SON DAKİKA SİLİVRİ CEZAEVİ HABERLERİ

Son Dakika Silivri Cezaevi Haberleri

   

  'Yargıtatör' Didimlilerin Beğenisini Topladı

  "Yargıtatör" Didimlilerin Beğenisini Topladı

  ADD Didim Şubesinin kültürel etkinlik kapsamında Didimlilerle buluşturduğu "Yargıtatör" adlı oyun Didimlilerin beğenisini topladı. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Tgf Genel Başkanı Sertel'den Hidayet Karaca'ya Anlamlı Mektup

  Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Atilla Sertel, demokrasi ve medyaya darbe operasyonu sonucu hukuksuz olarak tutuklanan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca’ya bir mektup gönderdi. (21 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Hidayet Karaca Sağlık Kontrolünden Geçirildi

  Medyayı hedef alan 14 Aralık operasyonu kapsamında Silivri Cezaevi'nde tutulu bulunan Hidayet Karaca, hastanede rutin sağlık kontrolünden geçirildi. (21 Ocak 2015 Çarşamba )

   

  Haftanın Tarihine Bakış

  Gazetecilerin haklarını ''fikir işçisi'' olarak düzenleyen 212 sayılı yasa, 10 Ocak 1961'de yürürlüğe girdi. (05 Ocak 2015 Pazartesi )

   

  Kızının Doğum Gününü Cezaevinde Kutladı

  Terör ve yolsuzluğu soruşturan polisleri hedef alan sahur operasyonunda gözaltına alınıp tutuklanan Komiser Yardımcısı Hüseyin Korkmaz, 1 yaşındaki kızının doğum gününü Silivri Cezaevi’nde kutladı. (03 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Haram Lokma Yemedim' Diyen Polis Müdürünün Eşi: Zulmedenler Zayi Olacak

  Haram Lokma Yemedim' Diyen Polis Müdürünün Eşi: Zulmedenler Zayi Olacak

  Sahur operasyonuyla gözaltına alınıp tutuklanan terör ve yolsuzluğu soruşturan polisler, Silivri Cezaevi’nde yakınlarıyla açık görüşte buluştu. (03 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Kumpas" Soruşturmaları

  "Ergenekon" davası kapsamında müebbet hapis cezasına çarptırılan eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, gözaltına alınıp tutuklandığı dönemle ilgili sorumlular hakkında suç duyurusunda bulundu Dönemin savcı ve hakimleriyle ilgili daha önce yaptığı suç duyurusu kapsamında HSYK Başmüfettişine de bilgi veren Başbuğ: "Türk Silahlı Kuvvetleri'nin, emeklisi muvazzafı bunlara karşı yürütülen iftiralar, asılsız iddialar, gizli tanık ifadelerine dayanılarak yaşatılan mağduriyetlerin (29 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Kahramanmaraş Chp? Li Balbay;'davutoğlu'nun Ana Konusu CHP'yi Eleştirmek'

  Kahramanmaraş Chp? Li Balbay;'davutoğlu'nun Ana Konusu CHP'yi Eleştirmek'

  CHP Milletvekili Mustafa Ali Balbay, Şanlıurfa'nın Suriye'nin Kobani kentine komşu olan Suruç'taki temaslarının ardından Kahramanmaraş'ta partisinin İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. (28 Aralık 2014 Pazar )

   

  CHP'li Balbay Sınırda Düğüne Katıldı, Mermiler Havada Uçuştu (2)

  CHP'li Balbay Sınırda Düğüne Katıldı, Mermiler Havada Uçuştu (2)

  'davutoğlu'nun ANA KONUSU CHP'Yİ ELEŞTİRMEK' CHP Milletvekili Mustafa Ali Balbay, Şanlıurfa'nın Suriye'nin Kobani kentine komşu olan Suruç'taki temaslarının ardından Kahramanmaraş'ta partisinin İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. (28 Aralık 2014 Pazar )

   

  5 Eski Emniyet Müdürü 14 Aralık Soruşturması Kapsamında da Tutuklandı...

  5 Eski Emniyet Müdürü 14 Aralık Soruşturması Kapsamında da Tutuklandı...

  22 Temmuz soruşturması kapsamında tutuklu bulunan eski emniyet müdürleri Ali Fuat Yılmazer, Yurt Atayün, Ömer Köse, Erol Demirhan ve Kazım Aksoy, 14 Aralık soruşturması kapsamında da tutuklandı. (28 Aralık 2014 Pazar )

