SON DAKİKA ŞEYMA SUBAŞI HABERLERİ

Son Dakika Şeyma Subaşı Haberleri


ŞEYMA SUBAŞI

... Devamı

13:07
Acun'dan Sevgilisi Şeyma'ya Büyük Destek İstanbul Moda haftasında son koleksiyonunu tanıtan Şeyma Subaşı'ya en büyük destek defileyi ön sıralardan izleyen Acun'dan geldi.
Acun'dan Sevgilisi Şeyma'ya Büyük Destek
12:17
Şeyma Subaşı Fiziği ile Göz Doldurdu Bodrum'da tatil yapan Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı, fiziği ile göz doldurdu
Şeyma Subaşı Fiziği ile Göz Doldurdu
00:37
Şeyma Subaşı'dan Şarkıcı Arto'ya Tazminat Davası Acun Ilıcalı'nın sevgilisi olarak gündeme gelen Şeyma Subaşı, kendisine Twitter'dan hakaret eden şarkıcı Arto'dan şikayetçi oldu.
Şeyma Subaşı'dan Şarkıcı Arto'ya Tazminat Davası
17:51
Şeyma Subaşı'dan Kandil Selfie'si Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı, instagram hesabından başörtülü Selfie fotoğrafını paylaştı.
Şeyma Subaşı'dan Kandil Selfie'si
10:14
Şeyma Subaşı'ndan İkinci Bebek Sinyali Acun Ilıcalı'yla ilişkisinden 4.5 aylık kızı olan Şeyma Subaşı, Instagram'da bir takipçisinin sorusu üzerine ikinci bebek sinyali verdi.
Şeyma Subaşı'ndan İkinci Bebek Sinyali
12:11
Şeyma Subaşı Kızıyla Survivor Adasına Tatile Gitti Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı, kızıyla birlikte Survivor adasına tatile gitti.
Şeyma Subaşı Kızıyla Survivor Adasına Tatile Gitti
10:50
Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Kızlarının Fotoğrafını Paylaştı Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı, bebeklerinin fotoğrafını Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.
Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Kızlarının Fotoğrafını Paylaştı
11:03
Şeyma Subaşı Türkiye'ye Döndü Ekim sonunda Miami'de doğum yapan Şeyma Subaşı, Türkiye'ye döndü.
12:15
Zeynep Ilıcalı, Acun'un Özel Fotoğraflarını Instagram'da Paylaşıyor Zeynep Ilıcalı, bugün sabahın erken saatlerinde eşi Acun Ilıcalı ile çekilmiş eski ve yeni olmak üzare 10'u geçkin fotoğraf paylaştı.
Zeynep Ilıcalı, Acun'un Özel Fotoğraflarını Instagram'da Paylaşıyor
19:03
Acun Ilıcalı Dördüncü Kez Baba Oldu İki evliliğinden üç kızı bulunan Acun Ilıcalı'nın, sevgilisi Şeyma Subaşı'ndan olan dördüncü çocuğu da kız oldu.
Acun Ilıcalı Dördüncü Kez Baba Oldu
13:55
Acun Ilıcalı'nın Kızı Oldu Zeynep Ilıcalı ile evliliği devam eden ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı'ndan bir kız çocuğu dünyaya geldi.
Acun Ilıcalı'nın Kızı Oldu
12:02
Zeynep Ilıcalı Gidince Miami'deki Eve Şeyma Subaşı Yerleşti Acun Ilıcalı'nın eşi Zeynep Ilıcalı Miami'deki tatilini noktalayıp Bodrum'a dönünce, aynı eve ünlü yapımcının hamile aşkı Şeyma Subaşı yerleşti.
Zeynep Ilıcalı Gidince Miami'deki Eve Şeyma Subaşı Yerleşti
10:03
Şeyma Subaşı Göbeğini Nasıl Saklıyor? Yaklaşık 5 Aylık Hamile Olan Şeyma Subaşı, Şiş Karnını Saklamak İçin Çaba Harcıyor.
Şeyma Subaşı Göbeğini Nasıl Saklıyor?
07:49
Acun Ilıcalı Parayı Eve Yatırıyor Yalıkavak'ta paha biçilmez malikanesi, Gündoğan'da villası olan Acun Ilıcalı, son olarak Mandarin Oriental sitesinden 3 buçuk milyon Euro'ya bir villa satın aldı.
Acun Ilıcalı Parayı Eve Yatırıyor
06:03
Şeyma Subaşı'ndan 100 Kişilik Parti Şeyma Subaşı Türkiye'den ayrılmadan önce 'Baby Shower' partisi verdi. Kız Bebek bekleyen Subaşı'nın Les Ottomans'da düzenlediği partiye 100 kişi katıldı.
Şeyma Subaşı'ndan 100 Kişilik Parti
08:07
Acun, Sevgilisi Şeyma Subaşı'nın Kucağında Yakalandı Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile görüşmeye devam ediyor. İkili, Bodrum'da da ayrı kalmadı. Ilıcalı ve Subaşı, ünlü yapımcıya ait Survivor adlı lüks yatta buluştu.
Acun, Sevgilisi Şeyma Subaşı'nın Kucağında Yakalandı
06:03
Şeyma Subaşı'nın Gizemli Avm Turu Akmerkez'de görüntülenen Şeyma Subaşı'nın yanındaki arkadaşının hedef şaşırtma çalışmaları başarısız sonuçlandı.
Şeyma Subaşı'nın Gizemli Avm Turu
12:03
Şeyma Subaşı'nın Son Hali Dört Aylık Hamile Olan Tasarımcı Şeyma Subaşı, Önceki Gün Arkadaşlarıyla Birlikte Bodrum...
Şeyma Subaşı'nın Son Hali
09:03
Ünlülerin Ege Çıkarması Ünlüler Bodrum ve Çeşme'de Tatilin Keyfini Çıkarıyor.
Ünlülerin Ege Çıkarması
16:11
Mayıs'ın Magazin Gündeminde Justın Bıeber Rüzgarı Mayıs ayı magazin gündeminde, yabancı ünlüler ses getirdi.
Mayıs'ın Magazin Gündeminde Justın Bıeber Rüzgarı
12:01
Acun'un Sevgilisi İstanbul'da Ortaya Çıktı Hamile olduğu için Acun'un Amerika'ya gönderdiği iddia edilen Şeyma Subaşı, İstanbul'da ortaya çıktı.
Acun'un Sevgilisi İstanbul'da Ortaya Çıktı
08:11
Hamile Kalınca Kapının Önüne Koydu! Acun Ilıcalı, rızası olmadan hamile kalan, beş yıllık sevgilisi Şeyma Subaşı ile ilişkisini noktaladı.
Hamile Kalınca Kapının Önüne Koydu!
11:03
Yarışmadan Gizli Aşk Çıktı Survivor'da yarışan Irmak Atuk'la Esat Yontuç dünyanın diğer ucunda bile birbirlerinden ayrılmadılar.
Yarışmadan Gizli Aşk Çıktı
09:53
Acun, ABD'de Baba Olacak Televizyon dünyasının başarılı ismi ve şimdilerde farklı bir heyecan yaşayan Acun Ilıcalı'nın sevgilisi ABD'de doğuracak.
Acun, ABD'de Baba Olacak
11:03
Abdurrahim Albayrak da Yasak Aşk Yaşıyormuş Abdurrahim Albayrak; Kuzey adını verdiği oğlunu dünyaya getiren Şükran Hanım'la evli olmadığı ortaya çıktı.
Abdurrahim Albayrak da Yasak Aşk Yaşıyormuş
07:57
Acun'un Sevgilisi 3 Aylık Hamile! Televizyonun dahi çocuğu Acun Ilıcalı, dördüncü kez baba olmaya hazırlanıyor.
Acun'un Sevgilisi 3 Aylık Hamile!
00:48
Dünyanın "En Büyük Barış Resmi Mozaiği" Rekorunu Kırdılar Adana Güney Rotary Kulübü üyeleri, "Nisan'da Adana'da Portakal Çiçeği Karnavalı"nda Japonya'ya ait dünyanın "en büyük barış resmi mozaiği" rekorunu kırdı.
14:33
Bostancı Gösteri Merkezi'ni 'Gül Kokusu' Sardı! Gecenin finalinde konfeti olarak gül yapraklarının kullanılması, sevenlerini gül kokusuna boğarken konserin de en dikkat çekici ayrıntısı oldu.
Bostancı Gösteri Merkezi'ni 'Gül Kokusu' Sardı!
06:03
Can'ın Çıkış Parçası Tarkan'dan Ünlü şarkıcı Sibel Can; önceki akşam Günay Restaurant'da sahneye çıktı.
Can'ın Çıkış Parçası Tarkan'dan
18:24
Organ Bağışı Rekor Denemesi Antalya Valiliği öncülüğünde İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenen '1 Saatte En Fazla Organ Bağışı' rekor denemesi dalında Guinness rekoru ilk 7 dakikada kırıldı.
Organ Bağışı Rekor Denemesi
17:44
Antalya ) Organ Bağışında Dünya Rekoru Antalya'da Kırıldı Antalya'da '1 saat içinde en fazla organ bağışı' dalında yapılan Guinness Dünya Rekoru demesinde 474 kişiyle Çin'e ait rekor, ilk 7 dakika içinde kırıldı.
17:43
Bir Saatte En Fazla Organ Bağışı Rekoru 1981 Kişiyle Türkiye'nin Oldu Antalya Sağlık İl Müdürlüğü'nün organ bağışında farkındalık oluşturmak amacıyla '1 saatte en fazla organ bağışı' sloganıyla düzenlenen rekor denemesinin sonucu Guinness Türkiye Temsilcisi ve Hakemi Şeyma Subaşı tarafından bin 981 kişi olarak...
