SON DAKİKA SERİ KATİL HABERLERİ

Son Dakika Seri Katil Haberleri

09:38
Bursa Polisi Seri Katili İşte Böyle Aradı Eskişehir’de kendisinden boşanmak isteyen eşi ve bir arkadaşını öldürüp kayınbiraderi ile kayınvalidesini tabancayla ağır yaraladığı iddia edilen seri katilin kaldığı iddia edilen Bursa’daki bir eve polis nefes kesen bir operasyon düzenledi.
Bursa Polisi Seri Katili İşte Böyle Aradı
14:43
Bursa Polisi Seri Katili İşte Böyle Aradı Eskişehir’de kendisinden boşanmak isteyen eşi ve bir arkadaşını öldürüp kayınbiraderi ile kayınvalidesini tabancayla ağır yaraladığı iddia edilen seri katilin kaldığı iddia edilen Bursa’daki bir eve polis nefes kesen bir operasyon düzenledi.
Bursa Polisi Seri Katili İşte Böyle Aradı
15:29
Başkan Gökçek'in İddiası Açıklaması Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Rabbim dilemedikçe kimse bana bir şey yapamaz ama benim başıma bir şey gelirse şayet bu MOSSAD’tan gelmiştir.
12:57
Rusya'da 22 Kadını Öldüren Seri Katile Ömür Boyu Hapis Cezası Rusya'nın İrkutsk bölgesinde 22 kadını öldürdüğü iddiasıyla tutuklu yargılanan eski polise ömür boyu hapis cezası verildi.
Rusya'da 22 Kadını Öldüren Seri Katile Ömür Boyu Hapis Cezası
10:36
Seri Katilin Ötenazi İstemi Kabul Edildi Belçika'da 30 yıldan bu yana hapiste tutulan bir seri katil ve tecavüzcünün 'Dayanamayacak kadar büyük psikolojik acı çektiği' için ötenazi istemi kabul edildi.
Seri Katilin Ötenazi İstemi Kabul Edildi
15:56
Yanlışlıkla İdam Edilen Kişinin Ailesine Tazminat Çin'de yanlışlıkla idam edilen kişinin ailesine 322 bin dolar tazminat ödenecek.
17:25
Seri Katile Mahkemeden 'İyi Hal' İndirimi İzmir’de, birer gece arayla üç kişiyi öldürmek suçundan üç kez ağırlaştırılmış müebbet, yağma suçundan 45 yıl, ruhsatsız silah suçundan 3 yıl hapis cezasına çarptırılan seri katil Hamdi Ayri’nin, seri cinayetleri işlemeden 10 gün önce, üniversitesi öğrencisi bir kızı da bıçakla yaraladığı ve çıkarıldığı mahkemede katilin ’iyi hal’ ertelemesi aldığı ortaya çıktı.
Seri Katile Mahkemeden 'İyi Hal' İndirimi
18:29
Tecavüzle Suçlamasıyla İdam Edilen Genç, 18 Yıl Sonra Suçsuz Bulundu Çin'in İç Moğolistan Özerk Bölgesi'nde 18 yıl önce idam edilen 18 yaşındaki kişinin, suçsuz olduğu ortaya çıktı.
Tecavüzle Suçlamasıyla İdam Edilen Genç, 18 Yıl Sonra Suçsuz Bulundu
11:29
Brezilyalı Seri Katil, "Zevk İçin" 41 Kişiyi Öldürmüş! Rio metrosunda bir kadını bıçaklayan zanlı, olayın ardından verdiği ifadesinde, neredeyse hepsi beyaz kadın olan 41 kişiyi daha "zevk için" öldürdüğünü itiraf etti.
Brezilyalı Seri Katil, 'Zevk İçin' 41 Kişiyi Öldürmüş!
12:10
Belçika'da Kaybolan Genç Kızın Cesedi Bulundu Belçika'nın Aarlen şehrinde 21 Kasım günü kayıplara karışan 14 yaşındaki Béatrice Berlaimont'un cesedi bulundu.
20:19
İzmir'de Polisin Açtığı Ateş Sonucu Bir Kişinin Ölmesi Karabağlar ilçesinde yaşanan tartışma sırasında bir kişiyi öldürdüğü, iki kişiyi yaraladığı iddia edilen polis memurunun yargılanmasına devam edildi.
19:44
Bir Kişiyi Vuran Polis Hakkındaki Karar Cuma Günü Verilecek İzmir'in Eskiizmir semtinde, iki yıl önce, polis ekip otosuna çarpan ehliyetsiz sürücü Erhan Barlak'ın ağabeyi Emrah Barlak'ı çıkan tartışmada tabancayla öldürüp, dört kişiyi de yaraladığı iddiasıyla tutuklu yargılanan polis memuru İmran K.'nın yargılandığı davanın bugün yapılan duruşmasında, cuma günü karar verileceği açıklandı.
Bir Kişiyi Vuran Polis Hakkındaki Karar Cuma Günü Verilecek
19:30
Bir Kişiyi Vuran Polis Hakkındaki Karar Cuma Günü Verilecek İzmir'in Eskiizmir semtinde, iki yıl önce, polis ekip otosuna çarpan ehliyetsiz sürücü Erhan Barlak'ın ağabeyi Emrah Barlak'ı çıkan tartışmada tabancayla öldürüp, dört kişiyi de yaraladığı iddiasıyla tutuklu yargılanan polis memuru İmran K.'nın yargılandığı davanın bugün yapılan duruşmasında, cuma günü karar verileceği açıklandı.
Bir Kişiyi Vuran Polis Hakkındaki Karar Cuma Günü Verilecek
17:15
Tek Kişilik Hücrede Kalan Seri Katil Bunalıma Girdi İzmir’de, 2010 yılında birer gece arayla üç kişiyi öldürmek suçundan 3 kez müebbet hapse mahkum olan Hamdi Ayri, tek kişilik hücrede bunalıma girdi.
Tek Kişilik Hücrede Kalan Seri Katil Bunalıma Girdi
15:37
80 Yaşındaki Seri Katil ile 26 Yaşındaki Sevgilisi Evlenme Kararı Aldı Amerika'da 80 yaşındaki ömür boyu hapse mahküm edilen Charles Manson ve nişanlısı 26 yaşındaki Afton Elaine Burton evlenme kararı aldı.
80 Yaşındaki Seri Katil ile 26 Yaşındaki Sevgilisi Evlenme Kararı Aldı
12:48
26'lık Genç Kız 80 Yaşındaki Seri Katille Evlenecek Dünyanın en çok tanınan seri katillerinden 80 yaşındaki Amerikalı Charles Manson'a kendisini hapishanede ziyaret eden 26 yaşındaki Burton'la evlenmesine izin verildi.
26'lık Genç Kız 80 Yaşındaki Seri Katille Evlenecek
20:43
Hasta Bakıcının Seri Katil Olmasından Şüphe Ediliyor Almanya'da Aşağı Saksonya eyaletine bağlı Delmenhorts kentinde bir hastanede çalıştığı sırada izinsiz aşı yaparak üç kişinin ölümüne ve iki kişininde hastalığının ağırlaşmasına neden olan hasta bakıcının davası devam ediyor.
14:47
Yasadışı Dinleme Davasında Mahkeme Salonunda Tebligat İzmir merkezli olarak 13 ilde 'yasa dışı dinleme' iddialarına ilişkin yürütülen soruşturmanın ardından, tamamı tutuksuz 32 emniyet mensubu hakkında 10 ile 961 yıl arasında değişen hapis cezaları istemiyle açılan davaya devam edildi.
Yasadışı Dinleme Davasında Mahkeme Salonunda Tebligat
14:19
Brezilya'da Yakalanan Seri Katil 39 kişiyi öldüren da Rocha, çocukken cinsel tacize uğradığını söyledi.
Brezilya'da Yakalanan Seri Katil
22:02
ABD'de 7 Kadın Cesedi Bulundu ABD'nin Indiana eyaletinde gözaltına alınan kişinin itirafları sonrasında yapılan araştırmalarda, Hammond ve Gary'de, 4 bölgede 7 kadına ait cesedi bulundu.
ABD'de 7 Kadın Cesedi Bulundu
20:25
ABD'de Seri Cinayet Vakası: 7 Kadının Cesedi Bulundu ABD’nin Indiana eyaletindeki 4 farklı bölgede 7 kadına ait cesetlerin bulunduğu ifade edildi.
09:38
39 Kişiyi Öldüren Brezilya'nın Azılı Seri Katili Yakalandı Brezilya polisi tarafından Goiania'da yakalanan ülkenin en azılı seri katili Thiago Henrique Gomes da Rocha, polis sorgusunda suçlarını itiraf etti.
39 Kişiyi Öldüren Brezilya'nın Azılı Seri Katili Yakalandı
16:49
Kışanak Öldürülen Gazeteci İçin Gazete Dağıttı Önceki gün Adana’da uğradığı silahlı saldırı sonucunda hayatını kaybeden Azadiya Welat gazetesi çalışanı Kadri Bağdu için Diyarbakır Büyükşehir Belediye Eşbaşkanı Gültan Kışanak, gazete dağıttı.
