SON DAKİKA SİNOP HABERLERİ

Son Dakika Sinop Haberleri

14:02
Sinop'ta Bıçaklı Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı Sinop’ta meydana gelen bıçaklı kavgada 1 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı.
Sinop'ta Bıçaklı Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı
21:11
Diyarbakır'da Çözüm-DER Kuruldu Diyarbakır'da Çözüm Süreci Sivil İnisiyatif Derneği kuruldu.
Diyarbakır'da Çözüm-DER Kuruldu
19:09
Sinop Valisi Köşger, Sanayiciler ile Bir Araya Geldi Sinop Valisi Yavuz Selim Köşger, Organize Sanayi Bölgesinde tesisi bulunan sanayicilerle bir araya geldi.
Sinop Valisi Köşger, Sanayiciler ile Bir Araya Geldi
19:02
Sinop Miami'deki Cruise Fuarına İlk Kez Katılacak. Sinop'un 16 19 Mart'ta yapılacak "Cruise Shipping Miami Fuarı"nda tanıtımı için toplantı düzenlendi.
18:54
Sinop Kruvaziyer Turizminde Trabzon, Samsun ve Bartın'ı Geride Bıraktı Sinop Miami’de düzenlenecek olan Kruvaziyer Gemileri Fuarı’na katılması sebebi ile Sinop Valiliği toplantı salonunda koordinasyon toplantısı düzenlendi,Toplantıda 2014 yılı kruvaziyer turizmi verileri de açıklandı.
Sinop Kruvaziyer Turizminde Trabzon, Samsun ve Bartın'ı Geride Bıraktı
18:28
Diyarbakır'da Çözüm- Der Kuruldu ÇÖZÜM DER Genel Başkanı Ezgin: "Çözüm sürecinde çözülmesi beklenen sorunların başında PKK'nın silahsızlanması ve barış ortamının sağlanması geliyor"
17:58
Cumhurbaşkanı Erdoğan : Ey Merkez Bankası Daha Neyi Bekliyorsun? (2) Cumhurbaşkanlığı SARAYI, KÜLLİYE OLACAK Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Şu içinde bulunduğumuz Cumhurbaşkanlığı Sarayı şu anda saray ama kısa bir süre sonra burası Cumhurbaşkanlığı Külliyesi olacak.
Cumhurbaşkanı Erdoğan : Ey Merkez Bankası Daha Neyi Bekliyorsun? (2)
17:37
Erdoğan, Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu Üyelerini Kabul Etti Cumhurbaşkanı Erdoğan: (2) "(Petrol fiyatlarının düşmesi) Bizim petrolle ilgili bu noktada sıkıntımız yok. Tam aksine bu bizim lehimize şu anda, çok çok iyi bir noktadayız. Öyleyse bunun halkımıza dönüşünü, yatırımcıya dönüşünü süratle sağlamamız lazım. Ey Merkez Bankası daha neyi bekliyorsun? Şimdi diyebilirler, 'Merkez Bankası bağımsızdır.
14:21
Erdoğan'dan Fransa'ya: Pasaport Kontrolünü İyi Yap da Kaçmasınlar Mizah dergisi Charlie Hebdo'ya yapılan saldırıyla ilgili Fransa'ya seslenen Erdoğan, "Sen kendi ülkenden çıkarken, kendi pasaport kontrolünü iyi yap da kaçmasınlar." dedi.
Erdoğan'dan Fransa'ya: Pasaport Kontrolünü İyi Yap da Kaçmasınlar
13:19
Sinop Mübadele ve Balkan Hakları Kültür Araştırmaları ve Dayanışma Derneği Çalışmaları Sinop'ta Mübadele ve Balkan Halkları Kültür Araştırmaları ve Dayanışma Derneği çalışmalarına başladı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 14:07:30. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SİNOP HABERLERİ
[Hata Bildir]