SON DAKİKA ŞİRİNYER HABERLERİ

Son Dakika Şirinyer Haberleri

15:24
İzmir Park'a Görkemli Açılış İzmir’in ilk yerel alışveriş merkezi İzmir Park, büyük bir coşkuyla kapılarını açtı.
İzmir Park'a Görkemli Açılış
13:08
Buca Roman Şenliği ile Coştu İzmir’in Buca ilçesinde birlik ve beraberliği arttırmak adına düzenlenen ‘Roman Şenliği’ coşku ile kutlandı.
Buca Roman Şenliği ile Coştu
09:31
Buca'da Roman Şenliği Coşkusu Başlıyor Buca Belediyesi, dayanışmayı artırma amacıyla 23 Ocak Cuma günü Roman Şenliği düzenlemeye hazırlanıyor.
Buca'da Roman Şenliği Coşkusu Başlıyor
16:42
Otobüs Şoförü Yolcuyu Dövdü İzmir'in Karşıyaka ilçesinde, yolcunun kentkartında bakiye yetersizliği yüzünden çıkan tartışmanın ardından son durakta kapıyı açmayarak yolcu Oğulcan Polat'ı yanına çağıran otobüs şoförü F.C., yolcuyu darp etti.
Otobüs Şoförü Yolcuyu Dövdü
16:29
Bu Sefer İzmir'de Otobüs Şoförü Yolcuyu Dövdü İzmir’in Karşıyaka ilçesinde, yolcunun kentkartında bakiye yetersizliği yüzünden çıkan tartışmanın ardından son durakta kapıyı açmayarak yolcu Oğulcan Polat’ı yanına çağıran otobüs şoförü F.C., yolcuyu darp etti.
Bu Sefer İzmir'de Otobüs Şoförü Yolcuyu Dövdü
11:43
Eşi ve Oğlundan Sonra Kızını da Toprağa Verdi İzmir'de oturan Perihan Nikbay, eşini iş kazasında, 19 yaşındaki oğlunu ise kullandığı haplardan dolayı kaybetti. Şimdi de 19 yaşındaki kızı, kanserden öldü.
Eşi ve Oğlundan Sonra Kızını da Toprağa Verdi
08:14
Darp Edilen Şahıs Hayatını Kaybetti İzmir’in Buca ilçesinde darp edildiği iddia edilen şahıs kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Darp Edilen Şahıs Hayatını Kaybetti
07:55
Darp Edilen Şahıs Hayatını Kaybetti İzmir’in Buca ilçesinde darp edildiği iddia edilen şahıs kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Darp Edilen Şahıs Hayatını Kaybetti
10:38
İzmir'de Şoförler 'Siyah Kurdeleyle' Yola Çıktı İzmir’de, bir hafta içinde dört saldırıyla otobüs şoförlerinin darp edilmesinin ardından şoförler, otobüslerde ’Fedakarlığın şiddet ile cezalandırılmasına karşı çıkalım!’ yazılı üzerinde siyah kurdele bulunan bir bildiriyle yola çıktı.
İzmir'de Şoförler 'Siyah Kurdeleyle' Yola Çıktı
22:20
Aym'nin Hak İhlali Kararının Ardından Serbest Kaldılar (2) Küçük KEREM BABASINA KAVUŞTU İstanbul merkezli olarak yapılan ve askeri casusluk davası olarak bilinen 'Gizli bilgi ve belge bulundurma' davasında Anayasa Mahkemesi'nin, 'Adil yargılanma haklarının ihlal edildiği' kararını vermesiyle, Şirinyer Askeri Cezaevi'nde tahliye olan Deniz Yarbay Tamer Çetin ailesine kavuştu.
Aym'nin Hak İhlali Kararının Ardından Serbest Kaldılar (2)
20:52
Tamer Çetin Tahliye Edildi İstanbul merkezli askeri casusluk davasında Anayasa Mahkemesi'nin, 'Adil yargılanma haklarının ihlal edildiği' kararını vermesiyle tutuklu bulunduğu İzmir Şirinyer Askeri Cezaevi'nden tahliye olan Deniz Yarbay Tamer Çetin, bir kısmı Türk Silahlı Kuvvetleri, bir kısmı yargı, bir kısmı da emniyette olmak üzere devlet içinde yapılanmış hainler yüzünden hapse atıldıklarını söyledi.
