SON DAKİKA SIIRT 29386 HABERLERİ

Son Dakika Sıırt 29386 Haberleri

17:47
Beşiri'de Kadınlara Bilgilendirme Toplantısı Beşiri ilçesinde, KAMER Vakfı Batman Şubesi tarafından, kadınlara yönelik "şiddet ve zorla evlilikler" konulu bilgilendirme toplantısı düzenledi.
17:24
AK Parti'li Ören'den Dar Gelirlilere Konut Müjdesi AK Parti Siirt Milletvekili Osman Ören, 2015 yılının, yatırım projelerinin tamamlanmasında dönüm noktası olacağını belirterek, geçmiş dönemde ilimizde eğitim başta olmak üzere, ulaşım, sağlık istihdam gibi birçok önemli konuda yapılan çalışmaların meyvesini 2015 yılında toplayacaklarını söyledi.
17:07
AK Parti Siirt İl Kongresi'ne Doğru AK Parti Siirt İl Başkanı Fevzi Sevgili, 31 Ocak'taki il kongreleriyle birlikte 2015 genel seçimlerinin startını vereceklerini belirtti.
16:38
Sp Teşkilatı, İpekyolu Hastanesi'nin Kapatılmasına Tepki Gösterdi Saadet Partisi(SP) Van İl Başkanlığı, İpekyolu Devlet Hastanesi’nin yeniden tüm poliklinikleri ile aktif bir şekilde hizmet vermesi için basın açıklaması yaptı.
Sp Teşkilatı, İpekyolu Hastanesi'nin Kapatılmasına Tepki Gösterdi
16:13
Kırsal Kalkınma Yatırımları Başvuru Süresi Uzatıldı Siirt Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, ''Tarıma Dayalı Sanayi Yatırımları"nın 2015'teki hibe destek başvurularının uzatıldığı bildirildi.
15:50
Siirt Devlet Hastanesine Yeni Atama Ömer Ebrem’den boşalan Siirt Devlet Hastanesi İdari ve Mali Müdürlüğüne İrfan Ekmen atandı.
Siirt Devlet Hastanesine Yeni Atama
10:17
Tarihi Çarşı Oluşturmak İçin Çalışma Başlatıldı Siirt'in sahip olduğu tarihi ve kültürel değerlerin ayağa kaldırılması ve yeniden kültüre ve il turizmine kazandırılması yönündeki çalışmalar devam ediyor.
Tarihi Çarşı Oluşturmak İçin Çalışma Başlatıldı
19:11
Hadis Okuma Kampı' Bu Yıl Selahattin Eyyübi Camii'nde Düzenlendi Davet ve Kardeşlik Vakfı Gaziantep Şubesi’ne bağlı ‘Hadis Kampı Komisyonu’ tarafından 2008’den bu yana periyodik olarak yılda iki defa olmak üzere düzenlenen ’Hadis Okuma Kampı’ bu yıl Selahattin Eyyübi Camii’nde gerçekleştirildi.
Hadis Okuma Kampı' Bu Yıl Selahattin Eyyübi Camii'nde Düzenlendi
17:30
Işid ile Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar Irak'ın Musul iline bağlı Sincar (Şengal) ilçesinde Kürt grupları ile IŞİD arasında çıkan çatışmada hayatını kaybeden Yıldız Kenben, Siirt'te toprağa verildi.
16:53
Helvacılar Çarşısı İçinde Yer Alan Değerler Turizme Kazandırılacak Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz başkanlığında ilgili kurum temsilcilerinin katılımıyla, il merkezinde bulunan tarihi Helvacılar Çarşısı içinde yer alan Şeyhler Çarşısı’nın tarihi dokusuna uygun restorasyonu için istişare toplantısı yapıldı.
Helvacılar Çarşısı İçinde Yer Alan Değerler Turizme Kazandırılacak
16:52
Suriye'de Öldürülen Kadın PKK'lı Siirt'te Defnedildi Esat rejiminin Haseke’deki saldırısında öldürülen HPG’li Beritan Viyan kod adlı Yıldız Kenben Siirt’te defnedildi.
