SON DAKİKA SGK HABERLERİ

Son Dakika Sgk Haberleri

 • 17 Ocak 2017 00:32Gündem ÖzetineGündem Özetine- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının yapımı tamamlanan SGK hizmet binalarının toplu açılış törenine katılacak.
 • 16 Ocak 2017 21:16Kamu Başdenetçisi Malkoç, Nizip Konteyner Kenti'ni Ziyaret EttiKamu Başdenetçisi Malkoç, Nizip Konteyner Kenti'ni Ziyaret EttiKamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, "Terör örgütleri ve onların arkasındaki güçlerin unuttuğu bir şey var; bu milletin yüreğini unutuyorlar, bu milletin imanını unutuyorlar, bu milletin tarihini unutuyorlar, bu milletin asaletini unutuyorlar.
 • 16 Ocak 2017 20:17Kamu Başdenetçisi Malkoç Gaziantep'teKamu Başdenetçisi Malkoç Gaziantep'teKamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, "Terör örgütleri ve onların arkasındaki güçlerin unuttuğu bir şey var; bu milletin yüreğini unutuyorlar, bu milletin imanını unutuyorlar, bu milletin tarihini unutuyorlar, bu milletin asaletini unutuyorlar.
 • 16 Ocak 2017 17:55Bakan Müezzinoğlu, Bakan Müezzinoğlu, "İstihdam Seferberliğini Biz Başlatacağız"Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, gençlerin işbaşı eğitim programlarıyla istihdama kazandırmak istediklerini belirterek, "İşbaşı eğitimlerine katılan gençlerimizin veya çalışanımızın neredeyse yüzde 70’i kalıcı istihdama dönüşüyor, önümüzdeki süreçte artı istihdam da diyoruz.
 • 16 Ocak 2017 17:02Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan Ekim 2016'ya ait işsizlik oranına ilişkin, "Bunu en kısa zamanda bizim yüzde 10'ların altına indirememiş olmamız, hep birlikte bizim eksiğimiz veya kendimizi güvene almak düşüncemiz olur.
 • 16 Ocak 2017 15:19Oda ve Borsalarda İşkur Hizmet Noktası Kurulması ProtokolüOda ve Borsalarda İşkur Hizmet Noktası Kurulması ProtokolüTürkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB ve İŞKUR'un Türkiye ekonomisinin büyümesini daha da güçlendirecek yeni bir atılım hamlesi başlattıklarını belirterek, "Artık oda ve borsalar, 81 il ve 160 ilçede, İŞKUR faaliyetleri hakkında da işverenleri...
 • 16 Ocak 2017 13:48Bakan Ağbal: Bakan Ağbal: "2016 Yıl Sonu İtibariyle Bütçeden Faize Yapılan Harcamalar Yüzde 10'nun Altına Düştü"Maliye Bakanı Naci Ağbal, "2016 yıl sonu itibariyle bütçeden faize yapılan harcamalar yüzde 10’nun altına düştü, yüzde 8’lere doğru aşağıya gelen bir trendin içerisindeyiz bu da son derece önemli" dedi.
 • 16 Ocak 2017 12:28Erü Tıp Fakültesi Hastaneleri'nden Yeşil Kartlılara Müjde!Erü Tıp Fakültesi Hastaneleri'nden Yeşil Kartlılara Müjde!Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri ile SGK arasında imzalanan Global Bütçe anlaşması çerçevesinde başta yeşil kartlı hastalar olmak üzere, engelli aylığı ve yaşlılık maaşı alan hastalar, artık sevk almadan Erciyes Üniversitesi Hastanelerine başvurabilecek.
 • 16 Ocak 2017 12:13Müsiad İzmir'de, 'Muş'ta Yatırım Fırsatları' KonuşulduMüsiad İzmir'de, 'Muş'ta Yatırım Fırsatları' KonuşulduMuş Valisi Seddar Yavuz beraberindeki heyetle MÜSİAD İzmir üyelerine Muş’ta yatırım imkanlarını anlattı.
 • 15 Ocak 2017 13:24Vali Güvençer'den Kurumlara ZiyaretVali Güvençer'den Kurumlara ZiyaretManisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer yoğun olarak sürdürdüğü kurum ziyaretleri kapsamında İl Dernekler, İl Göç İdaresi ve Manisa Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünü ziyaret etti.
 • 15 Ocak 2017 12:36Sgk Başkanı Mehmet Selim Bağlı'nın Babası Toprağa VerildiSgk Başkanı Mehmet Selim Bağlı'nın Babası Toprağa VerildiGaziantep’te tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden SGK Başkanı Mehmet Selim Bağlı’nın babası Hacı Muhammet Bağlı’nın cenazesi Şanlıurfa’da defnedildi.