Tamer Çetin Tahliye Edildi
20:07
Tamer Çetin Tahliye Edildi İstanbul merkezli askeri casusluk davasında Anayasa Mahkemesi’nin, ’Adil yargılanma haklarının ihlal edildiği’ kararını vermesiyle tutuklu bulunduğu İzmir Şirinyer Askeri Cezaevi’nden tahliye olan Deniz Yarbay Tamer Çetin, bir kısmı Türk Silahlı Kuvvetleri, bir kısmı yargı, bir kısmı da emniyette olmak üzere devlet içinde yapılanmış hainler yüzünden hapse atıldıklarını söyledi.
Tamer Çetin Tahliye Edildi
19:32
İzmir İstanbul Casusluk Davasında Tahliye Kararı İstanbul casusluk davasında tahliye kararı (ek) 'İÇİMİZDE HAİNLER VARDI' İstanbul merkezli olarak yapılan ve askeri casusluk davası olarak bilinen 'gizli bilgi ve belge bulundurma' davasında Anayasa Mahkemesi'nin, 'Adil yargılanma haklarının ihlal edildiği' kararını vermesiyle, Şirinyer Askeri Cezaevi'nde tutuklu bulunan Deniz Yarbay Tamer Çetin tahliye oldu.
İzmir İstanbul Casusluk Davasında Tahliye Kararı
18:30
İstanbul Casusluk Davasında Tahliye Kararı (3) 'içimizde HAİNLER VARDI' İstanbul merkezli olarak yapılan ve askeri casusluk davası olarak bilinen 'gizli bilgi ve belge bulundurma' davasında Anayasa Mahkemesi'nin, 'Adil yargılanma haklarının ihlal edildiği' kararını vermesiyle, Şirinyer Askeri Cezaevi'nde tutuklu bulunan Deniz Yarbay Tamer Çetin tahliye oldu.
İstanbul Casusluk Davasında Tahliye Kararı (3)
23:13
Şoföre Darp Kontak Kapattırdı İzmir'de Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İZULAŞ bünyesinde çalışan otobüs şoförü Salih Irmak'ın dün yolcu tarafından darp edilmesinin ardından, bugün de Karşıyaka'da yine İZULAŞ'ta çalışan otobüs şoförü Ahmet Aydost (32) yol verme tartışması yüzünden darp edildi.
Şoföre Darp Kontak Kapattırdı
23:03
İzmir - Bir Şoför Daha Darp Edildi, Kontak Kapatan Şoförler Eylem Yaptı Bir şoför daha darp edildi, kontak kapatan şoförler eylem yaptı İZMİR'de, Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İZULAŞ bünyesinde çalışan otobüs şoförü Salih Irmak'ı dün yolcu tarafından darp edilmesinin ardından, bugün de Karşıyaka'da yine İZULAŞ'ta çalışan otobüs şoförü Ahmet Aydost (32) yol verme tartışması yüzünden darp edildi.
İzmir - Bir Şoför Daha Darp Edildi, Kontak Kapatan Şoförler Eylem Yaptı
22:53
Şoföre Darp Kontak Kapattırdı İzmir’de Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı İZULAŞ bünyesinde çalışan otobüs şoförü Salih Irmak’ın dün yolcu tarafından darp edilmesinin ardından, bugün de Karşıyaka’da yine İZULAŞ’ta çalışan otobüs şoförü Ahmet Aydost (32) yol verme tartışması yüzünden darp edildi.
Şoföre Darp Kontak Kapattırdı
21:46
Bir Şoför Daha Darp Edildi, Kontak Kapatan Şoförler Eylem Yaptı izmir'de, Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İZULAŞ bünyesinde çalışan otobüs şoförü Salih Irmak'ı dün yolcu tarafından darp edilmesinin ardından, bugün de Karşıyaka'da yine İZULAŞ'ta çalışan otobüs şoförü Ahmet Aydost (32) yol verme tartışması yüzünden darp edildi.
Bir Şoför Daha Darp Edildi, Kontak Kapatan Şoförler Eylem Yaptı
20:40
İzmir'de 2 Halk Otobüsü Şoförünün Darbedildiği Öne Sürüldü Belediye İş Sendikası İzmir 1 nolu Şube Başkanı Ersoy: "İki arkadaşımız birer gün arayla yolcular tarafından darbedildi.
