08:3200
SON DAKİKA SİMAV HABERLERİ

Son Dakika Simav Haberleri

  Kuşulular, 10 Ağustos'ta da Sandığa Gitmeyecek

  Kuşulular, 10 Ağustos'ta da Sandığa Gitmeyecek

  Kütahya'nın Simav ilçesinin Yerel Yönetimler Yasası'yla köye dönüştürülen beldesi Kuşu'daki bin 467 seçmen, cumhurbaşkanlığı seçimini de boykot edecek. (02 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Japon Eriği Simavlı Üreticinin Yüzünü Güldürdü

  Japon Eriği Simavlı Üreticinin Yüzünü Güldürdü

  Kütahya'nın Simav İlçesi'nde Kaymakamlık, İl Özel İdaresi ile Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Tarım Müdürlüğü'nün işbirliğiyle 4 yıl önce başlatılan alternatif ürün çalışmaları kapsamında çiftçilere ücretsiz dağıtılan 17 bin Japon erik fidanı, bu yıl bol mahsul verdi. (02 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Japon Erik Üreticinin Yüzünü Güldürdü

  Japon Erik Üreticinin Yüzünü Güldürdü

  Kütahya’nın Simav İlçesinde Kaymakamlık, İl Özel İdaresi ile Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Tarım Müdürlüğü tarafından 4 yıl önce başlatılan alternatif ürün çalışmaları kapsamında çiftçilere ücretsiz dağıtılan 17 bin dolayındaki Japon erik fidanları bu yıl bol mahsül verdi. (02 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Simav'da 'Başkonak Yayla Şenliği'

  Simav'da "Başkonak Yayla Şenliği"

  Simav ilçesine bağlı Başkonak köyünde bu yıl 11'incisi düzenlenen geleneksel "Yayla Şenliği" gerçekleştirildi. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Eynal'da Bayram Bereketi

  Eynal'da Bayram Bereketi

  -Kütahya’nın turistik ilçesi Simav’da belediyenin işlettiği şifalı sularıyla ünlü Eynal Kaplıcaları, üç günlük Ramazan Bayramı tatilini doğal güzellikler içerisinde termal ortamda geçirmek isteyen vatandaşların akınına uğradı. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Simav Myo'nda Sevinç

  Simav Myo'nda Sevinç

  Kütahya’nın Simav ilçesinde faaliyet gösteren Meslek Yüksek Okulunda bu yıl açılan üç yeni bölümünün öğrenciler tarafından tercih edilmesi hem okul yöneticilerini hem de ilçe halkını sevindirdi. (31 Temmuz 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
29.08.2014 08:32:13. #1.13#