05:4800
SON DAKİKA SERDAR ORTAÇ HABERLERİ

Son Dakika Serdar Ortaç Haberleri


SERDAR ORTAÇ

16 Şubat 1970 tarihinde İstanbul'da doğdu.Ilk öğretiminii Kocamustafapasa'da ve ortaokul öğretimini Suadiye Lisesi'nde tamamladı.Haydarpaşa Meslek Lisesinde torna-tesviye bölümünde liseyi bitirdi.Yüksek öğretimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı Bölümünde başladı.Fakat tahsilini... Devamı

  Gaziantep'te "Different Fashion" Defilesi

  Gaziantep'te, "3 Aralık Dünya Engelliler Günü" dolayısıyla "Different Fashion" adlı defile düzenlendi. (02 Aralık 2014 Salı )

   

  Serdar Ortaç'ın İkizi Bulundu

  Serdar Ortaç'ın İkizi Bulundu

  3 Adam'da konuk Serdar Ortaç'ın ikizi stüdyoya gelince olanlar oldu. Ünlü şanatçı kendisine çok benzeyen adamı karşısında görünce gözlerine inanamadı. (30 Kasım 2014 Pazar )

   

  Serdar Ortaç'ın Minibüsü Skeci

  Serdar Ortaç'ın Minibüsü Skeci

  3 Adam'da Eser, Oğuzhan ve İbrahim bu sefer de Serdar Ortaç için çok konuşulacak bir skeç hazırladılar. (30 Kasım 2014 Pazar )

   

 

  Serdar Ortaç Klibinde Eşini Oynattı

  Serdar Ortaç Klibinde Eşini Oynattı

  MS hastalığı teşhisi konan ve tedavisi devam eden Serdar Ortaç, yeni şarkısı 'Bana Göre Aşk'ın klibinde eşi Chloe birlikte kamera karşısına geçti. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  Serdar Ortaç'ın Eşi 'Beyaz Karanfil' Dizisinde Oynayacak

  Serdar Ortaç'ın Eşi "Beyaz Karanfil" Dizisinde Oynayacak

  Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughnan, yeni sezonda yayınlanacak "Beyaz Karanfil" dizisinde Kenan Çoban'ın sevgilisini oynayacak. (22 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Yaz Coşkusu D-Marin Didim'de Yaşanacak!

  "D-Marin Didim Yaz Şenlikleri" ile ziyaretçiler sirk gösterisi ve pek çok eğlenceli etkinliğin yanı sıra ünlü sanatçı Göksel'in konserini de ücretsiz izleyebilecek. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Nil Özalp Yeni Albümü İle Yine İddialı!

  NİL ÖZALP yeni albüm öncesi Serdar Ortaç'la yaptığı düet şarkısı ile radyolarda hızlı bir başlangıç yaptı. (12 Ağustos 2014 Salı )

   

  Serdar Ortaç'a Bir Kötü Haber Daha

  Serdar Ortaç'a Bir Kötü Haber Daha

  Çocuk sahibi olmayı çok isteyen Serdar Ortaç'a doktorundan kötü haber geldi. (12 Ağustos 2014 Salı )

   

  Serdar Ortaç, 20'inci Sanat Yılını Sahnede Kutladı

  Serdar Ortaç, 20'inci Sanat Yılını Sahnede Kutladı

  Ünü sanatçı Serdar Ortaç, uzun süren rahatsızlığının ardından ilk kez İstanbul Harbiye Açıkhava Konserinde sahneye çıktı. (06 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Serdar Ortaç Eşi Chloe'den 4 Çocuk İstedi

  Serdar Ortaç Eşi Chloe'den 4 Çocuk İstedi

  Verdiği konserde eşine gönderme yapıp çocuk istediğini söyleyen Ortaç, ''Chloe bana dört çocuk versin yeter, çocuk istiyorum.'' dedi. (05 Ağustos 2014 Salı )

   

  Acun Ilıcalı Zirvedeki Yerini Korudu

  Acun Ilıcalı Zirvedeki Yerini Korudu

  Medya Takip Merkezinin yaptığı araştırmaya göre, ayın en çok konuşulan ismi 4 bine yakın habere konu edilen Acun Ilıcalı oldu. (01 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Turkcell Gncfest 2 Milyon Genci Coşturdu

  Türkiye'nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll tarafından, ilki 2006 yılında gerçekleştirilen festival bugüne kadar dünyanın çevresinde bir tur atacak kadar yol yaptı ve 40 bin kilometrelik mesafe katederek 20 şehirde konserlere imza attı. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Emma Shapplin, İstanbul'a Geliyor

  "Turkcell Yıldızlı Geceler" konserleri kapsamında, Emma Shapplin 2 Ağustos'ta Cemil Topuzlu Açıkhava Sanhesi'nde hayranlarıyla buluşacak. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  8 Yılda 2 Milyon Kişi GNCFEST'le Coştu

  2014'ün en büyük, en eğlenceli ve en interaktif festivali olmaya aday GNCFEST'in geçen 8 yıla ilişkin karnesi de son derece ilgi çekici. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Gncfest'e 8 Yılda 2 Milyon Kişi Katıldı

  Gençlik kulübü gnçtrkcll tarafından gerçekleştirilen GNCFEST etkinliklerine 8 yılda 2 milyon genç katıldı. (30 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Turkcell, Gencfest'le Gençlerle Buluşacak

