SON DAKİKA SİLİVRİ CEZAEVİ HABERLERİ

Son Dakika Silivri Cezaevi Haberleri

 • 23 Şubat 2017 19:05 Futbol'da Şike Kumpası Futbol'da Şike Kumpası" Davası - Silivri'de Güvenlik Önlemi Drone Ile Görüntülendi - Istanbul Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "futbolda şike" soruşturmasında "kumpas" kurduğu iddiasıyla haklarında dava açılan 15'i tutuklu 108 sanığın yargılandığı davanın 4. duruşması sona erdi.
 • 23 Şubat 2017 18:02 Dha İstanbul Bülten - 5 MAHKEMENİN SERBEST BIRAKTIĞI KUNDAKÇI ADLİYE ÇIKIŞI KONUŞTU : "SADECE VATAN DUYGULARIYLA, İÇİMDEN GELDİĞİ ŞEKİLDE.
 • 23 Şubat 2017 17:38 Futbol'da Şike Kumpası Futbol'da Şike Kumpası" Davası Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "futbolda şike" soruşturmasında "kumpas" kurduğu iddiasıyla haklarında dava açılan 15'i tutuklu 108 sanığın yargılandığı davanın 4. duruşması sona erdi.
 • 23 Şubat 2017 16:35 Sanık Polis: Aziz Yıldırım'ı Sıradan Takibe Gittiğimiz Gibi Takip Ettik Sanık Polis: Aziz Yıldırım'ı Sıradan Takibe Gittiğimiz Gibi Takip Ettik FUTBOLDA şike soruşturmasında kumpas kurdukları iddiasıyla 108 sanığın yargılandığı davada, müşteki Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz'ın tahliye olması için o dönem FETÖ avukatlarına başvurduğu, anlaştığı avukatın da kendisini ilk duruşmada tahliye ettirdiğini söylediği ortaya çıktı.
 • 23 Şubat 2017 16:29 Dha İstanbul - Sanık Polis: Aziz Yıldırım'ı Sıradan Takibe Gittiğimiz Gibi Takip Ettik Futbolda şike soruşturmasında kumpas kurdukları iddiasıyla 108 sanığın yargılandığı davada, müşteki Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz'ın tahliye olması için o dönem FETÖ avukatlarına başvurduğu, anlaştığı avukatın da kendisini ilk duruşmada tahliye ettirdiğini söylediği ortaya çıktı.
 • 21 Şubat 2017 16:18 Şike Kumpası Davası'nda Sanık Avukatlarının Çoğu Savunmadan Çekildi Şike Kumpası Davası'nda Sanık Avukatlarının Çoğu Savunmadan Çekildi Fenerbahçe'ye ve Türk futbolunun bazı isimlerine 3 Temmuz sürecini yaşatan, Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilerin 1 yıla yakın sürelerde cezaevinde kalmasına neden olan Şike Kumpasını gerçekleştirdiği ileri sürülenlerin yargılandığı "Futbolda şike" soruşturmasında kumpas iddialarına ilişkin...
 • 21 Şubat 2017 09:28 21 Şubat Salı Dha Spor Gündemi 21 Şubat Salı Dha Spor Gündemi FUTBOLDA ŞİKE VE KUMPAS"Futbolda şike" soruşturmasında kumpas iddialarına ilişkin açılan dava, Silivri Cezaevi'nin karşısında bulunan duruşma salonunda dün başladı.
 • 21 Şubat 2017 08:04 Dha İstanbul Bülteni - 1 Dha İstanbul Bülteni - 1 1- FETÖ'DEN ALINAN ESKİ İKİ SAVCI VE BİR HAKİM TUTUKLANDI*Eski savcılar Adnan Çimen ve Sadrettin Sarıkaya ile eski hakim Dursun Ali Gündoğdu tutuklandı.
 • 20 Şubat 2017 22:12 Eski Hakim ve Savcılar Eski Hakim ve Savcılar "Evrakta Sahtecilikten" de Tutuklandı FETÖ/PDY'ye yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan firari eski hakim Dursun Ali Gündoğdu ile eski savcılar Adnan Çimen ve Sadrettin Sarıkaya 'Resmi Belgede sahtecilik' ve 'Resmi Belgeyi bozma, yok etme veya gizleme' suçlarından da tutuklandı.
 • 20 Şubat 2017 21:49 Eski Hakim ve Savcılar 'evrakta Sahtecilikten de Tutuklandı Eski Hakim ve Savcılar 'evrakta Sahtecilikten de Tutuklandı Haber Serpil KIRKESER İstanbul DHAFETÖPDY'ye yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan firari eski hakim Dursun Ali Gündoğdu ile eski savcılar Adnan Çimen ve Sadrettin Sarıkaya 'Resmi Belgede sahtecilik' ve 'Resmi Belgeyi bozma, yok etme veya gizleme' suçlarından da tutuklandı.
 • 20 Şubat 2017 21:44 Dha İstanbul -(Göüntü ve Ek Bilgilerle) Eski Hakim ve Savcılar Dha İstanbul -(Göüntü ve Ek Bilgilerle) Eski Hakim ve Savcılar "Evrakta Sahtecilikten" de Tutuklandı Haber - Kamera: Serpil KIRKESER-Yaşar KAÇMAZ / İstanbul DHAFETÖ/PDY'ye yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan firari eski hakim Dursun Ali Gündoğdu ile eski savcılar Adnan Çimen ve Sadrettin Sarıkaya 'Resmi Belgede sahtecilik' ve 'Resmi Belgeyi bozma, yok etme veya gizleme' suçlarından...
