20:5100
SON DAKİKA ŞİRİNYER HABERLERİ

Son Dakika Şirinyer Haberleri

  Annenin Feryadı: Kızımı Kurtarın

  Annenin Feryadı: Kızımı Kurtarın

  İzmir'de oturan Perihan Nikbay, eşini iş kazasında kaybetti, oğlu da 1.5 ay önce uyuşturucudan yaşamını yitirdi. Kızının da kanser olduğunu öğrendi. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Kızını da Kaybetmek İstemiyor

  İzmir'in Buca ilçesinde oturan Perihan Nikbay, eşini iş kazasında kaybetti, oğlu Yasin Nikbay da 1,5 ay önce, uyuşturucudan yaşamını yitirdi. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Büyükşehir'den 1 Milyon Kişiye Temiz Su Sağlayacak Dev Yatırım

  Büyükşehir'den 1 Milyon Kişiye Temiz Su Sağlayacak Dev Yatırım

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, 1 milyon kişinin su ihtiyacını karşılayacak Kavaklıdere İçme Suyu Arıtma Tesisi’nin temelini törenle attı. (20 Nisan 2014 Pazar )

   

  At Yarışları

  Altılı ganyanın başlama saatleri 31 Mart Pazartesi gününden itibaren değişecek. (28 Mart 2014 Cuma )

   

  Anneye Önce Beraat Sonra Tazminat

  İzmir'in Buca İlçesi'nde beş yıl önce, hastalandığı belirtilerek götürüldüğü hastanede yaşamını yitiren 3 yaşındaki Yazgülü. K.'yı döverek öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan ve 77 gün cezaevinde kalan 26 yaşındaki anne E.K., önce beraat etti, ardından açtığı tazminat davasını kazandı. (28 Mart 2014 Cuma )

   

  Usta Gazeteci Uğur Dündar'dan Piriştina'ya Destek

  Usta Gazeteci Uğur Dündar'dan Piriştina'ya Destek

  Usta Gazeteci Uğur Dündar ile İzmir Gazeteciler Cemiyeti ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı Atilla Sertel, CHP Buca Belediye Başkan Adayı Levent Piriştina’ya destek vermek üzere ilçeye geldi. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  CHP'li Piriştina'ya Kocaoğlu'ndan Büyük Destek

  CHP'li Piriştina'ya Kocaoğlu'ndan Büyük Destek

  Seçime birkaç gün kala partisinin genç belediye başkan adayı Levent Piriştina’ya destek amacıyla Buca’ya gelen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’ndan ilçeye iki müjde geldi. (26 Mart 2014 Çarşamba )

   

 

  Chpli Piriştina'ya Balbay Desteği

  Chpli Piriştina'ya Balbay Desteği

  CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, önceki gün gerçekleşen CHP Mitingi öncesinde partisinin genç başkan adayı Levent Piriştina ile Buca turu yaptı. (23 Mart 2014 Pazar )

   

  Nevruz kutlaması - Demirtaş -

  Nevruz kutlaması - Demirtaş -

  BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Türkiye'nin en önemli projesinin barış projesi olduğunu söyledi. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  İzmir'de Nevruz Kutlaması

  İzmir'de Nevruz Kutlaması

  BDP Genel Başkanı Demirtaş: "Türkiye'nin en büyük projesi barış projesidir. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Tekirdağ'da 10'uncu Kez Sessiz Çığlık Eylemi Yapıldı

  Tekirdağ'da 10'uncu Kez Sessiz Çığlık Eylemi Yapıldı

  Tekirdağ'da 10'uncu kez 'Sessiz Çığlık' eylemi yapıldı. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  BDP Lideri Demirtaş ile Hdp Eşbaşkanı Tuncel İzmir'de

  Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eşbaşkanı Sebahat Tuncel, Nevruz kutlamaları için İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na iniş yaptı. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Buca'ya Nostaljik Tramvay

  Buca'ya Nostaljik Tramvay

  AK Parti Buca Belediye Başkan Adayı Cemil Şeboy, Buca-Şirinyer güzergahına nostaljik tramvay yapacağını söyledi. (22 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Ak Partili Şeboy'la Buca'ya 'Özgürlük' Geliyor

  Ak Partili Şeboy'la Buca'ya "Özgürlük" Geliyor

  Buca Cezaevi’nin kaldırılması için Binali Yıldırım’dan söz alan AK Parti Buca Belediye Başkan Adayı Cemil Şeboy projesini hazırladı. (20 Mart 2014 Perşembe )

   

  Emekli Orgeneral Iğsız: 'Özel Yetkili Mahkemelerin Kaldırılması Çok Önemli, Ancak Yeterli Değil'

  Emekli Orgeneral Iğsız: "Özel Yetkili Mahkemelerin Kaldırılması Çok Önemli, Ancak Yeterli Değil"

  Tutuklu bulunduğu Balyoz ve Ergenekon davasından geçtiğimiz günlerde tahliye edilen emekli Genelkurmay eski İkinci Başkanı Orgeneral Hasan Iğsız, bu davadaki tutuklularının yakınları tarafından her hafta düzenlenen “Sessiz Çığlık” eylemine katıldı. (15 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Efeler'den 'Efe'lendi

  Efeler'den "Efe"lendi

  AK Parti Buca Belediye Başkan Adayı Cemil Şeboy; Hiçbir hizmet üretmeyenler Atatürk'ü malzeme yapıyor. (15 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Uyuşturucuya Bir Hayat Daha Gitti

  Uyuşturucuya Bir Hayat Daha Gitti

  İzmir’in Buca ilçesinde 19 yaşındaki bir kişi, uyuşturucu madde kullandıktan sonra kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. (14 Mart 2014 Cuma )

   

  Mankenlik Hayallerine Uyuşturucu Son Verdi

  İzmir'in Buca ilçesinde 19 yaşındaki bir kişi, uyuşturucu hap kullandıktan sonra kaldırıldığı hastanede yaşam mücadelesini kaybetti. (14 Mart 2014 Cuma )

   

  Uyuşturucudan Fenalaşan Genç Hayatını Kaybetti

  Izmir’in Buca ilçesinde, uyuşturucu hap aldıktan sonra fenalaşan bir genç, kaldırıldığı hastanede 11 gün sonra hayatını kaybetti. (14 Mart 2014 Cuma )

   

  Manken Adayı, Uyuşturucuyla Savaşını Kaybetti

  İzmir'in Buca İlçesi'nde, iki ay önce mankenlik ajansına yaptığı başvurudan olumlu yanıt alan 19 yaşındaki Yasin Nikbay, çalıştığı kuaför dükkanında 'Jamaika' olarak bilinen uyuşturucu haptan içtikten sonra fenalaştı. (14 Mart 2014 Cuma )

   

  Levent Piriştina, Berkin İçin Alanlardaydı

  Levent Piriştina, Berkin İçin Alanlardaydı

  Gezi Parkı eylemleri sırasında yaralanmasının ardından yaşam mücadelesini kaybeden Berkin Elvan için Buca’da da eylem gerçekleştirildi. (12 Mart 2014 Çarşamba )

   

  Atıl Eşyalar Filipinler'e Gönderildi

  Atıl Eşyalar Filipinler'e Gönderildi

  El arabasında sebze, ardından halı satarak başlayan ticari yaşamını A’dan Z’ye herşeyin satıldığı 23 mağazalı bir başarı öyküsüne dönüştüren Çelik AVM Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Sarıçelik, Kızılay ile ortak başlattığı sosyal sorumluluk kampanyasıyla ‘aldığını vermek gerekir’ şeklindeki anlayışını ve toplumdaki yardımlaşma duygusunu yeniden hayata geçiriyor. (11 Mart 2014 Salı )

   

  Mehmet Ali Çelebi de Tahliye Oldu

  Mehmet Ali Çelebi de Tahliye Oldu

  İkinci Ergenekon Davasının tutuklu sanıklarından Teğmen Mehmet Ali Çelebi de tahliye edildi. (11 Mart 2014 Salı )

   

  Ergenekon Davası'nda Tahliye

  Ergenekon Davası'nda Tahliye

  İkinci Ergenekon Davasının tutuklu sanıklarından Teğmen Mehmet Ali Çelebi tahliye edildi. (11 Mart 2014 Salı )

   

  Teğmen Mehmet Ali Çelebi Tahliye Edildi

  Teğmen Mehmet Ali Çelebi Tahliye Edildi

  İkinci Ergenekon Davası'nın tutuklu sanıklarından Teğmen Mehmet Ali Çelebi tahliye edildi ve cezaevinden çıktı. (11 Mart 2014 Salı )

   

  Teğmen Mehmet Ali Çelebi Cezaevi'nden Çıktı

  Teğmen Mehmet Ali Çelebi Cezaevi'nden Çıktı

  *cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Teğmen Mehmet Ali Çelebi'yi telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini ilettiği öğrenildi. (11 Mart 2014 Salı )

   

  Şeboy'dan Kadınlara Müjde

  Şeboy'dan Kadınlara Müjde

  AK Parti Buca Belediye başkan adayı Cemil Şeboy, Dünya Kadınlar Günü'nde Bucalı kadınlara müjde verdi. (10 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Coşkun Sabah İzmir'de Coşturdu

  Coşkun Sabah İzmir'de Coşturdu

  İzmir’de, Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlamaları nedeniyle sahneye çıkan Coşkun Sabah şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendirdi. (09 Mart 2014 Pazar )

   

  CHP Buca Belediye Başkan Adayı Levent Piriştina Açıklaması

  CHP Buca Belediye Başkan Adayı Levent Piriştina Açıklaması

  CHP Buca Belediye Başkan Adayı Levent Piriştina, kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü Şirinyer Metro İstasyonu'nda kutladı. (08 Mart 2014 Cumartesi )

   

  Suça Karışmış Çocuklara "Sanatla" Rehabilite

  Türkiye Çocuklara Yeniden Özgürlük Vakfı İzmir Şubesi, gönüllü üyeleriyle birlikte yaptıkları çalışmalarda suça karışmış çocukları sanatla rehabilite ediyor Islahevinde ve cezaevindeki çocuklara müzik, resim gibi sanatın değişik alanlarında eğitim veren gönüllüler, 250 çocuğa ulaştı Türkiye Çocuklara. (06 Mart 2014 Perşembe )

   

  Piriştina: 'Buca'da Her Yüz Gülene Kadar Çalışacağız'

  Piriştina: "Buca'da Her Yüz Gülene Kadar Çalışacağız"

  CHP Buca Belediye Başkan Adayı Levent Piriştina, Göksu Mahallesi'nde miting havasında gerçekleşen seçim bürosu açılışında “Buca'da her yüz gülene kadar çalışacağız “ dedi. (02 Mart 2014 Pazar )

   

  Buca'da Görkemli Tören

  Buca'da Görkemli Tören

  Buca Çaldıran Mahallesi’nde yapılan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Tiyatro ve Gösteri Salonu ve çok amaçlı hizmet binasının açılışı törenle yapıldı. (01 Mart 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri