SON DAKİKA SİNAN AYGÜN HABERLERİ

Son Dakika Sinan Aygün Haberleri


SİNAN AYGÜN

Sinan Aydın Aygün (d. 10 Mart 1959, Kelkit, Gümüşhane, Türkiye), Türk iş adamı ve siyasetçi, CHP Ankara milletvekili.

İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara'da tamamlayan Aygün, Gazi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nü bitirmiştir. Daha sonra ticarete atılan Aygün, hâlen inşaat... Devamı

16:59
CHP'de Tüzük Değişikliği Hazırlığı CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun, tüzükte resmen yer almamasına rağmen üç milletvekilini genel sekreter yardımcılığına getirmesi partide tüzük değişikliği beklentisini artırdı.
CHP'de Tüzük Değişikliği Hazırlığı
10:17
Baret, CHP'li Özgür Özel'e Terfi Getirdi Soma'daki tehlikeye aylar öncesinden dikkat çeken CHP milletvekili Özgür Özel'e partide önemli görev verildi.
Baret, CHP'li Özgür Özel'e Terfi Getirdi
17:26
CHP Genel Merkezi'nde Yeni Görevlendirme Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 4 milletvekili ile bir eski milletvekiline genel merkezde yeni görevler verildi.
15:09
CHP'li Milletvekillerine Genel Merkezde Yeni Görevler Verildi ?CHP Sözcüsü, İdari ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç ile genel merkezde çalışmak üzere CHP Ankara Milletvekili Sinan Aygün ile eski milletvekillerinden Ali Kemal Deveciler'e görev verildi.
14:51
CHP'li 4 Milletvekili Genel Merkez'de Görev Üstlendi CHP Adana Milletvekili Ali Demirçalı, Manisa Milletvekili Özgür Özel, İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu ile Ankara Milletvekili Sinan Aygün Genel Merkez'de görev üstlendi.
18:44
Aso Başkanı Özdebir, Optik Firmasının Açılışına Katıldı Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, bir optik firmasının açılışına katıldı.
17:23
Aso Başkanı Özdebir, Optik Firmasının Açılışına Katıldı Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, bir optik firmasının açılışına katıldı.
Aso Başkanı Özdebir, Optik Firmasının Açılışına Katıldı
19:33
TBMM Başkanı Çiçek Açıklaması "(Engin Alan ile ilgili yasa önerisi) Ben, 'Hiç olmazsa geçici bir çözüm bulalım, hükmün infazını dönem sonuna bırakalım ve o zamana kadar da parlamento bu bir çözüm bulsun' dedim. Deniliyor ki 'Üç yıldır Meclis Başkanı nerede?
TBMM Başkanı Çiçek Açıklaması
11:35
Kılıçdaroğlu ve Yaşar'dan Özenalp'e Taziye Ziyareti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden Balyoz Davası hükümlüsü Kurmay Albay Murat Özenalp’in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Kılıçdaroğlu ve Yaşar'dan Özenalp'e Taziye Ziyareti
11:10
Kılıçdaroğlu ve Yaşar'dan Özenalp'e Taziye CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, 26 Nisan günü Mamak Askeri Cezaevi’nde beyin kanaması sonucu vefat eden Balyoz davası hükümlüsü Kurmay Albay Murat Özenalp’in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
11:10
Yenimahalle İlçesi Kılıçdaroğlu'nu Ağırladı Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ilçeyi gezdirdi.
Yenimahalle İlçesi Kılıçdaroğlu'nu Ağırladı
00:17
Kılıçdaroğlu'ndan Albay Özenalp'in Ailesine Taziye Ziyareti Chp Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Mamak Askeri Cezaevi'nde ailesiyle açık görüş yaptığı sırada beyin kanaması geçiren ve tedavi altına alındığı Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde hayatını kaybeden Balyoz davası hükümlüsü Deniz Kurmay Albay Murat Özenalp'ın (49) evine giderek Albay Özenalp'in Annesi Samiye Özenalp ile eşi Sema Özenalp'in acılarını paylaşıp, başsağlığı diledi.
Kılıçdaroğlu'ndan Albay Özenalp'in Ailesine Taziye Ziyareti
23:51
Kılıçdaroğlu'ndan Albay Özenalp'in Ailesine Taziye Ziyareti Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ailesiyle açık görüş yaptığı sırada beyin kanaması geçiren ve tedavi altına alındığı Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde hayatını kaybeden Balyoz davası hükümlüsü 49 yaşındaki Albay Murat Özenalp'in ailesini ziyaret ederek başsağlığı diledi.
Kılıçdaroğlu'ndan Albay Özenalp'in Ailesine Taziye Ziyareti
21:58
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan Sokak Ziyareti Kılıçdaroğlu, çevre düzenlemesi yapılan Taşkın Sokak'ı gezdi, vatandaşlarla sohbet etti.
21:21
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan Taziye Ziyareti Kılıçdaroğlu, tedavi gördüğü GATA'da hayatını kaybeden "Balyoz Davası" hükümlüsü emekli Deniz Kurmay Albay Murat Özenalp'in ailesine başsağlığı diledi.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan Taziye Ziyareti
04:57
Kılıçdaroğlu'dan İzleyicilerle Selfie CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Uluslararası Müzik Festivali'nde bazı izleyicilerin ısrar üzerine selfie çektirdi.
Kılıçdaroğlu'dan İzleyicilerle Selfie
15:16
Çankaya'da Çifte Bayram Çankaya Belediye Başkanlığı avlusunda, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, DİSK Genel Başkanı Kani Beko, tarafından imza altına alınan Toplu İş Sözleşmesi törenine, DİSK Genel İş Sendikası Çankaya Şube Başkanı Ozan Doğan ve Şube Yönetimi, CHP Milletvekilleri Gülsün Bilgehan, Süleyman Çelebi, Levent Gök, İzzet Çetin, Sinan Aygün, Musa Çam, CHP Çankaya İlçe Başkanı Mehmet Perçin ile Çankaya Belediyesi Meclis Üyeleri de katıldı.
11:39
Cumhuriyet Çocukları Ankara'yı Özgürlük Şarkılarıyla Çınlattılar Binlerce çocuğun bir arada şarkı söylediği Çankaya Belediyesi Bin Çocuk Korosu Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu’nda muhteşem bir 23 Nisan Konseri verdi.
Cumhuriyet Çocukları Ankara'yı Özgürlük Şarkılarıyla Çınlattılar
16:13
Protokol Ankara Görücüye Çıktı Başkent'in cazibe merkezlerinden Çukurambar'da inşa edilen ve dikkati çeken Protokol Ankara İş Merkezi, düzenlenen lansmanla görücüye çıktı.
Protokol Ankara Görücüye Çıktı
12:57
Protokol Ankara Görücüye Çıktı Başkent’in cazibe merkezlerinden Çukurambar’da inşa edilen ve özel lokasyonuyla dikkati çeken Protokol Ankara İş Merkezi, düzenlenen lansmanla görücüye çıktı.
Protokol Ankara Görücüye Çıktı
20:23
Kılıçdaroğlu, TOBB Başkanı Hisarcıkoğlu ile Görüştü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıkoğlu ve bazı STK temsilcileriyle görüştü.
Kılıçdaroğlu, TOBB Başkanı Hisarcıkoğlu ile Görüştü
20:15
Siyaseti Yumuşatma Heyeti CHP ve MHP Liderleriyle Görüştü Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi heyeti, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüştü.
19:53
Türkiye-Ab Karma İstişare Komitesi Kılıçdaroğlu'nu Ziyaret Etti TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile gerçekleşen görüşmeye ilişkin, “Neredeyse 76 milyonu kapsayan Türkiye’nin Sivil Toplum Kuruluşları bir arada birbirimizle menfaatlerimiz çatışsa da, ülkenin menfaatlerinde toplumsal menfaatlerin korunması için ortak dili kullanıyoruz.
Türkiye-Ab Karma İstişare Komitesi Kılıçdaroğlu'nu Ziyaret Etti
13:47
Taşdelen: Çankayalı Teveccühünü Gösterdi Şimdi Sıra Bizde Ankara Çankaya İlçe Seçim Kurulundan 3 Nisan 2014 tarihinde mazbatasını alan Alper Taşdelen, Çankaya Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleşen devir teslim töreninde, Bülent Tanık'tan Çankaya Belediyesi'nin 7. Yönetim dönemi için görevi teslim aldı.
13:19
Çankaya Belediye Başkanlığı'na Seçilen Taşdelen Mazbatasını Aldı Ankara'nın Çankaya ilçesinde CHP'den belediye başkanı seçilen Alper Taşdelen “Biz el ele verdiğimizde, omuz omuza verdiğimizde, emeği yücelttiğimizde, hizmeti öne aldığımızda Çankaya Belediyesi’nin önünde dağlar duramaz” dedi.
Çankaya Belediye Başkanlığı'na Seçilen Taşdelen Mazbatasını Aldı
22:02
Ergenekon Davası'nın Gerekçeli Kararı Gerekçeli karardan: ''Sanıkların pek çok başka suç örgütü liderinin imrenerek bakacağı bir şöhrete, örgütsel ve kriminal saygınlığa sahip olan sanık Veli Küçük’e ve otoritesine bağlılıklarının yargılamanın birçok aşamasından ve dosya kapsamından açıkça ortaya çıktığı anlaşılmakla, bu nedenlerle sanık Küçük'ün Ergenekon silahlı terör örgütünün etkin bir yöneticisi olduğu ve sanığın üzerine atılı 'silahlı terör örgütü yöneticisi olmak' suçunu işlediği hukuki ve vicdani delillerle sabit kabul
21:21
Ergenekon Davası'nın Gerekçeli Kararı Karardan: "Sanık İlker Başbuğ’un cumhurbaşkanlığı seçimi sürecinde, TBMM'de bulunan siyasi partilere müdahale edip, onları yönlendirmek suretiyle cumhurbaşkanlığı seçimi sonrası çıkacak sonuca göre, AK Parti'ye ve Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'ne müdahale edilip, AK Parti'nin ve hükümetin dağılması yönünde.
19:30
Ergenekon Davası'nda Gerekçeli Karar Açıklandı (10) Bugün açıklanan Ergenekon Davası'nın gerekçeli kararında, sanıkların duruşmalar sırasındaki konuşma sürelerine de yer verildi.
18:53
Yenimahalle Belediye Başkanlığı'na Yeniden Seçilen Yaşar, Mazbatasını Aldı Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde CHP'den yeniden belediye başkanı seçilen Fethi Yaşar, mazbatasını aldı.
Yenimahalle Belediye Başkanlığı'na Yeniden Seçilen Yaşar, Mazbatasını Aldı
18:09
Ergenekon Davası'nın Gerekçeli Kararı Gerekçeli kararda, dava kapsamında müebbet hapis cezasına çarptırılan eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ'un, görev yaptığı dönemde Ergenekon soruşturmalarına ilişkin yaptığı basın açıklamaları ve verdiği ropörtajlarla, soruşturmaları itibarsızlaştırmayı ve bu yönde kamuoyu oluşturmayı amaçladığının anlaşıldığı belirtildi Başbuğ'un Poyrazköy'de bulunan mühimmat, amirallere suikast ve Koç Müzesi'nde patlayıcı bulunmasına yönelik soruşturmalarla ilgili yaptığı basın
16:39
Fethi Yaşar: "Yenimahalle'de Eskişehir'de halk, bize oy veriyor da niye başka yerlerde vermiyor" - Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, "Yenimahalle'de Eskişehir'de halk, bize oy veriyor da niye başka yerlerde vermiyor.
Fethi Yaşar: 'Yenimahalle'de Eskişehir'de halk, bize oy veriyor da niye başka yerlerde vermiyor' -
15:41
2014 Yerel Seçim Sonuçları Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar: "Yenimahalle'de Eskişehir'de halk, bize oy veriyor da niye başka yerlerde vermiyor.
2014 Yerel Seçim Sonuçları
15:06
Kılıçdaroğlu ve Yavaş Ankara Turu Yaptı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş ile birlikte şehir turu yaptı.
Kılıçdaroğlu ve Yavaş Ankara Turu Yaptı
11:53
CHP Çankaya Adayı Taşdelen: Şafak Söküyor, Halkın İktidarı Geliyor CHP Çankaya Belediye Başkan adayı Alper Taşdelen, sorun üreten değil çözüm odaklı halkın belediyesini kuracaklarını belirterek "Şafak söküyor, halkın iktidarı geliyor" dedi.
CHP Çankaya Adayı Taşdelen: Şafak Söküyor, Halkın İktidarı Geliyor
11:53
CHP'li Yavaş ve Taşdelen ATO'yu Ziyaret Etti CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş ve Çankaya Belediye Başkan Adayı Alper Taşdelen, Ankara Ticaret Odası'nı ziyaret etti.
10:34
CHP Çankaya Belediye Başkan Adayı Taşdelen Kızılay Esnafıyla Buluştu CHP Çankaya Belediye Başkan Adayı Alper Taşdelen, Kızılay esnafıyla kahvaltıda buluştu.
16:14
Yavaş: Gerekirse Suyu Bedava Akıtırım CHP'nin Ankara adayı Mansur Yavaş, Başkent'te su ve ulaşımın ucuzlayacağını ve bunun için de kaynağın var olduğunu söyledi.
Yavaş: Gerekirse Suyu Bedava Akıtırım
15:54
CHP Ankara Adayı Mansur Yavaş: En Ufak Şaibem Yok CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, Kazan ilçesini ziyaret ederek, seçim koordinasyon merkezinin açılışını yaptı.
CHP Ankara Adayı Mansur Yavaş: En Ufak Şaibem Yok
11:39
TİMCO Sokak'ta Hedef 1 Milyarlık Ciro 300 milyon liralık yatırımla hayata geçirilen TİMCO Sokak'ta ticarete hazır 256 dükkan mayıs ayında kapılarını açacak
TİMCO Sokak'ta Hedef 1 Milyarlık Ciro
10:54
Timco Sokak'ta Hedef 1 Milyarlık Ciro ANKARA (İHA) – Başkent’in yeni ticaret merkezi Anadolu Bulvarı üzerinde dekorasyon ve inşaat malzemeleri sektörünün liderlerini buluşturacak TİMCO Sokak’ta yıllık 1 milyar liralık ciro hedefleniyor.
Timco Sokak'ta Hedef 1 Milyarlık Ciro
23:39
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek'in Açıklamaları…(1) Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “Bir algı yönetimiyle faiz lobisi ve Amerika’daki Neoconlar Türkiye’yi soymaya başladı ve soyuyorlar.
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek'in Açıklamaları…(1)
12:42
Başkan Gökçek Ntv'de Mehmet Barlas'a Konuştu Açıklaması Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP’deki sağcı adayların bir planın parçası olduğunu kaydetti.
22:51
Kılıçdaroğlu, Hilmioğlu'nu evinde ziyaret etti - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, YSK'nın CHP'nin Sarıyer'de seçime girmesi kararına ilişkin, "Biz 17.00'de bütün belgeleri teslim ettik. Bu konuda tutanak var. O tutanağın altında Adalet ve Kalkınma Partisini temsil eden üyenin de imzası var. Başbakan'ın önce o tutanağı alıp okuması lazım" dedi.
Kılıçdaroğlu, Hilmioğlu'nu evinde ziyaret etti -
21:34
Kılıçdaroğlu, Hilmioğlu'nu Evinde Ziyaret Etti Kılıçdaroğlu'nun ziyareti sırasında trafik kazasında genç yaşta hayatını kaybeden Hilmioğlu'nun oğlu Emir'in sehpada duran fotoğrafı dikkat çekti.
Kılıçdaroğlu, Hilmioğlu'nu Evinde Ziyaret Etti
21:23
Kılıçdaroğlu, Hilmioğlu'nu Evinde Ziyaret Etti Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ve Ankara Milletvekili Sinan Aygün'le birlikte bir süre önce sağlık nedenleriyle Silivri Cezaevi'nden tahliye edilen Prof. Dr. Fatih Hilmioğlu'nu Çankaya'daki evinde ziyaret etti.
Kılıçdaroğlu, Hilmioğlu'nu Evinde Ziyaret Etti
21:14
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması "(CHP'nin Sarıyer'de seçimlere girmesi) Biz 17.00'de bütün belgeleri teslim ettik. Bu konuda tutanak var. O tutanağın altında Adalet ve Kalkınma Partisini temsil eden üyenin de imzası var. Başbakan'ın önce o tutanağı alıp okuması lazım" "Fatih Hilmioğlu, arkada kalanlar için yani Silivri'de kalanlar için üzülüyor.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması
20:46
Kılıçdaroğlu, Hilmioğlu'nu Evinde Ziyaret Etti Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir süre önce sağlık nedenleriyle Silivri Cezaevi'nden tahliye edilen Prof. Dr. Fatih Hilmioğlu'nu evinde ziyaret etti.
Kılıçdaroğlu, Hilmioğlu'nu Evinde Ziyaret Etti
20:43
CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun Ziyaretleri CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Yenimahalle ilçesinde yer alan Yakacık Köyü ile Prof. Dr. Fatih Hilmioğlu'nu evinde ziyaret etti.
CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun Ziyaretleri
13:04
CHP'li Altay: Mit, Başbakan'ın Özel Örgütü Konumuna Getiriliyor CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, MİT Yasası'nda değişiklik öngören teklife ilişkin, "MİT'e bir yargı muafiyeti gelecek.
CHP'li Altay: Mit, Başbakan'ın Özel Örgütü Konumuna Getiriliyor
13:00
CHP Grup Başkanvekili Altay Açıklaması "Polis devletinden istihbarat devletine, otoriterlikten diktatörlüğe geçiş yapılıyor" "(İnternet düzenlemesi) Sayın Cumhurbaşkanı'nın bu onayı, yolsuzluğu örtbas gayretine katkı vermektir"
CHP Grup Başkanvekili Altay Açıklaması
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 09:10:53. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SİNAN AYGÜN HABERLERİ
[Hata Bildir]