17:2100
SON DAKİKA SGK HABERLERİ

Son Dakika Sgk Haberleri

  İl Düzeyinde Yaşam Memnunıyeti Sonuçları

  Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK), 2013 yılında ilk defa il düzeyinde yaptığı‚ Yaşam Memnuniyeti Araştırması‘ sonuçlarına göre çöp toplama hizmetlerinden memnuniyetin en yüksek olduğu il Eskişehir olduBursa Bölge Müdürlüğü’nden edinilen bilgiye göre; araştırma kapsamında, Türkiye genelinde 125 bin 720 haneye gidilerek, 18 ve daha yukarı yaştaki 196 bin 203 birey ile yüz yüze görüşme yapıldı. (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Medula Hastane Uygulamasında Yapılacak Değişikliklere İlişkin Duyuru

  T.C. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI Hizmet Sunumu Genel Müdürlüğü Birim Adı: Hizmet Sunumu Genel Müdürlüğü / Genel Sağlık Sigortası Yazılımları Daire BaGkanlığı Grtibat : N.Özlem ERGÜN gb.Md.V. E-posta :nergun4@sgk.gov.tr Telefon:(312) 4144110 Adres : Müdafaa Cad. No 24 Bakanlıklar / ANKARA 14.04.2014 DUYURU MEDULA HASTANE HASTA KABUL, FATURA, TEDAVG RAPOR VE DGg TAAHHÜT SÜREÇLERGNDE YAPILACAK DEĞGgGKLGKLER HAKKINDA DUYURU Kurumumuz Medula uygulamaları performans iyileGtirme çalıGmaları (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  İnsan Kaynakları ve Girişimcilik Semineri

  Akdeniz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ergin: "İş ararken, ifade sürecinde ne kendinizi eksik anlatın ne de abartın" (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  SSK (SGK) Prim Sorgulama - SSK (SGK) Prim 4A Hizmet Dökümü Sorgulama - Ne Zaman Emekli Olurum

  SSK (SGK) Prim Sorgulama - SSK (SGK) Prim 4A Hizmet Dökümü Sorgulama - Ne Zaman Emekli Olurum

  SSK Hizmet Dökümü Sorgulama, SSK tüm Sorgulamalar, SSK gün sorgulama, SGK Hizmet Dökümü alma ve öğrenme sayfası. Ayrıca SSK Sicil No Sorgulama, SSK Prim Sorgulama, SSK Emeklilik Yaşı Hesaplama gibi hizmetlere kolayca ulaşabilirsiniz. SSK Hizmet Dökümünüzü aşağıdaki SSK Sorgulama ekranından kolaylıkla hemen alabilirsiniz. SGK Hizmet Dökümü almak için bazı bilgilerin girilmesi gerekiyor. SGK Hizm... (14 Nisan 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri