiye Kupası'nda çeyrek finalle kalan Amed Sportif Faaliyetleri Kulübü'nü Demokratik Toplum Kongresi (DTK) Eş Başkanı Selma Irmak ziyaret etti.
 • 02 Şubat 2016 16:00Dtk'dan Amed Sfk'ya ZiyaretDtk'dan Amed Sfk'ya ZiyaretDemokratik Toplum Kongresi (DTK) Eş Başkanı Selma Irmak, Ziraat Türkiye Kupası’nda çeyrek finale kalan ve Fenerbahçe ile eşleşen Amed Sportif Faaliyetler Kulübü’nü ziyaret etti.
 • 04 Ocak 2016 17:17Cizre ve Silopi'ye Gitmek İsteyen Heyete Yine İzin Verilmedi (2)Cizre ve Silopi'ye Gitmek İsteyen Heyete Yine İzin Verilmedi (2)Dtk, HDP, DBP VE HDK HEYETİ DİYARBAKIR'A DÖNDÜ Aralarında, HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, DTK Eş başkanı Selma Irmak, HDK Eş başkanı Sebahat Tuncel, DBP Eş Genel Başkanları Kamuran Yüksek ve Emine Ayna ile milletvekilleri ve belediye başkanlarından oluşan heyet, akşam saatlerine kadar Haberli Köyü'nde, İdil'e geçmeyi bekledi.
 • 28 Aralık 2015 18:26Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan Hdp Heyetine SoruşturmaDiyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı, DTK tarafından hafta sonu düzenlenen Olağanüstü Genel Kurul’da yaptıkları ‘özerklik’ konuşmaları nedeniyle HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, milletvekilleri Sırrı Süreyya Önder ve Selma Irmak ile Hatip Dicle, Kamuran Yüksek ve Sabahat Tuncel hakkında da soruşturma başlattı.
 • 27 Aralık 2015 16:37Dtk Sonuç Bildirgesinden 'Demokratik Özerk Bölgeler' ÇıktıDtk Sonuç Bildirgesinden 'Demokratik Özerk Bölgeler' ÇıktıDiyarbakır'da toplanan Demokratik Toplum Kongresi'nin (DTK) sonuç bildirgesinden, 'Demokratik Özerk Bölgeler' teklifi çıktı.
 • 27 Aralık 2015 15:33Dtk'nın Sonuç Bildirgesinde 'Siyasi Statü' TalebiDiyarbakır'da Demokratik Toplum Kongresi (DTK), iki gün süren toplantının ardından sonuç bildirgesini açıkladı.
 • 26 Aralık 2015 12:10Dtk Kongresi BaşladıDemokratik Toplum Kongresi’nin (DTK) Olağanüstü Kongresi’nin açılış konuşmasını yapan Eş Genel Başkan Selma Irmak, kendi kararlarını kendilerinin vermek istediğini söyledi.
 • 24 Aralık 2015 17:43Gültan Kışanak ile Fırat Anlı, Sur İçin Oturma Eylemi YaptıGültan Kışanak ile Fırat Anlı, Sur İçin Oturma Eylemi YaptıDiyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Gültan Kışanak ile Fırat Anlı, DBP Eş Genel Başkanı Emine Ayna, DTK Eş Başkanı Selma Irmak, ilçe belediye eş başkanları ile DBP ve HDP yöneticileri, Sur ilçesinde devam eden sokağa çıkma yasağının kaldırılması için Melik Ahmet Caddesi’nde oturma eylemi yaptı,Eş başkanlar adına açıklamayı yapan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Fırat Anlı, Sur ilçesinde 24 gündür devam eden sokağa çıkma yasağının kaldırılmasını istedi.
 • 22 Aralık 2015 18:13Selahattin Demirtaş Hakkında 'Hendek' SoruşturmasıHdp Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Demokratik Toplum Kongresi Eş Başkanları Hatip Dicle, Selma Irmak, DBP Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek ve HDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü hakkında Cuma günü Diyarbakır'da yaptıkları basın açıklamasınde halkı suç işlemeye çağırdıkları gerekçesiyle soruşturma başlatıldı.
 • 18 Aralık 2015 14:59Hdp Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş AçıklamasıHdp Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş AçıklamasıHDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Parlamento’dan çekilme gibi bir kararlarının olmadığını söyledi.