 • 20 Şubat 2017 20:27 Eski Hakim ve Savcılar Eski Hakim ve Savcılar "Evrakta Sahtecilikten" de Tutuklandı Haber: Serpil KIRKESER / İstanbul DHAFETÖ/PDY'ye yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan firari eski hakim Dursun Ali Gündoğdu ile eski savcılar Adnan Çimen ve Sadrettin Sarıkaya 'Resmi Belgede sahtecilik' ve 'Resmi Belgeyi bozma, yok etme veya gizleme' suçlarından da tutuklandı.
 • 20 Şubat 2017 20:26 Eski Hakim ve Savcılar Eski Hakim ve Savcılar "Evrakta Sahtecilikten" de Tutuklandı FETÖ/PDY'ye yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan firari eski hakim Dursun Ali Gündoğdu ile eski savcılar Adnan Çimen ve Sadrettin Sarıkaya 'Resmi Belgede sahtecilik' ve 'Resmi Belgeyi bozma, yok etme veya gizleme' suçlarından da tutuklandı.
 • 20 Şubat 2017 19:48 "Şikede Kumpas" Davasının İlk Celsesi Silivri'de Görüldü "Şikede Kumpas" davasının ilk duruşması, Silivri Cezaevi'nde görüldü. Duruşma 21 Şubat Salı gününe ertelendi.
 • 20 Şubat 2017 18:10 Şike'de Kumpas Şike'de Kumpas" Davasının İlk Celsesi Sona Erdi "Şike Kumpası" davasının ilk celsesi Silivri Cezaevi karşısındaki duruşma salonunda görüldü.
 • 20 Şubat 2017 18:06 Dha İstanbul- Dha İstanbul- "Şike'de Kumpas" Davasının İlk Celsesi Sona Erdi * İddianamenin okunmasına yarın devam edilecekÜmit TÜRK, İstanbulDHA"Şike Kumpası" davasının ilk celsesi Silivri Cezaevi karşısındaki duruşma salonunda görüldü.
 • 20 Şubat 2017 16:37 Ek Bilgilerle) - Aziz Yıldırım'dan Silivri 'De Açıklama Ek Bilgilerle) - Aziz Yıldırım'dan Silivri 'De Açıklama "Futbolda şike" soruşturmasında kumpas iddialarına ilişkin açılan davanın ilk celsesi bugün Silivri Cezaevi karşısında bulunan duruşma salonunda başladı.
 • 20 Şubat 2017 16:36 Şikede Kumpas Davasında Kimlik Tespitleri Tamamlandı Şikede Kumpas Davasında Kimlik Tespitleri Tamamlandı Şike soruşturmasında usulsüzlükler yapıldığı iddialarına ilişkin, 108 sanık hakkında açılan davada sanıkların kimlik tespitleri tamamlandı.
 • 20 Şubat 2017 16:33 Şikede Kumpas Davasında Kimlik Tespitleri Tamamlandı Şikede Kumpas Davasında Kimlik Tespitleri Tamamlandı Şike soruşturmasında usulsüzlükler yapıldığı iddialarına ilişkin, 108 sanık hakkında açılan davada sanıkların kimlik tespitleri tamamlandı.
 • 20 Şubat 2017 16:16 Dha İstanbul- (Geniş Haber) - Aziz Yıldırım'dan Silivri 'De Açıklama Dha İstanbul- (Geniş Haber) - Aziz Yıldırım'dan Silivri 'De Açıklama Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım,"Bu Türkiye'nin davası. Ne Aziz Yıldırım'ın davası, ne Fenerbahçe'nin davası""Sayın Cumhurbaşkanı bu konuda mücadele ediyor.
 • 20 Şubat 2017 15:29 Aziz Yıldırım Silivri'de Açıklama Yaptı Aziz Yıldırım Silivri'de Açıklama Yaptı Futbolda şike' soruşturmasında kumpas iddialarına ilişkin açılan davanın ilk duruşması Silivri Cezaevi’nde sona erdi.
 • 20 Şubat 2017 11:00 Dha İstanbul Bülteni - 2 1- MÜJDAT GEZEN SANAT MERKEZİ'NDEKİ KUNDAKLAMA ANI KAMERADA (2)Haber-Kamera: Cengiz ÇOBAN - İSTANBUL DHAKadıköy'deki Müjdat Gezen Sanat Merkezi'ndeki kundaklama anı güvenlik kamerasına yansıdı.
 • 20 Şubat 2017 10:33 Dha İstanbul- Dha İstanbul- "Şike Soruşturmasında Kumpas" Davasında Olay (2) AZİZ YILDIRIM'LA TARTIŞAN MEHMET BARANSU VE ALİ FUAT YILMAZER DURUŞMA SALONUNDAN ÇIKARILDIHaber: Ümit TÜRK - Kamera: Güven USTA - İstanbul / DHA"Futbolda şike" soruşturmasında kumpas iddialarına ilişkin açılan dava henüz başlamadan, müşteki Aziz Yıldırım ile davanın sanıklarından Mehmet...
 • 20 Şubat 2017 10:30 Şikede Kumpas Davası Başlamadan Önce Aziz Yıldırım'la Mehmet Baransu Kapıştı Şikede Kumpas Davası Başlamadan Önce Aziz Yıldırım'la Mehmet Baransu Kapıştı Şike soruşturmasında kumpas davasında duruşma başlamadan önce Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile sanık Mehmet Baransu arasında "küfür" tartışması çıktı. Jandarma, Baransu'yu salondan çıkardı.
 • 20 Şubat 2017 10:10 Aziz Yıldırım Silivri'de Aziz Yıldırım Silivri'de FETÖ'nün "futbolda şike" soruşturmasında kumpas kurduğu iddiasıyla açılan davaya, Aziz Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda mağdur duruşma salonuna geldi.