18:25
Hareket Halindeki Otobüsün Şoförü Dövüldü (2) Serbest BIRAKILDI İzmir'de, Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı toplu ulaşım şirketlerinden İZULAŞ bünyesinde çalışan şoför Salih Irmak'ı, kullandığı belediye otobüsüyle seyir halindeyken dövdüğü gerekçesiyle gözaltına alınan ve kimliği açıklanmayan şüpheli, Şirinyer Polis Merkezi'nde ifadesine başvurulduktan sonra serbest bırakıldı.
10:29
İzmir Yolcu, Otobüs Seyir Halindeyken Şoförü Darp Etti, Facianın Eşiğinden Dönüldü Yolcu, otobüs seyir halindeyken şoförü darp etti, facianın eşiğinden dönüldü İzmir'de, Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İZULAŞ bünyesinde çalışan otobüs şoförü Salih Irmak, tartıştığı yolcu tarafından otobüs seyir halindeyken darp edildi.
İzmir Yolcu, Otobüs Seyir Halindeyken Şoförü Darp Etti, Facianın Eşiğinden Dönüldü
08:14
Hareket Halindeki Otobüsün Şoförü Dövüldü izmir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İZULAŞ bünyesinde çalışan otobüs şoförü Salih Irmak, seyahat halindeyken tartıştığı bir yolcu tarafından dövüldü.
Hareket Halindeki Otobüsün Şoförü Dövüldü
13:55
Buca'ya Nazım Hikmet Parkı Buca Belediye Meclisi, dün akşamki oturumunda Yenigün Mahallesi'nde belediye imkanlarıyla yapılan ve 15 Ocak'ta açılacak olan parka, dünyaca ünlü Şair Nazım Hikmet'in adının verilmesi kararını aldı.
Buca'ya Nazım Hikmet Parkı
11:48
Dağhan ve Kerem'in Yeni Yıl Umudu Oyuncak Değil Her yeni yıla, oyuncak ya da mutlu olacakları hediyeleri alma umuduyla giren çocuklardan, ortak kaderi paylaşan 8 yaşındaki Dağhan Sarıgöz ile Kerem Çetin'in gözleri, 2015 yılında Ergenekon ve Balyoz gibi davalar için 'hak ihlali olduğu' kararı veren Anayasa Mahkemesi'nde olacak.
Dağhan ve Kerem'in Yeni Yıl Umudu Oyuncak Değil
13:28
Maliye Bakanlığı "Vergi Yüzsüzlerini" Açıkladı Maliye Bakanlığı, devlete 1 milyon liranın üzerinde vergi borcu olan mükellefleri açıkladı.
11:46
Aynı Sokakta İki İhmal Türkiye'de yıl içerisinde, maden ve inşaatlarda meydana gelen kazalar sonrasında, en fazla tartışılan konu işçi sağlığı, güvenliği ve emniyet kuralları oldu.
Aynı Sokakta İki İhmal
16:45
Buca'ya İki Pırlanta Merkezi Birden Buca Belediyesi, ilkini geçtiğimiz günlerde Pırlanta Merkezi (PM) adıyla Şirinyer’de hizmete açtığı okul öncesi bakım ve eğitim merkezlerinin sayısını, Çamlıkule ve Gediz Sevgi Yolu’na kurduğu iki yeni merkezle birlikte üçe çıkardı.
Buca'ya İki Pırlanta Merkezi Birden
12:55
Cezaevinde Bir Başına, Aym Kararını Bekliyor Başta Balyoz, Ergenekon olmak üzere çeşitli davalarda hüküm giyen ve tutuklu yargılanan subayların tahliyesinin ardından, İzmir'deki Şirinyer Askeri Cezaevi'nde tek kalan subay olan Deniz Yarbay Tamer Çetin, özgürlüğe kavuşmak için Anayasa Mahkemesi'nden çıkacak kararı bekliyor.
