07:1200
SON DAKİKA SİNCAN HABERLERİ

Son Dakika Sincan Haberleri

   

  Muzaffer Tekin'den "Kumpas" İddiasıyla Şikayet

  Ergenekon davasında 2 kez ağırlaştırılmış müebbet ve 117 yıl 10 ay hapis cezasına çarptırılan eski Yüzbaşı Muzaffer Tekin, kendisine kumpas kurulduğu iddiasıyla, bu davada görevli savcı ve hakimlerden şikayetçi oldu Tekin: "Bir şey yapılanmasından bahsediliyor ise bunun sadece emniyet ayağı ile yetinemezsiniz. (Dün 19:11)

   

  Selendi'ye 3'üncülük Kazandıran Badmintoncular Kaymakamı Ziyaret Ettiler

  Selendi'ye 3'üncülük Kazandıran Badmintoncular Kaymakamı Ziyaret Ettiler

  Geçtiğimiz Hafta Badminton Federasyonu’nun 2014 yılı faaliyet programında yer alan 9-11 Yaş Altı Türkiye Şampiyonası’nda Ankara Sincan’da derece yapan Selendili sporcular kupa ve madalyaları ile birlikte İlçe Kaymakamı Hasan Meşeli’yi makamında ziyaret ederek bundan sonraki turnuvada şampiyon olacaklarının sözünü verdiler. (Dün 10:48)

   

  İbni Sina Hastanesinin Atık Bölümündeki Patlama

  Ankara Büyükşehir Belediyesi: "Bazı internet kanallarında patlamayla ilgili Ankara Büyükşehir Belediyesi ilişkilendirilmiştir. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Dolmuşa Çarpan Otomobildeki 5 Aylık İkizler Yaralandı

  Ankara'da yolcu taşıyan dolmuşa arkadan çarpan biri otomobildeki ikiz çocuklar yaralandı. (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Aihm: Atatürk Büstüne Boya Dökülmesine 13 Yıl Hapis Çok Aşırı Bir Ceza

  Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), Atatürk büstlerine boya döktüğü için 13 yıl ceza alan Murat Vural’ın şikayetini haklı buldu. (21 Ekim 2014 Salı )

   

  Porsuk'ta Hayat Var

  Porsuk'ta Hayat Var

  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ile Eskişehir Sportif Amatör Olta Balıkçılığı ve Doğal Hayatı Koruma Derneği (ESABDER) tarafından amatör balıkçılığı özendirmek ve bilinçli amatör balıkçılığı yaygınlaştırmak için Porsuk çayı Kanlıkavak mevkiinde balık tutma şenliği düzenlendi. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Dört İlde Elektrik Kesintisi

  Planlı elektrik kesintisi programı kapsamında Ankara, Kırıkkale, Zonguldak ve Bartın'da, 22 Ekim Çarşamba günü elektrik kesintisi uygulanacak. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  İçişleri Bakanı Ala, Amasya'da

  Bakan Ala: "(Öcalan'ın cezaevi şartlarının iyileştirilmesi konusu) Biz bu sorunu kökten çözme hedefine katkı sağlayabilecek ve milletimizin de aleyhine olmayacak adımları atarız ve yolumuza devam ederiz" "Yani o adımlar atılması gerekiyorsa da o adım atılır ama milletin bu sorunun çözümüne tamamen katkıda. (18 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Çubuk'ta Cezaevi Aracı Devrildi: 3 Asker Yaralandı

  Çubuk'ta Cezaevi Aracı Devrildi: 3 Asker Yaralandı

  Ankara'nın Çubuk ilçesinde kontrolden çıkan cezaevi aracının devrilmesi sonucu 3 asker yaralandı. (17 Ekim 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 07:12:54. #1.12#