SON DAKİKA SİNOP HABERLERİ

Son Dakika Sinop Haberleri

14:32
Beşiktaş Belediyesi, Kardeş Belediyelerini Unutmadı Beşiktaş Belediyesi bakıma alarak yeniledikleri araçlarını ihtiyaç sahibi belediyelere gönderdi.
13:02
Turizmde Yeni Arayışlar Masaya Yatırıldı Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) tarafından ve Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği (YAPDER) desteği ile EMITT Fuarı'nda "Turizmde Yeni Arayışlar" paneli yapıldı
11:07
Düzceli Voleybolcular Yarı Finalde Karabük’te yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Çeyrek Final Grup Müsabakalarında Erkekler Voleybol Düzce İl Karması grup birincisi oldu.
Düzceli Voleybolcular Yarı Finalde
10:45
Trafik Kazalarında En Çok Ölüm İstanbul'da Yaşandı Emniyet, 2014'ün illere göre kaza sayılarını açıkladı. Yıl boyunca İstanbul'da 188 kişi, Ankara'da 126, Konya'da 101 ve İzmir'de 98 kişi kaza yerinde hayatını kaybetti.
Trafik Kazalarında En Çok Ölüm İstanbul'da Yaşandı
10:31
Kabuklu Fiyatına Kestane Şekeri Satılıyor, Bursalı Üretici Şaşkın Bursa’nın simge ürünlerinden kestane şekeri, şehrin ana caddelerinde kilosu 10 liradan satılıyor.
Kabuklu Fiyatına Kestane Şekeri Satılıyor, Bursalı Üretici Şaşkın
10:04
Sinop'ta Yaralı At Saatlerce Kurtarılmayı Bekledi Sinop'ta bir otomobilin çarptığı at saatlerce yol ortasında kurtarılmayı bekledi.
Sinop'ta Yaralı At Saatlerce Kurtarılmayı Bekledi
09:45
HSYK'nın Birinci Sınıfa Ayrılma İncelemesi Yapılacaklar Listesi Hazır Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Başkanlığı, birinci dereceye yükselmiş olup 31.12.2014 tarihi itibariyle birinci sınıfa ayrılma incelemesine tâbi tutulacak olan adlî ve idari yargı hâkimleri ile Cumhuriyet başsavcı ve savcılarının adlarını belirlendi.
HSYK'nın Birinci Sınıfa Ayrılma İncelemesi Yapılacaklar Listesi Hazır
19:08
Sinop'ta Koyunları Telef Olan Üreticiler Yardım Bekliyor Sinop’un Ayancık’ın ilçesine bağlı Doğanlı köyünde 200 küçükbaş hayvanın telef olduğu belirtildi.
Sinop'ta Koyunları Telef Olan Üreticiler Yardım Bekliyor
17:07
Akdağ'da Yarıyıl Tatili Height: 1.8em;">2 yıl aradan sonra yağan kar, kayakçıları sevindirdi.
Akdağ'da Yarıyıl Tatili
16:17
Sinop'ta Nergis Gelir Kapısı Oldu Sinop'ta köylerde su kenarlarından toplanan nergis çiçeği yöre insanının gelir kapısı oldu.
Sinop'ta Nergis Gelir Kapısı Oldu
12:43
Türk Kızılayı'ndan Evi Yanan Aileye Yardım Durağan ilçesinde evi yanan aileye Türk Kızılayı’ndan gıda malzemesi ile çeşitli eşya yardımı yapıldı.
Türk Kızılayı'ndan Evi Yanan Aileye Yardım
11:16
Sis'in Etkili Olduğu Sinop'ta Kartpostallık Görüntüler Sabah saatlerinde Sinop merkezine düşen sis kartpostallık görüntülere sahne oldu.
Sis'in Etkili Olduğu Sinop'ta Kartpostallık Görüntüler
11:06
Orta Karadeniz'de İthalat, İhracatı 2'ye Katladı Samsun Orta Karadeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Serkan Işık, "Bölge Müdürlüğümüz sorumluk alanında 2014 yılında 2 milyar 793 milyon 464 bin 753 dolar ithalat, 1 milyar 329 milyon 699 bin 372 dolar ihracat gerçekleştirildi" dedi.