Cezaevinde Bir Başına, Aym Kararını Bekliyor
00:49
Emeklilerden Bütçe Tepkisi İzmir'in Buca İlçesi'nde Türkiye Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu'na (DİSK) bağlı Emekli- Sen üyesi bir grup, yürüyüş yapıp görüşmeleri devam eden 2015 yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun Tasarısı'nda emekli ve emekçilere daha fazla pay ayrılmasını talep etti.
Emeklilerden Bütçe Tepkisi
17:33
Emeklilerden Bütçe Tepkisi İzmir'in Buca İlçesi'nde Türkiye Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu'na (DİSK) bağlı Emekli- Sen üyesi bir grup, yürüyüş yapıp görüşmeleri devam eden 2015 yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun Tasarısı'nda emekli ve emekçilere daha fazla pay ayrılmasını talep etti.
Emeklilerden Bütçe Tepkisi
23:29
Salihli'de AK Parti'den "Çat Kapı" Mahalle Ziyaretleri AK Parti Salihli İlçe Yürütme ve Yönetim Kurulu üyeleri, Büyükşehir Yasası kapsamında mahalleye dönüşen köylerin sorunlarını yerinde tespit ve çözümü noktasında birlikte hareket etmek amacıyla başlattıkları ziyarette, mahalle sakinlerinin görüşleri rapor haline getirildi.
Salihli'de AK Parti'den 'Çat Kapı' Mahalle Ziyaretleri
08:12
Başkan Piriştina'dan Bucalılar'a Müjde! Buca’da “Siz sinemaya, alışverişe, kuaföre gidin biz çocuğunuza bakarız” diyerek 3-6 yaş arası çocuklara 3 saatlik geçici bakım hizmeti veren Pırlanta Merkezi’ni Şirinyer’de geçtiğimiz günlerde açan Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina hemşehrilerine müjde verdi.
Başkan Piriştina'dan Bucalılar'a Müjde!
00:17
Başkan Piriştina'dan Bucalılar'a Müjde! Buca’da “Siz sinemaya, alışverişe, kuaföre gidin biz çocuğunuza bakarız” diyerek 3-6 yaş arası çocuklara 3 saatlik geçici bakım hizmeti veren Pırlanta Merkezi’ni Şirinyer’de geçtiğimiz günlerde açan Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina hemşehrilerine müjde verdi.
Başkan Piriştina'dan Bucalılar'a Müjde!
16:28
Çocuk Dostu Başkan Piriştina Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, İzmir Star Merkez Yapım Ajansı tarafından düzenlenen ‘Geleceğin Bireyleri’ etkinliğinde geleceğin yıldızlarına ‘Başkan Amca’ kitaplarını dağıttı.
Çocuk Dostu Başkan Piriştina
09:54
İzmirliler Okula ve İş Yerlerine Geç Kaldı Şirinyer semtinden Aliağa yönüne giden İzmir Banliyö istasyonuna gelen İzmirliler, kapı arızası nedeniyle gidecekleri yere geç kaldı.
İzmirliler Okula ve İş Yerlerine Geç Kaldı
09:50
Metro Arıza Yapınca İstasyon Doldu Taştı Okula ve iş yerlerine gitmek için sabahın erken saatlerinde Şirinyer semtinden Aliağa yönüne giden İzmir Banliyö (İZBAN) istasyonuna gelen İzmirliler, kapı arızası nedeniyle gidecekleri yere geç kaldı.
Metro Arıza Yapınca İstasyon Doldu Taştı
11:13
Bülent Ecevit İçin 'Emek Yürüyüşü' Yapılacak Demokratik Sol Parti (DSP) İzmir'de, onursal Genel Başkanı merhum Bülent Ecevit'i, ölümünün 8'inci yıldönümünde emek yürüyüşü ile anacak.
Bülent Ecevit İçin 'Emek Yürüyüşü' Yapılacak
17:44
Halı Sahada Hayatını Kaybeden Müdüre Son Görev Halı sahada futbol oynadığı sırada kalp krizi geçirerek yaşama veda eden Karabük’ün Yenice ilçesi Milli Eğitim Şube Müdürü Bahri Kılıç (54), memleketi İzmir’de son yolculuğuna uğurlandı.
Halı Sahada Hayatını Kaybeden Müdüre Son Görev
16:54
İzmir'de Dövmeci Gencin Ölümünde Uyuşturucu Şüphesi İzmir'in Buca İlçesi'nde ailesiyle yaşayan 26 yaşındaki Berk Yılmaz'ı, sabah uzun süre odasından çıkmayınca, içeriye giren annesi ölü olarak buldu.