  Turkcell’in gençlik kulübü gnçtrkcll tarafından düzenlenen GNCFEST, bu yıl ilk defa tüm gün sürecek dev bir müzik festivali olarak gençlerin karşısına çıkıyor. (30 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Türk Sanatçılar Bayram İçin KKTC'ye Akın Etti

  KKTC’de 5 yıldızlı oteller bayrama özel düzenledikleri gala geceleri ile tanınmış sanatçıları sevenleri ile buluşturacak. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Serdar Ortaç Eşine 5 Milyon Dolarlık Bina Aldı

  Serdar Ortaç Eşine 5 Milyon Dolarlık Bina Aldı

  Serdar Ortaç, eşi Chloe Loughnan'a Mecidiyeköy'den 5 milyon dolar değerinde 8 katlı bir bina aldı. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Serdar Ortaç'ın Eşi Chloe Dövme Yaptırdı

  Serdar Ortaç'ın Eşi Chloe Dövme Yaptırdı

  Ünlü şarkıcının eşi Chloe, şans getirmesi dileğiyle eline Hint kınasından dövme yaptırdı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  5 Ağustos Serdar Ortaç Açıkhava'da

  Sevenleri ile 5 Ağustos'ta Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde buluşacak olan Serdar Ortaç, aynı zamanda 20. Sanat Yılı'nı kutlayacak. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Büyük Taklitçi Hastalık Lyme 350 Hastalığın Kaynağı

  Büyük Taklitçi Hastalık Lyme 350 Hastalığın Kaynağı

  Dünya Sağlık Örgütü tarafından yaklaşık 350 çeşit hastalığın taklitçisi olarak belirtilen Lyme hastalığının Türkiye için de tehdit oluşturduğu belirtildi. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Türkiye'de En Az 10 Milyon Kişide Var

  Türkiye'de En Az 10 Milyon Kişide Var

  Gizli SALGIN; LYME AİDS'i 6'ya katlayan, gizli salgın olarak adlandırılan LYME hastalığı hakkında bilgi veren Prof. Dr. Barbaros Çetin, 'Dünya Sağlık Örgütü, gizli salgının her yıl 1 milyardan fazla insana bu hastalıkların bulaştığını ve en az 1 milyon kişinin bu hastalıklardan hayatını kaybettiği duyurdu. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Prof. Dr. Çetin: Sinsi Lyme Hastalığına Dikkat

  Prof. Dr. Çetin: Sinsi Lyme Hastalığına Dikkat

  Dokuz Eylül Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü Başkanı Prof.Dr. Barbaros Çetin, gizli salgın olarak adlandırılan LYME hastalığı hakkında uyarıda bulunarak, "Dünya Sağlık Örgütü, gizli salgının her yıl 1 milyardan fazla insana bu hastalıkların bulaştığını ve en az 1 milyon kişinin bu hastalıklardan hayatını kaybettiği duyurdu. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Biyoloji Profesöründen Lyme Hastalığı Uyarısı

  Biyoloji Profesöründen Lyme Hastalığı Uyarısı

  DEÜ Biyoloji Bölümü Başkanı Prof. Dr. Çetin: "Yıllardır yaptığım araştırmalar ve son yıllarda Türkiye'de yapılan çalışmalar neticesinde ülkemizde en az 10 milyon kişinin vücudunda bu bakteri ile yaşadığını düşünüyorum ve endişeleniyorum" "Şu ana kadar yapılan araştırmalar Lyme hastalığının 350'den fazla hastalığı taklit edebileceğini gösterdi. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Serdar Ortaç Ömür Boyu İlaç Kullanacak

  Serdar Ortaç Ömür Boyu İlaç Kullanacak

  MS hastası olan ve bir süredir tedavi gören Serdar Ortaç, "Bundan sonra büyük ihtimalle ömür boyu ilaç kullanacağım." dedi. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Yusuf Sağlam: 'Serdar Ortaç'ı Tedavi Edebilirim'

  Yusuf Sağlam: 'Serdar Ortaç'ı Tedavi Edebilirim'

  Bioenerji Uzmanı Yusuf Sağlam, Multipl Skleroz hastalığıyla mücadele eden ünlü popçu Serdar Ortaç'ı, bioenerji yöntemiyle tedavi edebileceğini söyledi. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Vücutta His ve Güç Kaybı, Baş Dönmesi Ms Hastalığının Belirtileri Olabilir

  Vücutta His ve Güç Kaybı, Baş Dönmesi Ms Hastalığının Belirtileri Olabilir

  Türkiye’de 2 bin-2 bin 500 kişiden birinin MS hastası olduğu ifade eden Nöroloji Uzmanı Dr. Gençler, MS’in belirtilerinin çok dikkate alınması gerektiğini, özellikle gözlerle ilgili şikâyetlere, vücutta his ve güç kaybına ve baş dönmesine dikkat edilmesi gerektiği belirtti. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Adanalı Bioenerji Uzmanı: 'Serdar Ortaç'ı Tedavi Edebilirim'

  Adanalı Bioenerji Uzmanı: "Serdar Ortaç'ı Tedavi Edebilirim"

  Bioenerji Uzmanı Yusuf Sağlam, Multipl Skleroz (MS) hastalığıyla mücadele eden ünlü popçu Serdar Ortaç'ı, bioenerji yöntemiyle tedavi edebileceğini söyledi. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.12.2014 05:48:27. #1.13#