16:1000
SON DAKİKA SİLİVRİ CEZAEVİ HABERLERİ

Son Dakika Silivri Cezaevi Haberleri

  Temizöz'e Faili Meçhul Cinayetler Davasında Tahliye

  Özel yetkili mahkemelerin kapatılması ile Şırnak Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderilen faili meçhul cinayetler davasında yargılanan Kayseri eski İl Jandarma Komutanı emekli Albay Cemal Temizöz'ün, tutukluluk süresi 5 yılı aştığı için tahliyesine karar verildi. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  Metin Feyzioğlu: '100. Yıl Marşı'nı Elele Yazmak, Bestelemek Zorundayız'

  Metin Feyzioğlu: "100. Yıl Marşı'nı Elele Yazmak, Bestelemek Zorundayız"

  Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Onuncu Yıl Marşı'nı yürekten söylemekle yetinmenin sermayeden yemek olduğunu belirtip, "Bundan sonra birlik olup, daha ileriye gitmek, 100'üncü yıl marşını el ele yazmak ve bestelemek zorundayız" dedi. (25 Mart 2014 Salı )

   

  Tuncay Özkan, İzmirli Gazetecilerle Buluştu

  Tuncay Özkan, İzmirli Gazetecilerle Buluştu

  Yaklaşık 6 yıl tutuklu kaldığı Silivri Cezaevi'nden 10 Mart'ta çıkan Gazeteci Tuncay Özkan, İzmir Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti. (25 Mart 2014 Salı )

   

  Ilker Başbuğ: Biz Adalet İstiyoruz

  Ilker Başbuğ: Biz Adalet İstiyoruz

  Genelkurmay eski Başkanı emekli Orgeneral Ilker Başbuğ, Silivri Cezaevine gelerek ziyarette bulundu. (24 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Başbuğ'dan Silivri Cezaevine Ziyaret

  Eski Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral Başbuğ, emekli Orgeneraller Hurşit Tolon, Bilgin Balanlı ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'yı ziyaret etti. (24 Mart 2014 Pazartesi )

   

  İlker Başbuğ: Biz Adalet İstiyoruz

  Emekli Orgeneral Başbuğ, "İçimizde ne nefret duygusu var, ne intikam duygusu var. Ama bir duygumuz var, dimdik ayakta. Biz adalet istiyoruz." dedi. (24 Mart 2014 Pazartesi )

   

  'Gizli Tanık Olayı Türk Adaletinin Kanayan Yarasıdır'

  "Gizli Tanık Olayı Türk Adaletinin Kanayan Yarasıdır"

  Emekli Orgeneral İlker Başbuğ, Türk yargısının içerisinde bulunduğu durumun en önemli nedenlerinden birisinin gizli tanık müessesesi olduğunu söyledi. (24 Mart 2014 Pazartesi )

   

  İlker Başbuğ: 'İçimizde Ne Nefret, Ne İntikam Duygusu Var'

  İlker Başbuğ: "İçimizde Ne Nefret, Ne İntikam Duygusu Var"

  Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, yapılan haksızlıklara karşı intikam duygusu taşımadığını belirterek, "Hiçbir zaman ne içimizde nefret duygusu var, ne intikam duygusu var. Biz adalet istiyoruz" dedi. (24 Mart 2014 Pazartesi )

   

  İlker Başbuğ: Biz Adalet İstiyoruz

  İlker Başbuğ: Biz Adalet İstiyoruz

  "bizim kalbimiz sevgiyle dolu herşeye rağmen. Hiçbir zaman ne içimizde nefret duygusu var, ne intikam duygusu var. Ama bir duygumuz var, dimdik ayakta. (24 Mart 2014 Pazartesi )

   

  İlker Başbuğ: Biz Adalet İstiyoruz (1)

  İlker Başbuğ: Biz Adalet İstiyoruz (1)

