SON DAKİKA SEZEN AKSU HABERLERİ

Son Dakika Sezen Aksu Haberleri


SEZEN AKSU

Fatma Sezen Yıldırım veya bilinen adıyla Sezen Aksu, Türk şarkıcı, besteci, söz yazarıdır. Öğretmen anne babaya sahip olan Aksu, 3 yaşında ailesiyle İzmir'e taşındı. Bu sürede asi kişiliğiyle dikkat çeken Aksu, dansöz olma hayali kurmaya başladı. Sanatçı, daha sonrasında, bu süreç için "Allah babama... Devamı

09:01
Genco Erkal Torunlarıyla Sezuş İzledi Usta tiyatro sanatçısı Genco Erkal, torunları ile birlikte Trump Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı.
Genco Erkal Torunlarıyla Sezuş İzledi
19:48
Ünlü Sanatçı Müzeyyen Senar Taburcu Edildi İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi’nde 13 gündür tedavi gören ünlü sanatçı Müzeyyen Senar taburcu edildi.
Ünlü Sanatçı Müzeyyen Senar Taburcu Edildi
16:58
Müzeyyen Senar Taburcu Edildi Müzeyyen Senar taburcu edildi- Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde 13 gündür tedavi gören Senar, taburcu edildi Türk Sanat Müziği sanatçısı Müzeyyen Senar, 13 gündür tedavi gördüğü Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'nden taburcu edildi.
Müzeyyen Senar Taburcu Edildi
16:28
Müzeyyen Senar Taburcu Edildi Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde 13 gündür tedavi gören Müzeyyen Senar, taburcu edildi.
09:30
Şenyaylar Ailesinden Küçükçekmecelilere Müzik Ziyafeti Ünlü perküsyonist Engin Gürkey, Küçükçekmece Belediyesi Halkalı Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen programda seslendirdiği şarkılarla Küçükçekmecelilere unutulmaz bir akşam yaşattı.
Şenyaylar Ailesinden Küçükçekmecelilere Müzik Ziyafeti
03:59
Uludağ'da Demet Akalın Fırtınası Uludağ’da White Fest etkinlikleri çerçevesinde sahne alan ünlü sanatçı Demet Akalın, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
Uludağ'da Demet Akalın Fırtınası
14:05
Komşuları Nur'u Polise Şikayet Etti Eşi Levent Veziroğlu'yla evliliğinde sorunlar olduğu konuşulan Nur Fettahoğlu'nun düzenlediği ev partisinde gürültü sınırı aşılınca komşular polis çağırdı.
Komşuları Nur'u Polise Şikayet Etti
09:24
Sezuş'un Hikayeleri:Efe ve Bulut Osman Bey'e Karşı" Perde Dedi "Sezuş'un Hikayeleri: Efe ve Bulut Osman Bey'e Karşı" 23 Ocak Cuma günü Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nde sanat ve cemiyet hayatından ünlü isimlerin çocuklarıyla birlikte katıldığı bir gala ile ilk kez seyirciyle buluştu.
17:28
Bodrum Kırca'dan Sezen Aksu ile Yavuz Bingöl'ü Kızdıracak Cümleler Kırca'dan Sezen Aksu ile Yavuz Bingöl'ü kızdıracak cümleler BODRUM'da 'Dımdızlak' adlı tiyatro oyunuyla seyirci karşısına çıkan Levent Kırca, sözleriyle Sezen Aksu ile Yavuz Bingöl'ü hedef aldı.
Bodrum Kırca'dan Sezen Aksu ile Yavuz Bingöl'ü Kızdıracak Cümleler
16:56
Kırca'dan Sezen Aksu ile Yavuz Bingöl'ü Kızdıracak Sözler Bodrum'da tiyatro oyunuyla seyirci karşısına çıkan Levent Kırca, siyasi fikirlerinden dolayı Sezen Aksu ile Yavuz Bingöl'ü 'döneklik yapmakla' suçladı.
Kırca'dan Sezen Aksu ile Yavuz Bingöl'ü Kızdıracak Sözler
14:31
Çanakkale'de 100. Yıl Çalışmaları AK Parti Çanakkale İl Başkanı Erdener Can, Çanakkale Zaferinin 100. Yılı kapsamında 2015 yılını dolu dolu geçirmek üzere bir takım hazırlıklar yapıldığını söyledi.
Çanakkale'de 100. Yıl Çalışmaları
00:02
Dımdızlak" Adlı Tiyatro Oyunuyla Bodrum'da Sahnelendi Oyuncu Levent Kırca: - "Televizyon dizileri için insanları hemen sokaktan toplayıp toplayıp çıkartıyorlar.
Dımdızlak' Adlı Tiyatro Oyunuyla Bodrum'da Sahnelendi
22:35
Oyuncu Levent Kırca Açıklaması "Televizyon dizileri için insanları hemen sokaktan toplayıp toplayıp çıkartıyorlar.
Oyuncu Levent Kırca Açıklaması
17:53
Koçluğun Bu Hızda Yükselişinin Altında Ne Var? Ya da halen psikologlar ya da psikiyatristler koçluk kavramına burun kıvırırken neden dünyanın ya da Türkiye'nin en büyük şirketleri bu alana her sene daha fazla yatırım yapıyorlar?
Koçluğun Bu Hızda Yükselişinin Altında Ne Var?
13:25
Müzeyyen Senar'ın Sağlık Durumu Sanatçıların, Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavisi süren Türk Sanat Müziği sanatçısı Müzeyyen Senar'ı ve ailesini arayarak geçmiş olsun dileğinde bulunduğu belirtildi Senar'ın kızı Feraye Işıl: "Annemin durumunda iyiye gidiş var, doktorlar izin vermediği için ziyaretçi.
Müzeyyen Senar'ın Sağlık Durumu
17:20
Bodrum Mithat Can'ın Acı Günü Sanatçı Sezen Aksu'nun, solunum yetmezliğinden ölen eski kayınpederi 90 yaşındaki Mithat Özer, Bodrum'da toprağa verildi.
Bodrum Mithat Can'ın Acı Günü
16:44
Mithat Can'ın Acı Günü Sanatçı sezen Aksu'nun, solunum yetmezliğinden ölen eski kayınpederi 90 yaşındaki Mithat Özer, Bodrum'da toprağa verildi.
Mithat Can'ın Acı Günü
15:57
Sertab Erener'den Yeni Yılın İlk Kararı Yaşadığı acıları bestelere dönüştüren Sertab Erener, Sezen Aksu'nun evinden çıkmıyor.
Sertab Erener'den Yeni Yılın İlk Kararı
15:35
Mithat Özer'in Ölümü, Bodrum İş Dünyasını Üzdü BOSAV Başkanı Sinan Özer ile ile LVZZ Otel'in işletmecisi Ayşe Özer'in babaları Mithat Özer, tedavi gördüğü hastanede solunum yetmezliğinden 90 yaşında yaşamını yitirdi.
Mithat Özer'in Ölümü, Bodrum İş Dünyasını Üzdü
09:59
Sinem Kobal, Mithatcan Hakkında İlk Kez Konuştu Güzel oyuncu ile Sezen Aksu'nun müzisyen oğlu Mithatcan Özer'in aşk yaşamaya başladığı dedikodularını sert bir dille yalanladı.
Sinem Kobal, Mithatcan Hakkında İlk Kez Konuştu
12:39
Sinem Kobal, Sezen Aksu'nun Oğlu Mithat Can ile Aşk Yaşıyor Aşklarıyla gündemden düşmeyen güzel oyuncu yeni bir ilişkiye yelken açtı.
Sinem Kobal, Sezen Aksu'nun Oğlu Mithat Can ile Aşk Yaşıyor
11:52
Sinem Kobal Mithat Can ile Aşk Yaşıyor,Mithat Can Kimdir ? Mithat Can Kimdir ? Aşklarıyla gündemden düşmeyen güzel oyuncu yeni bir ilişkiye yelken açtı. Kobal, Sezen Aksu'nun oğlu müzisyen Mithat Can Özer ile birlikte olmaya başladı.
Sinem Kobal Mithat Can ile Aşk Yaşıyor,Mithat Can Kimdir ?
11:25
Sinem Kobal, Sezen Aksu'nun Oğlu Mithat Can ile Aşk Yaşıyor Aşklarıyla gündemden düşmeyen güzel oyuncu yeni bir ilişkiye yelken açtı. Kobal, Sezen Aksu'nun oğlu müzisyen Mithat Can Özer ile birlikte olmaya başladı.
Sinem Kobal, Sezen Aksu'nun Oğlu Mithat Can ile Aşk Yaşıyor
09:09
Acun Ilıcalı 2014 Magazin Gündemini Belirledi 2014 yılı magazin medyası analizine göre televizyoncu Acun Ilıcalı gündemi belirledi.
Acun Ilıcalı 2014 Magazin Gündemini Belirledi
21:04
Sanatçı Attila Özdemiroğlu Yeniden Yoğun Bakımda, Özdemiroğlu Kimdir? Attila Özdemiroğlu kimdir? Aralık ayının ilk günlerinde hastaneye kaldırılan sanatçı Attila Özdemiroğlu'nın tekrar yoğun bakıma alındığı iddia edildi.
Sanatçı Attila Özdemiroğlu Yeniden Yoğun Bakımda, Özdemiroğlu Kimdir?
20:05
Kızı, Atilla Özdemiroğlu'nun Yoğun Bakıma Alındığı İddiasını Yalanladı Aralık ayının ilk günlerinde hastaneye kaldırılan Özdemiroğlu'nun tekrar yoğun bakıma alındığı iddia edilmişti. Kızı Yağmur'dan "Babam gayet iyi" açıklaması geldi.
Kızı, Atilla Özdemiroğlu'nun Yoğun Bakıma Alındığı İddiasını Yalanladı
08:19
Eskiden Mahallemde Tanınırdım Şimdi Tüm Ülke Mahallem Gibi' Evrim Akın: Şöhret olunca hayatımda çok fazla şey değişmedi.
Eskiden Mahallemde Tanınırdım Şimdi Tüm Ülke Mahallem Gibi'
12:22
Yılbaşını Evde Geçirecek Olanlar İçin Evde Yılbaşı Aktiviteleri 2015 yılına girmeye sayılı günler kala yılbaşı programları da şekillenmeye başladı. Yılbaşını evinde geçirecek olanlar için evde yapılabilecek yılbaşı eğlencelerinden bazılarını sizler için derledik. Yılbaşını evde geçirmek zorundaysanız tam size göre önerilerimiz var..
Yılbaşını Evde Geçirecek Olanlar İçin Evde Yılbaşı Aktiviteleri
12:20
Yılbaşı Gecesi Evde Neler Yapılabilir ? Yılbaşına Hazır mısınız ? 2015 yılına girmeye sayılı günler kala yılbaşı programları da şekillenmeye başladı. Yılbaşını evinde geçirecek olanlar için evde yapılabilecek yılbaşı eğlencelerinden bazılarını sizler için derledik. Yılbaşını evde geçirmek zorundaysanız tam size göre önerilerimiz var..
Yılbaşı Gecesi Evde Neler Yapılabilir ? Yılbaşına Hazır mısınız ?
09:21
Mustafa Ceceli'nin Yeni Albümü "KALPTEN" Çıktı Mustafa Ceceli'nin yeni albümü KALPTEN 16 Aralık günü müzik marketlerdeki yerini aldı.
08:49
İş Adamı Önder Fırat, Kızını Eve Kapattı Önder Fırat, fırtınalı hayatı ve aşk misillemesi haberleriyle gündeme gelen kızı İdil Fırat'ı eve kapattı ve ortalık durulana kadar ev hapsi cezası verdi.
İş Adamı Önder Fırat, Kızını Eve Kapattı
13:05
Tatil İçin Geldi Akademisyen Oldu İngiliz Elisabeth Una Mary Edwards, hayatını, 26 yıl önce turist olarak gelip hayran kaldığı Türkiye'de sürdürüyor.
11:13
Bitlis'te Barış Mesajlarını 19 Dilde Veriyorlar Bitlis'in Güroymak ilçesinde öğrencilerden oluşturulan Doğuyorum Korosu, barış ve kardeşlik mesajlarını 19 dilde veriyor.
16:35
Show Dünyasında 2014'Ün En Medyatik İsimleri Açıklandı Ünlü olmak, özel hayat gizliliği açısından dünyanın her yerinde zor olsa da; iyi ya da kötü, kariyerinle ilgili veya değil, medyada haber olmak, toplu iletişimin en geçerli yollarından biri.
08:40
Deniz Seki, Cezaevinden Haber Yolladı: Bu Kez Sınav Demeyeceğim Armağan Çağlayan'ın ziyaretine gittiği Seki, "Buna sınavdan geçiyorum falan demeyeceğim. Neden hep ben sınavdayım" diyerek isyan etti. Seki, Bayhan iddialarına da cevap verdi.
Deniz Seki, Cezaevinden Haber Yolladı: Bu Kez Sınav Demeyeceğim
15:46
Başrolde Ödüllü Kadınlar Var" Sabancı vakfı'nın sivil toplum alanındaki yeni yaklaşımları tartışmaya açtığı Filantropi Seminerleri kapsamında, bu yıl "Başrolde Ödüllü Kadınlar Var" konulu seminer düzenledi.
Başrolde Ödüllü Kadınlar Var'
15:05
''Başrolde Ödüllü Kadınlar Var'' Semineri Başladı Sabancı Vakfı tarafından düzenlenen "Başrolde Ödüllü Kadınlar Var" adlı 8. Filantropi Semineri'nin açılışı, Sabancı Center'da yapıldı.
''Başrolde Ödüllü Kadınlar Var'' Semineri Başladı
13:36
Sezen Aksu ve Sertab Erener'den Anlamlı Jest: Bu yıl 8'incisi yapılan Filantropi Semineri, Güler Sabancı'nın ev sahipliğinde sivil toplum, özel sektör ve kamu temsilcileriyle bir araya getirdi.
15:57
Sibel Tüzün 40'ndan Sonra Coştu 1990'lı yıllarda yapılan anketlerde 'en cüretkar popçu' ilan edilen 43 yaşındaki Sibel Tüzün yeni pozlarıyla 2014'e de damga vurdu.
14:43
Kendinden Söz Ettiriyor Her çektiği klibi ile olay yaratan ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, yeni şarkısı Sezen Aksu imzalı Le Le Le için çektiği klip ile yine kendinden söz ettirdi.
13:40
Sezen Aksu, Sokaktan Kurtarılan Çocuklar İçin Sahne Aldı Sezen Aksu, Florya Çocuk ve Gençlik Merkezi Kampüsünün inşaatı için düzenlenen yardım gecesinde, 3 Adam ile birlikte sahne aldı.
00:04
Sezen Aksu Çocuklar İçin Şarkı Söyledi Sezen Aksu, Çağdaş ve Bağımsız Yardımlaşma Derneği yararına düzenlenen etkinlikte sahne aldı.
Sezen Aksu Çocuklar İçin Şarkı Söyledi
23:04
Sezen Aksu "Çaba" Derneği Yararına Konser Verdi Ünlü Sanatçı Sezen Aksu, suça karışmış çocukların eğitim göreceği çocuk ve gençlik merkezi yararına Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda konser verdi.
Sezen Aksu 'Çaba' Derneği Yararına Konser Verdi
10:59
Sezen Aksu ve Kardeş Türküler Viyana'da Sahne Aldı Avusturya'ya Türk göçünün 50. yılı etkinlikleri kapsamında dün gece Sezen Aksu ve Kardeş Türküler sahneye çıktı.
Sezen Aksu ve Kardeş Türküler Viyana'da Sahne Aldı
09:27
Attila Özdemiroğlu'nun Durumu Ağır Ünlü müzik adamı Attila Özdemiroğlu, önceki gün hastaneye kaldırıldı. Özdemiroğlu'nun durumunun ağır olduğu ve hayati tehlikesinin olduğu belirtildi.
Attila Özdemiroğlu'nun Durumu Ağır
17:26
"Şarkılarla Filmler" Damga Vuracak! Sinemamızın 100. yılında Türkiye'nin en sevilen sanatçıları unutulmaz film müzikleri eşliğinde Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı yararına sahne alıyor.
21:33
Kibariye'den Milli Eğitim Bakanı'na Çağrı: Yengemi Al, Gel Kibariye, Roman Güzel Sanatlar Okulu açıyor. Kendisine destek olan Milli Eğitim Bakanı'na da mesaj gönderen sanatçı "Yengemi de al, yılbaşında beni dinlemeye gel." dedi.
Kibariye'den Milli Eğitim Bakanı'na Çağrı: Yengemi Al, Gel
12:03
Deniz Seki Cezaevine Girdikten Sonra İlk Kez Görüntülendi Cezaevinde yatan şarkıcı Deniz Seki yakalandıktan sonra ilk kez hastane çıkışında görüntülendi.
Deniz Seki Cezaevine Girdikten Sonra İlk Kez Görüntülendi
10:19
Sezen Aksu ve 3 Adam, Çocuklar İçin "ÇABA"LIYOR Sezen Aksu ve 3 Adam'ın sahneye çıkacağı ÇABA Show'la yardımseverlerle buluşacak.
13:32
Sezen Aksu Hayranları 'Gülümse'di Aksu, güçlü vokal yeteneği ve alışılmışın dışında besteleri ile dikkat çeken Korhan Futacı ve Kara Orkestra ile Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi'nde sahne aldı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 23:37:12. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SEZEN AKSU HABERLERİ
[Hata Bildir]