05:3400
SON DAKİKA ŞEMDİNLİ HABERLERİ

Son Dakika Şemdinli Haberleri

   

  Şehit Ailesine Şükran Mektubu

  Jandarma Genel Komutanı Orgenaral Servet Yörük, 2012'de şehit olan Jandarma Er İlhan Zerender'in Şemdinli'de yaşayan ailesine şükran mektubu gönderdi. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Türkiye-Irak sınırında açılması planlanan yeni sınır kapıları -

  Hakkari Valisi Necmettin Kalkan, Türkiye-Irak sınırında açılması planlanan yeni sınır kapılarına ilişkin, "Kapı olmadığı için Şemdinli'deki kardeşlerimiz, Irak'taki akrabalarını görmek için 400 kilometre uzaklıktaki Habur Sınır Kapısı'na gitmek zorunda kalıyordu. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Hakkari'de İki Sınır Kapısı Açılacak

  Hakkari'de İki Sınır Kapısı Açılacak

  Vali Necmettin Kalkan,Çukurca'nın Üzümlü Köyü ile Şemdinli'nin Derecik Beldesi'nde açılması planlanan sınır kapıları bölgelerinde inceleme yaptı. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Hakkari'de Kaçakçılık Operasyonu

  Hakkari'de Kaçakçılık Operasyonu

  Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde 45 bin 500 paket kaçak sigara ile 1 ton 388 kilo kaçak nargile tütünü ele geçirildi. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Selahattin Demirtaş - Anadilde eğitim -

  Selahattin Demirtaş - Anadilde eğitim -

  BDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "Üniversite sınav sonuçları ve istatistikler açıklandığında, her yıl neredeyse Hakkari sonuncu oluyor. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  BDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, Yüksekova'da

  Demirtaş: "Üniversite sınav sonuçları ve istatistikler açıklandığında, her yıl neredeyse Hakkari sonuncu oluyor. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Hakkari'de 2500 Rakımda Doğa Yürüyüşü

  Hakkari'de 2500 Rakımda Doğa Yürüyüşü

  HAKKARİ (İHA) – Hakkari Üniversitesi Sağlık Kültür Spor ve Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu tarafından 2500 rakımda kar, doğa yürüyüşü ve trekking etkinliği düzenlendi. (19 Mart 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri