SON DAKİKA ŞEMDİNLİ HABERLERİ

Son Dakika Şemdinli Haberleri

15:09
Yüksekova'da Askeri Konvoya Taşlı Saldırı Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde askeri konvoy nedeniyle gerginlik yaşandı. Polisin müdahalesi üzerine esnaf kepenk kapattı.
Yüksekova'da Askeri Konvoya Taşlı Saldırı
12:42
Kaza Yapan Araçlardan 161 Bin Paket Kaçak Sigara Çıktı Hakkari'nin Şemdinli ve Yüksekova ilçelerinde jandarmanın 'Dur' ihtarın uymayarak kaçmaya çalışan iki aracın sürücüleri kaza yaptı.
Kaza Yapan Araçlardan 161 Bin Paket Kaçak Sigara Çıktı
12:39
Şemdinli'de 37 Otomatik Av Tüfeği Namlusu Ele Geçirildi Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde polis, bir bağ evinde 37 adet otomatik av tüfeği namlusu ele geçirdi.
Şemdinli'de 37 Otomatik Av Tüfeği Namlusu Ele Geçirildi
11:38
Hakkari'de 161 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Hakkari’nin Şemdinli ve Yüksekova ilçelerinde yapılan yol kontrollerinde 161 bin paket kaçak sigara ele geçirildi.
Hakkari'de 161 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi
14:20
Kayıp 2 Çocuk, 13 Saat Sonra Bir İnşaatta Bulundu Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'nde kaybolan 9 yaşındaki 2 çocuk, 13 saat sonra bu sabaha karşı dış kapısı kilitli boş bir inşaatın banyo penceresinden kaçmaya çalışırken, aileleri tarafından bulundu.
Kayıp 2 Çocuk, 13 Saat Sonra Bir İnşaatta Bulundu
11:35
Kayıp 2 Çocuk, 13 Saat Sonra Bir İnşaatta Bulundu Şemdinli'de kaybolan 9 yaşındaki 2 çocuk, 13 saat sonra dış kapısı kilitli boş bir inşaatın banyo penceresinden kaçmaya çalışırken, aileleri tarafından bulundu.
Kayıp 2 Çocuk, 13 Saat Sonra Bir İnşaatta Bulundu
15:57
Yüksekova'da Polise Taşlı Saldırı Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde askeri konvoya taş atan gruba polis müdahale etti.
Yüksekova'da Polise Taşlı Saldırı
15:54
Hakkari'nin Maden Potansiyeli Anlatıldı Hakkari'de 'Dünya Madenciler Günü' nedeniyle Hakkari Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı tarafından kentteki madenciler bir araya getirdi.
Hakkari'nin Maden Potansiyeli Anlatıldı
15:28
HDP: Kamu Düzeni Adı Altında Siviller Vuruluyor Yüksekova'daki olaylarda 18 yaşındaki Rojhat Özdel'in öldürülmesinin ardından HDP, 'kamu düzeni adı altında sivillerin vurulduğunu' öne sürdü.
HDP: Kamu Düzeni Adı Altında Siviller Vuruluyor
15:24
Hakkari'nin Maden Potansiyeli Anlatıldı Hakkari'de 'Dünya Madenciler Günü' nedeniyle Hakkari Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı tarafından kentteki madenciler bir araya getirdi.
Hakkari'nin Maden Potansiyeli Anlatıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 19:03:26. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ŞEMDİNLİ HABERLERİ
[Hata Bildir]