14:5400
SON DAKİKA ŞEMDİNLİ HABERLERİ

Son Dakika Şemdinli Haberleri

   

  Hakkari Yine Karıştı (3)

  Yüksekova KARIŞTI Kepenklerin kapalı olduğu Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde öğle saatlerinden sonra olaylar çıktı. (09 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Teröristlerin Döşediği El Yapımı Patlayıcı Askeri Zırhlı Araca Zarar Verdi

  Genelkurmay Başkanlığı, terör örgütü mensupları tarafından döşenen el yapımı patlayıcının patlatılması sonucu bir taktik tekerlekli zırhlı araçta maddi hasar meydana geldiğini bildirdi. (09 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Önemli Yurt İçi Olaylar

  Genelkurmay Başkanlığı, Şemdinli'de yakılan kamyon ve Kağızman'da kaçırılan kepçe operatörü ile işçi hakkında Cumhuriyet Savcısının başlattığı tahkikatın devam ettiğini bildirdi. (09 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Şemdinli'de Kamyon Ateşe Verildi

  Şemdinli'de Kamyon Ateşe Verildi

  Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde askeri karakola malzeme taşıyan kamyonu, teröristler ateşe verdi. (09 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Yüksekova'da İzinsiz Gösteri

  Yüksekova'da İzinsiz Gösteri

  Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde düzenlenen izinsiz gösteride, güvenlik güçlerine taş ve havai fişeklerle saldıran gruba müdahalede bulunuldu. (08 Haziran 2014 Pazar )

   

  Şemdinli'de Bir Eve Silahlı Saldırı

  Şemdinli'de Bir Eve Silahlı Saldırı

  Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'nde kimliği belirsiz kişi yada kişilerce bir eve silahlı saldırı düzenlendi. (08 Haziran 2014 Pazar )

   

  Ambulans Helikopter, Prematüre Bebek İçin Havalandı

  Ambulans Helikopter, Prematüre Bebek İçin Havalandı

  Şemdinli'de prematüre olarak dünyaya gelen bebek, Sağlık Bakanlığı tarafından tahsis edilen ambulans helikopterle Van'a sevk edildi. (07 Haziran 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.08.2014 14:54:06. #1.11#