SON DAKİKA SELMA IRMAK HABERLERİ

Son Dakika Selma Irmak Haberleri

 • 23:00Diyarbakır - Hdp'li Irmak,: Bu Ülkeyi Bölme Noktasına GetirmeyinDiyarbakır - Hdp'li Irmak,: Bu Ülkeyi Bölme Noktasına GetirmeyinHdp'li Irmak,: Bu ülkeyi bölme noktasına getirmeyin HDP Hakkari Milletvekili ve DTK Eşbaşkanı Selma Irmak, öz yönetim açıklaması yapan siyasilerin tutuklandığını ve bu duruma müsaade etmeyeceklerini belirterek, "Söz konusu talep halktan gelince bu talep kriminalize ediliyor, terörize ediliyor ve bu talep katliamla bastırılıyor.
 • 17:00HDP'li Irmak: Gözaltılar Sürerse Belediyelerin Önüne Hendek KazacağızHDP'li Irmak: Gözaltılar Sürerse Belediyelerin Önüne Hendek KazacağızHDP Hakkari Milletvekili Selma Irmak, belediye başkanlarının tutuklanmasını eleştirerek, "Gözaltılara devam ederlerse belediyelerin önüne hendek kazacağız." dedi.
 • 15:50Dtk Eş Başkanı Irmak'tan 'Öz Yönetim' AçıklamasıDtk Eş Başkanı Irmak'tan 'Öz Yönetim' AçıklamasıDemokratik Toplum Kongresi (DTK) Eşbaşkanı Selma Irmak, pek çok yerde öz yönetim taleplerinin ortaya konulduğunu belirterek, bunun devleti inkar etmek anlamına gelmediğini ve meşru bir talep olduğunu ifade etti.
 • 21:16Selma Irmak: Selma Irmak: "Barış ve Müzakerede Israr Ediyoruz, Etmeye de Devam Edeceğiz"GÖRÜNTü DÖKÜMÜ: - DTK Eş Başkanı Selma Irmak'ın konuşması DTK Eş Başkanı Selma Irmak da demokrasinin dışında hiçbir yolun bu sorunu çözmeyeceğini söyledi.
 • 18:46HDP: Size Savaş YaptırmayacağızHDP: Size Savaş YaptırmayacağızHDP, DBP, HDK ve DTK ile İmralı heyetinden yapılan ortak açıklamada, "Size savaş yaptırmayacağız." açıklamasında bulundu.
 • 17:01Hakkari Hdp'li Irmak: Hdp Çözüm Sürecinde Kilit Noktadadır'Hakkari Hdp'li Irmak: Hdp Çözüm Sürecinde Kilit Noktadadır'Hdp'li Irmak: HDP çözüm sürecinde kilit noktadadır' HDP Hakkari Milletvekili Selma Irmak, "AKP hükümeti çözüm sürecini sürdürmek istiyorsa, Türkiye'de demokrasi ve istikrarın gelişmesi ve sürdürmesini istiyorlarsa HDP'yi esas almak zorundadır.
 • 15:58Hakkari - Hdp'li Irmak: Hdp Çözüm Sürecinde Kilit NoktadadırHakkari - Hdp'li Irmak: Hdp Çözüm Sürecinde Kilit NoktadadırHdp'li Irmak: HDP çözüm sürecinde kilit noktadadır Behçet DALMAZ/HAKKARİ, (DHA) - HDP Hakkari Milletvekili Selma Irmak, "AKP hükümeti çözüm sürecini sürdürmek istiyorsa, Türkiye'de demokrasi ve istikrarın gelişmesi ve sürdürmesini istiyorlarsa HDP'yi esas almak zorundadır.
 • 15:46HDP'li Irmak: HDP Çözüm Sürecinde Kilit NoktadadırHDP'li Irmak: HDP Çözüm Sürecinde Kilit NoktadadırHDP Hakkari Milletvekili Selma Irmak, "AKP hükümeti çözüm sürecini sürdürmek istiyorsa, HDP'yi esas almak zorundadır.
 • 20:21Hdp'li Irmak ve Zeydan'dan Stk ZiyaretleriHdp'li Irmak ve Zeydan'dan Stk ZiyaretleriGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - HDP'li vekillerin ziyaretlerinden görüntüler- HDP Hakkari Milletvekili Selma Irmak'ın açıklamaları HDP'li Irmak ve Zeydan'dan STK ziyaretleri HDP Hakkari Milletvekilleri Selma Irmak, "Bugüne kadar bizim kepenklerin kapatılmasıyla ilgili asla bir çağrımız olmadı.
 • 14:29Demokratik Toplum Kongresi Genel Kurul Toplantısı YapıldıDemokratik Toplum Kongresi Genel Kurul Toplantısı YapıldıDemokratik Toplum Kongresi (DTK) Genel Kurul toplantısı yapıldı.
 • 18:07Dtk Eş Başkanı Selma Irmak, Kobani'deki Saldırıları KınadıDtk Eş Başkanı Selma Irmak, Kobani'deki Saldırıları KınadıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kobani'deki bombalı saldırılar- Demokratik Toplum Kongresi Eş Başkanı Selma Irmak'ın basın açıklaması Kobani'deki bombalı saldırılar- DTK Eş Başkanı Selma Irmak, saldırıları kınadı Demokratik Toplum Kongresi (DTK) Eş Başkanı Selma Irmak, DAEŞ'in Kobani'de (Ayn el Arap) düzenlendiği saldırıları kınadı.
 • 18:01Diyarbakır - Hdp'li Irmak: Kobani'deki Vahşet İntikam Operasyonudur, Bunu BiliyoruzDiyarbakır - Hdp'li Irmak: Kobani'deki Vahşet İntikam Operasyonudur, Bunu BiliyoruzHdp'li Irmak: Kobani'deki vahşet intikam operasyonudur, bunu biliyoruz HDP Hakkari milletvekili Selma Irmak, IŞİD'in bugün Kobani'de gerçekleştirdiği saldırıyı değerlendirerek; " Ancak, nerede ve nasıl gelişeceği konusunda doğrusu bu kadar vahşi yöntem düşünmemiştik. Biliyoruz ki kan dökücülerin pratikleri demokrasi güçlerinin hayallerini aşar ne yazıkki. Bu bu bir intikam operasyonudur biz bunu biliyoruz" dedi.
 • 16:53Dtk'dan Kobani'deki Olaylara Sert TepkiDtk'dan Kobani'deki Olaylara Sert TepkiDTK Eş Genel Başkanı Selma Irmak, IŞİD mensuplarının YPG, YPJ ve Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) kamuflajları ile Kobani’ye sızarak saldırdığını belirterek, katliamı nefretle kınadıklarını söyledi.
 • 16:31Hdp'li Irmak: Kobani'deki Vahşet İntikam OperasyonudurHdp'li Irmak: Kobani'deki Vahşet İntikam OperasyonudurHdp Hakkari Milletvekili ve Demokratik Toplum Kongresi (DTK) Eş Başkanı Selma Irmak, IŞİD'in bu sabah saatlerinde Kobani'ye düzenlediği ve 10'dan fazla kişinin öldürüldüğü saldırıyı değerlendirdi.
 • 14:12HDP'li Irmak: Kürtler AK Parti'yi İktidardan DüşürdüHDP'li Irmak: Kürtler AK Parti'yi İktidardan DüşürdüHDP Hakkari Milletvekili Selma Irmak, AK Parti'nin 13 yıldır Kürtlerin desteği ile iktidarda olduğunu, Kürtlerin desteğini çekmesi ile iktidardan indirildiğini belirtti.
 • 17:11Hdp Heyeti, Irak'taHdp Heyeti, Irak'taGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Heyetin gelişi- HDP Şırnak Milletvekili Selma Irmak'ın açıklaması- KYB Politbüro Üyesi Sadi Ahmet Pire'nin açıklaması Halkların Demokratik Partisi (HDP) heyeti, 7 Haziran genel seçimlerinde kendilerine destek veren Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'ndeki (IKBY) siyasi partilerden Kürdistan Yurtseverler Birliği (KYB) ve Goran Hareketi'ne "teşekkür ziyaretinde" bulundu.
