SON DAKİKA SİLOPİ HABERLERİ

Son Dakika Silopi Haberleri

17:30
Şü Rektörü Prof. Dr. Akmaz, Basınla Bir Araya Geldi Şırnak Üniversitesi (ŞÜ) Rektörü Prof. Dr. Ali Akmaz, basın mensuplarıyla bir araya geldi.
17:18
Türk Kızılayı Silopi'deki Ezidilere Yardım Dağıttı Irak’ın Sincar bölgesi ile Suriye’den kaçan mültecilere Türk Kızılayı tarafından yardım yapıldı.
Türk Kızılayı Silopi'deki Ezidilere Yardım Dağıttı
17:11
Silopi Eskişehir Valiliğinden Silopi'ye Giyim Yardımı Eskişehir Valiliğinin toplayıp Silopi'ye gönderdiği giyecek yardımları Kızılay aracılığıyla Ezidi, Suriyeli sığınmacılar ile ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.
Silopi Eskişehir Valiliğinden Silopi'ye Giyim Yardımı
16:27
Silah İhbarlı Araçlardan Kaçak Sigara Çıktı Şırnak'ın Cizre ilçesi Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Büro Amirliğine gelen 'silah ve mühimmat' ihbarlı araçların kasasında kaçak sigara çuvalları çıktı.
Silah İhbarlı Araçlardan Kaçak Sigara Çıktı
16:22
Cizre'de Film Gibi Operasyon Şırnak’ın Cizre ilçesinde düzenlenen film gibi operasyonun ardından, 57 bin 500 paket kaçak sigara ele geçirildi.
Cizre'de Film Gibi Operasyon
15:56
Eskişehir Valiliğinden Silopi'ye Kıyafet Yardımı Eskişehir Valiliğinin toplayıp Şırnak'ın Silopi ilçesinde gönderdiği kıyafetler, Kızılay aracılığıyla Suriyeli ve Ezidi sığınmacılar ile ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.
Eskişehir Valiliğinden Silopi'ye Kıyafet Yardımı
12:40
Kck'dan Tutuklu Silopi Eski Belediye Başkanı Toğurlu, Tahliye Edildi Şırnak'ın Silopi İlçesi'nde BDP'den Belediye Başkanlığı yaptığı sırada, 23 Eylül 2011 tarihinde KCK operasyonu kapsamında tutuklanan Emin Toğurlu, tahliye edildi.
Kck'dan Tutuklu Silopi Eski Belediye Başkanı Toğurlu, Tahliye Edildi
12:14
Silopi Eski Belediye Başkanı Toğurlu Tahliye Edildi Silopi Belediye Başkanlığı yaptığı sırada, 23 Eylül 2011 tarihinde KCK operasyonu kapsamında gözaltına alındıktan sonra tutuklanan Emin Toğurlu, tahliye edildi.
Silopi Eski Belediye Başkanı Toğurlu Tahliye Edildi
12:11
Silopi Eski Belediye Başkanı Toğurlu Tahliye Edildi KCK operasyonları kapsamında 2011 yılında gözaltına alınan Silopi eski Belediye Başkanı Emin Toğurlu tahliye edildi.
Silopi Eski Belediye Başkanı Toğurlu Tahliye Edildi
12:02
Toğurlu Tahliye Edildi KCK operasyonları kapsamında 2011 yılında gözaltına alınan Silopi eski Belediye Başkanı Emin Toğurlu tahliye edildi.
Toğurlu Tahliye Edildi
17:26
Kck Davasının Başka İllere Taşınması Cizre'de Protesto Edildi Şırnak’ın Cizre ilçesinde faaliyet yürüten 15 sivil toplum kuruluşu temsilcisi, 37 kişinin yargılandığı KCK davasının güvenlik gerekçesi ile başka illere taşınmasını protesto etti.
Kck Davasının Başka İllere Taşınması Cizre'de Protesto Edildi
16:24
Silopi'de Mahalle Muhtarının Aracı Kundaklandı Şırnak'ın Silopi ilçesine bağlı Çalışkan beldesinde mahalle muhtarına ait bir araç benzin dökülerek yakıldı.
Silopi'de Mahalle Muhtarının Aracı Kundaklandı
15:32
Silopi'de Muhtarın Aracı Yakıldı Şırnak'ın Silopi ilçesine bağlı Çalışkan beldesinde kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, mahalle muhtarının aracını benzin dökerek yaktı.
Silopi'de Muhtarın Aracı Yakıldı
14:58
Silopi'de Nevruz Alanında İnceleme Silopi Belediye Başkanı Emine Esmer ile yardımcısı Seyfettin Aydemir nevruz alanında incelemede bulundu.
13:41
Silopi'nin 100 Yıllık Su Sorunu Tarih Oluyor Şırnak’ın Silopi İlçe Belediyesi Eşbaşkanları Emine Esmer ve Seyfettin Aydemir, ilçe merkezinde yapımı devam eden Nevruz alanında incelemelerde bulundu.
Silopi'nin 100 Yıllık Su Sorunu Tarih Oluyor
13:21
Ha Kandil'i Selamlamak, Ha Kobani'yi Selamlamak Aralarında Fark Yok" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Davutoğlu’nun Diyarbakır’da yaptığı konuşmaya tepki gösterdi.
Ha Kandil'i Selamlamak, Ha Kobani'yi Selamlamak Aralarında Fark Yok'
13:05
Bahçeli : Türkiye Gözlerini Yummak Üzeredir, Beştepe Hanedanlığının Kuklası Olan Davutoğlu Başka... Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu.
12:43
Şırnaklı Stk'lar Eğitim Kurumlarına Yapılan Saldırıyı Kınadı Şırnak’ta faaliyet gösteren 16 sivil toplum kuruluşu ortak bir açıklama yaparak, şehir genelinde eğitim kurumlarına yapılan saldırıları kınadı.
12:03
Silopi'de Bir Komiser Yardımcısı Gözaltına Alındı İzmir merkezli 13 ilde polislere yönelik bu sabah yapılan operasyon kapsamında Şırnak’ın Silopi ilçesinde de bir komiser yardımcısının gözaltına alındığı öğrenildi.
Silopi'de Bir Komiser Yardımcısı Gözaltına Alındı
11:14
Vali İpek 3. Köprü Çalışmalarını İnceledi Şırnak'ın Silopi ilçesinde bulunan ve Türkiye ile Irak'ı birbirine bağlayan Habur Sınır Kapısında 3. köprü için çalışmalara başlandı.
Vali İpek 3. Köprü Çalışmalarını İnceledi
09:55
İzmir Merkezli "Paralel Yapı" Operasyonu "Yasa dışı dinleme yaptıkları" iddia edilen emniyet mensuplarına yönelik operasyon kapsamında Şırnak'ın Silopi ilçesinde bir komiser yardımcısı gözaltına alındı.
İzmir Merkezli 'Paralel Yapı' Operasyonu
19:53
Silopi'de 26 Ocak Dünya Gümrük Günü Kutlaması 26 Ocak Dünya Gümrük Günü, Şırnak’ın Silopi ilçesinde çeşitli etkinlikler ile kutlandı.
Silopi'de 26 Ocak Dünya Gümrük Günü Kutlaması
18:09
Silopi'de "26 Ocak Dünya Gümrük Günü" Kutlandı Silopi'de "26 Ocak Dünya Gümrük Günü" çeşitli etkinlikler ile kutlandı.
11:16
Silopi'de Yol Kapatan Göstericiler Polis ile Çatıştı Şırnak'ın Silopi İlçesi'nde İpek Yolu'nda lastik yakıp yolu ulaşıma kapatan göstericilere polis müdahale etti.
Silopi'de Yol Kapatan Göstericiler Polis ile Çatıştı
11:14
Silopi? de Yol Kapatan Göstericiler Polis ile Çatıştı Şırnak'ın Silopi ilçesinde İpek yolunda lastik yakıp yolu ulaşıma kapatan göstericilere polis müdahale etti.
Silopi? de Yol Kapatan Göstericiler Polis ile Çatıştı
10:37
Silopi'de Don Olayları Buğday Sararmasına Neden Oldu Şırnak’ın Silopi ilçesinde etkili olan soğuk hava dalgası tarım alanlarını da vurdu.
Silopi'de Don Olayları Buğday Sararmasına Neden Oldu
18:10
Silopi'de Kaybolan "Tanış ve Deniz" Anıldı Silopi ilçesinde 14 yıl önce kaybolan Serdar Tanış ve Ebubekir Deniz için anma töreni düzenlendi.
16:41
Serdar Tanış ve Ebubekir Deniz Törenle Anıldı Şırnak’ın Silopi ilçesinde 14 yıl önce kaybolan ve kendilerinden bir daha haber alınamayan HADEP Silopi ilçe yöneticileri için anma töreni düzenlendi.
Serdar Tanış ve Ebubekir Deniz Törenle Anıldı
16:34
Silopi'de Kayıp Hadep Yöneticileri Anıldı Şırnak'ın Silopi İlçesi'nde 2001 yılından beri kayıp Halkın Demokrasi Partisi (HADEP) Serdar Tanış ve Ebubekir Deniz için anma töreni düzenlendi.
Silopi'de Kayıp Hadep Yöneticileri Anıldı
16:10
Silopi'de Kayıp Hadep Yöneticileri Anıldı Şırnak'ın Silopi İlçesi'nde 2001 yılından beri kayıp olan Halkın Demokrasi Partisi (HADEP) yöneticileri Serdar Tanış ve Ebubekir Deniz, düzenlenen törenle anıldı.
Silopi'de Kayıp Hadep Yöneticileri Anıldı
15:45
Tanrıkulu: Failleri Koruyan ve Kollayanlar, En Az Failler Kadar Suçludur CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Şırnak'ın Silopi ilçesinde Halkın Demokrasi Partisi (HADEP) yöneticileri Serdar Tanış ve Ebubekir Deniz’in kaybedilmelerinin 14. yıl dönümünde faillerinin hala aramızda olduğunu söyledi.
15:32
Silopi'de İlk Kez "Şaşılık Ameliyatı" Yapıldı Devlet Hastanesinde görevli Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Cem Sundu, her iki gözünde şaşışık bulunan, hastayı başarılı bir şekilde ameliyat etti.
17:00
Şırnak'ta Trafik Kazası: 4 Yaralı Şırnak'ın Silopi ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
14:06
Silopi'de Trafik Kazası: 4 Yaralı Şırnak’ın Silopi ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.
18:40
Önemli Yurt İçi Olayları Şırnak ve Hakkari'de 3 terörist teslim oldu.
18:10
Şırnak'ta Bir Terörist Teslim Oldu Şırnak'ta terör örgütü PKK'dan kaçan bir terörist güvenlik güçlerine teslim oldu.
15:20
Özürlü Kıza Sembolik Karne Diyarbakır, Batman, Siirt, Mardin ve Şırnak'taki ilk ve orta dereceli okullarda eğitim gören öğrenciler karnelerini alarak yarıyıl tatiline başladı.
Özürlü Kıza Sembolik Karne
14:36
Güneydoğu'da Karne Heyecanı Diyarbakır, Batman, Siirt, Mardin ve Şırnak'taki ilk ve orta okullarda öğrenciler karne almanın heyecanını yaşadı.
13:43
Şırnak ve Ağrı'da 4 Terörist Teslim Oldu Şırnak ve Ağrı'da 4 terörist teslim oldu.
10:31
Silopi'de 37 Bin 650 Öğrenci Karne Aldı Şırnak’ın Silopi ilçesinde, 2014-2015 eğitim öğretim yılının ilk döneminde 37 bin 650 öğrenci karne aldı.
Silopi'de 37 Bin 650 Öğrenci Karne Aldı
19:34
İstanbul'dan Silopi'ye Kitap Bağışı Kadir Has Üniversitesinden, Silopi'deki Yenişehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine bin 500 adet kitap bağışlandı.
18:21
Silopi'de Öğrenciler Fidan Dikti Silopi ilçesine bağlı Çiftlik köyü İlkokulu öğrencileri, öğretmenleriyle birlikte fidan dikti.
16:42
TBMM Genel Kurulu'nda PKK Tartışması Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nun 46. Birleşimi saat 14.00’de yoklamasız açıldı.
16:25
Cizre'de Hendek Kazılarak Kapatılan Sokaklara Öcalan Posteri ile PKK Flamaları Asıldı Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde 6 kişinin öldüğü olaylar sırasında PKK'nın gençlik yapılanması Yurtsever Devrimci Gençlik- Hareketi (YDG-H) üyelerinin mahallelerde kazadığı hendekler dururken, bazı sokaklara Abdullah Öcalan posterleri ile PKK flamalarının asıldığı görüldü.
Cizre'de Hendek Kazılarak Kapatılan Sokaklara Öcalan Posteri ile PKK Flamaları Asıldı
13:06
Silopi Köy Okulunda Fidan Dikme Şenliği Şırnak’ın Silopi ilçesi Çiftlik Köyü İlkokulu’nda öğretmenler, öğrencileri ile beraber fidan dikme şenliği düzenledi.
Silopi Köy Okulunda Fidan Dikme Şenliği
17:57
Yapıcıoğlu: "Avrupa, Bir An Önce Yasal Düzenlemeler Yapmalıdır" Hüda Par Genel Başkanı Yapıcıoğlu: - "(Charlie Hebdo'da yayımlanan karikatürler) Avrupa peygamber efendimize yönelik hakaret ve saldırıları fikir özgürlüğü kapsamında çıkarıp bir an önce yasal düzenlemeler yapmalıdır"- "(Cizre'deki gerginlik) Halkın bölge sorunlarının çözüm konusunda henüz ümidi olduğu, süreç sonunda bu baskılar ve tekçi zihniyetin biteceği kanaati olduğu için beklemektedir.
Yapıcıoğlu: 'Avrupa, Bir An Önce Yasal Düzenlemeler Yapmalıdır'
17:31
Habur Sınır Kapısı'nda Trafik Denetimleri Şırnak’ın Silopi ilçesinden geçen uluslararası İpekyolu’nda trafik ekipleri tarafından denetimler yapıldı.
Habur Sınır Kapısı'nda Trafik Denetimleri
16:48
Diyarbakır Hüda-Par Lideri Yapıcıoğlu Çözüm Sürecine Dahil Olmak İstiyoruz-Ek Hür Dava Partisi (Hüda-Par) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, HDP'nin İmralı ve Kandil arasında postacılık yaptığını iddia ederek, devam eden çözüm sürecine Hüda-Par'ın da dahil edilmesi gerektiğini söyledi.
Diyarbakır Hüda-Par Lideri Yapıcıoğlu Çözüm Sürecine Dahil Olmak İstiyoruz-Ek
15:48
Hüda-Par Genel Başkanı Yapıcıoğlu'ndan Gündeme İlişkin Değerlendirme Hür Dava Partisi (Hüda-Par) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, Şırnak’ın Cizre ilçesindeki olaylara ilişkin yaptığı açıklamada, "Benzer olayların tekrar yaşanması tehlikesi ne yazık ki vardır.
Hüda-Par Genel Başkanı Yapıcıoğlu'ndan Gündeme İlişkin Değerlendirme
15:45
Diyarbakır Hüda-Par Lideri Yapıcıoğlu Çözüm Sürecine Dahil Olmak İstiyoruz-1 Hür Dava Partisi (Hüda-Par) Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, HDP'nin İmralı ve Kandil arasında postacılık yaptığını iddia ederek, devam eden çözüm sürecine Hüda-Par'ın da dahil edilmesi gerektiğini söyledi.
Diyarbakır Hüda-Par Lideri Yapıcıoğlu Çözüm Sürecine Dahil Olmak İstiyoruz-1
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 22:14:17. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SİLOPİ HABERLERİ
[Hata Bildir]