SON DAKİKA SEYHAN HABERLERİ

Son Dakika Seyhan Haberleri

 • 17:25 Dilek Pınar Kimdir ? Tarkan'ın eş adayı Pınar ve ailesi Dilek Pınar Kimdir ? Tarkan'ın eş adayı Pınar ve ailesi Dilek Pınar Kimdir ? Tarkan'ın eş adayı Pınar ve ailesi. Tarkan'ın eniştesi Mahmut Menekşe ile Dilek'in bir çocukluk arkadaşının şahitlik ettiği nikâhın gizli fotoğrafları ortaya çıktı. Aile arasında gerçekleşen törende Pınar Dilek'in babası Ali Dilek objektiflere yansıdı.
 • 14:35 Adana ve Mersin'de Etem Çalışkan Sanat Günleri Yapılacak Adana ve Mersin'de Etem Çalışkan Sanat Günleri Yapılacak Anıtkabir'in hatlarının hocası Emin Barın ile birlikte, Atatürk'ün gerçek imzasına bağlı kalarak kaligrafik çalışmasını hazırlayan hattat, gazeteci ve ressam Etem Çalışkan adına Adana ve Mersin'de sanat günleri düzenlenecek.
 • 14:35 Adana'da Liseli Tiyatrocular Sahnede Adana'da Liseli Tiyatrocular Sahnede Adana’da Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 100. doğum yılı kutlamaları kapsamında geleneksel hale getirilen Liselerarası Tiyatro Festivali 31’inci kez gençleri tiyatroyla buluşturdu.
 • 12:28 Nihayet Dergi'sinde "Yaşlanmanın ertelendiği bir dünyada genç olmak nedir?" sorusunun peşine düşüyor. Gençlik bir yaş aralığı mıdır? Yoksa bir hayat tecrübesi/tecrübesizliği midir? Nihayet Dergi Mayıs sayısında bu önemli soruları masaya yatırıyor.
 • 10:59 Adana'da Elektrik Kesintisi Adana’nın Karataş, Yüreğir, Seyhan, Sarıçam, Tufanbeyli, Feke, Saimbeyli ve Kozan ilçelerinde Cuma günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 15:53 Karpuzda Erken Hasadı 'Ham Karpuz Timi' Önleyecek Karpuzda Erken Hasadı 'Ham Karpuz Timi' Önleyecek Türkiye'nin karpuz üretiminin önemli bir bölümünü karşılayan Çukurova'da, meyve olgunlaşmadan yapılan hasadın önüne geçmek amacıyla "ham karpuz timleri" oluşturuldu.
 • 14:40 Ülkücü Hareketin Hiçbir Yerde Yayınlanmamış Fotoğrafları Ülkücü Hareketin Hiçbir Yerde Yayınlanmamış Fotoğrafları Yazar Seyhan Çağlar Emen, 3 Mayıs Türkçülük Günü dolayısıyla arşivinden daha önce hiç yayınlanmamış ülkücü harekete ait fotoğrafları paylaştı.
 • 14:30 Adana'da 'Ham Karpuz Timi', Olgunlaşmadan Hasat Edilen Karpuzu İmha Edecek Adana'da 'Ham Karpuz Timi', Olgunlaşmadan Hasat Edilen Karpuzu İmha Edecek Türkiye'de turfanda karpuzun önemli bölümünün üretildiği Çukurova'da, tüketicinin en çok şikayet ettiği 'ham karpuz' şikayetinin önüne geçmek amacıyla, olgunlaşmadan hasat yapılmasını önleyecek 'ham karpuz timleri' oluşturuldu.
 • 13:17 Anaokulu Öğrencilerinden Güvenlik Güçlerine Hediye Elbistan'daki bir anaokulunun öğrencileri, Mardin'in Nusaybin ilçesinde terörle mücadele eden polis ve askerlere harçlıklarıyla aldıkları çerezleri, kendi yaptıkları hediye paketlerine sararak gönderdi.
 • 13:15 Karalar: Karalar: "2 Yılda 10 Yılda Yapılanın 3 Katı Hizmet Ürettik" Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, 2 yıllık hizmet döneminde, kendisinden önceki 10 yıllık dönemden üç kat fazla hizmet üretildiğini söyledi.
 • 12:47 Suriyeli Kardeşlerimizle Kültür Sanat ve Sporda Buluşuyoruz Suriyeli Kardeşlerimizle Kültür Sanat ve Sporda Buluşuyoruz" Projesi Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Seyhan Gençlik Merkezi’nin Gençlik ve Spor Bakanlığının başlattığı “Suriyeli Kardeşlerimizle Kültür Sanat ve Sporda Buluşuyor” projesi kapsamında Umudumuz Kardeşliğimizdir futbol turnuvası ve Kur’an-ı Kerim birincilerinin ödülleri dağıtıldı.
 • 11:46 Karpuzda Erken Hasadı "Ham Karpuz Timleri" Önleyecek Türkiye'nin karpuz üretiminin önemli bir kısmını karşılayan Çukurova'da, meyve olgunlaşmadan yapılan hasadın önüne geçmek için "ham karpuz timleri" oluşturuldu.
 • 10:24 Akyürek'in Kızı Dünya Evine Girdi Akyürek'in Kızı Dünya Evine Girdi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ramazan Akyürek’in kızı Merve Akyürek Hankaş ile Makine Mühendisi Murat Ozan Hankaş yaklaşık bini aşkın kişinin katıldığı törenle dünya evine girdi.
 • 10:24 Adana'da Elektrik Kesintisi Adana’nın Karataş, Yüreğir, Çukurova, Pozantı, Seyhan, Ceyhan, Sarıçam, Kozan ve Feke ilçelerinde perşembe günü günü elektrik kesintisi uygulanacak.
 • 10:01 Karpuzda Erken Hasadı 'Ham Karpuz Timi' Önleyecek Karpuzda Erken Hasadı 'Ham Karpuz Timi' Önleyecek Ülkenin en erken karpuz hasadının yapıldığı Çukurova'da, kokusu, lezzeti ve rengiyle ünlü Adana karpuzunun imajını bozan ham karpuz hasadına karşı bir takım önlemler alındı.
 • 09:14 Karpuzda Erken Hasadı Karpuzda Erken Hasadı "Ham Karpuz Timi" Önleyecek Türkiye'nin karpuz üretiminin önemli bir bölümünü karşılayan Çukurova'da, meyve olgunlaşmadan yapılan hasadın önüne geçmek amacıyla "ham karpuz timleri" oluşturuldu.
 • 09:00 Karpuzda erken hasadı "ham karpuz timi" önleyecek Ham hasadın önüne geçmek amacıyla oluşturulan ekipler, hasat süresince karpuz ekili alanları denetleyecek.
 • 11:57 Sözlü: Sözlü: "Susuzluk ve Yolsuzluk Adana'nın Gündeminden Çıkacak" Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Seyhan ilçesine bağlı Kayışlı Mahallesi’nde bu yörenin 18 mahalle muhtarı ve kanaat önderleriyle buluştu.
 • 11:46 İlkokullararası Mendil Kapmaca Turnuvası Sona Erdi İlkokullararası Mendil Kapmaca Turnuvası Sona Erdi Çocuk Oyunları ve Spor Kulüpleri Konfederasyonu'nun (ÇOSKK), çocuk oyunlarının yeniden hayat bulması için başlattığı etkinlikler çerçevesinde düzenlenen, "2016 Adana İlkokullararası Mendil Kapmaca Turnuvası" sona erdi.
 • 10:28 Adana'da İlkokullararası Mendil Kapmaca Turnuvası Adana'da İlkokullararası Mendil Kapmaca Turnuvası Çocuk Oyunları ve Spor Kulüpleri Konfederasyonu’nun (ÇOSKK), çocuk oyunlarının yeniden hayat bulması için başlattığı etkinlikler çerçevesinde düzenlenen, “2016 Adana İlkokullararası Mendil Kapmaca Turnuvası” sona erdi.
 • 12:32 Seyhan'ın Batısı Hastane İstiyor Seyhan'ın Batısı Hastane İstiyor Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Yeşiloba Mahalle Muhtarlığı’nda CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer’le bir araya gelen 35 mahalle muhtarı, ilçenin batısında geniş kapsamlı bir kamu hastanesi yapılması için destek istedi.
 • 10:38 Sarıkız Patatesi'nde Buruk Hasat Sarıkız Patatesi'nde Buruk Hasat Adana-seyhan'da patates üreticileri düşen fiyatları yola patates dökerek protesto ederken, gözler İzmir'in Ödemiş İlçesi'ne çevrildi.
 • 01:01 Atık Pil Getir, Gondolla Ücretsiz Nehir Gezisi Yap Adana Büyükşehir Belediyesi, lise öğrencilerinin, atık pillerin geri dönüşümünde farkındalık oluşturmak üzere hazırladığı projeye destek veriyor.
