SON DAKİKA SEYİTÖMER HABERLERİ

Son Dakika Seyitömer Haberleri

18:58
Bakan Çelik'ten Kütahyalılara İş Müjdesi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Kütahya’ya kurulacak olan çağrı merkezinde 150 kişinin istihdam edileceğini söyledi.
Bakan Çelik'ten Kütahyalılara İş Müjdesi
18:36
Bakan Çelik: 9 Bardak Çay Parasına SGK Binası Yaptık Bakan Faruk Çelik, parada bol sıfırlı günlere hatırlatarak, "Bugün 9 bardak çay parasına SGK binası yaptık." dedi. Bakanın esprisi, salonda kahkahalara neden oldu.
Bakan Çelik: 9 Bardak Çay Parasına SGK Binası Yaptık
17:44
Bakan Çelik: 9 Bardak Çay Parasına Sgk Binası Yaptık Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik 2002 yılından önce Türk Lirasında bol sıfırların olduğunu söyleyerek "Parada o kadar çok sıfır vardı ki bir çay bir milyon liraydı.
Bakan Çelik: 9 Bardak Çay Parasına Sgk Binası Yaptık
16:41
AK Parti Kütahya 5. Olağan İl Kongresi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik: "Çözüm süreci, Türkiye'nin istikbali ve istiklali açısından son derece önemli. Bu millete kendi evlatları üzerinden plan yapanlara 'dur' demeliyiz.
16:12
Çelik: ya Zeytinden Yana Olacaksın ya Silahtan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, çözüm sürecinde etken olanların silahtan değil zeytin dalından yana olması gerektiğini söyledi.
Çelik: ya Zeytinden Yana Olacaksın ya Silahtan
18:33
Pankobirlik Genel Başkanı Konuk Açıklaması "Çumra Entegre Tesisi'ndeki termik santral ve Kangal Termik Santrali'nden sonra süreçte bir aksilik olmaz da Soma Termik B Santrali de bünyemize katılırsa Konya Şeker olarak ülkemizdeki toplam elektrik üretiminin yüzde 3,5'ini tek başımıza karşılayacak seviyeye ulaşacağız" Konuk, Konya'da kent merkezindeki mevcut şeker fabrikası arsasının bir kısmının üniversite yerleşkesi, büyük bölümünün de yeşil alan olarak değerlendirileceğini açıkladı.
11:34
Alim Işık: Sli Arsası ve Termik Sitesi Lojmanları Türgev'e Devredilecek Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kütahya Milletvekili Alim Işık, SLİ ve Termik Sitesi lojmanlarının, TÜRGEV’e devredileceğini iddia etti.
Alim Işık: Sli Arsası ve Termik Sitesi Lojmanları Türgev'e Devredilecek
14:11
Konya Şeker Enerji Sektöründe de Büyüyor Türkiye’nin en büyük tarımsal sanayi kuruluşlarından biri olan ve hedefini dünyanın en büyük 5 gıda şirketi arasına girmek olarak belirleyen Konya Şeker, Kangal Termik santralinden sonra özelleştirme ihalesinde Soma Termik Santralini alarak enerji sektöründe de dev bir adım attı.
Konya Şeker Enerji Sektöründe de Büyüyor
10:57
Prof. Dr. Nejat Bilgen: Seyitömer Kazısı, Uluslarası Bir Çalışmadır Dumlupınar Üniversitesi Arkeoloji Bölümü tarafından yürütülen, proje başkanlığını Prof. Dr. Nejat Bilgen’in yaptığı Seyitömer Höyük Kazı Çalışması, arkeoloji, sanat dergilerinden birisi olan Arkeoloji ve Sanat Dergisi’nde yer aldı.
Prof. Dr. Nejat Bilgen: Seyitömer Kazısı, Uluslarası Bir Çalışmadır
10:04
Hasan Fehmi Kinay: Alim Işık Kütahya'ya Zarar Veriyor TBMM KİT Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinay, MHP’li Alim Işık’ın Kütahya’ya zarar verdiğini söyledi.
Hasan Fehmi Kinay: Alim Işık Kütahya'ya Zarar Veriyor
13:50
Seyitömer'den Sonra Tunçbilek Termik Santrali de Çelikler'in Tunçbilek Termik Santrali ile Orhaneli Termik Santrali 463 milyon 800 bin dolara açık artırmaya çıkarıldı.
Seyitömer'den Sonra Tunçbilek Termik Santrali de Çelikler'in
16:10
Orhaneli ve Tunçbilek'e 521 Milyon Dolar Orhaneli ve Tunçbilek termik santralleri ihalesinin en yüksek teklifini 521 milyon dolarla Çelikler Taahhüt İnşaat ve Sanayi A.Ş. verdi.