 • 18 Aralık 2015 14:35Demirtaş: Parlamentodan Çekilme Gibi Bir Kararımız YokDemirtaş: Parlamentodan Çekilme Gibi Bir Kararımız YokHdp Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, partisinin sine-i millete döneceği tartışmaları ile ilgili olarak, "Zaten milletin sinesindeyiz.
 • 20 Kasım 2015 09:52Demirtaş Konuşamıyor! Büyükelçilerle Yazışarak GörüşecekDemirtaş Konuşamıyor! Büyükelçilerle Yazışarak GörüşecekGeçirdiği sinüzit ameliyatı nedeniyle yemin törenine katılamayan HDP Eş Eş Başkanı Selahattin Demirtaş, büyükelçilerle bir araya geleceği toplantıda konuşamayacak.
 • 13 Kasım 2015 18:45Hakkari - Olaylarda Yaralanan Milletvekili Irmak'tan Sonra Zeydan da Suç Duyurusunda BulunduHakkari - Olaylarda Yaralanan Milletvekili Irmak'tan Sonra Zeydan da Suç Duyurusunda BulunduOlaylarda yaralanan Milletvekili Irmak'tan sonra Zeydan da suç duyurusunda bulundu Hakkari'de, Silvan'da süren sokağa çıkma yasağı ve Abdullah Öcalan üzerindeki tecridin kaldırılması için yapılan yürüyüşte çıkan olaylarda plastik mermiyle yaralanan HDP Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan, Hakkari Valisi Yakup Canbolat ve Emniyet Müdürü Resul Holoğlu hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 13 Kasım 2015 18:22Olaylarda Yaralanan Milletvekili Irmak'tan Sonra Zeydan da Suç Duyurusunda BulunduOlaylarda Yaralanan Milletvekili Irmak'tan Sonra Zeydan da Suç Duyurusunda BulunduHakkari'de, Silvan'da süren sokağa çıkma yasağı ve Abdullah Öcalan üzerindeki tecridin kaldırılması için yapılan yürüyüşte çıkan olaylarda plastik mermiyle yaralanan HDP Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan, Hakkari Valisi Yakup Canbolat ve Emniyet Müdürü Resul Holoğlu hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 13 Kasım 2015 17:20Milletvekili Zeydan Suç Duyurusunda BulunduMilletvekili Zeydan Suç Duyurusunda BulunduHDP Hakkari Milletvekilli Abdullah Zeydan, Cumhuriyet Başsavcılığına giderek polisler hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 12 Kasım 2015 19:01Hakkari Olaylarda Yaralanan Hdp'li Irmak, Vali ve Emniyet Müdürü Hakkında Suç Duyurusunda BulunduHakkari Olaylarda Yaralanan Hdp'li Irmak, Vali ve Emniyet Müdürü Hakkında Suç Duyurusunda BulunduHakkari'de, Silvan'da süren sokağa çıkma yasağı ve Abdullah Öcalan üzerindeki tecridin kaldırılması için yapılan yürüyüşte çıkan olaylarda plastik mermiyle yaralanan HDP Hakkari Milletvekili Selma Irmak, Hakkari Valisi Yakup Canbolat ve Emniyet Müdürü Resul Holoğlu hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 12 Kasım 2015 15:50HDP'li Milletvekillerinden Polis Hakkında Suç DuyurusuHDP'li Milletvekillerinden Polis Hakkında Suç DuyurusuHakkari'de düzenlenen yürüyüş esnasında yaralanan HDP Hakkari Milletvekilli Irmak ve beraberindekiler, polisler hakkında suç duyurusunda bulunarak, oturma eylemi yaptı.
 • 12 Kasım 2015 15:39Olaylarda Yaralanan Hdp'li Irmak, Vali ve Emniyet Müdürü Hakkında Suç Duyurusunda BulunduOlaylarda Yaralanan Hdp'li Irmak, Vali ve Emniyet Müdürü Hakkında Suç Duyurusunda BulunduHakkari'de, Silvan'da süren sokağa çıkma yasağı ve Abdullah Öcalan üzerindeki tecridin kaldırılması için yapılan yürüyüşte çıkan olaylarda plastik mermiyle yaralanan HDP Hakkari Milletvekili Selma Irmak, Hakkari Valisi Yakup Canbolat ve Emniyet Müdürü Resul Holoğlu hakkında suç duyurusunda bulundu.