 • 11:11DTK ve HDP Heyeti Irak'a GittiDTK Eş Başkanı Hatip Dicle ile diğer Eş Başkan HDP Hakkari Milletvekili Selma Irmak, HDP İstanbul eski Milletvekili Sabahat Tuncel ile dün Kuzey Irak'a gitti.
 • 15:24Hakkari'de Halk Vekillerini KutluyorHakkari'de Halk Vekillerini KutluyorHakkari’den 87.3 oranında oy alan HDP, DTK Eş Genel Başkanı Selma Irmak, Nihat Akdoğan ve Abdulah Zeydan’ı TBMM’ye göndermeyi başardı.
 • 17:13Hdp'li Irmak: Kaçak Sarayı, Sarayı Yapanların Başına YıkacağızHdp'li Irmak: Kaçak Sarayı, Sarayı Yapanların Başına YıkacağızHalkların Demokratik Partisi'nin (HDP) Hakkari milletvekili adayı Selma Irmak, "8 Haziran sabahı HDP gümbür gümbür Meclis'e girecek ve o kaçak sarayı, sarayı yapanların başına yıkacak.
 • 15:32Hdp'li Irmak: Meclis'e Gümbür Gümbür GidiyoruzHdp'li Irmak: Meclis'e Gümbür Gümbür GidiyoruzHdp'li Irmak: Meclis'e gümbür gümbür gidiyoruz Behçet DALMAZ/HAKKARİ,(DHA)-HALKLARIN Demlokratik Partisi (HDP) Hakkari 1'inci sıra milletvekili adayı Selma Irmak, 7 Haziran seçimlerinde provokasyon yapmak isteyenlere karşı halkın sağduyulu olması gerektiğini belirterek,"Seçim günü de birilerinin provokasyon girişimi olabilir.
 • 15:00Hdp'li Irmak: Meclis'e Gümbür Gümbür GidiyoruzHdp'li Irmak: Meclis'e Gümbür Gümbür GidiyoruzHalkların Demlokratik Partisi (HDP) Hakkari 1'inci sıra milletvekili adayı Selma Irmak, 7 Haziran seçimlerinde provokasyon yapmak isteyenlere karşı halkın sağduyulu olması gerektiğini belirterek,"Seçim günü de birilerinin provokasyon girişimi olabilir.
 • 14:14Çukurca Hdp'li Irmak: Başarımız, Erdoğan'ı EnşilendiriyorÇukurca Hdp'li Irmak: Başarımız, Erdoğan'ı EnşilendiriyorDemokratik Toplum Kongresi Eş Genel Başkanı ve HDP Hakkari Miletvekili adayı Selma Irmak, seçim çalışması için gittiği Çukurca ilçesine bağlı köylerde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı eleştirdi.
 • 11:33Hdp'li Irmak: Başarımız, Erdoğan'ı EndişelendiriyorHdp'li Irmak: Başarımız, Erdoğan'ı EndişelendiriyorDemokratik Toplum Kongresi Eş Genel Başkanı ve HDP Hakkari Miletvekili adayı Selma Irmak, seçim çalışması için geldiği Çukurca ilçesine bağlı köylerde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı eleştirdi.
 • 15:38Hakkari Hdp'li Irmak, Hükümetin Sağlık Politikalarını EleştirdiHdp'li Irmak, hükümetin sağlık politikalarını eleştirdi Behçet DALMAZ/HAKKARİ, (DHA) - HDP Hakkari Miletvekili adayı Selma Irmak, seçim çalışmalarını sürdürdüğü Hakkari'de Devlet Hastanesi'nde sağlık çalışanlarıyla biraraya gelip sorunlarını dinledi.
 • 13:28HDP'li Irmak, Hükümetin Sağlık Politikalarını EleştirdiHDP'li Irmak, Hükümetin Sağlık Politikalarını EleştirdiHDP Hakkari Miletvekili adayı Selma Irmak, seçim çalışmalarını sürdürdüğü Hakkari'de Devlet Hastanesi'nde sağlık çalışanlarıyla biraraya gelip sorunlarını dinledi.
 • 01:27Şanlıurfa - Dtk Eş Genel Başkanı Irmak AK Parti'nin Oyları Her Gün Hdp'nin Hanesine YazılıyorŞanlıurfa - Dtk Eş Genel Başkanı Irmak AK Parti'nin Oyları Her Gün Hdp'nin Hanesine YazılıyorDemokratik Toplum Kongresi (DTK) Eş Genel Başkanı ve HDP Şırnak Milletvekili Selma Irmak, halkın seçimlerde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a kırmızı kart göstereceğini savunarak, Ak Parti'nin oyları her gün HDP'nin hanesine yazılıyor.
 • 23:40Irmak: AK Parti'nin Oyları Her Gün HDP'nin Hanesine YazılıyorIrmak: AK Parti'nin Oyları Her Gün HDP'nin Hanesine YazılıyorDemokratik Toplum Kongresi Eş Genel Başkanı ve HDP Şırnak Milletvekili Selma Irmak, halkın seçimlerde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a kırmızı kart göstereceğini savundu.
 • 16:46Hakkari Hdp'li Aday Selma Irmak, Nasturilere 'Köyünüze Dönün ' Çağrısı Yaptı-yenidenHakkari Hdp'li Aday Selma Irmak, Nasturilere 'Köyünüze Dönün ' Çağrısı Yaptı-yenidenHdp'li aday Selma Irmak, Nasturilere 'Köyünüze dönün ' çağrısı yaptı HDP Hakkari Milletvekili adayları, seçim çalışmaları için yıllar önce Nasturiler'in yaşadığı Hakkari'nin Irak sınırındaki Çukurca İlçesi'ne bağlı Çığlı ile Gündeş Köyü'nü ziyaret etti.
 • 11:53Hdp'li Aday Selma Irmak, Nasturilere 'Köyünüze Dönün ' Çağrısı YaptıHdp'li Aday Selma Irmak, Nasturilere 'Köyünüze Dönün ' Çağrısı YaptıHdp Hakkari Milletvekili adayları, seçim çalışmaları için yıllar önce Nasturiler'in yaşadığı Hakkari'nin Irak sınırındaki Çukurca İlçesi'ne bağlı Çığlı ile Gündeş Köyü'nü ziyaret etti.
 • 10:35Hdp'li Irmak'tan Nasturilere 'Geri Dönün' ÇağrısıHdp'li Irmak'tan Nasturilere 'Geri Dönün' ÇağrısıHAKKARİ (İHA) – Halkların Demokratik Partisi (HDP) Hakkari Milletvekili Adayı Selma Irmak, bir zamanlar Nasturilerin yaşadığı Çığlı köyünde Nasturi halkına seslenerek ‘geri dönün’ çağrısında bulundu.
 • 09:33HDP'li Irmak: En Az Yüzde 15 Lazım, Yoksa Bizi Zor Günler BekliyorHDP'li Irmak: En Az Yüzde 15 Lazım, Yoksa Bizi Zor Günler BekliyorHDP'li Selma Irmak, "Bu oyunları bozmak ve halklar arasında ittifak kurmak için bizim seçimde en az yüzde 15 almamız lazım, yoksa bizi zor günler bekliyor." dedi.
 • 19:59Demirtaş: Demirtaş: "Bu Travmayı Birlikte Atlamanın Yolu El Ele Verip, El Ele Tutuşmaktır"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Programdan detaylar,- HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın konuşması,- Demirtaş'ın yürümesi,- Kiliseden görüntüler,- Karanfil atma, 1915 olaylarına ilişkin Ermeni iddiaları- HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş: "Bu bir toplumsal travmadır, bu travmayı birlikte atlamanın yolu da el ele verip, el ele tutuşmaktır" HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, 1915 olaylarına ilişkin, "Bu bir toplumsal travmadır, bu travmayı birlikte atlamanın yolu da el ele verip, el ele tutuşmaktır" dedi.
 • 15:22Hakkari Hdp'nin Hakkari Adayları Seçim Çalışmalarını BaşlattıHdp'nin Hakkari adayları seçim çalışmalarını başlattı Behçet DALMAZ/ HAKKARİ, (DHA) - HALKLARIN Demokratik Partisi'nin (HDP) Hakkari Milletvekili adayları Selma Irmak, Nihat Akdoğan ve Abdullah Zeydan, seçim çalışmalarının startını verdi.
