SON DAKİKA SİBEL TURNAGÖL HABERLERİ

Son Dakika Sibel Turnagöl Haberleri

15:35
"Sonsuz Şükran Köyü", sanatçıların buluşma mekanı oldu - Konya'nın Hüyük ilçesinde yönetmen Mehmet Taşdiken tarafından planlanan ve kerpiç evlerden oluşan "Sonsuz Şükran Köyü", her yıl daha fazla sanatçı, ressam, heykeltıraş ve modacının buluşma mekanı oluyor.
'Sonsuz Şükran Köyü', sanatçıların buluşma mekanı oldu -
11:29
Sonsuz Şükran Köyü", Sanatçıların Buluşma Mekanı Oldu Konya'nın Hüyük ilçesinde yönetmen Mehmet Taşdiken tarafından planlanan ve kerpiç evlerden oluşan Sonsuz Şükran Köyü, her yıl sanatçı, ressam, heykeltraş, modacı ve mankenlerin uğrak yeri oluyor Bazı sanatçıların ev sahibi de olduğu Çavuş Mahallesi'ndeki Anadolu'ya Şükran Buluşmaları etkinliğine ilgi her yıl biraz daha artıyor.
Sonsuz Şükran Köyü', Sanatçıların Buluşma Mekanı Oldu
16:31
Çolpan İlhan, Son Yolculuğuna Uğurlandı Önceki gün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden tiyatro sanatçısı Çolpan İlhan, Teşvikiye Camisi'nde kılınan namazın ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'nda son yolculuğuna uğurlandı.
Çolpan İlhan, Son Yolculuğuna Uğurlandı
16:14
Çolpan İlhan Son Yolculuğuna Uğurlandı Kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Türk sinema ve tiyatrosunun ünlü ismi Çolpan İlhan, son yolculuğuna uğurlandı.
Çolpan İlhan Son Yolculuğuna Uğurlandı
16:12
Sanatçı Çolpan İlhan Son Yolculuğuna Uğurlandı İlhan'ın cenazesi, Teşvikiye Camisi'nde öğle vakti kılınan namazın ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'nda eşi Sadri Alışık'ın yanında toprağa verildi CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Kendisini her zaman saygıyla andım, saygıyla anmaya devam edeceğiz.
16:06
Usta Oyuncu Son Yolculuğuna Uğurlandı Geçirdiği kalp krizi sonucu 78 yaşında hayatını kaybeden Tiyatro ve sinema sanatçısı Çolpan İlhan gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
Usta Oyuncu Son Yolculuğuna Uğurlandı
16:06
Usta Oyuncu Son Yolculuğuna Uğurlandı Geçirdiği kalp krizi sonucu 78 yaşında hayatını kaybeden Tiyatro ve sinema sanatçısı Çolpan İlhan gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
Usta Oyuncu Son Yolculuğuna Uğurlandı
16:04
Usta Oyuncu Son Yolculuğuna Uğurlandı Geçirdiği kalp krizi sonucu 78 yaşında hayatını kaybeden Tiyatro ve sinema sanatçısı Çolpan İlhan gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
13:07
Kerem Alışık, Annesi Çolpan İlhan'ı Anma Töreninde Gözyaşlarına Boğuldu 78 yaşında hayatını kaybeden tiyatro ve sinema sanatçısı Çolpan İlhan için Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde anma töreni düzenlendi. Oğlu Kerem Alışık gözyaşlarına boğuldu.
Kerem Alışık, Annesi Çolpan İlhan'ı Anma Töreninde Gözyaşlarına Boğuldu
12:44
Çolpan İlhan Son Kez Muhsin Ertuğrul Sahnesinde Önceki gün evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden sinema ve tiyatro sanatçısı Çolpan İlhan, Muhsin Ertuğrul Sahnesi'ne son kez getirildi.
Çolpan İlhan Son Kez Muhsin Ertuğrul Sahnesinde
12:41
Sanatçı Çolpan İlhan Son Yolculuğuna Uğurlanıyor Çolpan İlhan için Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde düzenlenen törene İlhan'ın çok sayıda sanatçı dostu da katıldı.
15:10
Turnagöl: Çolpan İlhan'la Ölümünden Saatler Önce Birlikteydik Çolpan İlhan'ın eski gelini Sibel Turnagöl, üzücü haberle ilgili, "Ölümünden saatler önce de birlikteydik. Uzun uzun dertleştik" dedi.
Turnagöl: Çolpan İlhan'la Ölümünden Saatler Önce Birlikteydik
18:09
Alışık Ailesine Taziye Akını... Dün gece geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden tiyatro ve sinema oyuncusu Çolpan İlhan'ın Nişantaşı'nda bulunan evi taziye akınına uğradı.
18:09
Alışık Ailesine Taziye Akını... Haber Ezgi ÇAPA - Kamera İdris TİFTİKCİ İstanbul DHA Dün gece geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden tiyatro ve sinema oyuncusu Çolpan İlhan'ın Nişantaşı'nda bulunan evi taziye akınına uğradı.
Alışık Ailesine Taziye Akını...
15:40
33 Ünlü İsim 'Kadına Şiddete Son' Demek İçin Bir Araya Geldi 33 ünlü isim "Alo 183 Hayat Kurtarır, Kadına Şiddete Son!" demek için bir araya geldi.
33 Ünlü İsim 'Kadına Şiddete Son' Demek İçin Bir Araya Geldi
11:05
33 Ünlü İsim Kadına Şiddete Son Demek İçin Bir Araya Geldi Ünlü isimler, kadına şiddeti kınamak ve ALO 183 hattının bilinirliğini arttırmak için fotoğraf sanatçısı Eren Yiğit'in objektifinin karşısına geçti.
33 Ünlü İsim Kadına Şiddete Son Demek İçin Bir Araya Geldi
12:19
Ünlüler Kadına Şiddete Son Projesi İçin Objektif Önüne Geçti Kadına şiddeti kınamak ve ALO 183 hattının bilinirliğini arttırmak için yapılan projede 33 ünlü isim, objektifin önüne geçti.
Ünlüler Kadına Şiddete Son Projesi İçin Objektif Önüne Geçti
11:07
Ünlüler "Kadına Şiddete Son" Dedi Ünlüler, kadına şiddeti kınamak ve "ALO 183" hattının bilinirliğini arttırmak için fotoğraf sanatçısı Eren Yiğit'e poz verdi.
Ünlüler 'Kadına Şiddete Son' Dedi
11:03
Ünlü İsimlerin "Kadına Şiddete Son" Projesi Kadına şiddeti kınamak ve "ALO 183" hattının bilinirliğini arttırmak projesi için 33 ünlü isim, objektif önüne geçti.
Ünlü İsimlerin 'Kadına Şiddete Son' Projesi
06:02
Haftanın Magazin Bombaları Haftanın magazin bombaları Magazin dünyasının usta kalemi Sinan Özedincik, geçtiğimiz haftaya damga vuran olayları Sabah.
11:03
Sibel Turnagöl'ün Evliliği Sallantıda Sibel Turnagöl ve Mehmet Çelik'in evliliğinin üstünde kara bulutlar dolaşıyor.
Sibel Turnagöl'ün Evliliği Sallantıda
09:30
Bebek Filmi Bebek filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Bebek filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Bebek Filmi
06:30
Hafız Yusuf Efendi Filmi Hafız Yusuf Efendi filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Hafız Yusuf Efendi filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Hafız Yusuf Efendi Filmi
06:03
Kerem Alışık'ın Oğlu Sadri, Kız Arkadaşıyla Görüntülendi Kerem Alışık ile Sibel Turnagöl'ün oğulları Sadri Alışık, önceki gece kız arkadaşıyla birlikte gazetecilere yakalanınca şaşkınlığını gizleyemedi.
Kerem Alışık'ın Oğlu Sadri, Kız Arkadaşıyla Görüntülendi
11:04
Sibel Turnagöl 2. Kez Hamile Geçtiğimiz yaz 62 yaşındaki iş adamı Mehmet Çelik ile evlenen Sibel Turnagöl, 2 aylık hamile.
Sibel Turnagöl 2. Kez Hamile
11:03
Sibel Turnagöl Hamile Geçtiğimiz Yaz 62 Yaşındaki İşadamı Mehmet Çelik ile Evlenen Sibel Turnagöl, 2 Aylık Hamile.46...
Sibel Turnagöl Hamile
14:03
Liseli Aşıklar Gibiler Sibel Turnagöl ve Eşi Çiftkurtlar Otomotiv'in Sahibi Mehmet Çelik, Bodrum'da Yaz Günlerinin Keyfini...
Liseli Aşıklar Gibiler
06:02
Oğlumu Allah Korudu! Ünlü Oyuncu Sibel Turnagöl'ün Nişantaşı'ndaki Evine Hırsız Girdi.
Oğlumu Allah Korudu!
19:03
Hac Kıyafetleri Tasarlayacak Geçtiğimiz Yıl Kutsal Topraklar'a Giderek Umre Ziyaretini Gerçekleştiren Ünlü Sanatçı Sibel...
Hac Kıyafetleri Tasarlayacak
08:03
Sibel Can'dan Kaçak Cip Fırçası Sibel Can, kendisine kaçak cip satan Mehmet Çelik'e sert çıktı: Sen önce alnındaki lekeyi temizle
Sibel Can'dan Kaçak Cip Fırçası
06:02
Evle İş Arasında Evliliğimi Tercih Ettim Oyunculuğun ardından modacı olarak çalışmayı seçen Sibel Turnagöl, kısa süre önce Nişantaşı'daki butiğini kapattı.
Evle İş Arasında Evliliğimi Tercih Ettim
15:25
Kadına Şiddete Son Sergisi Ninova Park'ta Ninova Park'ın ev sahipliğini yapacağı 'Alo 183 Hayat Kurtarır, Kadına Şiddete Son" sergisi bir çok sanatçının katılımıyla açılacak.
Kadına Şiddete Son Sergisi Ninova Park'ta
17:21
Seren Serengil Emniyette İfade Verdi İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nün ithal edilen lüks otomobillerin gümrük beyanlarında fiyatlarının düşük gösterilip devletin zarara uğratılması ile ilgili başlattığı soruşturma kapsamında Seren Serengil ifade vermek için emniyete...
Seren Serengil Emniyette İfade Verdi
06:03
"Arabamı Geri Alacağım" Lüks cipinin kaçak olması nedeniyle ifade veren Sibel Can "Olay çözülmezse, yasal hakkımı kullanacağım" dedi.
'Arabamı Geri Alacağım'
09:27
"Tatlı Çarşamba"ya Beylikdüzü Halkından Büyük İlgi Sait Genay, Sibel Turnagöl, Burcu Kara ve Cem Yanılmaz'ın oynadığı "Tatlı Çarşamba" adlı tiyatro oyunuyla kapılarını yine tiyatro severlere açtı.
'Tatlı Çarşamba'ya Beylikdüzü Halkından Büyük İlgi
14:42
Sibel Can İstanbul Emniyeti'nde (2) Ünlü sanatçı Sibel Can, geçtiğimiz günlerde gözaltına alınan otomotivci Mehmet Çelik'ten satın aldığı cipiyle ilgili ifade vermek üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğüne geldi.
Sibel Can İstanbul Emniyeti'nde (2)
14:19
Sibel Turnagöl'ün Eşi Serbest Bırakıldı Gümrüklerden fiyatı düşük gösterilerek, lüks tüketim ve gümrük vergisinin düşük ödenmesine yönelik sürdürülen soruşturmada dün gözaltına alınan Mehmet Çelik gece yarısı serbest bırakıldı.
Sibel Turnagöl'ün Eşi Serbest Bırakıldı
12:15
Çiftkurtlar'ın Sahibine Gözaltı Çiftkurtlar Otomotiv'in sahibi, sanatçı Sibel Turnagöl'ün eşi Mehmet Çelik yurtdışından ithal ettiği otomobiller üzerinde vergi kaçırdığı iddiasıyla gözaltında.
Çiftkurtlar'ın Sahibine Gözaltı
22:46
Ünlü Şarkıcıya Gözaltı Şoku! Temmuz ayında Sibel Turnagöl ile evlenen işadamı Mehmet Çelik havaalanında gözlatına alındı.
Ünlü Şarkıcıya Gözaltı Şoku!
06:03
Oyunculuk Eskiden Hevesti Şimdi Meslek! Oyuncu Kerem Alışık "Eskiden oyunculuğa heves olarak bakılırdı ama şimdi meslek olarak görülüyor" dedi ve ekledi: Ama şöhret için eğitim almak isteyenler....
Oyunculuk Eskiden Hevesti Şimdi Meslek!
14:03
Ünlü Çift Liseli Aşıklar Gibi 1 ay önce evlenen Sibel Turnagöl ile Mehmet Çelik, Bodrum'da balayında görüntülendi..
Ünlü Çift Liseli Aşıklar Gibi
06:03
Düğün Yeri Değişti Mehmet Çelik'le Yunanistan'da nikah kıyan Sibel Turnagöl, City's'de görüntülendi..
Düğün Yeri Değişti
06:03
Turnagöl ve Erol Komşu Oldular! Ani bir kararla Mehmet Çelik'le evlenen ve bir süredir de eşinin Kalamış'taki lüks yatında yaşayan Sibel Turnagöl, hayalindeki evi Tarabya'da buldu.
Turnagöl ve Erol Komşu Oldular!
06:03
Yine Anne Olabilirim İşadamı Mehmet Çelik'le nikah masasına oturan Sibel Turnagöl hayatından çok memnun
Yine Anne Olabilirim
14:03
İlk Kez El Ele Görüntülendiler Aşklarını İstanbul'da gizli saklı yaşayan Songül Öden ve Kerem Alışık, Bodrum'da aşka geldi.
İlk Kez El Ele Görüntülendiler
06:03
Evliliğimiz 70'li Yılların Filmlerindeki Gibi Oldu İşadamı Mehmet Çelik ile geçtiğimiz hafta sürpriz bir şekilde nikah masasına oturan şarkıcı Sibel Turnagöl, eşiyle evliliğe giden gelişmeleri 70'li yılların....
Evliliğimiz 70'li Yılların Filmlerindeki Gibi Oldu
06:03
Sibel Can'dan 10 Dakika Dans Sibel Can önceki gece konser verdi. Gece boyu yerinde duramadı, çıplak ayakla bile dans etti.
Sibel Can'dan 10 Dakika Dans
06:03
Her Zamanki Gibi Çok Şık Çeşme'de tatil yapan Sibel Turnagöl, önceki gün arkadaşlarıyla birlikte Alaçatı'da dolaşırken objektiflere yansıdı.
Her Zamanki Gibi Çok Şık
10:33
Turnagöl Oğlunu Öve Öve Bitiremedi Bursa'da, kendine kebap ziyafeti çeken Sibel Turnagöl, oğlu Sadri Alışık için, "Git gide babasının kopyası oldu, en büyük özelliğini babasından almış."
Turnagöl Oğlunu Öve Öve Bitiremedi
06:03
"Zihnim Berraklaştı" Geçen ay umreye giden Sibel Turnagöl; Kutsal Topraklar'a yaptığı ziyaretin hayatını tamamen değiştirdiğini söylüyor.
'Zihnim Berraklaştı'
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 18:15:19. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SİBEL TURNAGÖL HABERLERİ
[Hata Bildir]