SON DAKİKA SİİRT HABERLERİ

Son Dakika Siirt Haberleri

18:34
AK Parti Siirt İl Başkan Adayı Açıklandı AK Parti Siirt İl Başkanı Fevzi Sevgili, yeni il başkanı adaylarının Fuat Özgür Çalapkulu olduğunu açıkladı.
18:31
Siirt'te 8 Ambulans AK Parti Siirt Milletvekili Afif Demirkıran, Siirt İl Sağlık Müdürlüğüne 8 yeni ambulans gönderileceğini bildirdi.
18:09
Norveç'in Ankara Büyükelçisi Kanavin, Vali Tutulmaz'ı Ziyaret Etti Norveç'in Ankara Büyükelçisi Janis Björn Kanavin, Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz ile bir araya geldi.
18:07
Tekirdağ Belediyesi'nden Engelli Vatandaşa Akülü Sandalye Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Kurtalan'da bulunan engelli vatandaşa akülü tekerlikli sandalye yardımında bulundu.
18:02
Siirt Belediyesi'nden Esnaf Ziyareti Siirt Belediyesi Eşbaşkanları Belkiza Beştaş Epözdemir ve Tuncer Bakırhan, esnafı ziyaret etti.
17:42
Siirt'te Uyuşturucu Operasyonu Siirt'te 53 uyuşturucu hap ele geçirildi, bir kişi tutuklandı.
17:18
Siirt Devlet Hastanesinde İlk Fako Katarak Ameliyatı Siirt Devlet Hastanesinde ilk defa "dikişsiz lazerli" olarak da bilinen fako (fakoemulsifikasyon) yöntemle katarakt ameliyatı gerçekleştirildi.
17:11
Siirt'te 18 Uzman Doktor Atandı Sağlık Bakanlığı, Siirt merkez ve ilçelerindeki sağlık kurumlarına 18 uzman ve 5 pratisyen doktor atadı.
16:13
Hdp'liler Kutlama İçin Sınıra Akın Ediyor Türkiye-Suriye sınırında IŞİD ile PKK/PYD peşmerge güçleri arasında yaklaşık beş aydır süren savaş sonrası IŞİD’in Kobani’den çıkarılması doğu ve güneydoğuda sevinçle karşılandı.
Hdp'liler Kutlama İçin Sınıra Akın Ediyor
15:14
AK Parti İl Başkanlığına Fuat Özgür Çalapkulu Atandı AK Parti Siirt İl Başkanı Fevzi Sevgili'nin, milletvekili aday adaylığı için görevi bırakacak olmasıyla, il başkanlığı görevine TSO Başkan Vekili Çalapkulu atandı.
AK Parti İl Başkanlığına Fuat Özgür Çalapkulu Atandı
15:02
Erdoğan: "Huzur, Güvenlik, İstikrar da Yerelde Başlar" Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda "Muhtarlar Toplantısı"- Cumhurbaşkanı Erdoğan: (1)- "Muhtarların vazifesi sadece mühür basmak değildir.
Erdoğan: 'Huzur, Güvenlik, İstikrar da Yerelde Başlar'
14:18
Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda "Muhtarlar Toplantısı" Cumhurbaşkanı Erdoğan: (1) "Muhtarların vazifesi sadece mühür basmak değildir.
14:16
Norveç Büyükelçisi Kanavin Siirt Valisi Tutulmaz'ı Ziyaret Etti Norveç'in Ankara Büyükelçisi Janis Björn Kanavin ve beraberindeki heyet, Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz'ı ziyaret etti.
Norveç Büyükelçisi Kanavin Siirt Valisi Tutulmaz'ı Ziyaret Etti
13:45
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muhtarlarla Biraraya Geldi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1998 yılında Siirt’te okuduğu şiir sonrasında hakkında verilen hapis cezası sonrasında gazetelerde atılan “artık muhtar bile olamaz” sözlerin atıfta bulunarak, “’Muhtar bile olamaz’ diyerek hem şahsımla hem de tüm muhtar kardeşlerimle güya alay ediyorlar ama bu millet bu kardeşinizi milletvekili seçti, başbakan yaptı ardından Türkiye Cumhuriyeti’nin halk oyuyla seçilmiş ilk cumhurbaşkanlığı makamına yükseltti” dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muhtarlarla Biraraya Geldi
13:37
Erdoğan'ın Bu Sözü Salonu İnletti Erdoğan'ın geçmişten verdiği örnek salonda alkış tufanı kopardı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'da düzenlenen muhtarlar toplantısında kendisi için 1998 yılında atılan "Muhtar bile olamaz" manşetini hatırlattı, salonda alkış tufanı koptu.
Erdoğan'ın Bu Sözü Salonu İnletti
13:00
Erdoğan "Muhtar Olamaz" Manşetini Hatırlattı, Salon İnledi Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'da düzenlenen muhtarlar toplantısında kendisi için 1998 yılında atılan "Muhtar bile olamaz" manşetini hatırlattı, salonda alkış tufanı koptu.
Erdoğan 'Muhtar Olamaz' Manşetini Hatırlattı, Salon İnledi
12:44
Dicle Edaş, Aldığı Elektrik İçin Yılda 5 Milyar Lira Ödüyor Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi’nin (DEDAŞ) dağıtım hizmeti verdiği Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak’ta kullanılmak üzere yıllık aldığı yaklaşık 20 milyar kWh elektrik karşılığında, her yıl yaklaşık 5 milyar lira ödeme yaptığı belirlendi.
11:58
Emniyet'ten Dbp'ye Yalanlama Siirt Emniyet Müdürlüğü, Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Siirt İl Başkanlığı tarafından 12 yaşında bir çocuğun polisin attığı gaz fişeğiyle ağır yaralandığı haberini yalanladı.
10:39
SİÜ'ye Akademik Personel Alınacak Siirt Üniversitesinin çeşitli birimlerinde görevlendirilmek üzere akademik personel alınacağı bildirildi.
SİÜ'ye Akademik Personel Alınacak
10:27
Öğretmenlerin Özür Durumuna Bağlı Yer Değiştirmesi Siirt'te öğretmenlerin özür durumuna bağlı yer değiştirme sonuçları açıklandı.
Öğretmenlerin Özür Durumuna Bağlı Yer Değiştirmesi
00:02
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine Şanlıurfa ve Siirt'te kutlama yapıldı.
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar
23:29
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar - Diyarbakır/ IŞİD ile bazı Kürt gruplar arasındaki çatışmalar- Terör örgütü IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine Diyarbakır, Batman, Şırnak, Siirt, Mardin ve ilçelerde kutlamalar yapıldı Terör örgütü IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine Diyarbakır, Batman, Şırnak, Siirt, Mardin ve ilçelerde kutlamalar yapıldı.
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar - Diyarbakır/
23:27
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar Terör örgütü IŞİD'in Kobani'den (Ayn el Arap) püskürtüldüğü haberleri üzerine Siirt'te yapılan kutlamaların ardından yüzü maskeli gruplara polis müdahale etti.
Işid ile Bazı Kürt Gruplar Arasındaki Çatışmalar
22:21
Arınç: 'Cemaat Okulları Olarak Bilinirken...' Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç yurt dışındaki cemaat okulları ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Arınç: 'Cemaat Okulları Olarak Bilinirken...'
22:05
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması Kobani'nin IŞİD'ten temizlenerek Kürtlerin eline geçmesi, Güneydoğu illerinde coşkulu şekilde kutlandı.
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması
22:02
Güneydoğu'da Kobani Kutlaması Terör örgütü IŞİD'in Kobani'den püskürtüldüğü haberleri üzerine Diyarbakır, Batman, Şırnak, Siirt, Mardin ve ilçelerde kutlamalar yapıldı.
Güneydoğu'da Kobani Kutlaması
21:55
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması (3) Batman'da AK PARTİ FLAMALARI İNDİRİLDİ Batman'da DBP il binası ile belediye binasının bulunduğu Cumhuriyet Caddesi üzerinde toplanan kalabalık, havai fişekler atıp, PKK ve YPG flamaları ile Abdullah Öcalan posterleri açtı.
