SON DAKİKA SERİ KATİL HABERLERİ

Son Dakika Seri Katil Haberleri

 • 13:29Trabzonspor Basınından Hakemlere Sert Tepki: Seri KatillerTrabzonspor Basınından Hakemlere Sert Tepki: Seri KatillerSon 3 maçından da mağlubiyetle ayrılan Trabzonspor'da yerel basın "Seri katiller! Önce Cüneyt Çakır sonra Süleyman Abay 6 puanımızı gasp etti." manşetini attı.
 • 10:04İznik'te Seri Katil Şüphesiİznik'te Seri Katil Şüphesiİznik'te işlediği iki cinayeti itiraf eden katil zanlısı Ahmet Çakar'ın ifadesinden yola çıkan polis, yıllar önce farklı noktalarda cesetleri bulunan iki kişiye daha ulaştı.
 • 16:0320 Yıldır Öldürdüğü İnsanların Etleriyle Besleniyor!20 Yıldır Öldürdüğü İnsanların Etleriyle Besleniyor!Rusya'da 20 yılını 11 kişiyi öldürüp etlerini yiyerek geçiren seri katil yakalandı. Katil, cinayetlerin sebebini de "Yaşamak için ne yapabilirdim." diyerek açıkladı.
 • 17:44Seri Katilin Öldürdüğü Ayşe'nin Annesi Karara İsyan EttiSeri Katilin Öldürdüğü Ayşe'nin Annesi Karara İsyan Ettiİzmir’de, birer gece arayla üç kişiyi öldürmek suçundan 3 kez ağırlaştırılmış müebbet, yağma suçundan 45 yıl, ruhsatsız silah suçundan 3 yıl hapis 2 bin lira para cezasına çarptırılan seri katil Hamdi Ayri’ye verilen cezanın Yargıtay 1.Ceza Dairesi tarafından onanmasına Ayşe Selen Ayla’nın annesi Hatice Ayla tepki gösterdi.
 • 15:23Solace FragmanSolace FragmanAfonso Poyart'ın yönettiği film, korkunç cinayetler işleyen ve ardında hiçbir iz bırakmadan kimliğini saklamayı başaran bir seri katilin peşine düşen genç bir FBI dedektifinin hikayesini ele alıyor.
 • 21:30Arjantin'de Uluslararası Polisiye Roman Festivali - BuenosArjantin'de Uluslararası Polisiye Roman Festivali - BuenosGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Arjantin'de uluslararası polisiye roman festivali- Polisiye roman kitap görüntüleri- Okur ve yazar görüntüleri- Oturumlardan görüntüler- Oturumdan tiyatro görüntüleri- Arjantin'in tanınmış siyasetçilerinden Patricia Walsh'ın açıklamaları Arjantin'de uluslararası polisiye roman festivali- Festival, polisiye roman okurları ile yazarlarının yanı sıra bu türle ilgilenen çeşitli disiplinlerden çok sayıda uzmanı bir araya getiriyorBUENOS Arjantin'in başkenti Buenos Aires'te düzenlenen Buenos Aires Negra (BAN!) adlı uluslararası polisiye roman festivali, farklı disiplinlerden uzmanlar, ünlü polisiye yazarları, gazeteciler ve sanatçıları polisiye okurlarıyla buluşturuyor.
 • 17:11Arjantin'de Uluslararası Polisiye Roman FestivaliBUENOS Arjantin'in başkenti Buenos Aires'te düzenlenen Buenos Aires Negra (BAN!) adlı uluslararası polisiye roman festivali, farklı disiplinlerden uzmanlar, ünlü polisiye yazarları, gazeteciler ve sanatçıları polisiye okurlarıyla buluşturuyor.
 • 18:45Yargıtay İzmir'de 3 Kişiyi Öldüren Sanığa Verilen Cezayı OnadıYargıtay İzmir'de 3 Kişiyi Öldüren Sanığa Verilen Cezayı Onadıİzmir'de 3 kişiyi öldüren sanıkla ilgili mahkemenin verdiği cezayı Yargıtay 1. Ceza Dairesi onadı.
 • 13:57Seri Katilin Cezasını Yargıtay OnadıSeri Katilin Cezasını Yargıtay Onadıİzmir'de 5 yıl önce, bankada çalışan Esra Yaşar, ardından üniversite öğrencisi Ayşe Selen Ayla, son olarak da 'Azra' takma adlı travesti Mustafa Has'ı birer gün arayla öldürdüğü gerekçesiyle 7'inci Ağır Ceza Mahkemesi tarafından 3 kez ağırlaştırılmış ömürboyu, silahla yağma suçundan 45 yıl, ruhsatsız silah kullanmaktan 3 yıl hapis ve 2 bin lira adli para cezasına çarptırılan Hamdi Ayri'nin cezasını Yargıtay 1'inci Ceza Dairesi onadı.
 • 09:48Cinayet Romanları Yazarı Ann Rude ÖldüAmerikalı cinayet romanları yazarı Ann Rule, 83 yaşında hayata veda etti.
 • 15:52Niagara Şelalesi'nde Bulunan 'Başsız Vücut' KorkuttuNiagara Şelalesi'nde Bulunan 'Başsız Vücut' KorkuttuNiagara'da 3 yıl arayla bulunan parçalanmış kadın cesetleri, seri katil şüphesi uyandırdı.
 • 15:46Aliağa'da Sinema Şöleni Devam EdiyorBaşrollerini dünyaca ünlü sinema yıldızları Robert De Niro ve Al Pacino'nun paylaştığı 'Orijinal Cinayetler' adlı sinema filmi Aliağa Belediyesi'nin 'Ücretsiz Sinema Günleri' kapsamında Aliağalı sinemaseverlerin beğenisine sunulacak.
 • 11:58Zachary QuintoZachary Quinto24 adlı dizide Adam Kaufman ve Heroes’da süper güçlere sahip seri katil Sylar rolleriyle tanınan yarı İrlandalı yarı İtalyan aktör Zachary Quinto’nun ekrana ilk çıkışı The Other dizisiyle olur.
 • 12:39Öldürülen Pompacıların Yakınlarından Seri Katile TepkiÖldürülen Pompacıların Yakınlarından Seri Katile TepkiFethiye’de 6 yıl önce petrol istasyonuna düzenlenen baskında ölen Asım Dağlı ile Mustafa Kökçü’nün yakınları, cinayetleri işlediği tespit edilen seri katile tepki gösterdi.
 • 18:17Ölü Kokusundan Parfüm YaptılarÖlü Kokusundan Parfüm YaptılarGirişimcilik sınır tanımıyor.
 • 21:39Ölü Kokusunu Parfüm YaptılarAhmet YILDIRIM - DHA - Girişimcilik sınır tanımıyor.
 • 19:48Eskişehir 3 Kişiyi Öldürüp 2 Kişiyi Yaralayan Sanık, Gizli Duruşma İstediEskişehir 3 Kişiyi Öldürüp 2 Kişiyi Yaralayan Sanık, Gizli Duruşma İstedi3 kişiyi öldürüp 2 kişiyi yaralayan sanık, gizli duruşma istedi Bursa'da geçen 19 Ocak'ta Serkan T.'yi bıçakla yaraladıktan sonra aynı gün geldiği Eskişehir'de eşi Çiğdem Çeledir'i, kayınbiraderi Muhammet Murat Çelik'i ve uzaktan akrabası Birol İnce'yi tabancayla öldüren, kayınvalidesi Aynur Çelik'i de tabancayla yaralayan Soytürk Çeledir, yargılandığı Eskişehir 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde "Çocuklarımın ve diğer akrabalarımın bu durumdan etkilenmemesi için gizlilik kararı verilsin" dedi.
 • 17:033 Kişiyi Öldürüp 2 Kişiyi Yaralayan Sanık, Gizli Duruşma İstedi3 Kişiyi Öldürüp 2 Kişiyi Yaralayan Sanık, Gizli Duruşma İstediBursa'da geçen 19 Ocak'ta Serkan T.'yi bıçakla yaraladıktan sonra aynı gün geldiği Eskişehir'de eşi Çiğdem Çeledir'i, kayınbiraderi Muhammet Murat Çelik'i ve uzaktan akrabası Birol İnce'yi tabancayla öldüren, kayınvalidesi Aynur Çelik'i de tabancayla yaralayan Soytürk Çeledir, yargılandığı Eskişehir 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde "Çocuklarımın ve diğer akrabalarımın bu durumdan etkilenmemesi için gizlilik kararı verilsin" dedi.
