SON DAKİKA SIRRI SÜREYYA ÖNDER HABERLERİ

Son Dakika Sırrı Süreyya Önder Haberleri

 • 21 Mart 2017 19:02 Nevruz Kutlamaları Sonrası Gerginlik Nevruz Kutlamaları Sonrası Gerginlik Nevruz kutlamaları sonrası gerginlikVAN - Van'da HDP ve DBP tarafından organize edilen Nevruz etkinliği sonrası kısa süreli gerginlik yaşandı.
 • 21 Mart 2017 17:07 Van'da Nevruz Kutlamasına 10 Bin Kişi Katıldı Van'da Nevruz Kutlamasına 10 Bin Kişi Katıldı Hdp ve DBP'nin organize ettiği Van Kalesi yakınındaki nevruz kutlamasına yaklaşık 10 bin kişi katıldı.
 • 21 Mart 2017 17:04 Van'da Nevruz Kutlamasına 10 Bin Kişi Katıldı HDP ve DBP'nin organize ettiği Van Kalesi yakınındaki nevruz kutlamasına yaklaşık 10 bin kişi katıldı.
 • 21 Mart 2017 16:05 Nevruz Kutlamasında Açılan Öcalan Posterlerini HDP'li Yöneticiler İndirdi Nevruz Kutlamasında Açılan Öcalan Posterlerini HDP'li Yöneticiler İndirdi Van'da düzenlenen ve yaklaşık 10 bin kişinin katıldığı nevruz kutlamasında açılan terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın posteri ve PKK flamalarını HDP'li yöneticiler indirdi.
 • 15 Mart 2017 13:51 Hdp Ankara Milletvekili Önder Açıklaması Hdp Ankara Milletvekili Önder Açıklaması HDP Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, "Hakkınız eğer meşru zeminlerde savunulamıyorsa, hukuk dışı yollara tevessül edenlere söyleyecek fazlaca bir lafınız kalmaz. Biz yasal siyaset yaparken bunun dışında yol arayanlara buranın imkanlarını referans göstermek durumundayız.
 • 02 Mart 2017 15:42 Hdp'li Önder: Hayır Oyu Çoktan Çıkmıştır Ama Zalimlerin Haberi Yok Hdp'li Önder: Hayır Oyu Çoktan Çıkmıştır Ama Zalimlerin Haberi Yok HDP'nin 'hayır' kampanyasını başlatmak için İzmir'e gelen HDP Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, "Bu referandumda hayır oyu çıkmıştır ama zalimlerin haberi yok, daha mal mal oturuyorlar orada" dedi.
 • 01 Mart 2017 17:15 Cezaevindeki Demirtaş'a Bir Şok Daha Cezaevindeki Demirtaş'a Bir Şok Daha Cezaevindeki Demirtaş'a bir şok daha HDP'li vekiller Sırrı Süreyye Önder ve Celal Doğan, Demirtaş ile görüşemedi HDP Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder: "Kısıtlamaları keyfi buluyoruz" "Cezaevi yönetimi ile görüştük"EDİRNE - Edirne F Tipi Cezaevi'nde tutuklu bulunan HDP Eş Genel...
 • 01 Mart 2017 16:48 Hdp'li Önder, Cezaevinde Demirtaş'la Görüşemedi Hdp'li Önder, Cezaevinde Demirtaş'la Görüşemedi HDP Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, Edirne F Tipi Cezaevi'nde HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ile görüşmesine izin verilmeyince tepki gösterdi ve bunun keyfi uygulama olduğunu söyledi.
 • 01 Mart 2017 16:40 Cezaevinde Demirtaş Ile Görüşemeyen Önder'den Tepki: Keyfi Cezaevinde Demirtaş Ile Görüşemeyen Önder'den Tepki: Keyfi Edirne F Tipi Cezaevi'nde HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ile görüşmesine izin olmadığı gerekçesiyle izin verilmeyen HDP Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, tepki gösterip, keyfi olduğunu söyledi.
 • 01 Mart 2017 16:16 Demitaş Ile Görüşemediler Demitaş Ile Görüşemediler Edirne F Tipi Cezaevinde tutuklu bulunan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ı ziyarete gelen HDP Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, İstanbul Milletvekili Celal Doğan ve avukatlardan oluşan heyet, izinleri olmadığı sebebiyle Demirtaş ile görüşemedi.
 • 01 Mart 2017 15:54 Ziyarete Gelen Sırrı Süreyya Önder, Demirtaş ile Görüşemedi Ziyarete Gelen Sırrı Süreyya Önder, Demirtaş ile Görüşemedi Edirne'de tutuklu bulunan Demirtaş'ı ziyarete gelen Sırrı Süreyya Önder, Celal Doğan ve avukatlardan oluşan heyet, izinleri olmadığı sebebiyle Demirtaş ile görüşemedi.
 • 21 Şubat 2017 17:33 Ankara) TBMM İdari Amiri ve Hdp Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder: Ankara) TBMM İdari Amiri ve Hdp Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder: "(Hükümet ile Görüşülmesi)... (ANKARA) TBMM İdari Amiri ve HDP Ankara milletvekili Sırrı Süreyya Önder: "(Hükümet ile görüşülmesi) Alenen ve açık söylüyoruz, çağrımız var ama ortada böyle bir müzakere ve diyalog yok"ANKARA (İHA) - TBMM İdari Amiri ve HDP Ankara milletvekili Sırrı Süreyya Önder, hükümet ile görüşüldüğü...
 • 21 Şubat 2017 16:11 Ihraç Edilen Akademisyenler Hdp Grup Toplantısında Ihraç Edilen Akademisyenler Hdp Grup Toplantısında HDP Grup Toplantısına son Kanun Hükmünde Kararname ile ihraç edilen akademisyenler de katıldı.
 • 21 Şubat 2017 16:06 Hdp Grup Toplantısı Hdp Grup Toplantısı TBMM İdari Amiri ve HDP Ankara milletvekili Sırrı Süreyya Önder, hükümet ile görüşüldüğü iddiaları ile ilgili, “Alenen ve açık söylüyoruz, çağrımız var ama ortada böyle bir müzakere ve diyalog yok” dedi.
 • 21 Şubat 2017 15:29 Ahmet Türk: Diyalog ve Barıştan Başka Bir Seçenek Yok (4) Ahmet Türk: Diyalog ve Barıştan Başka Bir Seçenek Yok (4) HDP'nin grup toplantısına katılan Mardin Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Ahmet Türk, "Çözüm, diyalog ve barıştan başka bir seçenek yok. Demokratik bir geleceği hedefliyorsak birlikte barış için hep birlikte yüksek sesle bağıralım ve bunun mücadelesini verelim" dedi.
 • 21 Şubat 2017 15:28 Ahmet Türk: Diyalog ve Barıştan Başka Bir Seçenek Yok (3) Ahmet Türk: Diyalog ve Barıştan Başka Bir Seçenek Yok (3) HDP'nin grup toplantısına katılan Mardin Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Ahmet Türk, "Çözüm, diyalog ve barıştan başka bir seçenek yok. Demokratik bir geleceği hedefliyorsak birlikte barış için hep birlikte yüksek sesle bağıralım ve bunun mücadelesini verelim" dedi.
 • 21 Şubat 2017 15:22 Ahmet Türk; Diyalog ve Barıştan Başka Bir Seçenek Yok 3 Ahmet Türk; Diyalog ve Barıştan Başka Bir Seçenek Yok 3 Ahmet Türk; Diyalog ve barıştan başka bir seçenek yok 3DHA ANKARA - Ahmet Türk Diyalog ve barıştan başka bir seçenek yok (1)HDP'nin grup toplantısına katılan Mardin Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Ahmet Türk, Çözüm, diyalog ve barıştan başka bir seçenek yok.
 • 21 Şubat 2017 15:16 Ahmet Türk: Diyalog ve Barıştan Başka Bir Seçenek Yok (2) Ahmet Türk: Diyalog ve Barıştan Başka Bir Seçenek Yok (2) HDP'nin grup toplantısına katılan Mardin Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Ahmet Türk, "Çözüm, diyalog ve barıştan başka bir seçenek yok. Demokratik bir geleceği hedefliyorsak birlikte barış için hep birlikte yüksek sesle bağıralım ve bunun mücadelesini verelim" dedi.
 • 21 Şubat 2017 15:15 Ahmet Türk: Diyalog ve Barıştan Başka Bir Seçenek Yok (1) Ahmet Türk: Diyalog ve Barıştan Başka Bir Seçenek Yok (1) HDP'nin grup toplantısına katılan Mardin Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Ahmet Türk, "Çözüm, diyalog ve barıştan başka bir seçenek yok. Demokratik bir geleceği hedefliyorsak birlikte barış için hep birlikte yüksek sesle bağıralım ve bunun mücadelesini verelim" dedi.
 • 21 Şubat 2017 15:13 Ahmet Türk; Diyalog ve Barıştan Başka Bir Seçenek Yok 2 Ahmet Türk; Diyalog ve Barıştan Başka Bir Seçenek Yok 2 Ahmet Türk; Diyalog ve barıştan başka bir seçenek yok 2DHA ANKARA - Ahmet Türk Diyalog ve barıştan başka bir seçenek yok (1)HDP'nin grup toplantısına katılan Mardin Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Ahmet Türk, Çözüm, diyalog ve barıştan başka bir seçenek yok.
 • 21 Şubat 2017 14:36 Hdp TBMM Grup Toplantısı Hdp TBMM Grup Toplantısı HDP Ankara Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, Anayasa Mahkemesinin partisinin tutuklu milletvekillerine ilişkin karar almamasını eleştirerek, "Anayasa Mahkemesine, yüksek yargıya ve bütün yargıçlarımıza sesleniyorum; Bizim isteğimizde gayrimeşru bir şey yok. Bizim isteğimiz tektir.
 • 21 Şubat 2017 14:32 Ahmet Türk, "Kürtler Özgürleşmeden Ortadoğu Özgürleşemez" HDP'nin grup toplantısında eski Mardin Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ahmet Türk, barıştan başka bir seçeneğin olmadığını çözümün ancak böyle geleceğini açıkladı.
 • 21 Şubat 2017 14:31 Dha Ankara - Ahmet Türk: Diyalog ve Barıştan Başka Bir Seçenek Yok (1) HDP'nin grup toplantısına katılan Mardin Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Ahmet Türk, "Çözüm, diyalog ve barıştan başka bir seçenek yok. Demokratik bir geleceği hedefliyorsak birlikte barış için hep birlikte yüksek sesle bağıralım ve bunun mücadelesini verelim" dedi.
 • 14 Şubat 2017 16:29 Hdp'li Önder: Uzay Mekiğinin Kullanma Kılavuzu Daha Anlaşılır (7) Hdp'li Önder: Uzay Mekiğinin Kullanma Kılavuzu Daha Anlaşılır (7) HDP grup toplantısında konuşan Sırrı Süreyya Önder Başbakan Binali Yıldırım'ın anayasa değişikliği teklifi ve referanduma ilişkin "Siz daha sistemin adını doğru düzgün söyleyemiyorsanız halk nerden anlasın.
 • 14 Şubat 2017 16:24 Hdp'li Önder: Uzay Mekiğinin Kullanma Kılavuzu Daha Anlaşılır (6) HDP grup toplantısında konuşan Sırrı Süreyya Önder Başbakan Binali Yıldırım'ın anayasa değişikliği teklifi ve referanduma ilişkin "Siz daha sistemin adını doğru düzgün söyleyemiyorsanız halk nerden anlasın.