SON DAKİKA SİLİFKE HABERLERİ

Son Dakika Silifke Haberleri

13:39
Mersin'de Üreticinin Don Önlemi Mersin'de son yılların en soğuk günlerinin yaşanması nedeniyle üreticiler bahçelerinde don nöbeti tutuyor.
Mersin'de Üreticinin Don Önlemi
11:34
Silifke'deki Süt Mandırasında İnceleme Silifke Organize Sanayi Bölgesi (OSB) heyeti bir mandırada incelemede bulundu.
19:45
Silifke'deki Göksu Deltasında Balıklar Dondu Mersin'in Silifke ilçesindeki Ramsar Sözleşmesi ile koruma altına alınan Göksu Deltasındaki sulak alan aşırı soğuklar nedeniyle dondu ve balıklar telef oldu.
Silifke'deki Göksu Deltasında Balıklar Dondu
10:41
Silifke'de Seralarda Zirai Don Nöbeti Mersin'in Silifke ilçesinde hava sıcaklığının düşmesi nedeniyle üreticiler, gece seralarda soba yakarak dona karşı önlem aldı.
Silifke'de Seralarda Zirai Don Nöbeti
10:29
Seralarda Zirai Don Nöbeti Mersin'in Silifke ilçesinde hava sıcaklığının düşmesi nedeniyle üreticiler, gece seralarda soba yakarak dona karşı önlem aldı.
Seralarda Zirai Don Nöbeti
12:42
Yurtta Yağışlı Soğuk Kış Havası Hakim, O Güneşte Açan Nergisleri Topluyor Türkiye’nin dört bir yanından gelen yağışlı soğuk hava haberlerine rağmen Mersin‘in Silifke ilçesinde bahar havası yaşanıyor.
11:09
Yurtta Okullara Kar Tatili Kar yağışı ve fırtına nedeniyle yurdun birçok il ve ilçelerinde eğitime ara verildi.
Yurtta Okullara Kar Tatili
10:54
Hakkari Yurtta Okullara Kar Tatili Gümüşhane il geneli ile Giresun'un bazı ilçelerinde, olumsuz hava koşulları nedeniyle ilk ve orta dereceli okullar tatil edildi.
Hakkari Yurtta Okullara Kar Tatili
10:01
Konya'da Eğitime Bir Gün Daha Ara Verildi Konya’da, dün akşam saatlerinde başlayan ve aralıklarla devam eden kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.
Konya'da Eğitime Bir Gün Daha Ara Verildi
08:55
Kara Yollarında Durum Kara yollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.
01:36
Konya'da Üniversitelere Kar Tatili Konya'da yoğun kar yağışı nedeniyle Selçuk Üniversitesi ve KTO Karatay Üniversitesi'nde eğitim-öğretime 1 gün süreyle ara verildi.
Konya'da Üniversitelere Kar Tatili
17:54
Silifke KKTC Feribot Seferleri İptal Edildi Şiddetli yağmur Mersin'in Silifke İlçesi'nde de etkili oldu.
Silifke KKTC Feribot Seferleri İptal Edildi
11:50
Konya Beyaza Büründü Konya'da yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.
Konya Beyaza Büründü
11:31
Konya'da Eğitime Kar Engeli Yoğun kar yağışı nedeniyle Selçuk ve KTO Karatay Üniversitelerinde eğitime bir gün ara verildi.
11:15
Konya Beyaza Büründü Konya'da yoğun kar yağışı yaşamı olumsuz etkiledi.
Konya Beyaza Büründü
10:57
Konya'da Eğitime Kar Engeli Konya'da kar yağışı nedeniyle Selçuk ve KTO Karatay Üniversitelerinde eğitime bir gün ara verildi.
Konya'da Eğitime Kar Engeli
10:49
Konya'da Üniversitelere Kar Tatili Konya'da dün akşam etkisini artıran yoğun kar yağışı nedeniyle üniversitelerde eğitime bir gün ara verildi.
Konya'da Üniversitelere Kar Tatili
10:06
Konya'da Üniversitelere Kar Tatili Konya'da yoğun kar yağışı nedeniyle Selçuk, Necmettin Erbakan ile KTO Karatay Üniversitesi'nde eğikile bugün ara verildi.
Konya'da Üniversitelere Kar Tatili
17:44
Silifke Erkenci Erik, Kilosu 100 Liradan İstanbul'a Satıldı Mersin'in Silifke İlçesi'ndeki Erik Üreticileri Birliği Başkan Yardımcısı Mustafa Göktaş, normal hasattan aylar önce serasından 5 kilo erik topladı.
Silifke Erkenci Erik, Kilosu 100 Liradan İstanbul'a Satıldı
16:25
Ocakta Erik Hasadı Ocakta erik hasadı- Mersin'in Silifke ilçesinde örtü altında yetiştirilen can eriğinin hasadı, normalden 3 ay erken yapıldı- Silifke Erik Üreticileri Birliği Başkan Yardımcısı Göktaş: "Buna sevinsek mi üzülsek mi bilemiyoruz çünkü normalde bu ürünün verdiği dallarda mart veya nisan ayında meyve almamız gerekiyor.
Ocakta Erik Hasadı
15:59
Erkenci Erik, Ateş Pahasına Satıldı Mersin'in Silifke İlçesi'ndeki Erik Üreticileri Birliği Başkan Yardımcısı Mustafa Göktaş, normal hasattan aylar önce serasından 5 kilo erik topladı. Erik iyi para etti.
Erkenci Erik, Ateş Pahasına Satıldı
15:47
Ocakta Erik Hasadı Mersin'in Silifke ilçesinde örtü altında yetiştirilen can eriğinin hasadı, normalden 3 ay erken yapıldı Silifke Erik Üreticileri Birliği Başkan Yardımcısı Göktaş: "Buna sevinsek mi üzülsek mi bilemiyoruz çünkü normalde bu ürünün verdiği dallarda mart veya nisan ayında meyve almamız gerekiyor.
Ocakta Erik Hasadı
14:15
Silifke'de Kış Vakti Can Eriği Hasadı Yapıldı Mersin’in Silifke ilçesinde örtü altında can eriği hasadı yapıldı.
Silifke'de Kış Vakti Can Eriği Hasadı Yapıldı
14:14
Mersin Milletvekilleri ve Başkanlar Mersin'in Kurtuluş Günü'nü Kutladı AK Parti Mersin Milletvekilleri Nebi Bozkurt, Ahmet Tevfik Uzun ve Çiğdem Münevver Ökten ile CHP Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk ve Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şerafettin Aşut, Mersinlilerin 3 Ocak Kurtuluş Günü’nü kutladılar.
16:15
Silifke'de Alternatif Ürün Avokado Üretiliyor Mersin’in Silifke ilçesinde tropikal bir bitki olan avokadonun hasadına başlandı.
Silifke'de Alternatif Ürün Avokado Üretiliyor
13:18
Kışın Meyve Veren Elma Ağacı Şaşırttı Mersin'in Silifke ilçesinde bir bahçedeki 15 bodur elma ağacı erken çiçek açıp meyve verdi.
13:03
Silifke'de Kış Ortasında Yaz Elması Hasadı Yapıldı Mersin'in Silifke İlçesi'nde bir bahçedeki elma ağaçları kışın ortasında meyve verdi.
Silifke'de Kış Ortasında Yaz Elması Hasadı Yapıldı
12:18
Silifke'de Kış Ortasında Yaz Elması Hasadı Yapıldı Mersin'in Silifke İlçesi'nde bir bahçedeki elma ağaçları kışın ortasında meyve verdi.
Silifke'de Kış Ortasında Yaz Elması Hasadı Yapıldı
10:45
Meyve Sebze Deposu Gibi İlçe Mersin'in Silifke ilçesi, uygun iklim ve toprak yapısı sayesinde Türkiye'de çeşitli meyve ve sebzenin ilk hasat edildiği yer olarak dikkati çekiyor.
Meyve Sebze Deposu Gibi İlçe
19:28
MHP Silifke İlçe Kongresini Yaptı Mersin’in Silifke ilçesinde MHP kongresini gerçekleştirdi.
MHP Silifke İlçe Kongresini Yaptı
16:35
Tüketiciler Birliği Kayseri Şube Başkanı Mahmut Şahin Açıklaması Tüketiciler Birliği Kayseri Şube Başkanı Mahmut Şahin, "Elektrikteki kayıp kaçağının on yıl geriye dönük iadesi söz konusu değildir" dedi.
Tüketiciler Birliği Kayseri Şube Başkanı Mahmut Şahin Açıklaması
23:27
Muhtarlar, Silifke'de Buluştu Türkiye Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Özünal, muhtarların her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olması gerektiğini söyledi.
Muhtarlar, Silifke'de Buluştu
15:05
Yıldırımhanda Masa Tenisi Turnuvası Silifke'de eğitim ve öğretim faaliyetlerini sürdüren Özel Yıldırımhan Burak Koleji veliler arası masa tenisi turnuvası düzenledi.
15:30
Kadın Girişimciler Silifke Kaymakamı Cinbir'i Ziyaret Etti Silifke Girişimci Kadınlar Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, Silifke Kaymakamı Şevket Cinbir'i makamında ziyaret ederek dernek hakkında bilgi verdi.
13:05
Başkan Genç, Üstün Zekalı Öğrenciler İçin Okul Yapıyor Yenişehir Belediye Başkanı İbrahim Genç, Mersin genelinde IQ’su 130 ile 160 arasında olan süper öğrencilerin okuyacağı, 300 öğrenci kapasiteli Bilim ve Sanat Merkezi’ni Ocak ayından itibaren hayata geçireceklerini belirterek, “7 milyon lira ödenek ayırdığımız, ancak 10 milyonu bulacak merkez için ilk kazmayı Mayıs-Haziran gibi vuracağız ve 1 yılda bitireceğiz” dedi.