 • 23:17Soylu: Soylu: "Türkiye'nin Geldiği Çözüm Süreci'nin Kaybedilmesinden Korkuyorum"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu- Soylu'nun pazar ziyaretleri- Soylu'nun vatandaşlarla sohbeti- Soylu'nun vatandaşlara karanfil dağıtması- Soylu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu: - "AK Parti, demokratik sürecin kendisine sağladığı imkanlarla seçime giriyor ama karşısında çok farklı imkanları ortaya koyan bir anlayış var"- "Türkiye'de 13 yıldır gerek kalkınma, gerek öz güven ve gerekse Türkiye'nin demokrasi konusunda attığı adımların tamamı, benim şahsen kaybetmekten korktuğum ve ürktüğüm adımlardır" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, AK Parti, demokratik sürecin kendisine sağladığı imkanlarla seçime girdiğini ancak karşısında çok farklı imkanları ortaya koyan bir anlayış olduğunu söyledi.
 • 20:09Soylu Trabzon Basını ile BuluştuSoylu Trabzon Basını ile BuluştuAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Trabzon Milletvekili adayı Süleyman Soylu, Türkiye’nin önemli ve farklı bir seçime gittiğini belirterek “Seçim sonrası için kurgulanan senaryo ürkütücü ve korkutucudur.
 • 19:33AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu AçıklamasıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, AK Parti, demokratik sürecin kendisine sağladığı imkanlarla seçime girdiğini ancak karşısında çok farklı imkanları ortaya koyan bir anlayış olduğunu söyledi.
 • 16:34Burçlara Göre İlişkide ErkeklerBurçlara Göre İlişkide ErkeklerHer erkek ilişkilerde farklılık gösterir.Burçlarına bakarak önceden biraz bu durumu kestirebiliriz.Başlıyoruz kızlar not alın!
 • 14:52Gerçek Gerçek "Ejderha Dövmeli Kız" Ortaya ÇıktıStieg Larsson'un "Ejderha Dövmeli Kız" adlı kitabının ilham kaynağının yazarın kick boks yapan, anoreksik, sorunlu ilişkileri olan yeğeni olduğu ortaya çıktı.
 • 16:1322 Kadını Öldürüp Tecavüz Etti Ama Ailesi Suçlu GörmüyorYaşadığı kenti kötü kadınlardan temizleme iddiasıyla kadınları öldürüp onlara tecavüz eden seri katilin ailesi delillere rağmen çocuklarının suçsuz olduğunu söylüyor.
 • 15:3622 Kadını Öldürüp Tecavüz Etti Ama Ailesi Suçlu Görmüyor22 Kadını Öldürüp Tecavüz Etti Ama Ailesi Suçlu GörmüyorYaşadığı kenti kötü kadınlardan temizleme iddiasıyla kadınları öldürüp onlara tecavüz eden seri katilin ailesi delillere rağmen çocuklarının suçsuz olduğunu söylüyor.
 • 19:00Gotham'ın Yeni Kötüsü OgreÖnümüzdeki hafta son 4 bölümü yayınlanmaya başlanacak Gotham'ın kadrosuna yeni bir karakter katıldı.
 • 13:52Pakistan'da Seri Katil Vahşeti: Aynı Aileden 10 ÖlüPakistan'da Seri Katil Vahşeti: Aynı Aileden 10 ÖlüPakistan'ın Hayber Paktunya eyaletinde, seri katil olduğu belirtilen bir kişi sevdiği kızı vermediler diye, aynı aileden 10 kişiyi uykularında öldürdü.
 • 17:17Müdürün Şişeye Oturtma Olayını da Paralele BağladılarMüdürün Şişeye Oturtma Olayını da Paralele BağladılarEğitim Bir Sen Eskişehir Şubesi, öğrencileri pet şişenin üzerine oturtmak ve hortumla dövmekle suçlanan Beylikova 19 Haziran İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ümit Demir’i savundu.
 • 17:4110 Yaşındaki Çocuk Ailesini Ölümle Tehdit Ediyor10 Yaşındaki Çocuk Ailesini Ölümle Tehdit EdiyorABD'de yayınlanan Dr. Phill Show programına katılan bir kadın, çocuğunun saldırgan davranışlarından dolayı yardım istedi.
 • 18:24Işid'in Seri Katili Işid'in Seri Katili "Cihatçı John"Un Gerçek Kimliği AçıklandıIŞİD'in elindeki Batılı rehinelerin kafasını kesme görüntüleriyle tanınan "Cihatçı John" lakaplı militanın gerçek kimliği belirlendi.
 • 17:53Afrikadaki Seri KatillerAfrikadaki Seri KatillerHayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar (Eukaryota) üst âlemindeki hayvanlar (Animalia) âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır.
 • 11:31MHP Grup ToplantısıPartisinin grup toplantısında konuşan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Karşıt görüşlü uydurmasını hayasızca kamuoyuna servis edenler, milliyetçi ülkücü hareketi ne zannetmektedir?
 • 12:57Yargıtay Başsavcısı Seri Katilin Cezasının Onanmasını İstediYargıtay Başsavcısı Seri Katilin Cezasının Onanmasını İstediİzmir'de 5 yıl önce önce bankada çalışan Esra Yaşar, ardından üniversite öğrencisi Ayşe Selen Ayla, son olarak da 'Azra" takma adlı travesti Mustafa Has'ı birer gün arayla öldürdüğü gerekçesiyle 3 kez ağırlaştırılmış ömürboyu, silahla yağma suçundan 45 yıl, ruhsatsız silah kullanmaktan 3 yıl hapis ve 2 bin lira adli para cezasına çarptırılan Hamdi Ayri'nin dosyasını inceleyen Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı, yerel mahkemenin verdiği kararın aynen onanması yönünde görüş bildirdi.
 • 13:17Yine 13. Cuma Filmi Geliyor. Peki Jason Niye Hiç Ölü Kalmıyor?Yine 13. Cuma Filmi Geliyor. Peki Jason Niye Hiç Ölü Kalmıyor?Bu arada, geçtiğimiz hafta, bir başka Cuma gününü geride bıraktık ve o da 13. Cuma idi.
 • 09:38Bursa Polisi Seri Katili İşte Böyle AradıBursa Polisi Seri Katili İşte Böyle AradıEskişehir’de kendisinden boşanmak isteyen eşi ve bir arkadaşını öldürüp kayınbiraderi ile kayınvalidesini tabancayla ağır yaraladığı iddia edilen seri katilin kaldığı iddia edilen Bursa’daki bir eve polis nefes kesen bir operasyon düzenledi.
 • 14:43Bursa Polisi Seri Katili İşte Böyle AradıBursa Polisi Seri Katili İşte Böyle AradıEskişehir’de kendisinden boşanmak isteyen eşi ve bir arkadaşını öldürüp kayınbiraderi ile kayınvalidesini tabancayla ağır yaraladığı iddia edilen seri katilin kaldığı iddia edilen Bursa’daki bir eve polis nefes kesen bir operasyon düzenledi.
 • 15:29Başkan Gökçek'in İddiası AçıklamasıBüyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Rabbim dilemedikçe kimse bana bir şey yapamaz ama benim başıma bir şey gelirse şayet bu MOSSAD’tan gelmiştir.
 • 12:57Rusya'da 22 Kadını Öldüren Seri Katile Ömür Boyu Hapis CezasıRusya'da 22 Kadını Öldüren Seri Katile Ömür Boyu Hapis CezasıRusya'nın İrkutsk bölgesinde 22 kadını öldürdüğü iddiasıyla tutuklu yargılanan eski polise ömür boyu hapis cezası verildi.
 • 10:36Seri Katilin Ötenazi İstemi Kabul EdildiSeri Katilin Ötenazi İstemi Kabul EdildiBelçika'da 30 yıldan bu yana hapiste tutulan bir seri katil ve tecavüzcünün 'Dayanamayacak kadar büyük psikolojik acı çektiği' için ötenazi istemi kabul edildi.
 • 15:56Yanlışlıkla İdam Edilen Kişinin Ailesine TazminatÇin'de yanlışlıkla idam edilen kişinin ailesine 322 bin dolar tazminat ödenecek.
 • 17:25Seri Katile Mahkemeden 'İyi Hal' İndirimiSeri Katile Mahkemeden 'İyi Hal' İndirimiİzmir’de, birer gece arayla üç kişiyi öldürmek suçundan üç kez ağırlaştırılmış müebbet, yağma suçundan 45 yıl, ruhsatsız silah suçundan 3 yıl hapis cezasına çarptırılan seri katil Hamdi Ayri’nin, seri cinayetleri işlemeden 10 gün önce, üniversitesi öğrencisi bir kızı da bıçakla yaraladığı ve çıkarıldığı mahkemede katilin ’iyi hal’ ertelemesi aldığı ortaya çıktı.
 • 18:29Tecavüzle Suçlamasıyla İdam Edilen Genç, 18 Yıl Sonra Suçsuz BulunduTecavüzle Suçlamasıyla İdam Edilen Genç, 18 Yıl Sonra Suçsuz BulunduÇin'in İç Moğolistan Özerk Bölgesi'nde 18 yıl önce idam edilen 18 yaşındaki kişinin, suçsuz olduğu ortaya çıktı.
 • 11:29Brezilyalı Seri Katil, Brezilyalı Seri Katil, "Zevk İçin" 41 Kişiyi Öldürmüş!Rio metrosunda bir kadını bıçaklayan zanlı, olayın ardından verdiği ifadesinde, neredeyse hepsi beyaz kadın olan 41 kişiyi daha "zevk için" öldürdüğünü itiraf etti.
 • 12:10Belçika'da Kaybolan Genç Kızın Cesedi BulunduBelçika'nın Aarlen şehrinde 21 Kasım günü kayıplara karışan 14 yaşındaki Béatrice Berlaimont'un cesedi bulundu.
 • 20:19İzmir'de Polisin Açtığı Ateş Sonucu Bir Kişinin ÖlmesiKarabağlar ilçesinde yaşanan tartışma sırasında bir kişiyi öldürdüğü, iki kişiyi yaraladığı iddia edilen polis memurunun yargılanmasına devam edildi.
 • 19:44Bir Kişiyi Vuran Polis Hakkındaki Karar Cuma Günü VerilecekBir Kişiyi Vuran Polis Hakkındaki Karar Cuma Günü Verilecekİzmir'in Eskiizmir semtinde, iki yıl önce, polis ekip otosuna çarpan ehliyetsiz sürücü Erhan Barlak'ın ağabeyi Emrah Barlak'ı çıkan tartışmada tabancayla öldürüp, dört kişiyi de yaraladığı iddiasıyla tutuklu yargılanan polis memuru İmran K.'nın yargılandığı davanın bugün yapılan duruşmasında, cuma günü karar verileceği açıklandı.
 • 19:30Bir Kişiyi Vuran Polis Hakkındaki Karar Cuma Günü VerilecekBir Kişiyi Vuran Polis Hakkındaki Karar Cuma Günü Verilecekİzmir'in Eskiizmir semtinde, iki yıl önce, polis ekip otosuna çarpan ehliyetsiz sürücü Erhan Barlak'ın ağabeyi Emrah Barlak'ı çıkan tartışmada tabancayla öldürüp, dört kişiyi de yaraladığı iddiasıyla tutuklu yargılanan polis memuru İmran K.'nın yargılandığı davanın bugün yapılan duruşmasında, cuma günü karar verileceği açıklandı.
 • 17:15Tek Kişilik Hücrede Kalan Seri Katil Bunalıma GirdiTek Kişilik Hücrede Kalan Seri Katil Bunalıma Girdiİzmir’de, 2010 yılında birer gece arayla üç kişiyi öldürmek suçundan 3 kez müebbet hapse mahkum olan Hamdi Ayri, tek kişilik hücrede bunalıma girdi.
 • 15:3780 Yaşındaki Seri Katil ile 26 Yaşındaki Sevgilisi Evlenme Kararı Aldı80 Yaşındaki Seri Katil ile 26 Yaşındaki Sevgilisi Evlenme Kararı AldıAmerika'da 80 yaşındaki ömür boyu hapse mahküm edilen Charles Manson ve nişanlısı 26 yaşındaki Afton Elaine Burton evlenme kararı aldı.
 • 12:4826'lık Genç Kız 80 Yaşındaki Seri Katille Evlenecek26'lık Genç Kız 80 Yaşındaki Seri Katille EvlenecekDünyanın en çok tanınan seri katillerinden 80 yaşındaki Amerikalı Charles Manson'a kendisini hapishanede ziyaret eden 26 yaşındaki Burton'la evlenmesine izin verildi.