11:3900
SON DAKİKA SIRRI SÜREYYA ÖNDER HABERLERİ

Son Dakika Sırrı Süreyya Önder Haberleri


SIRRI SÜREYYA ÖNDER

1962 Adıyaman doğumlu. Türkmen kökenli Türk sinemacı, yönetmen ve yazar. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde okudu.

Yönetmenlik, sinema oyunculuğu, senaristlik, müzik yapımcılığı ve ulusal basında köşe yazarlığı yaptı. Emek Özgürlük ve Demokrasi Bloğu (BDP'nin desteklediği... Devamı

   

  Hdp Heyeti İmralı Adası'na Gitti

  HDP Heyeti, İmralı Adası'na gitti. (Bugün 11:07)

   

  Hdp Heyeti İmralı'ya Hareket Etti

  Hdp Heyeti İmralı'ya Hareket Etti

  HDP, Grup Başkanvekilleri Pervin Buldan ve İdris Baluken ile İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder’den oluşan HDP Heyeti İmralı Adası’na hareket ettiğini açıkladı. (Bugün 10:39)

   

  HDP Heyeti, İmralı'ya Gitti

  HDP Heyeti, İmralı'ya Gitti

  Daha önce Kandil ile görüşme gerçekleştiren HDP Heyeti, Öcalan ile görüşmek üzere İmralı Adasına hareket etti. (Bugün 10:37)

   

  HDP Heyeti İmralı'ya Hareket Etti

  HDP Heyeti İmralı'ya Hareket Etti

  Pervin Buldan, İdris Baluken ve Sırrı Süreyya Önder'den oluşan HDP Heyeti İmralı Adasına hareket etti. (Bugün 10:37)

   

  Hdp Heyetinin Kandil Ziyareti

  Kandil'e dün ziyarette bulunan HDP heyeti, ziyarete ilişkin yazılı açıklama yaptı Açıklamadan: "KCK'li yetkililer, 'Müzakereye geçilmesi durumunda, süreçle ilgili bugüne kadar göstermiş olduğumuz duyarlı tutumun devam edeceğinin kamuoyu tarafından bilinmesi gerekir' dediler" (19 Ekim 2014 Pazar )

   

  Hdp Heyeti 'Yol Haritası' Taslağını Kandil'e Götürdü

  Hdp'nin, 'Çözüm Süreci' kapsamında İmralı-Kandil-Ankara hattında görüşme trafiğini yürüten heyeti, hükümet tarafından kendilerine sunulan çözüm süreciyle ilgili 'yol haritası' taslak metnini Kandil Dağı'na götürerek KCK yöneticileri ile paylaştı. (19 Ekim 2014 Pazar )

   

 

  Hdp Heyeti İçişleri Bakanlığı'nda

  Halkların Demokratik Partisi (HDP) milletvekilleri İçişleri Bakanı Efkan Ala ile görüşmek için bakanlığa geldi. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan'ın Kabulü

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan'ın kabulü- HDP İstanbul Milletvekili Önder, çözüm sürecini sekteye uğramadan ve bütün ülke için bir demokratik kazanıma dönüştürecek şekilde ilerletme muradında olduklarını belirttiANKARA (AA) - HDP İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, çözüm sürecini sekteye uğramadan ve bütün ülke için bir demokratik kazanıma dönüştürecek şekilde ilerletme muradında olduklarını belirterek, "Biz bu doğrultumuzu hiçbir zaman kaybetmedik, kaybetmeyi de düşünmüyoruz" dedi. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan'ın Kabulü

  HDP İstanbul Milletvekili Önder, çözüm sürecini sekteye uğramadan ve bütün ülke için bir demokratik kazanıma dönüştürecek şekilde ilerletme muradında olduklarını belirtti. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Hdp Heyeti Başbakanlık'ta

  Hdp Heyeti Başbakanlık'ta

  Abdullah Öcalan ile İmralı’da görüşen HDP milletvekilleri İdris Baluken, Pervin Buldan ve Sırrı Süreyya Önder, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ile son yaşanan olayları görüştü. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Hdp'li Önder: Hepimizin Ortak Muradı Müzakere Sürecinin Sekteye Uğramaması

  Hdp'li Önder: Hepimizin Ortak Muradı Müzakere Sürecinin Sekteye Uğramaması

  HDP Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, HDP Grup Başkanvekilleri Pervin Buldan ve İdris Balüken ile birlikte başbakanlık merkez binaya gelerek Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan’la görüştü. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Hdp Heyetini Kabul Etti

  Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, HDP Grup Başkanvekilleri Pervin Buldan ve İdris Baluken ile İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder'i kabul etti. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Öcalan'dan Kobani Mesajı

  HDP Grup Başkanvekilleri İdris Baluken, Pervin Buldan ve İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder’den oluşan heyetin dün İmralı Adası’nda gerçekleştirdikleri görüşmenin ardından Öcalan’ın kamuoyuna aktarılmasını istediği mesaj açıklandı. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Hdp Heyetinin İmralı Ziyareti

  Ziyaretin ardından HDP'den yapılan açıklamada Öcalan'ın, "Resmi müzakerelerin zaman kaybetmeksizin başlaması oldukça önemlidir. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Öcalan: Çözüm Süreci İçin Resmi Müzakereler Başlamalı

  İmralı’da tutuklu bulunan Abdullah Öcalan ile görüşen HDP heyeti, adadan döndü. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Öcalan: 'Ortadoğu Jitemi İŞİD' Kobani'de Amacına Ulaşırsa Süreç Biter

  Öcalan: 'Ortadoğu Jitemi İŞİD' Kobani'de Amacına Ulaşırsa Süreç Biter

  HDP heyeti ile görüşen Öcalan'ın 'Ortadoğu'nun JİTEM'i' dediği İŞİD'i Kobani'de hedefine ulaşması çözüm sürecini bitireceğini söyledi. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Öcalan'dan Kobane Mesajı: Türkiye'yi Yeni Bir Derbe Sürecine Sokabilir

  Öcalan'dan Kobane Mesajı: Türkiye'yi Yeni Bir Derbe Sürecine Sokabilir

  HDP heyeti ile görüşen Abdullah Öcalan, Kobane'de yaşananlar ve çözüm sürecine dair önemli mesajlar verdi. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Hdp Heyetinin İmralı Ziyareti

  Hdp Heyetinin İmralı Ziyareti

  HDP, görüşmeye ilişkin yazılı açıklamanın yarın yapılacağını bildirdi. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Hdp Heyeti İmralı'da

  Hdp Heyeti İmralı'da

  HDP Grup Başkanvekilleri Pervin Buldan, İdris Baluken ve HDP Eş Genel Başkan Yardımcısı Sırrı Süreyya Önder, PKK Lideri Abdullah Öcalan'la görüşmek üzere İmralı'ya gitti. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Sürecin Önemli Günü

  Sürecin Önemli Günü

  “Çözüm süreci bitti mi?” tartışmaları sürerken hükümet ikinci somut adımı attı. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Hdp Heyeti İmralı'ya Gitti

  Hdp Heyeti İmralı'ya Gitti

  Grup Başkanvekilleri Baluken ve Buldan ile İstanbul Milletvekili Önder'den oluşan heyet, İmralı Adası'na hareket etti. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Hdp Heyeti İmralı'ya Gitti

  Hdp heyeti, Abdullah Öcalan ile görüşmek üzere İmralı Adası'na hareket etti. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  HDP Heyeti İmralı'ya Hereket Etti

  HDP Heyeti İmralı'ya Hereket Etti

  HDP Basın Bürosundan yapılan yazılı açıklamaya göre, İdris Baluken ve Pervin Buldan ile Sırrı Süreyya Önder'den oluşan heyetin İmralı Adası'na hareket ettiği bildirildi. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  HDP Heyeti Öcalan'la Görüşmek İçin İmralı'ya Gitti

  HDP Heyeti Öcalan'la Görüşmek İçin İmralı'ya Gitti

  HDP Grup Başkan Vekilleri Pervin Buldan ve İdris Baluken ile Sırrı Süreyya Önder'den oluşan İmralı heyeti, Abdullah Öcalan ile görüşmek için İmralı Adasına gitti. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  HDP'den 'İmralı' Başvurusu

  HDP'den "İmralı" Başvurusu

  HDP Grup Başkanvekilleri Baluken ve Buldan ile milletvekili Önder'den oluşan heyet, İmralı Adası'na gitmek için başvuru yaptı. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Hdp Heyeti: Hükümetin Kendisinden Beklenen Politik Tutumunu Netleştirmesi Hayati Önemdedir

  Hdp Heyeti: Hükümetin Kendisinden Beklenen Politik Tutumunu Netleştirmesi Hayati Önemdedir

  Halkların Demokratik Partisi (HDP) heyeti, hükümet yetkilileri ile yaptığı görüşmeler sonrasında bugün bir basın açıklaması yaptı. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Hdp Taleplerini 3 Başlıkta Hükümete İletti: Müzakere Mekanizmaları Kurulmalı

  Halkların Demokratik Partisi (HDP), son bir hafta içinde önce Kandil’de KCK yetkilileri ile birkaç gündür de Ankara’da hükümet ve devlet yetkilileriyle uzun süren toplantılar gerçekleştirdiklerini açıkladı. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  HDP Heyeti, Öcalan ile Görüşmek İçin Bakanlığa Başvurdu

  HDP Heyeti, Öcalan ile Görüşmek İçin Bakanlığa Başvurdu

  HDP'nin İmralı heyeti, Abdullah Öcalan ile görüşmek için Adalet Bakanlığı'na başvurdu. (25 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, HDP Heyetini Kabul Etti

  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Türkiye, en kötü senaryoya göre güvenliğini tehlikeye atmayacak olan hazırlıklarımızı ortaya koymaya çalışıyoruz." dedi. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'un Kabulü

  Kurtulmuş, HDP Grup Başkanvekilleri Baluken ve Buldan ile İstanbul Milletvekili Önder'i Başbakanlık Merkez Bina'da kabul etti Numan Kurtulmuş: "Dünyanın hiçbir ülkesi 1,5 milyon gibi çok büyük sayıda bir mülteci dalgası ile baş etmeyi başaramaz, kolay kolay başaramaz. Şunu iftiharla ifade etmek isterim ki Türkiye, birkaç gün içinde 150 bin kişiyi, bir gece içerisinde de 70 bin kişiyi Türkiye'ye alabilmeyi başarmıştır" "Türkiye'nin muhtemel en kötü senaryoya göre güvenliğini tehlikeye (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Numan Kurtulmuş ile Görüşen HDP Heyeti, Yarın Açıklama Yapacak

  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ile 'çözüm süreci' hakkında görüşen HDP heyeti, konuya dair yazılı açıklamayı yarın yapacak. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.10.2014 11:39:56. #1.12#