Orta Karadeniz'de İthalat, İhracatı 2'ye Katladı
10:53
Sinop'ta Kırlangıç Balığı Bereketi Sinop'ta kıyı balıkçıları tarafından avlanan kırlangıç balıkları tezgahta kilosu 40 liradan satışa sunuluyor.
Sinop'ta Kırlangıç Balığı Bereketi
22:09
Samsun'daki Kazada Ölü Sayısı 2'ye Çıktı Samsun’un Havza ilçesinde iki otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında ölü sayısı 2’ye çıktı.
Samsun'daki Kazada Ölü Sayısı 2'ye Çıktı
16:53
Ordu'da, Çevreciler ile Güvenlik Güçleri Arasında Arbede Fatsa ilçesinde siyanürle altın çıkarılmasını protesto eden grupla güvenlik güçleri arasında arbede yaşandı.
15:29
Fatsa'da Siyanüre Karşı Eylem Yapıldı Ordu’nun Fatsa ilçesinde siyanürle altın çıkarılmasına tepki gösteren köylüler ve çevreciler eylem yaptı.
Fatsa'da Siyanüre Karşı Eylem Yapıldı
15:06
İntihar Eden Avukatın Eşi Toprağa Verildi Sinop’ta ofisinde silahla kendini vurarak intihar eden bir kişi toprağa verildi.
15:00
Sinop Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Öz, Güven Tazeledi Sinop Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Cemal Gürsel Öz, güven tazeledi.
13:39
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, Kayseri'de Bakan Yıldız: "Dünyada günde yaklaşık 93 milyon varil petrol satılıyor.
11:33
Devletin Kasasını İstanbul Doldurdu İstanbul, geçen yıl hazineye aktardığı 175,2 milyar lirayla devlete en fazla kaynak sağlayan il oldu Geçen yıl devletin kasasına giren her 100 liranın 41 lirası İstanbul'dan geldi Kocaeli, hazineye kişi başı 24 bin 241 lira gelir sağlayarak bu alanda ilk sırada yer aldı Hazineye en az katkı yapan il ise 49 milyon 67 bin lirayla Hakkari oldu.
09:23
Sinop'ta Otomobil Şarampole Uçtu: Üç Yaralı Sinop’ta, bir otomobilin şarampole uçmasıyla üç kişi yaralandı.
Sinop'ta Otomobil Şarampole Uçtu: Üç Yaralı
08:45
Otomobil Şarampole Uçtu: 3 Yaralı Sinop’ta bir otomobilin şarampole uçması sonucu 3 kişi yaralandı.
Otomobil Şarampole Uçtu: 3 Yaralı
18:35
Ala: "Bu Milleti Bürokratik Vesayetten Kurtaracağız" AK Parti Sinop 5. Olağan İl Kongresi- İçişleri Bakanı Ala: - "Bu bürokratik vesayeti ebediyen çöp kutusuna atacak bir anayasayı inşallah milletimiz bize yükümlü olarak oylarıyla görev olarak verecek, biz de onu yapıp bu memleketi, bu milleti bu bürokratik vesayetten kurtaracağız ve ebediyen bir daha başını kaldıramayacaktır"- AK Parti Genel Sekreteri İpek: - "Kurucu Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile yola çıkarken ilk amacımız, parçalı siyaseti sona erdirmekti.
Ala: 'Bu Milleti Bürokratik Vesayetten Kurtaracağız'
17:44
AK Parti Sinop Kongresini Yaptı AK Parti 5. Olağan Sinop Kongresi Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda İçişleri Bakanı Efkan Ala’nın katılımıyla gerçekleşirken, kongrede genel merkezin adayı Ali Çöpçü il başkanı olarak seçildi.
AK Parti Sinop Kongresini Yaptı
16:32
Sinop Bakan Ala Milletimiz Bize 400'ü Verip Kendine Layık Olan Bir Anayasayı Hediye Olarak Alacaktır Bakan Ala : Milletimiz bize 400'ü verip kendine layık olan bir anayasayı hediye olarak alacaktır SİNOP Ak Parti İl Kongresi'ne katılan İçişleri Bakanı Efkan Ala, "Önümüzdeki seçimlerde öyle ümit ediyoruz ki milletimiz bize 400'ü verip kendine layık olan bir anayasayı hediye olarak alacak.
Sinop Bakan Ala Milletimiz Bize 400'ü Verip Kendine Layık Olan Bir Anayasayı Hediye Olarak Alacaktır
16:23
Bakan Ala: Seçimde Millet Bize 400'ü Verip Kendine Layık Olan Bir Anayasayı Hediye Olarak Alacak İçişleri Bakanı Efkan Ala, "Önümüzdeki seçimlerde öyle ümit ediyoruz ki milletimiz bize 400'ü verip kendine layık olan bir anayasayı hediye olarak alacak.
Bakan Ala: Seçimde Millet Bize 400'ü Verip Kendine Layık Olan Bir Anayasayı Hediye Olarak Alacak
15:19
AK Parti Sinop 5. Olağan İl Kongresi İçişleri Bakanı Ala: "Bu bürokratik vesayeti ebediyen çöp kutusuna atacak bir anayasayı inşallah milletimiz bize yükümlü olarak oylarıyla görev olarak verecek, biz de onu yapıp bu memleketi, bu milleti bu bürokratik vesayetten kurtaracağız ve ebediyen bir daha başını kaldıramayacaktır" AK Parti Genel Sekreteri İpek: "Kurucu Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile yola çıkarken ilk amacımız, parçalı siyaseti sona erdirmekti.
14:15
Bakan Ala'nın '400 Vekil' Ümidi İçişleri Bakanı Efkan Ala, “Önümüzdeki seçimlerde ümit ediyoruz ki sayın milletimiz 400’ü verip milletin gönlündeki bir anayasayı hediye olarak alacaktır” dedi.
Bakan Ala'nın '400 Vekil' Ümidi
13:41
Bakan Efkan Ala, Sinop'ta İçişleri Bakanı Efkan Ala, partisinin kongresine katılmak üzere Sinop’a geldi.
10:34
Batı Karadeniz'de Balıkçılar Dip Avcılığına Yöneldi Batı Karadeniz'de balık avı için denize açılan balıkçılar, dip avcılığına yönelerek, salyangoz ve kum midyesi avlamaya başladı.
Batı Karadeniz'de Balıkçılar Dip Avcılığına Yöneldi
07:57
Ülker 19 Bin Ton Şekeri Ürünlerinden Çıkardı Yıldız Holding, 14 bin tonu unlu mamuller ve süt ürünleri, 5 bin tonu da gazlı içecek olmak üzere 19 bin ton şekeri ürünlerinden çıkardı.
Ülker 19 Bin Ton Şekeri Ürünlerinden Çıkardı
17:24
Türk Kızılayı Sinop Şubesi'nden Karne Hediyesi Türk Kızılayı Sinop Şube Başkanlığı tarafından Çiftlik Köyü İlkokulu'ndaki öğrencilere karne hediyesi olarak boyama ve hikaye kitabı hediye edildi.
17:04
En Mutlu İlin Mutlu Çocukları Karnelerini Aldı Sinoplu öğrenci velileri ve eğitimciler çocuklara verilen “karne ödülü ve cezasını” doğru bulmadıklarını dile getirdi.
En Mutlu İlin Mutlu Çocukları Karnelerini Aldı
12:25
Bakan Yıldız'dan Elektrik Faturası Açıklaması Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, elektrik ücretlerinin faturalandırılmasında aksamalar tespit ettiklerini, ilgili firmaları uyardıklarını söyledi.
Bakan Yıldız'dan Elektrik Faturası Açıklaması
12:24
Bakan Yıldız'dan Doğalgazda İndirimi Sinyali Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Ham petrol fiyatlarının düşüşünün 6 aylık faz farkıyla beraber doğalgaz fiyatlarını etkileyeceğini söylemiştim. Bunun 01.01.2015’ten itibaren yansıyacağını görüyoruz.