İzmir'de Dövmeci Gencin Ölümünde Uyuşturucu Şüphesi
13:59
Uyumadan Önce Hap Aldığı İleri Sürülen Genç Öldü İzmir'in Buca ilçesinde, annesi tarafından sabah uyandırılmaya çalışılan bir gencin, hayatını kaybettiği belirlendi.
Uyumadan Önce Hap Aldığı İleri Sürülen Genç Öldü
20:09
Buca'da Cumhuriyet Coşkusu Bir Başka Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 91. yıldönümünü ilçede düzenlediği etkinliklerle hemşehrileri ile birlikte çoşku ile kutladı.
Buca'da Cumhuriyet Coşkusu Bir Başka
13:10
Buca'da "Cumhuriyet Bayramı" Dolu Dolu Kutlanacak Buca Belediyesi Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk milletine armağanı olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı adına yakışır bir şekilde kutlamak için hazırlıklarını tamamladı.
Buca'da 'Cumhuriyet Bayramı' Dolu Dolu Kutlanacak
16:47
Buca Belediye Başkanı Piriştina Açıklaması Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’yı ziyaret eden Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Füzün, 2. Uluslararası Tarih Sempozmu’na verdiği destek nedeniyle Başkan Piriştina’ya teşekkür plaketi takdim etti.
Buca Belediye Başkanı Piriştina Açıklaması
13:39
NATO Müttefik Kara Komutanlığı'nda Görev Değişimi İzmir'deki NATO Müttefik Kara Komutanlığı'nda komuta değişimi yapıldı Korgeneral Ben Hodges’ın komutanlık görevini Korgeneral Nicholson, devraldı.
NATO Müttefik Kara Komutanlığı'nda Görev Değişimi
13:29
İzmir NATO Müttefik Kara Komutanlığında Komuta Devir Töreni İzmir'de bulunan NATO Kara Komutanlığı Karargahı'nda, Korgeneral Frederick Ben Hodges, görevini törenle, Korgeneral John Nicholson'a devretti.
İzmir NATO Müttefik Kara Komutanlığında Komuta Devir Töreni
11:43
İzmir'de Bayram Ulaşımı Yarı Yarıya İndirimli Olacak Bayram süresince toplu ulaşım araçlarında yüzde 50 indirim kararı alan İzmir Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların huzurlu bir bayram geçirmesi için 24 saat çalışacak.
İzmir'de Bayram Ulaşımı Yarı Yarıya İndirimli Olacak
10:29
İzmir'de Bayram Ulaşımı Yüzde 50 İndirimli Bayram süresince toplu ulaşım araçlarında yüzde 50 indirim kararı alan İzmir Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların huzurlu bir bayram geçirmesi için 24 saat çalışacak.
İzmir'de Bayram Ulaşımı Yüzde 50 İndirimli
11:33
Kocaoğlu: "Belediye Ayrımı Yapmadan Çalışıyoruz" İZSU Genel Kurulu’nda konuşan Başkan Kocaoğlu, AK Partili 6 ilçe belediye başkanının ortak hareket ederek Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nden destek alacağı yönündeki haberler üzerine, “Bu haberler ikilik çıkarmaya yarar, başka da bir şey değildir.
Kocaoğlu: 'Belediye Ayrımı Yapmadan Çalışıyoruz'
15:41
Kanser Hastası Sedef Anne Yardım Eli Bekliyor İzmir’in Karabağlar İlçesi Ufuk Mahallesi’nde oturdukları evin kirasını ödeyemedikleri için sokağa atılmayla karşı karşıya kalan kanser hastası 54 yaşındaki Sedef Yüncü yardım eli bekliyor.
Kanser Hastası Sedef Anne Yardım Eli Bekliyor
08:36
Kanser Hastası Sedef Anne'ye Yardım Eli Uzatın Oturdukları evin kirasını ödeyemedikleri için sokağa atılmayla karşı karşıya kalan kanser hastası 54 yaşındaki Sedef Anne yardım eli bekliyor.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 12:22:33. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ŞİRİNYER HABERLERİ
[Hata Bildir]