  Genelkurmay eski Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ, "Bizim kalbimiz sevgiyle dolu herşeye rağmen. Hiçbir zaman ne içimizde nefret duygusu var, ne intikam duygusu var. Ama bir duygumuz var, dimdik ayakta. (24 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Perinçek: Öcalan AKP'li Oldu

  Işçi Partisi (IP) Genel Başkanı Doğu Perinçek, partisi tarafından Izmir Gündoğdu Meydanı’nda düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, "Terör örgütü elebaşısı Abdullah Öcalan’ın AKP’li olduğunu" söyledi. (23 Mart 2014 Pazar )

   

  Doğu Perinçek: Öcalan AKP'li Oldu

  Ergenekon Davası'nda ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası aldıktan sonra Anayasa Mahkemesi'nin kararı sonrasında tahliye edilen İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, İstanbul'un ardından ikinci mitingini İzmir'de yaptı. (23 Mart 2014 Pazar )

   

  Alparslan Aslan Hakkında İtiraz Üzerine Tutuklama Kararı

  Ergenekon davasında hakkında tahliye kararı verilen Danıştay saldırısı faili Alparslan Aslan hakkında yeniden tutuklama kararı çıktı. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Ergenekon Davası

  Dava kapsamında tahliye edilen Danıştay saldırısının zanlısı Alparslan Aslan hakkında tutuklama kararı çıkarıldı. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  İlker Başbuğ'dan Fenerbahçe'ye Ret

  İlker Başbuğ'dan Fenerbahçe'ye Ret

  Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, Aziz Yıldırım'dan gelen Anıtkabir yürüyüşü davetine kitabının imza gününü özür göstererek geri çevirdi. (21 Mart 2014 Cuma )

   

  Mahkeme, Ergenekon Davasının Gerekçeli Kararı İçin Ek Süre İstedi

  Mahkeme, Ergenekon Davasının Gerekçeli Kararı İçin Ek Süre İstedi

  TMK 10. madde ile görevli ve Özel Yetkili mahkemeleri kaldıran yeni yasanın yürürlüğe girmesinin ardından Istanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi, Ergenekon davasının gerekçeli kararının yazılması için kendilerine tanınan 15 günlük sürenin yetersiz olduğunu gerekçe göstererek HSYK'dan bir ay ek süre istedi. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  Bakırköy'de Tuncay Özkan İzdihamı

  Bakırköy'de Tuncay Özkan İzdihamı

  Haber-kamera Bulut MÜLHİM İstanbul DHA Ergenekon Davası'nda tutuklu yargılanırken, Silivri Cezaevi'nden 10 Mart'ta tahliye edilen Tuncay Özkan, CHP'nin Bakırköy Belediye Başkan adayı Bülent Kerimoğlu'na destek ziyaretinde bulundu. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  Bakırköy'de Tuncay Özkan İzdihamı

  Bakırköy'de Tuncay Özkan İzdihamı

  Ergenekon Davası'nda tutuklu yargılanırken, Silivri Cezaevi'nden 10 Mart'ta tahliye edilen Tuncay Özkan, CHP'nin Bakırköy Belediye Başkan adayı Bülent Kerimoğlu'na destek ziyaretinde bulundu. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

 

  Ergenekon Davasında Tahliyeler

  Ergenekon davası kapsamında tutuklu bulunan ve tahliyelerine karar verilen Erkan Önsel, Turhan Özlü, Mehmet Bedri Gültekin ve Hasan Ataman Yıldırım cezaevinden çıktı. (12 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Ergenekon Davası Sanıklarının Tahliyelerine Devam Edildi

  Ergenekon Davası Sanıklarının Tahliyelerine Devam Edildi

  Ergenekon davası kapsamında tutuklu bulunan Zekeriya Öztürk ile Danıştay saldırısı ve Cumhuriyet gazetesine el bombası atılması dosyası sanığı Erhan Timuroğlu da cezaevinden tahliye edildi. (12 Mart 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri