SON DAKİKA SİLİVRİ HABERLERİ

Son Dakika Silivri Haberleri

14:48
İzmir'deki Yasadışı Dinleme Operasyonunda Gözaltındaki 17 Kişinin İfadesi Alınıyor İzmir'de İstihbarat Şube Müdürlüğü'nde görev yaptıkları dönemde, kamu görevlilerinden, işadamlarına, gazetecilerden, askerlere kadar birçok kişiyi, sahte isimlerle dinledikleri gerekçesiyle haklarında yakalama kararı çıkartılan 26 polisten gözaltındaki 17'sinin ifade verme işlemlerinin devam ediyor.
İzmir'deki Yasadışı Dinleme Operasyonunda Gözaltındaki 17 Kişinin İfadesi Alınıyor
13:03
İzmir'deki Yasadışı Dinleme Operasyonunda Gözaltındaki 17 Kişinin İfadesi Alınıyor (2) Eşiyle GELİP TESLİM OLDU İzmir'de, İstihbarat Şube Müdürlüğü'nde görev yaptıkları dönemde, kamu görevlilerinden, işadamlarına, gazetecilerden, askerlere kadar birçok kişiyi, sahte isimlerle dinledikleri gerekçesiyle haklarında yakalama kararı çıkartılan 26 polisten birisi olan Başkomiser Talha Ülkümen, teslim oldu.
İzmir'deki Yasadışı Dinleme Operasyonunda Gözaltındaki 17 Kişinin İfadesi Alınıyor (2)
12:31
'On Binlerce Kişi Yargılanacak' İddiası TBMM Gündeminde CHP Genel Başkan Yardımcısı Tanrıkulu, Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından cevaplandırılması istemiyle TBMM Başkanlığına soru önergesi verdi.
11:37
On Binlerce Kişinin Yargılanacağı İddiası Meclis'e Taşındı CHP İstanbul Milletvekili Tanrıkulu, yapılması planlanan bir operasyonda on binlerin yargılanacağı iddiasını Başbakan Ahmet Davutoğlu'na sordu.
On Binlerce Kişinin Yargılanacağı İddiası Meclis'e Taşındı
10:14
MHP Tekirdağ İl Başkanı Enez Kaplan: "İl Merkezi ve İlçeleriyle Harabe Görüntüsü Veren Tekirdağ... MHP Tekirdağ İl Başkanı Enez Kaplan, Tekirdağ’daki CHP’li belediyeleri eleştirerek il merkezi ve ilçeleriyle Tekirdağ’ın harabe görüntüsünde olduğunu ve Tekirdağ’ın bunu hak etmediğini söyledi.
MHP Tekirdağ İl Başkanı Enez Kaplan: 'İl Merkezi ve İlçeleriyle Harabe Görüntüsü Veren Tekirdağ...
13:02
Turizmde Yeni Arayışlar Masaya Yatırıldı Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) tarafından ve Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği (YAPDER) desteği ile EMITT Fuarı'nda "Turizmde Yeni Arayışlar" paneli yapıldı
12:12
Selam Tevhid Şüphelisinin Ajandasında Özbek Hoca'nın Adı Yazıyordu' Sahur operasyonu kapsamında Silivri Cezaevi’nde tutuklu bulunan eski terörle mücadele polisleri, Sultanahmet saldırısı ve Özbek Hoca cinayeti hakkında çarpıcı mesajlar verdi.
09:45
HSYK'nın Birinci Sınıfa Ayrılma İncelemesi Yapılacaklar Listesi Hazır Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Başkanlığı, birinci dereceye yükselmiş olup 31.12.2014 tarihi itibariyle birinci sınıfa ayrılma incelemesine tâbi tutulacak olan adlî ve idari yargı hâkimleri ile Cumhuriyet başsavcı ve savcılarının adlarını belirlendi.
HSYK'nın Birinci Sınıfa Ayrılma İncelemesi Yapılacaklar Listesi Hazır
09:16
Bağımsız Vekiller Hidayet Karaca'yı Ziyaret Etti Bağımsız milletvekilleri Hakan Şükür, Hami Hasan Yıldırım ve İlhan İşbilen, medyayı hedef alan 14 Aralık operasyonu kapsamında Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan Samanyolu Televizyonu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca'yı ziyaret etti.
Bağımsız Vekiller Hidayet Karaca'yı Ziyaret Etti
15:50
Zirve Yayınevi'ndeki Cinayetlere İlişkin Dava İnönü Üniversitesi Öğretim Görevlisi Abat: "Evimden 17 Mart'ta çocuklarımın, sevdiklerimin gözü ününde alındım. Neyle suçlanacağımızı bilmeden 1,5 yıl bekledik.
Zirve Yayınevi'ndeki Cinayetlere İlişkin Dava
22:16
Antalya Adalet Nöbeti Tutan Avukat Şule Erol?a Ödül Adalet nöbeti tutan avukat Şule Erol'a ödül ANTALYA Barosu'nun 2006'dan bu yana her yıl, 24 Ocak 1993 yılında suikast sonucu öldürülen Gazeteci-Yazar Uğur Mumcu adına verdiği Özel Hukuk Ödülü, Anayasa Mahkemesi önünde Balyoz tutukluları için adalet nöbeti tutan avukat Şule Nazlıoğlu Erol'a verildi.
Antalya Adalet Nöbeti Tutan Avukat Şule Erol?a Ödül
21:03
Adalet Nöbeti Tutan Avukat Şule Erol'a Ödül Antalya Barosu'nun 2006'dan bu yana her yıl, 24 Ocak 1993 yılında suikast sonucu öldürülen Gazeteci-Yazar Uğur Mumcu adına verdiği Özel Hukuk Ödülü, Anayasa Mahkemesi önünde Balyoz tutukluları için adalet nöbeti tutan avukat Şule Nazlıoğlu Erol'a verildi.
Adalet Nöbeti Tutan Avukat Şule Erol'a Ödül
10:14
"Yargıtatör" Didimlilerin Beğenisini Topladı ADD Didim Şubesinin kültürel etkinlik kapsamında Didimlilerle buluşturduğu "Yargıtatör" adlı oyun Didimlilerin beğenisini topladı.
'Yargıtatör' Didimlilerin Beğenisini Topladı
11:42
İdris Bal: 'Türk Okullarını Kapatın' Demek Ülkenin Ufkunu Karartmaktır DGP Genel Başkanı İdris Bal, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Afrika'daki Türk okullarını kapatma talebini eleştirdi.
12:38
Ekrem İmamoğlu, Belediye Başkanlarını Ağırladı İstanbul 3’üncü Bölge’den CHP’li belediye başkanları, Beylikdüzü’nde buluştu.
11:44
Müşteri Kılığındaki Hırsız Güvenlik Kamerasında Silivri’de müşteri olarak girdiği dükkanda işyeri sahibinin cep telefonunu çalan hırsız güvenlik kamerasına yakalandı.
Müşteri Kılığındaki Hırsız Güvenlik Kamerasında
11:42
3. Bölge Belediye Başkanları Beylikdüzü'ndeydi İstanbul 3. Bölge'den CHP'li Belediye Başkanları, Beylikdüzü'nde buluştu.
16:42
Tgf Genel Başkanı Sertel'den Hidayet Karaca'ya Anlamlı Mektup Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Atilla Sertel, demokrasi ve medyaya darbe operasyonu sonucu hukuksuz olarak tutuklanan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca’ya bir mektup gönderdi.
11:08
Hidayet Karaca Sağlık Kontrolünden Geçirildi Medyayı hedef alan 14 Aralık operasyonu kapsamında Silivri Cezaevi'nde tutulu bulunan Hidayet Karaca, hastanede rutin sağlık kontrolünden geçirildi.
22:13
D-100 Karayolunda Zincirleme Kaza: 3 Yaralı Silivri D-100 karayolu üzerinde 5 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
D-100 Karayolunda Zincirleme Kaza: 3 Yaralı
21:48
İstanbul'da Oto Hırsızlığı Operasyonu İstanbul'da oto hırsızlığı operasyonu- Birçok otomobil çaldıkları ve bu araçları parçalayarak sattıkları tespit edilen 3 şüpheli tutuklandı İstanbul'da, birçok otomobil çaldıkları ve bu araçları parçalayarak sattıkları tespit edilen 3 şüpheli tutuklandı.
İstanbul'da Oto Hırsızlığı Operasyonu
20:38
Silivri'de Trafik Kazası: 4 Yaralı İstanbul'un Silivri ilçesinde 5 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
19:37
İstanbul'da Oto Hırsızlığı Operasyonu Birçok otomobil çaldıkları ve bu araçları parçalayarak sattıkları tespit edilen 3 şüpheli tutuklandı.
15:07
Trakya Kent Konseyleri Birliği Başkanı Ufuk Bekir Ersöz Oldu Trakya Kent Konseyleri Birliği, Tekirdağ Eczacı Odası Toplantı Salonu'nda gerçekleştirdiği toplantıda yeni dönem başkanı olarak Süleymanpaşa Kent Konseyi Başkanı Ufuk Bekir Ersöz'ü seçti.
Trakya Kent Konseyleri Birliği Başkanı Ufuk Bekir Ersöz Oldu
14:09
Hastane Yönetimi Değişti Oltu Devlet Hastanesinde 1 Ocak 2015 tarihi itibariyle yönetimde bir dizi değişikliğe gidildi.
Hastane Yönetimi Değişti
10:48
Lise Öğrencisi Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti Silivri’de yolun karşısına geçmek isteyen 16 yaşındaki öğrencisi M.Ö., yoldan geçen bir otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybetti.
Lise Öğrencisi Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti
09:13
Lise Öğrencisi Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti Silivri’de yolun karşısına geçmek isteyen 16 yaşındaki öğrencisi M.Ö., yoldan geçen bir otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybetti.
12:48
Şarkul Avsat: Erdoğan, Demokratik Kazanımları Yok Ediyor Şarkul Avsat, bir aydan fazla süredir tutuklu bulunan Samanyolu Medya Grubu Başkanı Hidayet Karaca'nın cezaevinde kaleme aldığı özel mektubu yayınladı.
10:13
Yaşlı Adamı Dolandıran Şüpheli Kameraya Yakalandı Silivri’de kendilerini polis ve savcı olarak tanıtan 2 kişi, telefonla aradıkları 60 yaşındaki şahsın bankadaki 135 bin lirasını dolandırıp sırra kadem bastı.
10:13
Yaşlı Adamı Dolandıran Şüpheli Kameraya Yakalandı Silivri'de kendilerini polis ve savcı olarak tanıtan 2 kişi, telefonla aradıkları 60 yaşındaki şahsın bankadaki 135 bin lirasını dolandırıp sırra kadem bastı.
Yaşlı Adamı Dolandıran Şüpheli Kameraya Yakalandı
22:50
Silivri'de Ülkücüler, Akit Gazetesini Protesto Etti Silivri Ülkü Ocakları’ne mensup bir grup, Cumhuriyetin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret ettiği gerekçesiyle Akit gazetesini ateşe verdi.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
16:13
24 Yıl Hapis Cezası Bulunan Şahıs Yakalandı Tokat’ın Turhal ilçesinde 24 yıl hapis cezası ile bulunan şahıs yakalanarak cezaevine gönderildi.
24 Yıl Hapis Cezası Bulunan Şahıs Yakalandı
10:05
Silivri'de Genç Sağlıkçı, İğneyle İntihar Etti Silivri'de anestezi teknisyeni 21 yaşındaki genç, koluna iğneyle ilaç enjekte ederek intihar ederek hayatına son verdi.
Silivri'de Genç Sağlıkçı, İğneyle İntihar Etti
19:59
İstanbul'da Haftasonu Elektrik Kesintisi Olacak BEDAŞ'tan yapılan açıklamaya göre, 17 Ocak Cumartesi günü İstanbul'un bazı bölgelerinde elektrik kesintisi olacak.
İstanbul'da Haftasonu Elektrik Kesintisi Olacak
19:38
Aziz Yıldırım: Bu Bir Operasyondur Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın yeniden yargılanması başladı.
Aziz Yıldırım: Bu Bir Operasyondur
19:05
Futbolda Şike" Davası Savunma yapan Yıldırım: "Türkiye Cumhuriyeti Devleti tektir.
12:00
Bayan Koç Dev Projeye Talip Uluslararası Maltepe Fuar, Kongre ve Yaşam Merkezi M'Expo Center'a yapılacak golf sahalarına Koç ailesi talip oldu.
Bayan Koç Dev Projeye Talip
15:56
İstanbul'a Kar Geri Döndü! İstanbul'da bazı ilçelerde kar yüzünü tekrar gösterdi.
İstanbul'a Kar Geri Döndü!
14:47
Silivri'de Kar Yağışı Hızlandı Silivri'de aniden bastıran kar yağışı, vatandaşları hazırlıksız yakaladı.
Silivri'de Kar Yağışı Hızlandı
14:01
Silivri'de Kar Yağışı Hızlandı Silivri’de aniden bastıran kar yağışı, vatandaşları hazırlıksız yakaladı.
Silivri'de Kar Yağışı Hızlandı
20:41
Tutuklu Polis Eşi: Haklının Karşısında Haksız ve Zalim Bir Güruh Var Silivri Cezaevi’nde tutuklu bulunan eski Mali Şube komiserlerinden Mustafa Demirhan'ın eşi Aslıhan Demirhan, haklının karşısında haksız ve zalim bir güruh olduğunu söyledi.
Tutuklu Polis Eşi: Haklının Karşısında Haksız ve Zalim Bir Güruh Var
17:53
Kışın Ortasında Doğal Gaz Kesintileri Başlıyor 'Doğalgaz yetmiyor' gerekçesi ile BOTAŞ, gazda yüzde 50 kesinti başlatıyor. Uygulama için kurumlara resmi yazılar yazıldı.
Kışın Ortasında Doğal Gaz Kesintileri Başlıyor
17:40
Sıdkı Karaca: Babam Demokrasi Nöbeti Tutuyor Özgür medyaya yönelik 14 Aralık operasyonu sonrası tutuklanan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca'nın oğlu Sıdkı Karaca, babasını tutuklu bulunduğu Silivri Cezaevi'nde ziyaret etti.
Sıdkı Karaca: Babam Demokrasi Nöbeti Tutuyor
15:01
Tgf Genel Başkanı Sertel: Gazeteciden Terörist Olmaz Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Başkanı Atila Sertel, Paris'teki terör saldırısını kınadı.
Tgf Genel Başkanı Sertel: Gazeteciden Terörist Olmaz
13:53
Tutuklu Emniyet Müdürün Eşi: İddianame Yazılamaz, Çünkü Ortada Bir Şey Yok Terör ve yolsuzluğu soruşturan polisleri hedef alan sahur operasyonunda gözaltına alınıp tutuklanan tutuklu polis müdürü Ömer Köse’nin eşi Semra Köse, eşi ve diğer polisler hakkında iddianamenin yazılamayacağını, çünkü ortada bir şeyin olmadığını söyledi.
09:08
İntihara Kalkışan Genci Polis Zor İkna Etti Silivri'de bir alışveriş merkezinin teras katındaki kamera direğine tırmanarak intihar etmek isteyen genç, polisin çabaları sonucu güçlükle ikna edildi.
İntihara Kalkışan Genci Polis Zor İkna Etti
17:24
Silivri Belediyesi'nden Fenerbahçe Üniversitesi İçin Arsa Sözü Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a, kurulması kararlaştırılan Fenerbahçe Üniversitesi için arsa sözü verdi.
16:23
Silivri Belediyesi'nden Fenerbahçe Üniversitesi İçin Arsa Jesti Silivri Belediyesi'nden Fenerbahçe Üniversitesi için arsa jesti Hedef 1 Milyon Üye kampanyası dahilinde düzenlenen gecede Fenerbahçe Üniversitesi için arsa sözü verildi Silivri Fenerbahçeliler Derneği tarafından önceki gece düzenlenen etkinliğe katılan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar'dan kurulması kararlaştırılan Fenerbahçe Üniversitesi için arsa sözü verildi.
Silivri Belediyesi'nden Fenerbahçe Üniversitesi İçin Arsa Jesti
16:23
Silivri Belediyesi'nden Fenerbahçe Üniversitesi İçin Arsa Jesti Silivri Belediyesi'nden Fenerbahçe Üniversitesi için arsa jesti Hedef 1 Milyon Üye kampanyası dahilinde düzenlenen gecede Fenerbahçe Üniversitesi için arsa sözü verildi Silivri Fenerbahçeliler Derneği tarafından önceki gece düzenlenen etkinliğe katılan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar'dan kurulması kararlaştırılan Fenerbahçe Üniversitesi için arsa sözü verildi.
Silivri Belediyesi'nden Fenerbahçe Üniversitesi İçin Arsa Jesti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 09:56:11. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SİLİVRİ HABERLERİ
[Hata Bildir]