12:3700
SON DAKİKA SİNAN AYDIN AYGÜN HABERLERİ

Son Dakika Sinan Aydın Aygün Haberleri


SİNAN AYDIN AYGÜN

1959 yılında Ankara'da doğdu. Gazi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun oldu. İnşaat malzemeleri satıcılığı ve müteahhitlik yaptı. ... Devamı

   

  İşçi Partili 14 Sanığın Yargılandığı Dava, Ergenekon Davası ile Birleştirildi

  İşçi Partili 14 Sanığın Yargılandığı Dava, Ergenekon Davası ile Birleştirildi

  Ergenekon soruşturması kapsamında Mehmet Perinçek'in de aralarında bulunduğu 14 İşçi Parti yönetici ve üyesi hakkında açılan dava, Ergenekon davası ile birleştirildi. (14 Haziran 2012 Perşembe )

   

  Sinan Aygün: Keşke Bütün Dünya Türkçe Konuşsa

  Sinan Aygün: Keşke Bütün Dünya Türkçe Konuşsa

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara Milletvekili Sinan Aygün, dünyanın değişik yerlerindeki öğrencilerin Türkçe konuşmasını görünce tüylerinin diken diken olduğunu söyledi. (09 Haziran 2012 Cumartesi )

   

  TBMM Genel Kurulu

  İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik'in, Hükümet Sözcüsü değil, partinin sözcüsü olduğunu söyledi. (30 Mayıs 2012 Çarşamba )

   

  'Ergenekon' Davası

  "Ergenekon" Davası

  "Ergenekon" davasında tanık olarak dinlenilen merhum Başbakan Bülent Ecevit'in eski koruma müdürü ve eski milletvekili Recai Birgün, "Sinan Aygün amcamın oğludur." (21 Mayıs 2012 Pazartesi )

   

  TBMM İçişleri Komisyonu

  TBMM İçişleri Komisyonu

  TBMM İçişleri Komisyonu'nda, korsan taksiciliğe ağır cezalar getiren ve "değnekçiliğe" son veren düzenlemelerin de bulunduğu kanun teklifi, alt komisyona sevk edildi."Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi"ni ele aldı. (16 Mayıs 2012 Çarşamba )

   

  CHP'li Öztrak: Yeni Ticaret Kanunu, Yürürlüğe Girmeden Eksiklikler Giderilsin

  Yeni Ticaret Kanunu'nda birçok eksik tespit edildiğini öne süren CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, bu eksikliklerin kanun yürürlüğe girmeden giderilmesi gerektiğini söyledi. (09 Mayıs 2012 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
18.12.2014 12:37:55. #1.12#