 • 15 Ocak 2017 09:31Emekliye Özel PromosyonEmekliye Özel PromosyonMilyonlarca emekli promosyon için gün saymaya başladı. Taban fiyatların belli olmasından sonra şimdi özel bankalar da devreye giriyor. Böylece emeklinin promosyonunda artış olacak.
 • 14 Ocak 2017 18:32Gmis Taban Eğitim Seminerlerine Kozlu Şube ile Devam EdildiGmis Taban Eğitim Seminerlerine Kozlu Şube ile Devam EdildiGenel Maden İşçileri Sendikası’na (GMİS) bağlı Karadon, Armutçuk, Kozlu, Üzülmez, Amasra, Merkez, MTA Şubelerinin taban eğitim seminerleri Ankara Kızılcahamam’da devam ediyor.
 • 14 Ocak 2017 17:41SGK Başkanı Mehmet Selim Bağlı'nın Acı GünüSGK Başkanı Mehmet Selim Bağlı'nın Acı GünüSosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Mehmet Selim Bağlı'nın babası Hacı Muhammet Bağlı, Gaziantep'te tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
 • 14 Ocak 2017 16:52SGK Başkanı Mehmet Selim Bağlı'nın Acı GünüSGK Başkanı Mehmet Selim Bağlı'nın Acı GünüSosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Mehmet Selim Bağlı'nın babası Hacı Muhammet Bağlı, Gaziantep'te tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
 • 14 Ocak 2017 15:54Dü ile Sgk Arasında "Global Bütçe" Protokolü YenilendiDicle Üniversitesi (DÜ) ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) arasında Global Bütçe görüşmeleri kapsamında yapılan üniversite hastanesinde vatandaşlara daha sağlıklı ve iyi hizmet vermesi için yapılan protokol yenilendi.
 • 14 Ocak 2017 15:22Sgk Başkanı Bağlı'nın Babası Hayatını KaybettiSGK Başkanı Mehmet Selim Bağlı’nın babası Hacı Muhammet Bağlı Gaziantep’te tedavi gördüğü Özel SANKO Hastanesinde hayatını kaybetti.
 • 13 Ocak 2017 23:21Çalışma Hayatında Milli SeferberlikÇalışma Hayatında Milli Seferberlik" Programı - Çsgb Müsteşar Yardımcısı AlpayÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) Müsteşar Yardımcısı Tarkan Alpay, daha güçlü bir Türkiye için çalışma hayatındaki sorunları belirleyecek ve çözüm yollarını birlikte bulacaklarını söyledi.
 • 13 Ocak 2017 22:17Bakan Yardımcısı Yegin Etso'yu Ziyaret EttiBakan Yardımcısı Yegin Etso'yu Ziyaret EttiÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Orhan Yegin, çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere geldiği Erzurum’da, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası’nı (ETSO) da ziyaret ederek, Meclis Başkanı Saim Özakalın, Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleriyle görüştü.
 • 13 Ocak 2017 21:42Afyonkarahisar'da "Çalışma Hayatında Milli Seferberlik" ProgramıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Kürşat Arat, "Toplantının amacı, işveren, oda başkanı ve esnafların sorunlarının belirlenmesi, Ankara'ya ulaştırılması ve çözümler bulunmasıdır.
 • 13 Ocak 2017 20:31Çalışma Hayatında Milli SeferberlikÇalışma Hayatında Milli Seferberlik" ProgramıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Orhan Yegin, "Çalışma Hayatında Milli Seferberlik" Programı kapsamında çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Erzurum'a geldi.
 • 13 Ocak 2017 19:20Ekonomi Seferberliği Kırıkkale'den BaşladıEkonomi Seferberliği Kırıkkale'den BaşladıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Serhat Ayrım, ‘Çalışma Hayatında Milli Seferberlik’ programı kapsamında Kırıkkale’ye geldi.
 • 13 Ocak 2017 19:06Çalışma Hayatında Milli Seferberlik" ProgramıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) Müsteşar Yardımcısı Tarkan Alpay, daha güçlü bir Türkiye için çalışma hayatındaki sorunları belirleyecek ve çözüm yollarını birlikte bulacaklarını söyledi.
 • 13 Ocak 2017 19:02Klinik Araştırmalarda Faz Çalışmaları ve Etik Kurallar Çalıştayı"Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Ali Çelik, "Bilimin temeli dürüstlüğe ve erdeme dayanmalıdır.
 • 13 Ocak 2017 17:39Çalışma Hayatında Milli Seferberlik Programı - KırıkkaleÇalışma Hayatında Milli Seferberlik Programı - KırıkkaleÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Serhat Ayrım, ülkenin zorlu bir süreçten geçtiğini belirterek, "Burada tabii ki işverenlerimizin de sıkıntıları var. Bunları yerinde bir kez daha tespit ederek, arkadaşlarımızla bunları nasıl çözebiliriz diye uğraşıyoruz.