07:0000
SON DAKİKA SİLOPİ HABERLERİ

Son Dakika Silopi Haberleri

  Silopi'de 'Toplumsal Cinsiyet' Paneli

  Silopi'de "Toplumsal Cinsiyet" Paneli

  Şırnak'ın Silopi Belediye tarafından "Toplumsal Cinsiyet" konulu panel düzelendi. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Başbakan Davutoğlu Açıklaması

  "Bütün meselemiz, birincisi, Türkiye'ye yönelik yeni bir büyük mülteci akını olmasın, olacak ise bu Suriye sınırları içinde karşılanacak bir şekilde güvenli bölgeler şimdiden ilan edilsin, Halep'in düşmesi senaryosu da dahil olmak üzere. İkincisi, Suriye'nin bütününe umut verecek bir yaklaşım sergilensin, şu şehre, bu şehre, şu kesime, bu kesime değil. Üç, savaş suçları ve insanlık dışı uygulamalar konusunda ayrım yapılmasın, ister terör örgütü ister rejim, hepsine tavır gösterelim" (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  SPK Haftalık Bülteni

  SPK Yapı Kredi'nin 10 milyar lira tutarında borçlanma aracı ihracı başvurusunu onayladı Halka açık, borsada işlem görmeyen statüdeki Umpaş Holding AŞ Borsa İstanbul'a geliyor 12 şirket borçlanma aracı ihracı için SPK'ya başvurdu. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Başbakan Davutoğlu, İstanbul'da

  Başbakan Davutoğlu, İstanbul'da

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, Irak ziyaretinin ardından İstanbul'a döndü. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Davutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'nun MİT İddiasına Sert Yanıt

  Davutoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'nun MİT İddiasına Sert Yanıt

  Irak ziyaretinin ardından Kılıçdaroğlu'nun MİT iddialarına yanıt veren Başbakan Davutoğlu, "Kesinlikle böyle bir şey söz konusu değil. Kendisini ciddiye alan yok." dedi. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Arınç'tan Öcalan Mesajı: Platonik Bir Aşk Değil!

  Arınç'tan Öcalan Mesajı: Platonik Bir Aşk Değil!

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Abdullah Öcalan'la ilgili "Biz platonik bir aşkın içinde değiliz. Öcalan'ın bacak bacak üstüne atan sekreterlere ihtiyacı yok!" dedi. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Bülent Arınç Konya'da

  Bülent Arınç Konya'da

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, çözüm sürecinde başarıya ulaşılması halinde Türkiye’nin kronik bir sorunundan kurtulacağını belirterek, "Türkiye terörün acılarını saracak. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Bülent Arınç: 'Türkiye Terörün Acılarını Saracak'

  Bülent Arınç: 'Türkiye Terörün Acılarını Saracak'

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, çözüm sürecinde başarıya ulaşılması halinde Türkiye’nin kronik bir sorunundan kurtulacağını belirterek, 'Türkiye terörün acılarını saracak. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Arınç - Öcalan'a Sekreterya İddiaları

  Başbakan Vekili ve Başbakan Yardımcısı Arınç, Konya'da (2)- Arınç: "(Öcalan'a sekreterya iddiaları) Bir şeyler var ama o şeyler olgunlaşmadan, o adımın karşılığındaki adımları görmeden... Biz platonik bir aşkın içinde değiliz. Biz gerçekçiyiz"- "Neyi, nasıl yapacağımızı bilmesi gerekenler biliyor. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.11.2014 07:00:18. #1.12#