18:39
7. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı - Halil Kırşan 7. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı- Özelleştirme İdaresi Başkan Yardımcısı Kırşan: - "Kemerköy, Yeniköy, Çatalağzı ve Yatağan termik santrallerinin devir işlemlerini sene sonuna kadar tamamlayacağız"ANKARA (AA) - Özelleştirme İdaresi Başkan Yardımcısı Halil Kırşan, 2014'ün sonuna kadar Kemerköy, Yeniköy, Çatalağzı ve Yatağan termik santrallerinin özelleştirmesinin tamamlanacağını söyledi.
7. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı - Halil Kırşan
15:52
7. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı Özelleştirme İdaresi Başkan Yardımcısı Kırşan: “Kemerköy, Yeniköy, Çatalağzı ve Yatağan termik santrallerinin devir işlemlerini sene sonuna kadar tamamlayacağız”
7. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı
12:20
Seyitömer Höyüğünde Kazı Sezonu Sona Erdi Kütahya'ya bağlı Seyitömer beldesindeki höyükte bu yılki kazı sezonunda çıkarılan 3 bin tarihi eserin 860'ının restorasyonu yapılarak müzeye teslim edildi.
Seyitömer Höyüğünde Kazı Sezonu Sona Erdi
18:44
Mustafa Şenoğlu: Madenler ve Santraller Özelleştirilmesin KESK'e bağlı ESM'nin Genel Başkanı Mustafa Şenoğlu, maden ve enerji santrallerin özelleştirilmesine karşı olduklarını söyledi.
Mustafa Şenoğlu: Madenler ve Santraller Özelleştirilmesin
15:39
Sendika Başkanından Özelleştirme Tepkisi Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu'na (KESK) bağlı Enerji Sanayi Maden Kamu Emekçileri Sendikası (ESM) Genel Başkanı Mustafa Şenoğlu, madenlerin ve santrallerin özelleştirilmesine tepkisini dile getirdi.
Sendika Başkanından Özelleştirme Tepkisi
11:36
Höyükte 5 Bin Yıllık Duvar Resimleri Bulundu Kütahya'da, Dumlupınar Üniversitesi Arkeoloji Bölümü tarafından Seyitömer Höyüğü'nde sürdürülen kurtarma kazılarında, duvara çizilmiş insan ve hayfan figürleri ile geometrik şekiller ortaya çıkarıldı DPÜ Arkeoloji Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Özbay: "Bu yeni bulunan değişik formdaki mekanların geniş kısmında duvar resimleri bulunuyor.
16:41
ABD'nin Ambargodan Muaf Tutma Kararı Denizbank'ı Mutlu Etti ABD’nin Rus Sberbank’a ait Denizbank’ı ambargodan muaf tutması memnuniyetle karşılandı.
ABD'nin Ambargodan Muaf Tutma Kararı Denizbank'ı Mutlu Etti
15:56
Denizbank, ABD'nin Kısıtlama Listesinden Çıkarıldı" Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, Denizbank'ın, ABD'nin Rus şirketleri ve iştiraklerine yönelik kısıtlama listesinden, bu ülke nezdindeki yoğun temaslar sonucunda çıkarıldığını açıkladı.
Denizbank, ABD'nin Kısıtlama Listesinden Çıkarıldı'
11:44
Höyükten "5 Bin Yıllık Seramik Atölyesi" Çıktı Kütahya'da 5 medeniyete ev sahipliği yapmış olan Seyitömer Höyüğü Kurtarma Kazılarında 5 bin yıllık seramik atölyesi bulundu.
Höyükten '5 Bin Yıllık Seramik Atölyesi' Çıktı
17:41
Eskişehir'den Kısa Kısa Güneş enerjisini kullanarak su sorununu çözdüler.
11:10
Sempozyum Sanatçıları Eskişehir'in Tarihi Yerlerini Gezdi Tepebaşı Belediyesi tarafından bu yıl 8'ncisi düzenlenen Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu kapsamında şehre gelen sanatçılar, Eskişehir’in tarihi yerlerini gezdi.
12:53
5 bin yıllık tarih gün yüzüne çıkıyor - Kütahya'da, Roma, Helenistik, Akhaemenid, Orta ve Erken Tunç medeniyetlerine ev sahipliği yapan Seyitömer Höyüğü Kurtarma Kazıları'ndan, son 9 yılda 20 bin 200 eser çıkarılarak, dünyadaki antik kentler içerisinde en fazla bulgu elde edilen yer olduğu bildirildi.
5 bin yıllık tarih gün yüzüne çıkıyor -
11:44
5 Bin Yıllık Tarih Gün Yüzüne Çıkıyor Kütahya'nın Seyitömer beldesinde bulunan 5 bin yıl öncesine ışık tutan Höyük Kurtarma Kazıları, son 9 yılda 20 binin üzerinde çıkarılan eserleriyle dikkati çekiyor.
5 Bin Yıllık Tarih Gün Yüzüne Çıkıyor
11:59
5 Bin Yıllık Fırça ve Oyuncak Bulundu Kütahya'da yaklaşık 25 yıldır devam eden Seyitömer Höyüğü kurtarma kazılarında, 5 bin yıllık fırça ve oyuncak bulundu.
5 Bin Yıllık Fırça ve Oyuncak Bulundu
15:20
Yatağan Termik Santrali Özelleştirmesi Danıştay'da Türkiye Maden-İşçileri Sendikası Muğla Şube Başkanı Süleyman Girgin, Yatağan Termik Santrali ve bağlı kömür ocaklarının özelleştirilmesi kararının iptali ve yürütmenin durdurulması için Danıştay'da iptal davası açtıklarını söyledi.
Yatağan Termik Santrali Özelleştirmesi Danıştay'da
13:13
Tpao'ya İş Bankası ve Vakıfbank'tan 1 Milyar Dolarlık Petrol Kredisi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Türkiye’nin Tanap’taki hissesini yüzde 30’a, Şahdeniz Projesi’ndeki hissesini ise yüzde 19’a çıkardığını açıkladı.
Tpao'ya İş Bankası ve Vakıfbank'tan 1 Milyar Dolarlık Petrol Kredisi
16:45
Seyitömer'de Yeni Kazı Sezonu Başladı DPÜ Arkeoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Nejat Bilgen, yapılan Seyitömer Höyük çalışmalarıyla alakalı açıklamalarda bulundu.
Seyitömer'de Yeni Kazı Sezonu Başladı
14:10
Seyitömer İşçilerine Yeni İş İmkanı Doğuyor Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinay, Ramazan ayı öncesi toplu olarak işten çıkartılan Seyitömer işçileriyle alakalı İş-Kur İl Müdürlüğü'nün yeni iş imkanları için çalışma başlattığını bildirdi.
Seyitömer İşçilerine Yeni İş İmkanı Doğuyor
12:12
600 Yatak Kapasiteli Kütahya Devlet Hastanesi'nin Proje İhalesi Yapıldı Kütahya'da, İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Vali Şerif Yılmaz başkanlığında gerçekleştirildi.
600 Yatak Kapasiteli Kütahya Devlet Hastanesi'nin Proje İhalesi Yapıldı
12:41
Seyitömer'de Termik Santraldeki Olaylar - Merkeze bağlı Seyitömer beldesindeki termik santralde işçilerin gerçekleştirdiği oturma eylemi nedeniyle, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına bağlı müfettişler, işveren ve işçilerle görüşme yaptı.
Seyitömer'de Termik Santraldeki Olaylar -
03:40
İşten Atılan Arkadaşları İçin Eylem Yapan 576 Linyit İşçisi İşten Atıldı" Haberine Ek Linyit işçileri iftarda domates, salatalık, sivri biber, peynir ve ekmek yedi.
İşten Atılan Arkadaşları İçin Eylem Yapan 576 Linyit İşçisi İşten Atıldı' Haberine Ek
01:36
İşten Atılan İşçiler Oruçlarını Eylem Yaptıkları Yerde Açtı Kütahya'da işten çıkartılan ve oturma eylemi başlatan Çelikler Seyitömer Linyitleri İşletmesi işçileri, oruçlarını eylem yaptıkları yerde açtı.
İşten Atılan İşçiler Oruçlarını Eylem Yaptıkları Yerde Açtı
22:50
Kütahya'daki Linyit İşçilerinin Eylemleri Seyitömer beldesindeki tesiste 576 kişinin işine son verildiğini iddia eden grup, Kütahya Zafer Meydanı'nda oturma eylemi yaptı, oruç açtı.
Kütahya'daki Linyit İşçilerinin Eylemleri
17:16
İşten Atılan Arkadaşları İçin Eylem Yapan 576 Linyit İşçisi İşten Atıldı Kütahya'da işten çıkartılan 18 işçinin geri alınması için 10 Haziran'da tesislerin önünde oturma eylemi başlatan Çelikler Seyitömer Linyitleri İşletmesi'nde çalışan 576 işçinin iş akitleri feshedildi.
14:35
Seyitömer İşçilerinden Protesto Yürüyüşü Maden-İş Sendikası Kütahya ve Havalesi Şubesi Başkanı Bülent Aydın, Seyitömer'de işten çıkartılan işçilere sahip çıkmadıkları gerekçesiyle Kütahya Milletvekilleri Soner Aksoy, Vural Kavuncu ve İdris Bal'a tepki gösterdi.
Seyitömer İşçilerinden Protesto Yürüyüşü
13:48
Vural Kavuncu: "Seyitömer'deki İşçi Çıkartmaları Önümüzde Duran En Büyük Mesele" AK Parti Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu, Seyitömer'deki işçi çıkartmalarının, büyük bir problem olarak önlerinde durduğunu kaydetti.