 • 15:54 İstanbul Perder Başkanlığına Yeniden Ramazan Ulu Seçildi İstanbul Perakendeciler Derneği (PERDER) başkanlığına yeniden Ramazan Ulu seçildi.
 • 14:25 Adana Uyuşturucu Operasyonu Güvenlik Kamerasında Adana Uyuşturucu Operasyonu Güvenlik Kamerasında Uyuşturucu operasyonu güvenlik kamerasındaADANA'da 'torbacı' olarak bilinen sokakta uyuşturucu satanlara yönelik düzenlenen operasyonun güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.
 • 13:56 28 Nisan 28 Nisan "Sağlıkçıya Şiddete Hayır" Günü Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü, 28 Nisan Sağlıkçıya Şiddete Hayır Günü sebebiyle düzenlediği etkinlikte, şiddete dikkat çeken sloganları taşıyan yöneticilerin fotoğraflarının yer aldığı sergi açıldı.
 • 11:30 Uyuşturucu Operasyonuna Ait Görüntüler Uyuşturucu Operasyonuna Ait Görüntüler GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Polisin sokakta uyuşturucu satıcılarının peşine düşmesi Şüphelilerin saklandıkları yerlerde yakalanması Yerde bulunan poşetlerdeki uyuşturucu maddeler ve not defterleri Polisin not defterini incelemesi Ele geçirilen tabancanın görüntüsü Zanlıların polis aracına bindirilmesi Polisin bir evin kapısını çalması Evdeki kadının polisle konuşması Zanlının bitişikteki evde yakalanması Adana'daki uyuşturucu operasyonu Emniyet Müdürlüğü, 33 şüphelinin yakalandığı operasyona ilişkin görüntüleri paylaştı Adana Emniyet Müdürlüğü, 33 zanlının yakalandığı uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonun görüntülerini basına dağıttı.
 • 09:57 Adana'daki Uyuşturucu Operasyonu Adana Emniyet Müdürlüğü, 33 zanlının yakalandığı uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonun görüntülerini basına dağıttı.
 • 09:47 İstanbul'da Elektrik Kesintisi Ataşehir, Çekmeköy, Kadıköy, Tuzla, Üsküdar, Sultanbeyli, Pendik ve Ümraniye'nin bazı mahallelerinde 30 Nisan'da elektrik kesintisi yapılacak.
 • 09:38 Adana ve İstanbul'da Uyuşturucu Operasyonu: 17 Zanlı Tutuklandı Adana ve İstanbul'da uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonda 34 zanlı yakalandı, 17'si tutuklandı.
 • 14:58 Opet Fuchs Satış Gücü Antalya'da Buluştu! Opet Fuchs, "Birlikte çok daha güçlüyüz" sloganı ile Nisan ayında bayi satış temsilcileri ile Antalya Regnum Carya Golf and Spa Resort'ta bir araya geldi.
 • 14:54 Opet Fuchs Satış Gücü Antalya'da Buluştu! Opet Fuchs, "Birlikte çok daha güçlüyüz" sloganı ile Nisan ayında bayi satış temsilcileri ile Antalya Regnum Carya Golf and Spa Resort'ta bir araya geldi.
 • 12:41 Adana'da Hizmete Açılan Aşağı Seyhan Sulaması Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Adana'da yaptırılan Aşağı Seyhan Sulaması tesisi sayesinde ekonomiye yıllık 77 milyon lira katkı sağlandığını belirtti.
 • 00:17 Opera Solistleri Afyonkarahisar'da Konser Verdi Opera Solistleri Afyonkarahisar'da Konser Verdi GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Opera Solistleri Afyonkarahisar'da konser verdi Konserden detaylar Solistlerin sahnelerinden görüntüler Afyonkarahisar'da konser AFYONKARAHİSAR (AA) – Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi (DOB) Genel Müdürlüğü, Ankara Devlet Opera ve Balesi solistleri Afyonkarahisar'da konser verdi.
 • 22:25 Afyonkarahisar'da Konser AFYONKARAHİSAR (AA) – Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi (DOB) Genel Müdürlüğü, Ankara Devlet Opera ve Balesi solistleri Afyonkarahisar'da konser verdi.
 • 18:20 Adana ve İstanbul'da Uyuşturucu Operasyonu Adana ve İstanbul'da uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonda 34 zanlı yakalandı, 17'si tutuklandı.
 • 18:10 Adana'da Torbacı Operasyonu: 29 Gözaltı Adana'da Torbacı Operasyonu: 29 Gözaltı Adana'da, 'torbacı' olarak adlandırılan uyuşturucu satıcılarına yönelik yapılan operasyonlarda 32 kilo esrar, 96 bin uyuşturucu hap ve 100 gram kokain ele geçirilirken, 29 kişi gözaltına alındı.