   

  5 Eski Emniyet Müdürü İkinci Kez Tutuklandı

  5 Eski Emniyet Müdürü İkinci Kez Tutuklandı

  22 Temmuz sahur operasyonu ve devamındaki operasyonlar kapsamında tutuklanan 5 eski emniyet müdürü, medyaya yönelik 14 Aralık operasyonu kapsamında da ‘silahlı terör örgütüne üye olmak’ suçlamasıyla tutuklandı. (28 Aralık 2014 Pazar )

   

  Tutuklanan Eski Polis Müdürlerinin Avukatlarından Açıklama

  Tutuklanan Eski Polis Müdürlerinin Avukatlarından Açıklama

  * "22 Temmuz" soruşturması kapsamında tutuklu bulunan eski emniyet müdürleri Ali Fuat Yılmazer, Yurt Atayün, Ömer Köse, Erol Demirhan ve Kazım Aksoy, "14 Aralık" soruşturması kapsamında da tutuklanırken avukatları adliye önünde açıklama yaptı. (28 Aralık 2014 Pazar )

   

  Tutuklanan Eski Polis Müdürlerinin Avukatlarından Açıklama

  Tutuklanan Eski Polis Müdürlerinin Avukatlarından Açıklama

  Height: 1.8em;">"22 Temmuz" soruşturması kapsamında tutuklu bulunan eski emniyet müdürleri Ali Fuat Yılmazer, Yurt Atayün, Ömer Köse, Erol Demirhan ve Kazım Aksoy, "14 Aralık" soruşturması kapsamında da tutuklanırken avukatları adliye önünde açıklama yaptı. (28 Aralık 2014 Pazar )

   

  Geniş Haber) 5 Eski Emniyet Müdürü 14 Aralık Soruşturması Kapsamında da Tutuklandı

  "22 Temmuz" soruşturması kapsamında tutuklu bulunan eski emniyet müdürleri Ali Fuat Yılmazer, Yurt Atayün, Ömer Köse, Erol Demirhan ve Kazım Aksoy, 14 Aralık soruşturması kapsamında da tutuklandı. (28 Aralık 2014 Pazar )

   

  5 Eski Emniyet Müdürü İkinci Kez Tutuklandı

  Sahur vakti yapılan operasyonla gözaltına alınıp tutuklanan 5 eski emniyet müdürü, medyaya yönelik 14 Aralık soruşturması kapsamında ifadelerinin ardından tekrar tutuklandı. (28 Aralık 2014 Pazar )

   

  İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Soruşturması

  Emniyetteki 22 Temmuz tarihli "paralel yapı" operasyonu kapsamında tutuklanan eski İstanbul Emniyet Müdürlüğü şube müdürleri Yurt Atayün ile Ali Fuat Yılmazer'in de aralarında bulunduğu 5 kişi, 14 Aralık tarihli İstanbul merkezli "paralel yapı" soruşturmasında da tutuklandı. (28 Aralık 2014 Pazar )

   

 

  Silivri'de 'Özgürlük Aşuresi' Dağıtıldı

  Özgür medyayı hedef alan 14 Aralık operasyonu ve Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca ile birlikte bazı polis müdürlerinin tutuklanması, Silivri Cezaevi önünde ‘özgürlük aşuresi’ dağıtılarak protesto edildi. (27 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Tutuklu Emniyet Müdürleri, Adliye Nezarethanesinde Bekletiliyor

  Sahur operasyonuyla gözaltına alınıp tutuklanan eski emniyet müdürleri, özgür basını hedef alan 14 Aralık soruşturması kapsamında dün İstanbul Adliyesi'ne getirildi. (27 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Uyap Bakıma Alındı, Eski Polis Müdürleriyle İlgili Karar Yarına Kaldı

  14 Aralık soruşturması kapsamında sorgulanarak haklarında tutuklama talep edilen 5 eski polis müdürüyle ilgili karar, UYAP'taki bakım nedeniyle yarına kaldı. (26 Aralık 2014 Cuma )

   

  İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Soruşturması

  Tutuklanmaları istemiyle mahkemeye sevk edilen eski İstanbul Emniyet Müdürlüğü şube müdürleri Atayün ile Yılmazer'in de aralarında bulunduğu 5 şüphelinin sorgusu yarın yapılacak. (26 Aralık 2014 Cuma )

   

  Oktay Usta, Silivri'de Özgür Basın İçin Aşure Dağıtacak

  Yemek programı yapımcısı Oktay Usta, Silivri Cezaevi önünde yarın saat 14.00’da aşure dağıtacak. (26 Aralık 2014 Cuma )

   

  Mahkemeye Sevk Edilen Emniyetçilerin Sorgusu Yarına Kaldı

  Paralel yapı, iddialarına ilişkin yürütülen yasa dışı dinleme ve casusluk soruşturmalarında tutuklu bulunan ve mahkeme sevk edilen 5 polis müdürünün ifadesi yarına kaldı. (26 Aralık 2014 Cuma )

   

  5 Polis Müdürüne İkinci Kez Tutuklama İstemi

  ‘Paralel yapı’ iddialarına ilişkin yürütülen ‘yasa dışı dinleme’ ve ‘casusluk’ soruşturmaları kapsamında tutuklu bulunan ve 14 Aralık operasyonunda şüpheli olarak ifadeleri alınan 5 polis müdürü ikinci kez tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi. (26 Aralık 2014 Cuma )

   

  İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Soruşturması

  Emniyetteki 22 Temmuz tarihli "paralel yapı" operasyonu kapsamında tutuklanan eski İstanbul Emniyet Müdürlüğü şube müdürleri Yurt Atayün ile Ali Fuat Yılmazer'in de aralarında yer aldığı 5 kişi, 14 Aralık tarihli "paralel yapı" soruşturmasında da tutuklanmaları istemiyle mahkemeye sevk edildi. (26 Aralık 2014 Cuma )

   

  İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Soruşturması

  Emniyetteki "paralel yapı" operasyonu kapsamında tutuklanan eski İstanbul Emniyet Müdürlüğü şube müdürleri Yurt Atayün ile Ali Fuat Yılmazer'in de aralarında yer aldığı 5 kişi, bu soruşturmada şüpheli sıfatıyla ifadeleri alınmak üzere adliyeye getirildi. (26 Aralık 2014 Cuma )

   

  Paralel Yapı Soruşturmasında Tutuklanan 5 Polis Müdürü Yeniden Adliyede

  “Paralel yapı” iddialarına ilişkin 22 Temmuz’da yapılan operasyonun ardından tutuklanan 5 polis müdürü 14 Aralık soruşturmasında ‘şüpheli’ sıfatıyla ifadeleri alınmak üzere tutuklu bulundukları Silivri Cezaevi’nden İstanbul Adalet Sarayı’na getirildi. (26 Aralık 2014 Cuma )

   

  Silivri Cezaevi'ndeki Eski Emniyet Müdürleri '14 Aralık' Sorgusunda

  Silivri Cezaevi'ndeki Eski Emniyet Müdürleri "14 Aralık" Sorgusunda

  22 Temmuz Operasyonu kapsamında tutuklanan İstanbul Terörle Mücadele eski Şube Müdürü Yurt Atayün ve eski İstanbul İstihbarat Şube Müdürü Ali Fuat Yılmazer'in de aralarında bulunduğu 5 kişi "14 Aralık" soruşturması kapsamında ifade vermek için adliyeye getirildi. (26 Aralık 2014 Cuma )

   

  Türkiye'de 2014 Böyle Geçti

  Türkiye'de 2014 Böyle Geçti

  Kasımda Katolik aleminin ruhani lideri Vatikan Devlet Başkanı Papa Franciscus, Türkiye'ye geldi. (23 Aralık 2014 Salı )

   

  Türkiye'de 2014 Böyle Geçti

  Türkiye'de 2014 Böyle Geçti

  Ekim ayında, yurdun çeşitli kentlerinde, IŞİD'e tepki bahanesiyle izinsiz gösteri düzenleyen gruplar, araçlara, banka şubeleri ve iş yerlerine zarar verdi. (23 Aralık 2014 Salı )

   

  Hidayet Karaca'dan Tutuklama Kararına İtiraz

  Hidayet Karaca'dan Tutuklama Kararına İtiraz

  * Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca, avukatı aracılığıyla tutuklama kararına itiraz etti. (22 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Hidayet Karaca'dan Tutuklama Kararına İtiraz (2)