Vural Kavuncu: 'Seyitömer'deki İşçi Çıkartmaları Önümüzde Duran En Büyük Mesele'
11:22
Binlerce Yıllık Tarihe Dokunan Eller DPÜ Fen Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü'nün yürüttüğü Seyitömer Höyüğü kazılarının 9'uncu yılında 70'i akademisyenler ve öğrenciler olmak üzere 300 kişi çalışıyor Kazı Grubu Başkanı Prof. Dr. Bilgen: "Burası, bölgenin hem sosyoekonomik hem de kültürel yapısına katkıda bulunan bir yerdir"
12:31
Höyük'te 'Kazıya Devam' Kütahya'da, Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Arkeoloji Bölümü tarafından yürütülen Seyitömer Höyüğü'ndeki kazı çalışması yeniden başladı.
Höyük'te 'Kazıya Devam'
16:18
Kütahya'da Linyit İşçileri Yürüdü Kütahya'da işten çıkarılan 18 işçinin geri alınması için eylem yapan Çelikler Seyitömer Linyitleri İşletmesi işçileri belediye binasına yürüdü.
Kütahya'da Linyit İşçileri Yürüdü
15:07
Seyitömer Linyit İşçileri Yürüdü Kütahya'da işten çıkartılan 18 işçinin geri alınması için 10 Haziran'dan bu yana tesislerin önünde oturma eylemi yapan Çelikler Seyitömer Linyitleri İşletmesi işçileri otobüslerle kent merkezine gelerek yıkılan belediye binası önüne kadar yürüdü.
14:49
Seyitömer'de termik santraldeki olaylar - Kütahya merkeze bağlı Seyitömer beldesindeki termik santralde, 18 arkadaşlarının işten çıkarıldığı gerekçesiyle oturma eylemi yapan yaklaşık 750 işçinin, iş akitlerinin feshedileceği iddia edildi.
Seyitömer'de termik santraldeki olaylar -
13:22
Seyitömer'de Termik Santraldeki Olaylar Kütahya merkeze bağlı Seyitömer beldesindeki termik santralde, 18 arkadaşlarının işten çıkarıldığı gerekçesiyle oturma eylemi yapan yaklaşık 750 işçinin, iş akitlerinin feshedileceği iddia edildi.
Seyitömer'de Termik Santraldeki Olaylar
12:45
Kütahya'da İşçilerin Protestosu Sürüyor Maden-İş Sendikası Kütahya Şube Başkanı Bülent Aydın, Çelikler Seyitömer Termik Santrali'nde çalışan yaklaşık 750 işçinin iş akitlerinin feshedilmesi için hazırlık yapıldığını belirterek, bu sebeple protesto gösterisi düzenlediklerini ifade etti.
Kütahya'da İşçilerin Protestosu Sürüyor
11:56
Sli İşçileri Eylemi Zafer Meydanı'nda Yaptı Çelikler Holding bünyesinde bulunan Seyitömer Linyit İşletmeleri'nde (SLİ) dün işten çıkartılan işçiler eylemlerine Zafer Meydanı'nda devam ediyor.
11:24
Sli İşçilerinin AK Parti'ye Yürümesi Yasaklandı Çelikler Holding bünyesinde bulunan Seyitömer Linyit İşletmeleri'nde dün işten çıkartılan işçilerin AK Parti Kütahya İl Başkanlığı'na yapacağı yürüyüşe izin çıkmadı.
00:42
Maden-İş Sendikası Kütahya Şubesi: "Seyitömer'de 750 İşçinin İş Akitleri Feshedildi" Maden-İş Sendikası Kütahya Şube Başkanlığı yetkilileri, Seyitömer beldesindeki termik santralinde çalışan 750 işçinin iş akitlerinin feshedildiğini duyurdu.
Maden-İş Sendikası Kütahya Şubesi: 'Seyitömer'de 750 İşçinin İş Akitleri Feshedildi'
20:37
Seyitömer Linyit İşletmeleri'nde 750 İşçinin Çıkışı Verildi Çelikler Holding, bünyesinde bulunan Seyitömer Linyit İşletmeleri iş bırakma eyleminde bulunan 750 işçinin iş akitlerini feshetti.
Seyitömer Linyit İşletmeleri'nde 750 İşçinin Çıkışı Verildi
11:48
İşten Çıkarılan Arkadaşları İçin 9 Gündür Eylemdeler Kütahya'da yaklaşık 100 işçinin termik santralden çıkarılan 18 kişiye destek için başlattıkları oturma eylemi 9 gündür devam ediyor.
İşten Çıkarılan Arkadaşları İçin 9 Gündür Eylemdeler
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 22:14:56. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SEYİTÖMER HABERLERİ
[Hata Bildir]