 • 16:39 Adana'da Uyuşturucu Operasyonu! 17 Kişi Tutuklandı Adana'da Uyuşturucu Operasyonu! 17 Kişi Tutuklandı Adana'da "torbacı" olarak adlandırılan sokak satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 29 kişiden 17'si tutuklandı.
 • 17:47 Konya'da 6 Yaşındaki Çocuğun Kaybolması Konya'nın Akören ilçesinde, evinin önünde oynarken kaybolan anaokulu öğrencisi 6 yaşındaki Yasin Şahin'i arama çalışmaları devam ediyor.
 • 16:34 AK Parti Eskişehir Milletvekili Karacan'dan Hastane Ziyareti AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Yerleşkesi içinde yer alan Mavi Hastane'yi ziyaret etti.
 • 13:53 Kartal Belediyesi Çalışanları Profesyonel Tiyatroculara Taş Çıkarttı Kartal Belediyesi’nde hizmet veren personelin bir araya gelerek oluşturduğu Kartal Belediyesi Tiyatro Topluluğu’nun hazırladığı “Neler Oluyor Bize” adlı tiyatro oyununu yoğun istek üzerine Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde 3. kez sahneledi.
 • 18:23 Enerjisa Tufanbeyli Termik Santrali Açılış Töreni Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Enerjisa Tufanbeyli Termik Santrali'nin Türkiye'nin özel sektör tarafından ileri teknoloji kullanılarak inşa edilen en büyük linyit santrali olduğunu belirterek "Enerjisa olarak, ülkemizin geleceğine duyulan inancımızla güvenimizle ortağımız E.ON ile birlikte 11 milyar dolarlık yatırım yaptık." dedi.
 • 18:07 İstanbul'da Elektrik Kesintisi Üsküdar, Kadıköy, Sancaktepe, Beykoz, Sultanbeyli, Ataşehir, Pendik, Tuzla, Maltepe ve Ümraniye'nin bazı mahallelerinde, 26 Nisan'da elektrik kesintisi yapılacak.
 • 12:05 İnşaattan Başlarına Çimento Yağdı Muğla’nın Marmaris ilçesinde 23 Nisan kutlamalarından dönerken bir inşaattan üzerlerine çimento dökülen anne ve iki çocuğu ölümden döndü.
 • 21:26 İstanbul'da Elektrik Kesintisi Üsküdar, Kadıköy, Sancaktepe, Ümraniye, Beykoz, Çekmeköy, Ataşehir, Sultanbeyli, Pendik ve Maltepe'nin bazı mahallelerinde 25 Nisan'da elektrik kesintisi yapılacak.
 • 14:15 AK Parti Adana İl Başkanı Yeni Açıklaması AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, Seyhan Belediyesinin yaptığı bazı ihale ve alımlarda fahiş fiyatlar ortaya konulduğunu ileri sürerek, Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ı bu iddiaları yanıtlamaya davet etti.
 • 12:28 Yeni: Yeni: "Adana Yerelde Hizmete Muhtaç" AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, "Adana yerel yönetimler açısından kentin geleceğine yönelik kaygıları taşıyan yöneticilere muhtaç. İnşallah Adana buna kısa zamanda ulaşacaktır" dedi.
 • 16:27 Elektrik Üretiminin Yüzde 18,32'sini Elektrik Üretim AŞ Gerçekleştiriyor" Elektrik Üretim AŞ (EÜAŞ) Genel Müdürü Halil Alış, Türkiye'nin elektrik üretiminin 65 milyon 662 bin megavat-saate ulaştığını, bunun yüzde 18,32'sini Elektrik Üretim AŞ’nin gerçekleştirdiğini açıkladı.
 • 15:01 Dikkat! Şehre Mamut Geliyor… Akkök Holding sponsorluğunda gerçekleştirilen Mamut Art Project (MAP), bu yıl 21-24 Nisan tarihleri arasında KüçükÇiftlik Park'ta görülebilecek.
 • 14:30 TBMM Kit Komisyonu Elektrik Üretim AŞ (EÜAŞ) Genel Müdürü Halil Alış, Türkiye'nin elektrikte kurulu gücünün 76 bin megavata ulaştığını belirterek, "EÜAŞ'ın elindeki 20 bin megavatlık kapasite, regülasyon açısından çok önemli. EÜAŞ'ın bundan daha fazla özelleştirilmemesi konusunda Sayın Bakanımızla fikir birliği içindeyiz.