Suriye'de Öldürülen Kadın PKK'lı Siirt'te Defnedildi
16:50
Jandarmadan Yıl Sonu Değerlendirmesi Siirt İl Jandarma Komutanlığı’nda 2014 yılı değerlendirme toplantısı düzenledi.
Jandarmadan Yıl Sonu Değerlendirmesi
15:13
Mardin'in Nüfusu Arttı Mardin nüfusunda bir yılda 9 bin 258 kişi artış sağlandı.
Mardin'in Nüfusu Arttı
13:05
Siirt'te Seslendirdiği Şarkılarla Çay Satışlarını Artırıyor Siirt'te 55 yıldır çaycılık yapan İsa Danış, kahvehanesinde müşterilerine cümbüş eşliğinde 3 dilde şarkılar seslendiriyor.
12:40
Siirt Esnaf Odası'ndan 'Yeni Esnaf Kredisi' Açıklaması Başbakan Davutoğlu’nun açıkladığı, esnafa faizsiz kredi verileceği haberi Siirt’te küçük esnafı umutlandırdı.
Siirt Esnaf Odası'ndan 'Yeni Esnaf Kredisi' Açıklaması
12:12
İl İl Türkiye Nüfusu Türkiye nüfusunun yüzde 18,5’inin ikamet ettiği İstanbul, 14 milyon 377 bin 18 kişi ile en çok nüfusa sahip olan il oldu.
İl İl Türkiye Nüfusu
11:34
"Kamu Kaynaklarında Tüyü Bitmemiş Yetimin Hakkı Var" Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz, kamu kaynaklarının hem vicdani hem hukuki sorumluluğu olduğuna dikkat çekerek, "Bu kaynaklarda tüyü bitmemiş yetimin hakkı vardır." dedi.
'Kamu Kaynaklarında Tüyü Bitmemiş Yetimin Hakkı Var'
10:57
İl İl Yeni Nüfus Oranları Türkiye nüfusunun yüzde 18,5'inin ikamet ettiği İstanbul, 14 milyon 377 bin 18 kişiyle en çok nüfusa sahip il, Bayburt ise 80 bin 607 kişiyle en az nüfusa sahip il oldu.
İl İl Yeni Nüfus Oranları
23:50
Kurtalan ve Eruh'ta Kobani Kutlamaları Siirt'in Kurtalan ve Eruh ilçelerinde IŞİD'in Kobani'den püskürtüldüğü haberleri üzerine kutlama yapıldı.
Kurtalan ve Eruh'ta Kobani Kutlamaları
23:07
Siirt İl Koordinasyon Toplantısı Siirt İl Koordinasyon Toplantısı Vali Mustafa Tutulmaz başkanlığında düzenlendi.
Siirt İl Koordinasyon Toplantısı
21:51
Talihsiz Evlat, Annesinin Ölümüne Tanıklık Etti Bursa'da, 2 gün önce kızaktan düşen 7 yaşındaki bir çocuğun öldüğü Uludağ'da, bu akşam da trafik kazasında yaralanan iki kadından biri hayatını kaybetti.
Talihsiz Evlat, Annesinin Ölümüne Tanıklık Etti
19:27
Bursa - Uludağ'da Yine Bir Ölümlü Kaza Uludağ'da yine bir ölümlü kaza Kayan otomobilin altında kaldılar: 1 ölü, 1 yaralı Uludağ'da, oteller bölgesinde buzda kayan otomobilin altına alıp sürüklediği akraba iki kadından 47 yaşındaki Necla Aladağ yapılan kalp masajına rağmen öldü, kazada 44 yaşındaki Saniye Yaman da yaralandı.
Bursa - Uludağ'da Yine Bir Ölümlü Kaza
19:22
Uludağ'da Yine Bir Ölümlü Kaza Uludağ'da, oteller bölgesinde buzda kayan otomobilin altında kalıp sürüklenen akraba iki kadından 47 yaşındaki Necla Aladağ öldü, 44 yaşındaki Saniye Yaman yaralandı.
Uludağ'da Yine Bir Ölümlü Kaza
19:05
Siirt'te Kültür Sanat Siirt Belediyesi'nce kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde tiyatro etkinliğinin düzenlendiği belirtildi.
18:42
Norveç'in Ankara Büyükelçisi Kanavin, Vali Tutulmaz'ı Ziyaret Etti Norveç'in Ankara Büyükelçisi Kanavin, Vali Tutulmaz'ı ziyaret etti Norveç'in Ankara Büyükelçisi Janis Björn Kanavin, Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz ile bir araya geldi.
Norveç'in Ankara Büyükelçisi Kanavin, Vali Tutulmaz'ı Ziyaret Etti
18:39
Süleymanpaşa Belediyesinden, Kurtalan'daki Engelli Vatandaşa Sandalye Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, Siirt Kurtalan'da bulunan engelli vatandaşa akülü tekerlikli sandalye yardımında bulundu.
Süleymanpaşa Belediyesinden, Kurtalan'daki Engelli Vatandaşa Sandalye
18:34
AK Parti Siirt İl Başkan Adayı Açıklandı AK Parti Siirt İl Başkanı Fevzi Sevgili, yeni il başkanı adaylarının Fuat Özgür Çalapkulu olduğunu açıkladı.
18:32
Ak Parti Siirt İl Başkan Adayı Açıklandı AK Parti Siirt İl Başkanı Fevzi Sevgili, yeni il başkanı adaylarının Fuat Özgür Çalapkulu olduğunu açıkladı.
18:32
Siirt'te 8 Ambulans AK Parti Siirt Milletvekili Afif Demirkıran, Siirt İl Sağlık Müdürlüğüne 8 yeni ambulans gönderileceğini bildirdi.
18:31
Siirt'te 8 Ambulans AK Parti Siirt Milletvekili Afif Demirkıran, Siirt İl Sağlık Müdürlüğüne 8 yeni ambulans gönderileceğini bildirdi.
18:09
Norveç'in Ankara Büyükelçisi Kanavin, Vali Tutulmaz'ı Ziyaret Etti Norveç'in Ankara Büyükelçisi Janis Björn Kanavin, Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz ile bir araya geldi.
18:07
Tekirdağ Belediyesi'nden Engelli Vatandaşa Akülü Sandalye Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Kurtalan'da bulunan engelli vatandaşa akülü tekerlikli sandalye yardımında bulundu.
18:02
Siirt Belediyesi'nden Esnaf Ziyareti Siirt Belediyesi Eşbaşkanları Belkiza Beştaş Epözdemir ve Tuncer Bakırhan, esnafı ziyaret etti.
17:42
Siirt'te Uyuşturucu Operasyonu Siirt'te 53 uyuşturucu hap ele geçirildi, bir kişi tutuklandı.
17:31
Siirt'te 18 Uzman Doktor Atandı Sağlık Bakanlığı tarafından Siirt merkez ve ilçelerindeki sağlık kurumlarına 18 uzman ve 5 pratisyen doktor atandı.
17:18
Siirt Devlet Hastanesinde İlk Fako Katarak Ameliyatı Siirt Devlet Hastanesinde ilk defa "dikişsiz lazerli" olarak da bilinen fako (fakoemulsifikasyon) yöntemle katarakt ameliyatı gerçekleştirildi.
17:11
Siirt'te 18 Uzman Doktor Atandı Sağlık Bakanlığı, Siirt merkez ve ilçelerindeki sağlık kurumlarına 18 uzman ve 5 pratisyen doktor atadı.
16:13
Hdp'liler Kutlama İçin Sınıra Akın Ediyor Türkiye-Suriye sınırında IŞİD ile PKK/PYD peşmerge güçleri arasında yaklaşık beş aydır süren savaş sonrası IŞİD’in Kobani’den çıkarılması doğu ve güneydoğuda sevinçle karşılandı.
Hdp'liler Kutlama İçin Sınıra Akın Ediyor
15:14
AK Parti İl Başkanlığına Fuat Özgür Çalapkulu Atandı AK Parti Siirt İl Başkanı Fevzi Sevgili'nin, milletvekili aday adaylığı için görevi bırakacak olmasıyla, il başkanlığı görevine TSO Başkan Vekili Çalapkulu atandı.
AK Parti İl Başkanlığına Fuat Özgür Çalapkulu Atandı
14:16
Norveç Büyükelçisi Kanavin Siirt Valisi Tutulmaz'ı Ziyaret Etti Norveç'in Ankara Büyükelçisi Janis Björn Kanavin ve beraberindeki heyet, Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz'ı ziyaret etti.
Norveç Büyükelçisi Kanavin Siirt Valisi Tutulmaz'ı Ziyaret Etti
12:44
Dicle Edaş, Aldığı Elektrik İçin Yılda 5 Milyar Lira Ödüyor Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi’nin (DEDAŞ) dağıtım hizmeti verdiği Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak’ta kullanılmak üzere yıllık aldığı yaklaşık 20 milyar kWh elektrik karşılığında, her yıl yaklaşık 5 milyar lira ödeme yaptığı belirlendi.
11:58
Emniyet'ten Dbp'ye Yalanlama Siirt Emniyet Müdürlüğü, Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Siirt İl Başkanlığı tarafından 12 yaşında bir çocuğun polisin attığı gaz fişeğiyle ağır yaralandığı haberini yalanladı.
10:39
SİÜ'ye Akademik Personel Alınacak Siirt Üniversitesinin çeşitli birimlerinde görevlendirilmek üzere akademik personel alınacağı bildirildi.
SİÜ'ye Akademik Personel Alınacak
10:27
Öğretmenlerin Özür Durumuna Bağlı Yer Değiştirmesi Siirt'te öğretmenlerin özür durumuna bağlı yer değiştirme sonuçları açıklandı.
Öğretmenlerin Özür Durumuna Bağlı Yer Değiştirmesi
00:02
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine Şanlıurfa ve Siirt'te kutlama yapıldı.
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar
23:29
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar - Diyarbakır/ IŞİD ile bazı Kürt gruplar arasındaki çatışmalar- Terör örgütü IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine Diyarbakır, Batman, Şırnak, Siirt, Mardin ve ilçelerde kutlamalar yapıldı Terör örgütü IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine Diyarbakır, Batman, Şırnak, Siirt, Mardin ve ilçelerde kutlamalar yapıldı.
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar - Diyarbakır/
23:27
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar Terör örgütü IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine Siirt'te yapılan kutlamaların ardından yüzü maskeli gruplara polis müdahale etti.
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar
22:05
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması Kobani'nin IŞİD'ten temizlenerek Kürtlerin eline geçmesi, Güneydoğu illerinde coşkulu şekilde kutlandı.
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması
22:02
Güneydoğu'da Kobani Kutlaması Terör örgütü IŞİD'in Kobani'den püskürtüldüğü haberleri üzerine Diyarbakır, Batman, Şırnak, Siirt, Mardin ve ilçelerde kutlamalar yapıldı.
Güneydoğu'da Kobani Kutlaması
21:55
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması (3) Batman'da AK PARTİ FLAMALARI İNDİRİLDİ Batman'da DBP il binası ile belediye binasının bulunduğu Cumhuriyet Caddesi üzerinde toplanan kalabalık, havai fişekler atıp, PKK ve YPG flamaları ile Abdullah Öcalan posterleri açtı.
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması (3)
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 06:53:23. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SIIRT 29386 HABERLERİ
[Hata Bildir]