Başkan Genç, Üstün Zekalı Öğrenciler İçin Okul Yapıyor
12:28
Mut'taki Cinayete 2 Tutuklama Mersin’in Mut ilçesinde, içkili lokantada iki grup arasında çıkan bıçaklı kavgada bir kişinin ölümüne neden olduğu iddiasıyla gözaltına alınan 2 zanlı tutuklandı.
Mut'taki Cinayete 2 Tutuklama
10:57
Silifke Myo'da Yükseköğretim Stratejileri ve Kurumsal İşbirliği Sempozyumu Mersin Üniversitesi (MEÜ) Silifke Meslek Yüksekokulu ve Silifke Kaymakamlığı işbirliğinde ’Yükseköğretim Stratejileri Ve Kurumsal İşbirliği Sempozyumu’ düzenlendi.
Silifke Myo'da Yükseköğretim Stratejileri ve Kurumsal İşbirliği Sempozyumu
17:34
Silifke'de 25 Ayrı Noktaya Eş Zamanlı Operasyon Mersin'in Silifke ilçesinde uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyon düzenlenen operasyonda 16 kişi gözaltına alındı.
15:31
Mersin'deki Yaban Keçisi Sayısı Yüzde 40 Arttı Mersin Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürü Ahmet Çörtük, geçen yıl 3 bin 771 olan yaban keçisi sayısının aldıkları sıkı koruma tedbirleri ve halkın bu konuda eğitilmesi sonucu yüzde 40 artışla 5 bin 300'e çıktığını söyledi.
Mersin'deki Yaban Keçisi Sayısı Yüzde 40 Arttı
07:44
Mahkeme Kararını Verdi Kayıp - Kaçak Bedeli Aboneye Geri Ödenecek Yargıtay, 17 Aralık'ta yaptığı toplantıda, elektrik abonesinden kayıp-kaçak parası alınamayacağına karar verdi.
15:21
Elidok Üyeleri Aydıncık'ı Gezdi Erdemli Limon Doğa Kulübü (ELİDOK) üyelerine Aydıncık ilçesini gezdirdi.
Elidok Üyeleri Aydıncık'ı Gezdi
11:13
Avcı Eğitimi Yaban Keçisi Sayısını Artırdı Mersin'de yaban hayatını geliştirme sahasında bulunan yaban keçilerinin geçen yıl 3 bin 771 olan sayısı, avcılara yönelik bilinçlendirme eğitimi sayesinde yüzde 40 artarak 5 bin 300'e ulaştı.
Avcı Eğitimi Yaban Keçisi Sayısını Artırdı
11:05
Mersin'de Avcı Eğitimi Yaban Keçisi Sayısını Artırdı Mersin'de yaban hayatını geliştirme sahasında bulunan yaban keçilerinin sayısı, avcılara yönelik eğitim sayesinde yüzde 40 arttı.
10:57
Silifke'de "Yükseköğretim Stratejileri ve Kurumsal İşbirliği" Sempozyumu Silifke ilçesinde, Mersin Üniversitesi (MEÜ) Silifke Meslek Yüksekokulu ve Silifke Kaymakamlığı tarafından "Yükseköğretim Stratejileri ve Kurumsal İşbirliği" sempozyumu düzenlendi.
12:13
Silifke'de Ücretsiz Kurslara İlgi Silifke ilçesinde Kültür Müdürlüğü tarafından 486 kursiyere resim, tiyatro ve halk oyunları kursu veriliyor.
13:00
Serada Kış Kavunları Mersin'in Silifke ilçesinde yaz meyvesi kavun, kış mevsiminde serada yetiştirildi.
Serada Kış Kavunları
11:34
Kış Kavunu Tezgaha Çıkıyor Mersin'in Silifke ilçesinde örtü altında hasadına başlanacak kavun, kilogramı 5 ila 7 lira arasında tüketiciye sunulacak.
Kış Kavunu Tezgaha Çıkıyor
11:15
Kış Kavunu Tezgaha Çıkıyor Mersin'in Silifke ilçesinde örtü altında hasadına başlanacak kavun, kilogramı 5 ila 7 lira arasında tüketiciye sunulacak.
14:41
Tüketicilerden Kayıp Kaçak Bedeli Alınmasın" Talebi TÜKDES Genel Merkez Onur Kurulu Üyesi Gücüyener: "EPDK, elektrikte kayıp kaçak, sayaç okuma bedeli gibi tüketicilerden haksız olarak alınan ücretlerin alımını engellemelidir"
13:34
Sayaç Okuma ve Kaçak Bedeli Alımına Son Verilmeli" Elektrik’te tüketicilerden alınan ücretleri değerlendiren Tüketiciyi Destekleme Derneği (TÜKDES) Genel Merkez Onur Kurulu Başkanı Av. Pınar Turhanoğlu Gücüyener, “EPDK elektrik fiyatında hizmet alımının tüketicilere dayatılmasına aracılık etmekten vazgeçmelidir” dedi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 23:14:47. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SİLİFKE HABERLERİ
[Hata Bildir]