 • 14:40HDP'nin Hakkari Adayları Seçim Çalışmalarını BaşlattıHDP'nin Hakkari Adayları Seçim Çalışmalarını BaşlattıHDP Hakkari Milletvekili adayları Selma Irmak, Nihat Akdoğan ve Abdullah Zeydan, seçim çalışmalarının startını verdi.
 • 16:35Hdp Adayları Halkla BuluştuHdp Adayları Halkla BuluştuHAKKARİ (İHA) – Halkların Demokratik Partisi (HDP) Hakkari milletvekili adayları Selma Irmak, Nihat Akdoğan ve Abdullah Zeydan kente gelerek halkla buluştu.
 • 16:36Diyarbakır'da Nevruz Coşkusu Dtk Eş Başkanı Selma Irmak'ın KonuşmasıDiyarbakır'da Nevruz Coşkusu Dtk Eş Başkanı Selma Irmak'ın Konuşması(Tür: Yurt)
 • 09:44Nevruz Kutlamasının Startı Bugün VeriliyorNevruz Kutlamasının Startı Bugün VeriliyorHDP, Nevruz kutlamalarının startını bugün Şanlıurfa'nın Suruç kentinde başlatıyor.
 • 11:53Dtk'dan 'Müzakere Süreci' AçıklamasıDemokratik Toplum Kongresi (DTK) Eşbaşkanları Hatip Dicle ve Selma Irmak, çözüm sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
 • 11:26Cizre - Hdp'li Irmak: Kürt Halkının Direnişi, Devleti Adım Atmaya ZorladıCizre - Hdp'li Irmak: Kürt Halkının Direnişi, Devleti Adım Atmaya ZorladıHdp'li Irmak: Kürt halkının direnişi, devleti adım atmaya zorladı ŞIRNAK'ın Cizre İlçesi'nde erken kutlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliğinde konuşan HDP Şırnak Milletvekili ve Demokratik Toplum Kongresi (DTK) Eş Genel Başkanı Selma Irmak, Öcalan'ın silah bırakması yönünde PKK'ya yaptığı çağrıyı değerlendirerek, "Kürt halkının direnişi, devleti adım atmaya zorladı ve masaya oturttu" dedi.
 • 18:33Hdp'li Irmak: Kürt Halkının Direnişi, Devleti Adım Atmaya ZorladıHdp'li Irmak: Kürt Halkının Direnişi, Devleti Adım Atmaya ZorladıŞırnak'ın Cizre İlçesi'nde erken kutlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliğinde konuşan HDP Şırnak Milletvekili ve Demokratik Toplum Kongresi (DTK) Eş Genel Başkanı Selma Irmak, Öcalan'ın silah bırakması yönünde PKK'ya yaptığı çağrıyı değerlendirerek, "Kürt halkının direnişi, devleti adım atmaya zorladı ve masaya oturttu" dedi.
 • 18:21PKK'ya Silah Bırakma Çağrısı - Dtk Eş Başkanı IrmakPKK'ya Silah Bırakma Çağrısı - Dtk Eş Başkanı IrmakPKK'ya silah bırakma çağrısı- DTK Eş Başkanı ve HDP Milletvekili Irmak: "Bu aşamada ortak açıklamayı çok tarihi ve önemli buluyoruz" Demokratik Toplum Kongresi (DTK) Eş Başkanı ve HDP Şırnak Milletvekili Selma Irmak, PKK'ya silah bırakma çağrısının yapıldığı Dolmabahçe'deki görüşmeye ilişkin, "Bu aşamada ortak açıklamayı çok tarihi ve önemli buluyoruz" dedi.
 • 16:22Hdp'li Irmak: Müzakere ve Çözümde En Kolayı Silah BırakmakHdp'li Irmak: Müzakere ve Çözümde En Kolayı Silah BırakmakHdp Şırnak Milletvekili ve Demokratik Toplum Kongresi (DTK) Genel Başkan Yardımcısı Selma Irmak, 'silah bırakma' çağrısını değerlendiriken, "İnanın müzakere ve çözümde en kolayı silah bırakmak, silahlı mücadelenin yerine demokratik ve siyasi mücadeleyi yani müzakere yöntemini sürdürmektir" dedi.
