22:2700
SON DAKİKA SİNAN AYDIN AYGÜN HABERLERİ

Son Dakika Sinan Aydın Aygün Haberleri


SİNAN AYDIN AYGÜN

1959 yılında Ankara'da doğdu. Gazi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun oldu. İnşaat malzemeleri satıcılığı ve müteahhitlik yaptı. ... Devamı

  Tek Dosyada Birleştirilen Ergenekon Davalarının İlk Duruşması Yarın

  Tek Dosyada Birleştirilen Ergenekon Davalarının İlk Duruşması Yarın

  Ümraniye'de bir gecekondunun çatı katında mühimmat ele geçirilmesinin ardından başlatılan Ergenekon soruşturmaları kapsamında açılan davalar, yarın ilk kez tek dava olarak görülmeye başlanacak. (06 Mayıs 2012 Pazar )

   

  Libya Polisi Türkiye'de Eğitim Alacak

  TBMM İçişleri Komisyonu'nda, Libya polisinin Türkiye'de eğitim görmesine ilişkin tasarı görüşüldü."Türkiye ile Libya Geçiş Hükümeti Arasında Libya Ulusal Polisi'nin Eğitimine ve Kapasite Geliştirmesine İlişkin İşbirliği Konulu Mutabakat"... (03 Mayıs 2012 Perşembe )

   

  23 Nisan Resepsiyonu

  23 Nisan Resepsiyonu

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek'in ev sahipliğinde gerçekleşen 23 Nisan Resepsiyonu'na Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ilk kez eşi Emine Erdoğan ile katıldı. (23 Nisan 2012 Pazartesi )

   

  Öğrenciler 'Puzzle Yarışması'nda

  Öğrenciler 'Puzzle Yarışması'nda

  Antalya'da ilköğretim okulları arasında düzenlenen 'Puzzle Yarışması' öğrencilerin kıyasıya mücadelesine sahne oldu. (21 Nisan 2012 Cumartesi )

   

  Öğrencilerin Puzzle Yarışı

  Öğrencilerin Puzzle Yarışı

  Antalya'nın Demre İlçesi'nde ilköğretim okulları arasında düzenlenen 'Puzzle Yarışması' öğrencilerin kıyasıya mücadelesine sahne oldu. (21 Nisan 2012 Cumartesi )

   

  Demre'de Puzzle Oyun Yarışması

  Antalya'nın Demre ilçesinde öğrenciler arasında puzzle oyun yarışması düzenlendi. (21 Nisan 2012 Cumartesi )

   

  Yenimahalle Belediyesi'nden Denktaş'a Anma

  Yenimahalle Belediyesi'nden Denktaş'a Anma

  Yenimahalle Belediyesi'nin K.K.T.C Kurucu Cumhurbaşkanı Merhum Rauf Denktaş anısına yaptığı park ve Rauf Denktaş heykeli düzenlenen törenle açıldı. (15 Nisan 2012 Pazar )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
16.09.2014 22:27:10. #1.13#