SON DAKİKA SİLOPİ HABERLERİ

Son Dakika Silopi Haberleri

 • 19 Ocak 2017 18:21Tügva'dan Vali Yardımcısı Altay'a ZiyaretTügva'dan Vali Yardımcısı Altay'a ZiyaretTürkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Şırnak İl Başkanı Fırat Som, Silopi İlçe Temsilcisi Yusuf Tatar ve yönetim kurulu üyeleri, Silopi ilçesindeki Habur Sınır Kapısı’nın mülki amiri ve Şırnak Vali Yardımcısı Ümit Altay’ı, makamında ziyaret etti.
 • 19 Ocak 2017 15:27Şırnak'ta 7 PKK'lı Güvenlik Güçlerine Teslim OlduŞırnak'ta 7 PKK'lı Güvenlik Güçlerine Teslim OlduTürk Silahlı Kuvvetleri, Şırnak Silopi'de Kuzey Irak'taki PKK'nın barınma alanlarından kaçan 7 teröristin güvenlik güçlerine teslim olduğunu açıkladı.
 • 19 Ocak 2017 15:27Şırnak'ta 7 PKK'lı Güvenlik Güçlerine Teslim OlduŞırnak'ta 7 PKK'lı Güvenlik Güçlerine Teslim OlduTÜRK Silahlı Kuvvetleri, Şırnak Silopi'de Kuzey Irak'taki PKK'nın barınma alanlarından kaçan 7 teröristin güvenlik güçlerine teslim olduğunu açıkladı.
 • 18 Ocak 2017 13:24Tügva Heyetinden Kaymakam Konak'a ZiyaretTügva Heyetinden Kaymakam Konak'a ZiyaretTürkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) heyeti, Silopi Kaymakamı Savaş Konak’ı ziyaret etti.
 • 18 Ocak 2017 11:49Pyd'nin Pyd'nin "Sdg Oyunu"PKK'nın Suriye kolu PYD/YPG'nin oluşturduğu Suriye Demokratik Güçlerinin (SDG), "PKK ile ilişkimiz yok" iddiası, ABD tarafından da desteklenmesine karşın, bugüne kadar elde edilen bulgular ve uluslararası araştırmalar PYD ile PKK'nın aynı örgüt olduğunu ortaya koyuyor.
 • 17 Ocak 2017 16:46Dha Yurt Bülteni - 12Dha Yurt Bülteni - 12CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, TELEKONFERANSLA İŞKUR BİTLİS İL MÜDÜRLÜĞÜ'NÜN AÇILIŞINA KATILDIÇalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü hizmet binası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın telekonferansla katıldığı programla açıldı.
 • 17 Ocak 2017 16:44Silopili Gençler, Terörün Yarattığı Tahribatı Sanatla OnarıyorSilopili Gençler, Terörün Yarattığı Tahribatı Sanatla OnarıyorSilopili gençler, terörün yarattığı tahribatı sanatla onarıyorŞIRNAK'ın Silopi İlçesi'nde, geçtiğimiz yıl içerisinde sokağa çıkma yasağı ve yaşanan terör olaylarının yarattığı tahribatı, sanatla onarmaya çalışıyor.
 • 17 Ocak 2017 16:42Silopili Gençler, Terörün Yarattığı Tahribatı Sanatla OnarıyorSilopili Gençler, Terörün Yarattığı Tahribatı Sanatla OnarıyorŞIRNAK'ın Silopi İlçesi, geçen yıl sokağa çıkma yasağı ve yaşanan terör olaylarının yarattığı tahribatı, sanatla onarmaya çalışıyor.
 • 17 Ocak 2017 16:38Silopili Gençler, Terörün Yarattığı Tahribatı Sanatla OnarıyorSilopili Gençler, Terörün Yarattığı Tahribatı Sanatla OnarıyorŞIRNAK'ın Silopi İlçesi, geçen yıl sokağa çıkma yasağı ve yaşanan terör olaylarının yarattığı tahribatı, sanatla onarmaya çalışıyor.
 • 17 Ocak 2017 16:06Terörden Arınan Silopi Artık Sanat ile Anılmak İstiyorTerörden Arınan Silopi Artık Sanat ile Anılmak İstiyorTeröristlerden temizlenen Şırnak’ın Silopi ilçesinde sağlanan huzur ortamıyla Kamera Önü Oyunculuk kursuna katılan öğrenciler ilçenin terörle değil sanat ile anılmasını istiyor.
 • 17 Ocak 2017 11:37Kültür ve Sanat DerneğiKültür ve Sanat Derneği" Üzerinden Terör PlanlamasıBölücü terör örgütü PKK/KCK'nın, eylem planlamak, para toplamak, örgüt üyelerinin motivasyonlarını canlı tutmak ve tutuklanan üyelerin etkin pişmanlık yasasından yararlanmalarını önlemek gibi eylemlerini, kurduğu Kültür ve Sanat Derneği üzerinden yaptığı belirlendi.
 • 17 Ocak 2017 10:14Midyat Belediye Başkanı Nasıroğlu, Doğalgaz İçin Girişimlerini SürdürüyorMidyat Belediye Başkanı Nasıroğlu, Doğalgaz İçin Girişimlerini SürdürüyorMardin’in Midyat İlçe Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu, ilçenin doğalgaza kavuşması için Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve EPDK nezdinde talepte bulunduklarını söyledi.
 • 16 Ocak 2017 17:08Anne OteliAnne Oteli" 4 Bini Aşkın Hamileye Kapılarını AçtıŞırnak'ta, kadınların doğum öncesinde kışın kapanan yollar nedeniyle mağdur olmaması için hazırlanan "Anne Oteli"nden 3 yılda 4 bin 217 kadın yararlandı.
 • 16 Ocak 2017 16:18İhh'dan İhtiyaç Sahiplerine Yardımİnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfınca, doğu ve güneydoğu illerindeki ihtiyaç sahibi vatandaşlara bir ayda 500 bin TL'lik yardımda bulunuldu.
 • 16 Ocak 2017 16:01Anne Oteli" 4 Bini Aşkın Hamileye Kapılarını AçtıŞırnak'ta, kadınların doğum öncesinde kışın kapanan yollar nedeniyle mağdur olmaması için hazırlanan "Anne Oteli"nden 3 yılda 4 bin 217 kadın yararlandı.
 • 16 Ocak 2017 15:55Şırnak Devlet Hastanesi'nde Anne Adaylarına 5 Yıldızlı Otel KonforuŞırnak Devlet Hastanesi'nde Anne Adaylarına 5 Yıldızlı Otel KonforuŞırnak merkez ve ilçelere bağlı köylerde, kış mevsiminde yolları kapanma riski bulunan köylerde yaşayan ve doğumu yaklaşan anne adayları için Şırnak Devlet Hastanesi bünyesinde oluşturulan Anne Oteli hizmete girdi.
 • 16 Ocak 2017 15:55Şırnak Devlet Hastanesi'nde Anne Adaylarına 'Anne Oteli'Şırnak Devlet Hastanesi'nde Anne Adaylarına 'Anne Oteli'ŞIRNAK merkez ve ilçelere bağlı köylerde, kış mevsiminde yolları kapanma riski bulunan köylerde oturan ve doğumu yaklaşan anne adayları için Şırnak Devlet Hastanesi bünyesinde oluşturulan 'Anne Oteli' hizmete girdi.
 • 16 Ocak 2017 15:54Şırnak Devlet Hastanesi'nde Anne Adaylarına 'Anne Oteli'Şırnak Devlet Hastanesi'nde Anne Adaylarına 'Anne Oteli'ŞIRNAK merkez ve ilçelere bağlı köylerde, kış mevsiminde yolları kapanma riski bulunan köylerde oturan ve doğumu yaklaşan anne adayları için Şırnak Devlet Hastanesi bünyesinde oluşturulan 'Anne Oteli' hizmete girdi.
 • 16 Ocak 2017 15:47Dha Yurt Bülteni-11Dha Yurt Bülteni-111)ÇANAKKALE BOĞAZI'NDAN DOĞALGAZ TANKERİ GEÇTİÇANAKKALE Boğazı, doğalgaz yüklü Cezayir bandıralı 'Larbi Ben Mhidi' adlı tankerin geçişi sırasında tek yönlü transit gemi geçişlerine kapatıldı.
 • 16 Ocak 2017 14:58Karlı Yollarda Hastaneye Gidemeyen Hamile Kadınlar Hastane Otelinde KalıyorKarlı Yollarda Hastaneye Gidemeyen Hamile Kadınlar Hastane Otelinde KalıyorŞırnak'ta yoğun kış şartlarından dolayı doğumu yaklaşan anneler Şırnak Devlet Hastanesi'nde oluşturulan "anne otelinde" ağırlanıyor.
 • 16 Ocak 2017 14:43İHH'dan Doğu ve Güneydoğu'ya yardım seferberliğiİHH'dan Doğu ve Güneydoğu'ya yardım seferberliğiİHH İnsani Yardım Vakfı, terör nedeni ile mağdur olmuş milyonlarca insana yardım elini uzatmaya yurt içinde ve yurt dışında devam ediyor.
 • 16 Ocak 2017 13:19Terörle Mücadele OperasyonlarıTerörle Mücadele OperasyonlarıŞırnak'ın Silopi ilçesinde, Irak'ın kuzeyindeki bölücü terör örgütü barınma alanlarından kaçan 2 teröristin güvenlik güçlerine teslim olduğu bildirildi.
 • 14 Ocak 2017 18:31Şehit Astsubay Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Astsubay Son Yolculuğuna UğurlandıŞırnak'ın Silopi ilçesinde dün zırhlı aracın çarpması sonucu yaralanan ve kaldırıldığı Silopi Devlet Hastanesinde şehit olan tankçı Astsubay Kıdemli Başçavuş Mustafa Özdil, Konya'da son yolculuğuna uğurlandı.
 • 14 Ocak 2017 17:27Askeri Aracın Çarpması Sonucu Şehit Olan Astsubay Konya'da Toprağa Verilecek (4)Askeri Aracın Çarpması Sonucu Şehit Olan Astsubay Konya'da Toprağa Verilecek (4)ŞEHİT ASTSUBAY ÖZDİL KONYA'DA TOPRAĞA VERİLDİ Şırnak'ın Silopi İlçesi'nde zırhlı askeri aracın çarpması sonucu şehit olan Afyonkarahisarlı Tankçı Astsubay Kıdemli Başçavuş Mustafa Özdil'in cenazesi, eşinin isteği üzerine Konya'da gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 14 Ocak 2017 17:11Şehit Astsubay Konya'da Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Astsubay Konya'da Son Yolculuğuna UğurlandıŞırnak’ın Silopi ilçesinde askeri aracın çarpması sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan Astsubay Kıdemli Başçavuş Mustafa Özdil, Konya’da toprağa verildi.