 • 16:02Diyarbakır Dtk Eş Genel Başkanı Selma Irmak Çözüm Sürecei Görüşmesiyle İlgili Açıklama YaptıDiyarbakır Dtk Eş Genel Başkanı Selma Irmak Çözüm Sürecei Görüşmesiyle İlgili Açıklama YaptıDiyarbakır DTK Eş Genel Başkanı Selma Irmak çözüm sürecei görüşmesiyle ilgili açıklama yaptı (Tür: Yurt)
 • 15:23Hdp Kadın Heyeti Irak'taHdp Kadın Heyeti Irak'taHalkların Demokratik Partisi (HDP) Şırnak Milletvekili Selma Irmak başkanlığındaki HDP kadın heyeti, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Parlamentosu'ndaki kadın komisyonuyla bir araya geldi.
 • 13:51Hdp Kadın Heyeti Irak'taHalkların Demokratik Partisi (HDP) Şırnak Milletvekili Selma Irmak, terör örgütü IŞİD'in mağdur ettiği Yezidi kadınların yaralarını saracaklarını iddia etti.
 • 14:01Hdp'li Irmak: Çözüm İdamda Değil, Erkek Egemen Zihniyetinin DeğiştirilmesindedirHdp'li Irmak: Çözüm İdamda Değil, Erkek Egemen Zihniyetinin DeğiştirilmesindedirHdp Şırnak Milletvekili Selma Irmak, Tarsus'ta Özgecan Aslan'ın yakılarak öldürülmesinden sonra gündeme getirilen idam tartışmaları ile ilgili, "Çözüm idam cezasında değil, erkek zihniyetinin değiştirilmesindedir" dedi.
 • 20:031. Kadın Kongresi1. Kadın KongresiDiyarbakır'da 1. Kadın Kongresi- DTK Eş Başkanı Irmak: "Kadının özgür olmadığı bir toplum asla ulusal ve demokrasi mücadelesi yürütemez" Demokratik Toplum Kongresi (DTK) Eş Başkanı Selma Irmak, kadının özgür olmadığı bir toplumun ulusal ve demokrasi mücadelesi yürütemeyeceğini söyledi.
 • 15:53Hdp'li Irmak'a Göre; Hiç Bir Erkek Öcalan Gibi, Kadınları Ruhuna GirememişHdp'li Irmak'a Göre; Hiç Bir Erkek Öcalan Gibi, Kadınları Ruhuna GirememişHdp Şırnak Milletvekili ve Demokratik Toplum Kongresi (DTK) Eş Başkanı Selma Irmak, Abdullah Öcalan'ın kadınların özgürleşmesine dönük çaba gösterdiği görüşünü savunarak, 'Dünyada hiç bir erkeğin kadını bu kadar peşinden koşturamadığını, büyütemediğini ve ruhuna giremediğini' söyledi.
 • 17:49Dtk'dan Kürt Kuruluşlarına ZiyaretDtk'dan Kürt Kuruluşlarına ZiyaretMardin Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Ahmet Türk, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Osman Baydemir, Demokratik Toplum Kongresi Eşbaşkanı Selma Irmak, DBP Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek ve HDP’li milletvekillerinden oluşan heyet, seçim çalışmalarına başladı.
 • 18:06Cizre - Diyarbakır'daki Sivil Toplum Örgütleri Cizre'de İnceleme YaptıCizre - Diyarbakır'daki Sivil Toplum Örgütleri Cizre'de İnceleme YaptıDiyarbakır'daki sivil toplum örgütleri Cizre'de inceleme yaptı DİYARBAKIR'da faaliyet yürüten 38 sivil toplum örgütü temsilcisi, HDP Şırnak Milletvekili Selma Irmak ile birlikte geldiği Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde 12 yaşındaki Nihat Kazanhan'ın öldürüldüğü yerde inceleme yaparak, son günlerde yakınlarını kaybedenlerin ailelerini ziyaret etti.