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması (3)
21:55
Güneydoğu'da Kobani Kutlaması Kobani'nin IŞİD'ten temizlenerek Kürtlerin eline geçmesi, Güneydoğu illerinde coşkulu şekilde kutlandı.
Güneydoğu'da Kobani Kutlaması
21:55
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması Kobani'nin IŞİD'ten temizlenerek Kürtlerin eline geçmesi, Güneydoğu illerinde coşkulu şekilde kutlandı.
Diyarbakır'da Kobani Kutlaması
21:55
Güneydoğu'da Kobani Kutlaması Kobani'nin IŞİD'ten temizlenerek Kürtlerin eline geçmesi, Güneydoğu illerinde coşkulu şekilde kutlandı.
Güneydoğu'da Kobani Kutlaması
21:55
Güneydoğu'da Kobani Kutlaması Kobani'nin IŞİD'ten temizlenerek Kürtlerin eline geçmesi, Güneydoğu illerinde coşkulu şekilde kutlandı.
Güneydoğu'da Kobani Kutlaması
21:19
Siirt'te Kobani Kutlaması Yapıldı Siirt’te, Kobani’nin YPG’nin kontrolüne geçtiği yönünde gelen haberlerin ardından akşam saatlerinde toplanan halk, belediye binası önünde havai fişek patlatıp, rap müzik eşliğinde kutlama yaptı.
Siirt'te Kobani Kutlaması Yapıldı
20:45
Arınç: "İyi Niyetle Ödeme Yapmak İsteyen Bütün Vatandaşlarımıza Yardımcı Olunacak" Bakanlar Kurulu Toplantısı- Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (1)"(DEDAŞ'a olan elektrik borcu) İyi niyetle ödeme yapmak isteyen bütün vatandaşlarımıza yardımcı olunacak.
Arınç: 'İyi Niyetle Ödeme Yapmak İsteyen Bütün Vatandaşlarımıza Yardımcı Olunacak'
20:34
Arınç: "Bm İnsan Hakları Komisyonu Toplantısı'na Güçlü Bir Şekilde Hazırlandık" Bakanlar Kurulu Toplantısı- Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (1)"(DEDAŞ'a olan elektrik borcu) İyi niyetle ödeme yapmak isteyen bütün vatandaşlarımıza yardımcı olunacak.
Arınç: 'Bm İnsan Hakları Komisyonu Toplantısı'na Güçlü Bir Şekilde Hazırlandık'
20:14
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (1) "(DEDAŞ'a olan elektrik borcu) İyi niyetle ödeme yapmak isteyen bütün vatandaşlarımıza yardımcı olunacak.
20:06
Dbp Siirt İl Başkanı Teymur'dan 6-8 Ekim Açıklaması Siirt’te yaşanan olaylarda 12 yaşındaki bir çocuğun, polisin attığı gaz fişeğiyle ağır yaralandığını iddia eden Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Siirt İl Başkanı Reşit Teymur, 6-8 Ekim olaylarının bir daha yaşanması istenmiyorsa, polisin meydandan çekilmesi gerektiğini savundu.
Dbp Siirt İl Başkanı Teymur'dan 6-8 Ekim Açıklaması
19:43
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, "Doğu ve Güneydoğu bölgelerindeki 6 ilin belediyelerine ait hizmet binalarının içme suyu, atık su arıtma ve ticari abonelikler kapsamında toplam 255 milyon lira borcu var" dedi.
19:28
Kobani'nin IŞİD'ten Temizlenmesi Türkiye'de Bayram Havası Estirdi Peşmerge ve YPG'nin IŞİD'i Kobani'den temizlemesi Diyarbakır, İstanbul ve Hakkari gibi çeşitli illerde büyük sevinçle karşılandı. Vatandaşlar halay çekerek kutlama yaptı.