17:34
1 Saatte En Fazla Organ Bağışı Rekor Denemesi Antalya Valiliği koordinatörlüğünde İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenen "1 saatte en fazla organ bağışı rekor denemesi" dalındaki Guinness dünya rekoru denemesinde bir saatte 2 bin 56 kişi organlarını bağışladı, ancak yapılan...
17:31
Organ Bağışında Dünya Rekoru Antalya'da Kırıldı (2) Antalya'da '1 Saat İçinde En Fazla Organ Bağışı' dalında Guinness Rekoru denemesinde 75 bağış geçersiz sayılırken 1981 kişi organlarını bağışlayarak, dünya rekoru kırdı.
Organ Bağışında Dünya Rekoru Antalya'da Kırıldı (2)
16:55
Bir Saatte En Fazla Organ Bağışı Rekoru Antalya'da Kırıldı Antalya Valiliği koordinatörlüğünde Sağlık İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen '1 saatte en fazla organ bağışı rekor denemesi' başarılı oldu.
Bir Saatte En Fazla Organ Bağışı Rekoru Antalya'da Kırıldı
16:45
Antalya'da En Anlamlı Dünya Rekoru '1 saatte en fazla organ bağışı' rekorunun yeni sahibi Antalya oldu.
Antalya'da En Anlamlı Dünya Rekoru
16:34
1 Saatte En Fazla Organ Bağışı Rekor Denemesi Antalya Sağlık İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen "1 saatte en fazla organ bağışı rekor denemesi"nde dünya rekoru 7 dakika içinde kırıldı.
16:31
1 Saatte En Fazla Organ Bağışı Rekor Denemesi Antalya Valiliği koordinatöründe Sağlık İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen "1 saatte en fazla organ bağışı rekor denemesi"nde Guinness dünya rekoru ilk 7 dakika içinde kırıldı.
16:01
Organ Bağışında Dünya Rekoru Antalya'da Kırıldı Antalya'da '1 saat içinde en fazla organ bağışı' dalında yapılan Guinness Dünya Rekoru demesinde 474 kişiyle Çin'e ait rekor, ilk 7 dakika içinde kırıldı.
Organ Bağışında Dünya Rekoru Antalya'da Kırıldı
11:42
Hülya Avşar En Konuşulan Kadın Ekim ayının en medyatik ünlüleri açıklandı.
Hülya Avşar En Konuşulan Kadın
10:29
Hülya Avşar Ekimde En Çok Konuşulan İsim Oldu Ekim ayının en medyatik ünlüleri açıklandı.
Hülya Avşar Ekimde En Çok Konuşulan İsim Oldu
06:03
Bu İşi Yapmak İçin İyi Bir Vizyon Gerek Subaşı "Modacı olmak doktorluk gibi değildir; gözlem ve yaratıcılık ister.
Bu İşi Yapmak İçin İyi Bir Vizyon Gerek
16:03
Şeyma Subaşı Gözyaşlarına Boğuldu Acun Ilıcalı ile anıldığı aşk haberleriyle adını duyuran Şeyma Subaşı, önceki gün sokak ortasında gözyaşlarına boğuldu. Nişantaşı'ndaki butiğinin önünde....
Şeyma Subaşı Gözyaşlarına Boğuldu
06:03
Şeyma Gözyaşlarını Tutamadı Acun Ilıcalı'yla ismi aşk dedikodularına karışan tasarımcı Şeyma Subaşı açtığı butiğin önünde ağlarken görüntülendi.
Şeyma Gözyaşlarını Tutamadı
09:54
Acun'un Son Sürat Tatil Keyfi! Acun Ilıcalı, yeni sezon öncesi Bodrum'da enerji topluyor.
Acun'un Son Sürat Tatil Keyfi!
18:03
Bodrum'da Şeyma Subaşı Fırtınası Acun Ilıcalı'nın bir dönem evliliğini bitme noktasına getiren Şeyma Subaşı, Bodrum'da tüm bakışları üzerinde topluyor.
Bodrum'da Şeyma Subaşı Fırtınası
13:00
Ankara Alışveriş Festivali Ankara, Büyük Ankara Festivali ve Ankara Alışveriş Festivali kapsamında farklı noktalarında eş zamanlı düzenlenen 41 ayrı konserle, Guinness Dünya Rekorlar Kitabı'na girdi.
14:03
Acun'dan Şeyma'ya Yasak Ünlü yapımcı, Twitter'da ilişkisi için yorum yapan aşkına 'sosyal medya engeli' koydu! Subaşı, tüm hesaplarını kapattı..
Acun'dan Şeyma'ya Yasak
10:56
Magazin Basını Yılmaz'ın Evliliğine Kitlendi Magazin ve eğlence dünyasının en medyatik isimlerinin belirlendiği, magazin gündemi raporu açıklandı.
Magazin Basını Yılmaz'ın Evliliğine Kitlendi
07:16
Yasak Aşkını Böyle İlan Etti Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile yaşadığı aşkı Facebook'ta paylaştığı fotoğraflarla ilan etti.
Yasak Aşkını Böyle İlan Etti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 18:15:30. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ŞEYMA SUBAŞI HABERLERİ
[Hata Bildir]