  14 Aralık Operasyonu kapsamında "Terör örgütü yöneticiliği" gerekçesiyle tutuklanarak Silivri Cezaevi'ne konulan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca tutuklama kararına itiraz etti. (22 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Karaca: Sulh Ceza Mahkemeleri Şaibeli Olduğu İçin Savunma Yapmadım

  Karaca: Sulh Ceza Mahkemeleri Şaibeli Olduğu İçin Savunma Yapmadım

  Cemaat'e yapılan operasyonda tutuklanarak Silivri Cezaevi'ne gönderilen Hidayet Karaca, Sulh Ceza Mahkemeleri'nin şaibeli olmasından dolayı savunma yapmadığını açıkladı. (22 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Karaca'nın Avukatı Akkurt: Sözün Bittiği Yerdeyiz Şuan

  Özgür medyaya darbe operasyonu kapsamında tutuklanan Samanyolu Televizyonu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca'nın Avukatı Akkurt, sözün bittiği yerde olduklarını söyledi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Tutuklanan 4 Kişi Silivri Cezaevi'ne Konuldu

  Tutuklanan 4 Kişi Silivri Cezaevi'ne Konuldu

  Haber Cem TURSUN İstanbul 14 Aralık Operasyonu'nda haklarında tutuklama kararı verilen Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca, eski emniyet müdürleri Tufan Ergüder ve Ertan Erçıktı ile emniyet amiri Mustafa Kılıçaslan, kararın ardından Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'ndan iki ayrı polis midibüsüyle Silivri'ye doğru yola çıkarıldı. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Tutuklanan 4 Kişi Silivri Cezaevi'ne Konuldu

  Tutuklanan 4 Kişi Silivri Cezaevi'ne Konuldu

  14 Aralık Operasyonu'nda haklarında tutuklama kararı verilen Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca, eski emniyet müdürleri Tufan Ergüder ve Ertan Erçıktı ile emniyet amiri Mustafa Kılıçaslan, kararın ardından Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'ndan iki ayrı polis midibüsüyle Silivri'ye doğru yola çıkarıldı. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  İstanbul Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu

  Tutuklanan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Karaca'nın da aralarında bulunduğu 4 kişi, Silivri Cezaevi'ne götürüldü. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Tutuklanan 4 Kişi Silivri Cezaevi'ne Konuldu

  14 Aralık Operasyonu'nda haklarında tutuklama kararı verilen Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca, eski emniyet müdürleri Tufan Ergüder ve Ertan Erçıktı ile emniyet amiri Mustafa Kılıçaslan, kararın ardından Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'ndan iki ayrı polis midibüsüyle Silivri'ye doğru yola çıkarıldı. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Hidayet Karaca Silivri Cezaevi'nde

  Özgür medyayı hedef alan 14 Aralık operasyonu kapsamında tutuklanan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca, Silivri Cezaevi'ne getirildi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Eşini Öldürüp Cesedini 2 Yıl Sakladığı İddiası

  Eşini Öldürüp Cesedini 2 Yıl Sakladığı İddiası

  Eşini öldürüp cesedini 2 yıl sakladığı iddiası- Kırklareli'nde boğarak öldürdüğü eşinin cesedini yaklaşık 2 yıl evinde sakladığı öne sürülen şüpheliye keşif yaptırıldı Kırklareli'nde öldürdüğü eşinin cesedini iki yıl evde sakladığı, daha sonra İstanbul'daki ormanlık bir alana bıraktığını iddia edilen zanlıya olay yerinde keşif yaptırıldı. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Eşini Öldürüp Cesedini 2 Yıl Sakladığı İddiası

  Kırklareli'nde boğarak öldürdüğü eşinin cesedini yaklaşık 2 yıl evinde sakladığı öne sürülen şüpheliye keşif yaptırıldı. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Gazeteci Yakup Köse Gözaltında

  Gazeteci Yakup Köse Gözaltında

  Hakkında kesinleşmiş hapis cezası olan gazeteci Yakup Köse, Arnavutköy'de gözaltına alındı. (16 Aralık 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 02:21:26. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SİLİVRİ CEZAEVİ HABERLERİ
[Hata Bildir]