06:5000
SON DAKİKA SIRRI SÜREYYA ÖNDER HABERLERİ

Son Dakika Sırrı Süreyya Önder Haberleri


SIRRI SÜREYYA ÖNDER

ADAY-HDP-İSTANBUL-BÜYÜKŞEHİR

1962 Adıyaman doğumlu. Türkmen kökenli Türk sinemacı, yönetmen ve yazar. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde okudu.

Yönetmenlik, sinema oyunculuğu, senaristlik, müzik yapımcılığı ve ulusal basında köşe yazarlığı yaptı. Emek Özgürlük ve... Devamı

   

  MİT Kanunu Görüşmelerinde 'Oy' Tartışması

  MİT Kanunu Görüşmelerinde 'Oy' Tartışması

  Devlet istihbarat Hizmetleri ve Milli İstihbarat Teşkilatı Kanunu'nda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin görüşüldüğü TBMM Genel Kurulu'nda iktidar ile muhalefet partileri milletvekilleri arasında yerel seçimlerde alınan oy tartışması yaşandı. (Dün 19:57)

   

  TBMM Genel Kurulu'nda Oy Tartışması

  TBMM Genel Kurulu'nda Oy Tartışması

  Yerel seçimde siyasi partilerin aldığı oy sayısı iktidar ile muhalefet arasında tartışmaya neden oldu AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: "Siz bu seçimde figürandınız. Paralel yapı sizi idare etti" CHP Grup Başkanvekili İnce: "12 yıldır ortaklık yapıp bugün bizi eski ortaklarınıza yamamaya kalkmayın" (Dün 18:29)

   

  Meclis'te 30 Mart Tartışması Çıktı, Ak Partili Elitaş, "Tak Tak, Bir Osmanlı Tokadı, Şak...

  Meclis Genel Kurulu'nda, AK Parti, CHP ve MHP arasında yerel seçim sonuçlarına ilişkin tartışma çıktı. (Dün 17:55)

   

  Dündar'a Ziyaretçi Akını Devam Ediyor

  Dündar'a Ziyaretçi Akını Devam Ediyor

  Osmangazi’de üst üste ikinci kez seçimleri kazanan ilk belediye başkanı olarak tarihe geçen Mustafa Dündar’ın makamı, hayırlı olsun ziyareti için gelen bürokrat, sivil toplum örgütleri, partililer, muhtarlar ve vatandaşların akınına uğruyor. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Osmanlı Dönemi Pulları Görücüye Çıktı

  Osmanlı Dönemi Pulları Görücüye Çıktı

  Bursa'da, Osman Gazi’yi Anma ve Fetih Şenlikleri çerçevesinde ‘Osmanlı Dönemi Posta Pulları Sergisi’ açıldı. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Bdp-Hdp Heyeti Adalet Bakanı Bozdağ ile Görüştü

  BDP HDP heyetinin, Bozdağ'a, Kandil'de gerçekleştirilen görüşmenin sonuçlarını aktardığı ve İmralı'ya ulaştırılmak üzere mektubu teslim ettiği duyuruldu. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  BDP Heyeti, Kandil'in Mektubunu Adalet Bakanı'na Ulaştırdı

  BDP Heyeti, Kandil'in Mektubunu Adalet Bakanı'na Ulaştırdı

  BDP Grup Başkanvekilleri Pervin Buldan ve Idris Baluken ile HDP Eş Başkan Yardımcısı Sırrı Süreyya Önder, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'la makamında bir görüşme gerçekleştirdi. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  BDP'den Açıklama

  BDP'den Açıklama

  Barış ve Demokrasi Partisi, BDP ve HDP heyetinin Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile bir görüşme gerçekleştirdiğini açıkladı. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

  Bdp-Hdp Heyeti Kandil Görüşmesini Bakan Bozdağ'a İletti

  BDP Grup Başkanvekilleri Pervin Buldan ve İdris Baluken ile HDP Eş Başkan Yardımcısı Sırrı Süreyya Önder, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'la makamında bir görüşme gerçekleştirdi. (11 Nisan 2014 Cuma )

   

 

  Başkan Özkan Mazbatasını Aldı

  Başkan Özkan Mazbatasını Aldı

  Bursa’nın Karacabey ilçesinin yeni belediye başkanı AK Partili Ali Özkan, İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını teslim aldı. (02 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Heyet Öcalan ile Görüşme İçin Başvurdu

  Heyet Öcalan ile Görüşme İçin Başvurdu

  HDP heyeti İmralı'da bulunan PKK elebaşı Abdullah Öcalan ile görüşmek için Adalet Bakanlığı'na başvurdu. (02 Nisan 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri