18:5200
SON DAKİKA ŞEMDİNLİ HABERLERİ

Son Dakika Şemdinli Haberleri

   

  Yüksekova'da Barikat Kuran Gruba, Polis Müdahalesi

  Yüksekova'da Barikat Kuran Gruba, Polis Müdahalesi

  Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde IŞİD'in Rojava'ya yönelik saldırılarını protesto etme bahanesiyle havai fişek patlatıp yola barikat kuran gruba polis müdahale etti. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Tübitak Hakkari Üniversitesi Projesini Kabul Etti

  Tübitak Hakkari Üniversitesi Projesini Kabul Etti

  Hakkari Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Fen Bilgisi Eğitimi Ana Bilim Dalı tarafından Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Kurumu’na (TÜBİTAK) sunulan Domates Halkalı Leke Virüsü’nün (Tomato Ringspot Virus-ToRSV) RT-PCR yöntemi ile araştırılması başlıklı projesi kabul edildi. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Hakkari'ye Atanan Öğretmenler Çiçeklerle Karşılandı

  Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan atamayla Hakkari'ye gelen öğretmenler çiçeklerle karşılandı. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Sigara Kaçakçılığının Şifreleri Çözüldü

  Sigara Kaçakçılığının Şifreleri Çözüldü

  İzmir'de, İl Emniyet Müdürlüğü KOM ekipleri, yılın ilk 9 ayında, 1 milyon 719 bin paket kaçak sigara ele geçirmenin yanı sıra, sigara kaçakçılığının şifrelerini de çözdü. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Hakkari'de Her Yere Yürüyerek Gidiyor

  Hakkari'de Her Yere Yürüyerek Gidiyor

  Hakkari'nin Şemdinli ilçesine bağlı Derecik beldesinde yaşayan 60 yaşındaki Ahmet Yüce, hiçbir motorlu taşıt veya binek hayvana binmeden her yere yürüyerek gidiyor. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Her Yere Yürüyerek Seyahat Eden Adam

  Her Yere Yürüyerek Seyahat Eden Adam

  Hakkari’nin Şemdinli ilçesine bağlı Derecik beldesinde yaşayan 60 yaşındaki Ahmet Yüce, hiçbir motorlu taşıt veya binek hayvana binmeden her yere yürüyerek gidiyor. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Yüksekova'da Kaza: 1 Yaralı

  Yüksekova'da Kaza: 1 Yaralı

  Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde, bir otomobilin hareket halindeki kamyona arkadan çarpması sonucu bir kişi yaralandı. (21 Eylül 2014 Pazar )

   

  Gazilerden Kamuoyuna 'Gaziler Günü' Mesajı

  Askerlik görevini yaptıkları sırada bölücü terör örgütleriyle girilen çatışmalarda yaralanarak gazilik ünvanına erişen 6 gazi, 19 Eylül Gaziler Günü kapsamında bir araya gelerek bir mesaj yayınladı. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Adalet Bakanı Bozdağ Hakkari'de

  Adalet Bakanı Bozdağ Hakkari'de

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, hasta tutukluların tahliyeleriyle ilgili herhangi bir çalışmalarının olmadığını belirterek, “Bu konuda da bir çalışmamız yok. Çalışmaya ihtiyaç da olduğu kanaatinde değilim. Tabii cezaevinde hayatını tek başına devam ettiremeyecek durumda olan tutuklu ve hükümlülerle ilgili hükümet olarak geçmişte bir yasal düzenleme yaptık” dedi. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.09.2014 18:52:35. #1.11#