11:59
Yıldız Holding "Sorumlu Beslenme İletişimi" İlkelerini Açıkladı · Yıldız Holding "sorumlu beslenme" prensiplerini, "Sorumlu Beslenme İletişimi Kılavuzu" altında bir araya getirerek, Türkiye'de bu alanda kılavuz belirleyen ilk gıda şirketlerinden biri oldu.
11:57
Kruvaziyer Turizminde Tercih Karadeniz Oldu İstanbul, Kuşadası ve İzmir gibi Türkiye'nin önemli limanlarına gelen yolcu sayısında kayıplar yaşanırken, Karadeniz kıyılarını ziyaret eden turist sayısı 2 kat arttı.
11:16
Vergi Borcuna En Sadık İl Kocaeli Sanayi kenti Kocaeli, 2014'te yüzde 91,8'lik tahsilat oranıyla vergi toplamada en iyi performans sergileyen il oldu.
10:21
Meteorolojiden Sinop'ta Buzlanma ve Don Uyarısı Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğünce Sinop'ta hafta sonu yağmur ve kar yağışı nedeniyle ulaşımda aksamalar, buzlanma ve don olaylarının olabileceği uyarısında bulunuldu.
07:04
Sinop'ta Genç Adam Ofisinde İntihar Etti Sinop'ta bir vatandaş ofisinde silahla kendisini vurarak intihar etti.
Sinop'ta Genç Adam Ofisinde İntihar Etti
04:24
Sinop'ta Genç Adam Ofisinde İntihar Etti Sinop’ta bir vatandaş ofisinde silahla kendisini vurarak intihar etti.
Sinop'ta Genç Adam Ofisinde İntihar Etti
20:12
MHP Sinop İl Başkanı Trafik Kazası Geçirdi Saraydüzü ilçe kongresine katılmak için Sinop'tan yola çıkan MHP Sinop İl Başkanı Ali Çakır ve beraberindekiler trafik kazası geçirdi.
18:09
Mezarlık Değil Mesire Alanı Sinop’ta bir mesire alanında bulunan tarihi mezarlar görenleri şaşırtıyor.
Mezarlık Değil Mesire Alanı
17:07
Yarım Asırlık Bilardo Tutkusu Sinop’ta yaşayan 60 yaşındaki bir vatandaş yarım asırdır devam eden bilardo tutkusu ile tanınıyor.
Yarım Asırlık Bilardo Tutkusu
16:55
Kur'an Kurslarında Karne Heyecanı Sinop İl Müftülüğüne bağlı Paşa Tabyaları Kur'an Kursu, 2014-2015 yarıyıl eğitimini tamamlayan 150 kursiyer için belge töreni düzenledi.
Kur'an Kurslarında Karne Heyecanı
15:30
Fatsa'da Pazar Günü 'Siyanür' Eylemi Yapılacak Ordu’nun Fatsa ilçesinde, Fatsa ve Ünye Çevre Koruma Platformu üyeleri 25 Şubat 2015 Pazar günü siyanürlü altın arama madenine karşı eylem yapacaklar.
Fatsa'da Pazar Günü 'Siyanür' Eylemi Yapılacak
12:24
Genel Sekreterlikten Hasta Ziyaretleri Sinop Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Opr. Dr. Tolga Baş ve beraberindekiler hastanelerden taburcu olan hastaları ziyaret etti.
Genel Sekreterlikten Hasta Ziyaretleri
10:46
Sinop'ta İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Kızılay'dan Yardım Türk Kızılayı İstanbul Şubesi, Sinop'ta eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere kıyafet yardımında bulundu.
Sinop'ta İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Kızılay'dan Yardım
10:04
Karayolları 7. Bölge'den 1.1 Trilyonluk Yatırım Karayolları Samsun 7. Bölge Müdürlüğü, bölge genelinde yaptığı çalışmalar kapsamında 2014 yılı içerisinde toplam 1 trilyon 118 milyon 382 bin 672 lira harcadı.
Karayolları 7. Bölge'den 1.1 Trilyonluk Yatırım
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 20:08:30. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SİNOP HABERLERİ
[Hata Bildir]