06:4500
SON DAKİKA SERDAR ORTAÇ HABERLERİ

Son Dakika Serdar Ortaç Haberleri


SERDAR ORTAÇ

16 Şubat 1970 tarihinde İstanbul'da doğdu.Ilk öğretiminii Kocamustafapasa'da ve ortaokul öğretimini Suadiye Lisesi'nde tamamladı.Haydarpaşa Meslek Lisesinde torna-tesviye bölümünde liseyi bitirdi.Yüksek öğretimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı Bölümünde başladı.Fakat tahsilini... Devamı

  Serdar Ortaç Klibinde Eşini Oynattı

  Serdar Ortaç Klibinde Eşini Oynattı

  MS hastalığı teşhisi konan ve tedavisi devam eden Serdar Ortaç, yeni şarkısı 'Bana Göre Aşk'ın klibinde eşi Chloe birlikte kamera karşısına geçti. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  Serdar Ortaç'ın Eşi 'Beyaz Karanfil' Dizisinde Oynayacak

  Serdar Ortaç'ın Eşi "Beyaz Karanfil" Dizisinde Oynayacak

  Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughnan, yeni sezonda yayınlanacak "Beyaz Karanfil" dizisinde Kenan Çoban'ın sevgilisini oynayacak. (22 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Yaz Coşkusu D-Marin Didim'de Yaşanacak!

  "D-Marin Didim Yaz Şenlikleri" ile ziyaretçiler sirk gösterisi ve pek çok eğlenceli etkinliğin yanı sıra ünlü sanatçı Göksel'in konserini de ücretsiz izleyebilecek. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Nil Özalp Yeni Albümü İle Yine İddialı!

  NİL ÖZALP yeni albüm öncesi Serdar Ortaç'la yaptığı düet şarkısı ile radyolarda hızlı bir başlangıç yaptı. (12 Ağustos 2014 Salı )

   

  Serdar Ortaç'a Bir Kötü Haber Daha

  Serdar Ortaç'a Bir Kötü Haber Daha

  Çocuk sahibi olmayı çok isteyen Serdar Ortaç'a doktorundan kötü haber geldi. (12 Ağustos 2014 Salı )

   

  Serdar Ortaç, 20'inci Sanat Yılını Sahnede Kutladı

  Serdar Ortaç, 20'inci Sanat Yılını Sahnede Kutladı

  Ünü sanatçı Serdar Ortaç, uzun süren rahatsızlığının ardından ilk kez İstanbul Harbiye Açıkhava Konserinde sahneye çıktı. (06 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Serdar Ortaç Eşi Chloe'den 4 Çocuk İstedi

  Serdar Ortaç Eşi Chloe'den 4 Çocuk İstedi

  Verdiği konserde eşine gönderme yapıp çocuk istediğini söyleyen Ortaç, ''Chloe bana dört çocuk versin yeter, çocuk istiyorum.'' dedi. (05 Ağustos 2014 Salı )

   

  Acun Ilıcalı Zirvedeki Yerini Korudu

  Acun Ilıcalı Zirvedeki Yerini Korudu

  Medya Takip Merkezinin yaptığı araştırmaya göre, ayın en çok konuşulan ismi 4 bine yakın habere konu edilen Acun Ilıcalı oldu. (01 Ağustos 2014 Cuma )

   

  Turkcell Gncfest 2 Milyon Genci Coşturdu

  Türkiye'nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll tarafından, ilki 2006 yılında gerçekleştirilen festival bugüne kadar dünyanın çevresinde bir tur atacak kadar yol yaptı ve 40 bin kilometrelik mesafe katederek 20 şehirde konserlere imza attı. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Emma Shapplin, İstanbul'a Geliyor

  "Turkcell Yıldızlı Geceler" konserleri kapsamında, Emma Shapplin 2 Ağustos'ta Cemil Topuzlu Açıkhava Sanhesi'nde hayranlarıyla buluşacak. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  8 Yılda 2 Milyon Kişi GNCFEST'le Coştu

  2014'ün en büyük, en eğlenceli ve en interaktif festivali olmaya aday GNCFEST'in geçen 8 yıla ilişkin karnesi de son derece ilgi çekici. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Gncfest'e 8 Yılda 2 Milyon Kişi Katıldı

  Gençlik kulübü gnçtrkcll tarafından gerçekleştirilen GNCFEST etkinliklerine 8 yılda 2 milyon genç katıldı. (30 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Turkcell, Gencfest'le Gençlerle Buluşacak

  Turkcell’in gençlik kulübü gnçtrkcll tarafından düzenlenen GNCFEST, bu yıl ilk defa tüm gün sürecek dev bir müzik festivali olarak gençlerin karşısına çıkıyor. (30 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
01.11.2014 06:45:13. #1.12#