SON DAKİKA SİLOPİ HABERLERİ

Son Dakika Silopi Haberleri

 • 25 Eylül 2016 15:29Emekli Albay Uğur: İkinci Kalkışmaya Hazır OlunEmekli Albay Uğur: İkinci Kalkışmaya Hazır OlunEmekli albay Hasan Atilla Uğur, "İkinci kalkışmaya hazır olun. Ve çok yakın bir zamanda. Çok net bilgi olarak söylüyorum, ikincisi daha kanlı olacak" uyarısında bulundu; yapılan planı adım adım anlattı.
 • 24 Eylül 2016 16:01BAL Ligi BaşlıyorBAL Ligi BaşlıyorDiyarbakır'dan 2 takımın katılacağı Bögesel Amatör Ligi (BAL) 1. gurup maçları yarın başlıyor.
 • 23 Eylül 2016 13:48PKK'lı Cenazesine Katılan Hdp'li Vekillere Soruşturma AçıldıŞIRNAK'ın Silopi İlçesi'nde hendek-barikat operasyonları sırasında güvenlik güçleriyle girdiği çatışmada ölen PKK'lı Baran Kaval'ın bugün düzenlenen cenazesine katılan HDP Diyarbakır milletvekilleri Feleknaz Uca, Sibel Yiğitalp ve Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Fırat Anlı hakkında Diyarbakır Cumhuriyet Savcılığı'nca soruşturma başlatıldı.
 • 23 Eylül 2016 12:11Hdp'li Vekiller, Teröristin Cenazesine KatıldıHdp'li Vekiller, Teröristin Cenazesine KatıldıŞırnak’ın Silopi ilçesinde güvenlik güçleriyle girdiği çatışmada öldürülen Baran Kaval adlı terör örgütü PKK mensubunun cenazesi Diyarbakır’da toprağa verildi.
 • 22 Eylül 2016 18:00Silopi'de Silopi'de "15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma" EtkinliğiSilopi'de, "15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma" etkinliği düzenlendi.
 • 22 Eylül 2016 17:34Eroğlu: Eroğlu: "Netice İtibariyle Kıblemiz, Ezanımız, Bayrağımız ve Vatanımız Bir"Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Netice itibariyle kıblemiz, ezanımız, bayrağımız ve vatanımız bir. Bakın burada birlik ve kardeşliğimizi daha da pekiştiriyoruz.
 • 22 Eylül 2016 17:27Silopi'de Öğrencilere Darbe Teşebbüsü Filmi İzlettirildiSilopi'de Öğrencilere Darbe Teşebbüsü Filmi İzlettirildiSilopi'de öğrencilere darbe teşebbüsü filmi izlettirildiŞIRNAK'ın Silopi İlçesi'nde düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma etkinliği kapsamında öğrencilere 15 Temmuz darbe girişimini anlatan bir sinevizyon izletirildi.
 • 22 Eylül 2016 16:59Bakan Veysel Eroğlu, AK Parti Bitlis İl Başkanlığını Ziyaret EttiBakan Veysel Eroğlu, AK Parti Bitlis İl Başkanlığını Ziyaret EttiAK Parti Bitlis İl Başkanlığını ziyaret eden Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu burada yaptığı konuşmada, Bitlis halkına teşekkür etmek için geldiğini belirterek, 15 Temmuz’un tarihimizin en kanlı ve en alçak darbe girişimi olduğunu söyledi.
 • 22 Eylül 2016 16:46Silopi'de "15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma" EtkinliğiSilopi'de, "15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma" etkinliği düzenlendi.
 • 22 Eylül 2016 16:31Silopi'de Öğrencilere Darbe Teşebbüsü Filmi İzletildiSilopi'de Öğrencilere Darbe Teşebbüsü Filmi İzletildiŞIRNAK'ın Silopi İlçesi'nde düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma etkinliği kapsamında öğrencilere 15 Temmuz darbe girişimini anlatan sinevizyon izletildi.
 • 22 Eylül 2016 15:28Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Netice itibariyle kıblemiz, ezanımız, bayrağımız ve vatanımız bir. Bakın burada birlik ve kardeşliğimizi daha da pekiştiriyoruz.
 • 22 Eylül 2016 12:24Aydınspor 1923'ten Cizre'ye TeşekkürZİRAAT Türkiye Kupası 2'nci Eleme Turunda Cizrespor'u deplasmanda 2-0 yenerek yoluna devam eden Aydınspor 1923, ilçeden alkışlarla uğurlanması üzerine kulüp yönetimi teşekkür açıklaması yaptı.
 • 21 Eylül 2016 21:08İzmir - Özhaseki Sur Hariç, Cizre ve Silopi Gibi Yerleri 1 Yılda Yaparızİzmir - Özhaseki Sur Hariç, Cizre ve Silopi Gibi Yerleri 1 Yılda YaparızÖzhaseki Sur hariç, Cizre ve Silopi gibi yerleri 1 yılda yaparız (2)KATI ATIK TESİSİ İZMİR'E KAZANDIRILACAKÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, aldıkları prensip kararı gereği tüm kentlerdeki tıkanmış işleri, sorunları yapacakları dokunuşlar, müdahaleler ile çözüme kavuşturacaklarını, İzmir'de de bu yönde çalışmalara başladıklarını söyledi.
 • 21 Eylül 2016 19:14Bakan Özhaseki'den Terör Mağduru İlleri Restore AçıklamasıBakan Özhaseki'den Terör Mağduru İlleri Restore AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, terörün zarar verdiği doğu illerinin yeniden inşasına değinerek, “Sur hariç Cizre, Silopi, İdil gibi yerlerde tahmin ediyorum bir sene içerisinde bütün konutları yaparız, altyapısı ve üst yapısı ile mükemmel şehirler haline getirip vatandaşlara veririz” dedi.
 • 21 Eylül 2016 18:44İzmir - Bakan Özhaseki,?sur Dışındaki Bölgeler 1 Yıl İçinde Tamamlanırİzmir - Bakan Özhaseki,?sur Dışındaki Bölgeler 1 Yıl İçinde TamamlanırBakan Özhaseki, 'Sur dışındaki bölgeler 1 yıl içinde tamamlanırİZMİR'deki yatırımları yerinde görmek üzere kente gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Karabağlar İlçesi'ndeki kentsel dönüşüm alanında incelemelerde bulundu.
 • 21 Eylül 2016 18:43Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki AçıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Sur hariç Yüksekova, Cizre, Silopi, İdil gibi yerlerde tahmin ediyorum bir sene içinde bütün konutları yaparız, altyapısıyla üstyapısıyla mükemmel şehirler haline getirip vatandaşlara dağıtırız." dedi.
 • 21 Eylül 2016 11:57TOKİ Başkanı Turan'ın AçıklamalarıBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, "Toplu Konut İdaresi’nden sosyal konut anlamında beklentisi olan vatandaşlarımızın beklentilerine karşılık vereceğiz.
 • 20 Eylül 2016 14:54Şırnak'ta Şırnak'ta "Gençler Spor ile Buluşuyor Projesi"Silopi ilçesinde düzenlenen, "Gençler Spor ile Buluşuyor Projesi" kapsamında dereceye giren öğrencilere madalyaları verildi.
 • 19 Eylül 2016 17:41Nusaybin - Ak Partili Alkış: Nusaybin İçin 2 Milyar Kaynak AyrıldıNusaybin - Ak Partili Alkış: Nusaybin İçin 2 Milyar Kaynak AyrıldıAk Partili Alkış: Nusaybin için 2 milyar kaynak ayrıldıMARDİN'in Nusaybin İlçesi'ne gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Zeynep Alkış, 6 mahallesinde sokağa çıkma yasağının sürdüğü ilçede sivil toplum örgütleri ve esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.
 • 19 Eylül 2016 17:24Terör Mağduru Çocuklar Ders Başı YaptıTerör Mağduru Çocuklar Ders Başı YaptıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Okul bahçesi genel görüntüler -Sınıflarda öğrencilere kitapçık dağıtımı -Öğrencilerin kitapçıkları incelemesi -Öğrencilerle röp.Terör mağduru çocuklar ders başı yaptı TSK ve emniyet unsurlarınca yürütülen müşterek operasyonlarla teröristlerden arındırılan, sokağa çıkma yasağının kısmen kaldırıldığı Şırnak'ın Silopi ve Mardin'in Nusaybin ilçelerinde öğrenciler ders başı yaptı Silopi İlçe Milli Eğitim Müdürü Dayanan: "İlçedeki tüm okullarımızı eğitim öğretime hazır hale getirdik" ŞIRNAK/ MARDİN - PKK'ya yönelik operasyonlarla teröristlerden arındırılan Şırnak'ın Silopi ve Mardin'in Nusaybin ilçelerinde öğrenciler törenle eğitim öğretime başladı.
 • 19 Eylül 2016 15:32AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Alkış: Nusaybin İçin 2 Milyar Kaynak AyrıldıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Alkış: Nusaybin İçin 2 Milyar Kaynak AyrıldıMARDİN'in Nusaybin İlçesi'ne gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Zeynep Alkış, 6 mahallesinde sokağa çıkma yasağının sürdüğü ilçede sivil toplum örgütleri ve esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.
 • 19 Eylül 2016 15:08AK Parti Mkyk Üyesi Alkış AçıklamasıAK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi ve Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Zeynep Alkış, terörün açtığı yaraları sarmak için hükümet olarak büyük bir yatırım hamlesi başlattıklarını belirterek, "Nusaybin, Sur, Şırnak, Silopi, İdil, Cizre ve Yüksekova için dev projeler hazırlandı.
 • 19 Eylül 2016 14:32Terör Mağduru Çocuklar Ders Başı YaptıŞIRNAK/ MARDİN - PKK'ya yönelik operasyonlarla teröristlerden arındırılan Şırnak'ın Silopi ve Mardin'in Nusaybin ilçelerinde öğrenciler törenle eğitim öğretime başladı.
 • 19 Eylül 2016 11:42Silopi?de PKK'nın Tahrip Ettiği Okulda Eğitim BaşladıSilopi?de PKK'nın Tahrip Ettiği Okulda Eğitim BaşladıSilopi'de PKK'nın tahrip ettiği okulda eğitim başladıŞIRNAK'ın Silopi İlçesi'nde 7 Ekim ile 24 Nisan arasında 3 kez ilan edilen ve 58 gün süren sokağa çıkma yasakları ile birlikte başlayan operasyonlar kapsamında çıkan çatışmalarda PKK'nın tahrip ettiği Gazipaşa İlkokulu da onarılarak bugün eğitime başladı.
 • 18 Eylül 2016 15:16Kayyum Atanan Belediyelerin Siteleri 'Güncellemeye' AlındıKayyum Atanan Belediyelerin Siteleri 'Güncellemeye' AlındıİÇİŞLERİ Bakanlığı tarafından Kanun Hükmünde Kararnameye dayandırılarak kayyum atanan belediyelerin çoğunun resmi internet siteleri de, 'Bakım, onarım ve güncelleme' için kapatıldı.