Kışanak Öldürülen Gazeteci İçin Gazete Dağıttı
17:54
İdris Naim Şahin: Terörle Müzakere Açmak Kadar Gerizekalılık Olamaz Devletin terör destekçileri ile müzakere masasına oturduğunu söyleyen eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin,"Terörle müzakere açmak kadar gerizekalılık olamaz." dedi.
İdris Naim Şahin: Terörle Müzakere Açmak Kadar Gerizekalılık Olamaz
09:24
Haftanın Tarihine Bakış Kore'ye gönderilen ilk Türk birliği 17 Ekim 1950'de bu ülkeye ulaştı.
17:56
Sahipsiz Eşeği Dövüp, İşkence Yaptılar Uşak'ta, bir grup tarafından sopayla dövülüp, bir gözü oyulan, sahibi tarafından terkedilmiş eşeğe, Uşak Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği sahip çıktı.
Sahipsiz Eşeği Dövüp, İşkence Yaptılar
17:44
Eşeği Sopalarla Dövüp Gözünü Oydular Uşak'ta, bir grup tarafından sopayla dövülüp, bir gözü oyulan sahibi tarafından terkedilmiş eşeğe, Uşak Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği Başkanı Veteriner Hekim Nebahat Avcu sahip çıktı.
Eşeği Sopalarla Dövüp Gözünü Oydular
14:11
Han Tiyatrosu "Karakutu" ile Perde Diyecek İzmir’in köklü sanat kurumu Han Tiyatrosu, 10 Ekim’de perdelerini gerilim dolu bir oyunla açacak.
Han Tiyatrosu 'Karakutu' ile Perde Diyecek
11:27
İzmir'de "Karakutu"yu Açacaklar İzmir'in köklü sanat kurumu Han Tiyatrosu, 10 Ekim'de perdelerini gerilim dolu bir oyunla açacak.
12:32
Dünyanın En Zeki ve Yakışıklı Seri Katili Şimdiye kadar bilinen tanınmış en zeki seri katil olan Ted Bundy'nin cinayet işleyebileceğine kimse inanamadı, çünkü çok kibar, temiz, zeki ve yakışıklıydı.
Dünyanın En Zeki ve Yakışıklı Seri Katili
15:50
Türk Hacker'lardan İsraile Milyon Dolarlık Zarar.!! Soğuk Savaşın Yeni Adı: S İ B E R S A V A Ş . ! ! ! Türk Hacker'lardan İsrail sitelerine yapılan siber saldırılar devam ediyor.
Türk Hacker'lardan İsraile Milyon Dolarlık Zarar.!!
11:48
Karındeşen Jack'in Kimliği Belli Oldu Tarihin en ünlü seri katillerinden Karındeşen Jack'in gerçek kimliği son cinayetini işlemesinden 126 yıl sonra tespit edildi.
Karındeşen Jack'in Kimliği Belli Oldu
16:54
"Ruh 2" Filminin Fragmanı Yayında 19 Eylül 2014 tarihinde vizyona girecek "Ruh 2" filminin fragmanı, yayınlandı.
'Ruh 2' Filminin Fragmanı Yayında
17:12
İzmir'de Sanıklarında, Mağdurlarında Gözü Yargıtayda İzmir'in günlerce konuştuğu davalarda ceza alan sanıklar da, verilen cezayı az bulan mağdurlar da Yargıtay yolu gözlüyor.
İzmir'de Sanıklarında, Mağdurlarında Gözü Yargıtayda
11:46
Alaskalı Seri Katil 75 Yaşında Öldü Alaska'da 1970'lerde 17 kadını öldüren Robert Hansen hayatını kaybetti.
18:54
Memur-Sen Kadın Kolları Gazze Saldırılarını Kınadı Memur-Sen Kadın Kolları Komisyonu Başkanı Serap Altınok, İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarına ilişkin basın açıklaması düzenledi.
Memur-Sen Kadın Kolları Gazze Saldırılarını Kınadı
18:02
Konya'dan İsrail Saldırılarına Tepki Konya Sivil Toplum Kuruluşları, İsrail’in Filistin’e yaptığı saldırıları protesto etti.
Konya'dan İsrail Saldırılarına Tepki
17:11
Kedi Öldüren Üniversiteli Genç: Zararı Karşılamak İsterim Kedisini bıçakladıktan sonra kafasını su damacanasıyla ezerek öldüren üniversite öğrencisi Mustafa Can Aksoy, "Zararı karşılayabilirim" açıklamasıyla tepki topladı.
Kedi Öldüren Üniversiteli Genç: Zararı Karşılamak İsterim
16:39
İsrail'in Gazze saldırılarının protesto edilmesi - Konya'da sivil toplum kuruluşları, İsrail'in Gazze'ye düzenlediği operasyonları protesto etti.
İsrail'in Gazze saldırılarının protesto edilmesi -
16:10
İsrail'in Gazze Saldırılarının Protesto Edilmesi Konya'da sivil toplum kuruluşları, İsrail'in Gazze'ye yönelik operasyonunu protesto etti.
İsrail'in Gazze Saldırılarının Protesto Edilmesi
16:01
Kedi Öldüren Üniversiteli Zararı Karşılamak İsterim Eskişehir'de sahiplendiği kediyi evinde bıçakladıktan sonra kafasını su damacanasıyla ezerek öldürdüğü öne sürülen ve görüntüleri sosyal paylaşım sitesinde yayınlanan üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Mustafa Can Aksoy'un yargılanmasına başlanıldı.
Kedi Öldüren Üniversiteli Zararı Karşılamak İsterim
14:38
Kedi Öldüren Üniversiteli: Zararı Karşılamak İsterim Eskişehir'de sahiplendiği kediyi bıçakladıktan sonra damacana ile ezerek öldürdüğü gerekçesiyle yargılanan M.C.A için 3 yıl hapis cezası istendi.
Kedi Öldüren Üniversiteli: Zararı Karşılamak İsterim
18:31
Balyoz Sanığı Üçok: Kızımın Büyüdüğünü Göremedim Balyoz ve Kayseri'deki cemaat soruşturmasından cezaevinde olan Hava Kuvvetleri Komutanlığı Askeri Savcısı Hakim Albay Ahmet Zeki Üçok tahliye oldu.
Balyoz Sanığı Üçok: Kızımın Büyüdüğünü Göremedim
21:30
Hayatın Benim Filmi Hayatın Benim filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Hayatın Benim filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Hayatın Benim Filmi
17:36
İzmirli Seri Katilin Robot Resmi Birimlere Dağıtıldı Seri Katil Şüphesi Uyandıran Zanlının Robot Resmi Birimlere Dağıtıldı İzmir'de son 3 günde 3 cinayetin işleniş tarzlarının aynı olmasının ardından 'Seri Katil' şüphesi ile harekete geçen polis ekipleri, katil zanlısı olduğu tahmin edilen şahısın.
İzmirli Seri Katilin Robot Resmi Birimlere Dağıtıldı
13:24
Emlak Zengini Çiftin Cinayet Şüphelisinin Film Senaryosu Gibi Yakalanma Öyküsü Bursa'nın İznik İlçesi'nde, emlak zengini 86 yaşındaki Ahmet Refik Öner ile eşi 80 yaşındaki Emine Öner'e ait kafatasları ve kemiklerin üçüncü kez yapılan kazıda evlerinin bahçesinde bulunmasının ardından, oğulları 56 yaşındaki Kenan Öner'in cinayet şüphelisi olarak tutuklanmasıyla sonuçlanan süreçte yaşananlar, Hollywood senaryolarını aratmadı.
13:09
Mahkeme, Vatandaşını Koruyamayan İçişleri Bakanlığı'nı Suçlu Buldu Eskişehir'de 4 yıl önce yaşanan ve 3 ay içerisinde 6 kişinin ölümüyle sonuçlanan olayla ilgili İçişleri Bakanlığı'na açılan 'vatandaşı koruyamama' davasında gelişme yaşandı.
21:25
Almanya'daki Terör Örgütü Nsu Davası Öldürülen Halit Yozgat'ın babası, eski istihbarat çalışanı Andreas T'yi yalan söylemekle suçladı.
Almanya'daki Terör Örgütü Nsu Davası
11:55
Hayat Sana Güzel' ve 7 Yeni Film Vizyonda Sinemalarda bu hafta 8 yeni film vizyonda.
Hayat Sana Güzel' ve 7 Yeni Film Vizyonda
18:41
Haftasonu Sinema İçin Tek Adres D-Smart Steve Jobs'un hayat hikayesini anlatan Jobs, 6 Nisan Pazar 21.00'de TV'de ilk kez D-Smart 7. Kanal Moviesmart Premium'da ekrana gelecek.
Haftasonu Sinema İçin Tek Adres D-Smart
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 09:09:11. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SERİ KATİL HABERLERİ
[Hata Bildir]