Kobani'nin IŞİD'ten Temizlenmesi Türkiye'de Bayram Havası Estirdi
19:07
Bülent Arınç: Cemaat Okulları Satın Alınabilir Cemaat okullarıyla ilgili atılacak adımlar Bakanlar Kurulu'na görüşüldü. Hükümet Sözcüsü Arınç, okulların satın alınması şeklinde bir yöntem üzerinde durduklarını söyledi.
Bülent Arınç: Cemaat Okulları Satın Alınabilir
19:00
Eruh'ta Kömür 900 Aileye Kömür Yardımı Yapıldı Eruh ilçesinde, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nca (SYDV) 900 aileye kömür yardımı yapıldığı belirtildi.
18:19
Batman Barosu Heyeti Cizre'deydi Güneydoğu Anadolu Bölge Baro Başkanları, Batman Barosu öncülüğünde Cizre'de incelemelerde bulundu.
Batman Barosu Heyeti Cizre'deydi
17:42
Siirt'te 12 Yaşındaki Çocuğun Yaralanması Siirt Emniyet Müdürlüğü, yaralı halde bulunan 12 yaşındaki S.C'nin "polis kurşunuyla vurulduğu" şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
16:23
Siirt Halk Sağlığı Müdürlüğü Yeni Binasına Taşındı Siirt Halk Sağlığı Müdürü Dr. Bahadır Özdemir, yeni binada hizmet vermeye başladıklarını söyledi.
Siirt Halk Sağlığı Müdürlüğü Yeni Binasına Taşındı
15:21
Siirt Tekvandoda Takım Halinde İkinci Oldu Siirt Genlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Tekvando ekibi, Osmaniye'de düzenlenen Anadolu Yıldızlar Tekvando Şampiyonasında takım halinde 2. geldi.
Siirt Tekvandoda Takım Halinde İkinci Oldu
13:36
AK Parti'den Milletvekili Adayı Olacağı Konuşulan İsimler 2015 genel seçimlerine az bir zaman kala, AK Parti'den milletvekili adayı olacağı konuşulanlar arasında sürpriz isimler yer alıyor.
AK Parti'den Milletvekili Adayı Olacağı Konuşulan İsimler
12:46
Çocukların Büyük Düşmanı, "Küçük Cisimler" Mersin'de nefes almakta güçlük çektiği için hayati tehlike altında doktora götürülen 2 çocuğun nefes borusundaki fıstık parçaları çıkarıldı.
Çocukların Büyük Düşmanı, 'Küçük Cisimler'
12:16
Sgk'dan Dolandırıcılık Uyarısı Sosyal Güvenlik Kurulu (SGK) Siirt İl Müdürlüğü, kurumun adını kullanan dolandırıcılara karşı vatandaşları uyardı.
Sgk'dan Dolandırıcılık Uyarısı
11:11
Haftanın Tarihine Bakış Türkiye ile Yunanistan arasında 30 Ocak 1923'te imzalanan anlaşmayla iki ülke arasında yaklaşık 1,5 milyon kişi yer değiştirdi TL'den 6 sıfır atılması ve Türkiye Cumhuriyeti para biriminin ''Yeni Türk Lirası'' (YTL) olmasını öngören yasa, 31 Ocak 2004'te Resmi Gazete'de yayımlandı.
Haftanın Tarihine Bakış
10:57
Pervari İlçesinde Havan Mühimmatı Ele Geçirildi Siirt'in Pervari liçesinde bataklık alanda gizlenmiş vaziyette iki sandık içerisinde dört adet 81. mm’lik havan mühimmatı ele geçirildi.
Pervari İlçesinde Havan Mühimmatı Ele Geçirildi
22:48
Topbaş'tan Diyarbakır Stantına Ziyaret İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş EMİTT Fuarı'ndaki Diyarbakır stantını ziyaret ederek, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Eş Başkanı Fırat Anlı ile görüştü.
Topbaş'tan Diyarbakır Stantına Ziyaret
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 10:35:48. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SİİRT HABERLERİ
[Hata Bildir]