SON DAKİKA SIRRI SÜREYYA ÖNDER HABERLERİ

Son Dakika Sırrı Süreyya Önder Haberleri


SIRRI SÜREYYA ÖNDER

1962 Adıyaman doğumlu. Türkmen kökenli Türk sinemacı, yönetmen ve yazar. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde okudu.

Yönetmenlik, sinema oyunculuğu, senaristlik, müzik yapımcılığı ve ulusal basında köşe yazarlığı yaptı. Emek Özgürlük ve Demokrasi Bloğu (BDP'nin desteklediği... Devamı

12:55
Tümsiad Bursa Şubesi'nde Osman Arslan Dönemi Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Bursa Şubesi’nin 6’nci Olağan Genel Kurulu’nda Osman Arslan, TÜMSİAD Bursa Şubesi’nin yeni başkanı seçildi.
Tümsiad Bursa Şubesi'nde Osman Arslan Dönemi
10:01
Burhan Kuzu: Zehirli Ağacın Meyvesi de Zehirli Olur AK Parti Milletvekili Burhan Kuzu, TBMM Genel Kurulu'nda AKP'lilerin aleyhte oy kullanmasına ilişkin, "Bunun bence ana nedeni bizim grubu serbest bırakmamızdır" dedi.
Burhan Kuzu: Zehirli Ağacın Meyvesi de Zehirli Olur
09:38
Burhan Kuzu'dan Sırrı Süreyya Açıklaması: Bunu Bana Hep Yapıyor HDP'li Sırrı Süreyya Önder ile samimi fotoğrafları son günlerde olay olan Burhan Kuzu, "Sırrı bunu hep yapıyor bana. İlk defa yapmadı, daha önceleri de yapmıştı." dedi.
Burhan Kuzu'dan Sırrı Süreyya Açıklaması: Bunu Bana Hep Yapıyor
03:22
Meclis'te Yüce Divan Oylaması Siyasi parti grupları, uzun aradan sonra Yüce Divan oylaması için Meclis'te tam kadroya yakın katılım sağladı.
Meclis'te Yüce Divan Oylaması
02:08
Önder'in AK Partililerle Samimi Fotoğrafları, Olay Yarattı HDP İstanbul milletvekili Sırrı Süreyya Önder'in 4 eski Bakan hakkındaki gensoruların oylanması sırasında Ak Partili milletvekilleriyle görüntüleyen fotoğraflara sosyal medyada yorum yağdı.
Önder'in AK Partililerle Samimi Fotoğrafları, Olay Yarattı
21:51
Ayaküstü Kahkahalı Sohbet Tbmm Genel Kurulu'nda Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile HDP İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, yaklaşık 20 dakika ayakta beraberindeki milletvekilleri ile bol kahkahalı sohbet etti.
Ayaküstü Kahkahalı Sohbet
17:42
Hrant Dink Anıldı Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink, suikastın 8. yıldönümünde İstanbul'da anıldı.
14:18
İçişleri Bakanı Ala, Hdp Heyetini Kabul Edecek İçişleri Bakanı Efkan Ala, bugün HDP heyetini kabul edecek.
10:49
Ünlü Anketçiden 'HDP Barajı Geçemezse Ne Olur' Analizi Metropoll Araştırma Şirketi'nin sahibi Özer Sencar, 2015 seçimleriyle ilgili, özellikle HDP'nin parti olarak girmesi konusunda çok kritik analizler yaptı.
Ünlü Anketçiden 'HDP Barajı Geçemezse Ne Olur' Analizi
19:39
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Hdp'lilerle Görüştü Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, HDP Grup Başkanvekilleri İdris Baluken ve İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder ile görüştü.
19:36
Akdoğan-HDP Heyeti Görüşmesi Sona Erdi Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ile HDP heyeti görüşmesi sona erdi.
18:24
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Hdp Heyetini Kabul Etti Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, HDP Grup Başkanvekilleri İdris Baluken ve İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder ile bir araya geldi.
19:06
TBMM Genel Kurulu Kadına yönelik şiddet ve mevsimlik işçilerin sorunlarına ilişkin araştırma komisyonlarının üyeleri belirlendi.
18:52
Araştırma Komisyonlarına Üye Seçimi Yapıldı TBMM Kadına Yönelik Şiddetin Sebeplerini Araştırma Komisyonu Başkanlığına AK Parti'li Dedegil, Mevsimlik Tarım İşçilerinin Sorunlarını Araştırma Komisyonu başkanlığına AK Parti'li Kaçar seçildi.
13:35
Uluabat'ta Tarihi Adım Atılıyor AK Parti Bursa Milletvekili Matlı, beklenen Karacabey Uluabat kapalı devre sulama sisteminin hayata geçirilmesi için tarihi adımın atılacağı müjdesini verdi.
Uluabat'ta Tarihi Adım Atılıyor
22:23
GÜNGİAD'tan Müzakere Masasına Somut Öneri GÜNGİAD Başkanı Hakan Akbal; "Diyarbakır ilinin bölgenin yönetim merkezi haline getirilebilir. Bunun için bir Kanun Hükmünde Kararname yeterlidir" dedi.
17:18
Diyarbakır Güngiad Başkanı Hakan Akbal Diyarbakır ?bölge Vilayetine Dönüştürülsün Güneydoğu Genç İşadamları Derneği (GÜNGİAD) Başkanı Hakan Akbal, daha önce kamuoyu gündemine getirdikleri 'Denetimli Özerklik' ile ilgili önerilerine ilişkin açıklama yaptı.
Diyarbakır Güngiad Başkanı Hakan Akbal Diyarbakır ?bölge Vilayetine Dönüştürülsün
14:14
Güngiad'dan 'Osmanlı Eyalet Sistemi' Önerisi Güneydoğu Genç İşadamları Derneği (GÜNGİAD) Başkanı Hakan Akbal, ’Özerklik’ ile ilgili modeller ithal etmek yerine Osmanlı İmparatorluğu’nun 500 yıl başarıyla uyguladığı ’Eyalet sisteminin’ yeniden canlandırılabileceğini belirtti.
Güngiad'dan 'Osmanlı Eyalet Sistemi' Önerisi
14:20
Hdp Heyeti İmralı'ya Gidiyor Çözüm süreci kapsamında İmralı- Ankara- Kandil arasındaki görüşme trafiğini yürüten HDP'nin İmralı heyeti, yeni yılın ilk İmralı ziyaretini yarın yapacak.
Hdp Heyeti İmralı'ya Gidiyor
13:43
Kandil'den Dönen HDP Heyeti: Artık Açıklama Yapılmayacak Kandil Dağı'nda KCK yetkilileri ile yaptıkları görüşmelerden sonra Türkiye'ye dönen İmralı Heyeti, 'sadece gerek duyarsa' açıklama yapacak.
Kandil'den Dönen HDP Heyeti: Artık Açıklama Yapılmayacak
12:40
Heyet Kandil'e Gidiyor HDP Milletvekili Önder, Bağımsız Milletvekili Zana ve DTK Eşbaşkanı Dicle'den oluşan heyet Kandil'e gidiyor.
10:13
Hdp İmralı Heyeti Kandil'e Gitti 'çözüm süreci' kapsamında İmralı-Ankara ve Kandil hattındaki görüşme trafiğini yürüten HDP'nin İmralı heyetinde yer alan İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, Diyarbakır Bağımsız Milletvekili Leyla Zana ve DTK Eş Genel Başkanı Hatip Dicle, 17 Aralık'ta İmralı'da Abdullah Öcalan ile, daha sonra Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ile yaptıkları görşümeleri aktarmak ve görüş alışverişinde bulunmak için bugün Kandil'e gitti.
07:24
Öcalan: Çözüm Yolundayız Eylemleri Bitirin "Çözüm yolunda tarihi adımların arifesindeyiz" diyen Öcalan; bölgedeki, yol kesme adam kaçırma, vergi salma, mahkeme kurma gibi eylemlerin sonlandırılması talimatı verdi.
Öcalan: Çözüm Yolundayız Eylemleri Bitirin
18:54
Diyarbakır Otobüs Taşlandı, Statta Pankartlar Açıldı 4- Diyarbakır'daki Atatürk Stadı'nda bugün oynanan Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor- Galatasaray maçında İstiklal Marşı protesto edildi.
Diyarbakır Otobüs Taşlandı, Statta Pankartlar Açıldı 4-
18:46
Otobüs Taşlandı, Statta Pankartlar Açıldı Diyarbakır'daki Atatürk Stadında bugün oynanan Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray maçında İstiklal Marşı protesto edildi.
Otobüs Taşlandı, Statta Pankartlar Açıldı
18:46
Diyarbakır Otobüs Taşlandı, Statta Pankartlar Açıldı 2- Diyarbakır'daki Atatürk Stadı'nda bugün oynanan Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor- Galatasaray maçında İstiklal Marşı protesto edildi.
Diyarbakır Otobüs Taşlandı, Statta Pankartlar Açıldı 2-
18:46
Diyarbakır Otobüs Taşlandı, Statta Pankartlar Açıldı 3- Diyarbakır'daki Atatürk Stadı'nda bugün oynanan Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor- Galatasaray maçında İstiklal Marşı protesto edildi.
Diyarbakır Otobüs Taşlandı, Statta Pankartlar Açıldı 3-
18:39
Galatasaray Otobüsüne Taşlı Saldırı 1- Diyarbakır'daki Atatürk Stadı'nda bugün oynanan Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray maçında İstiklal Marşı protesto edildi.
Galatasaray Otobüsüne Taşlı Saldırı 1-
17:54
Diyarbakır Atatürk Stadında İstiklal Marşı Protestosu Diyarbakır'daki Atatürk Stadında bugün oynanan Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray maçında İstiklal Marşı protesto edildi.
17:41
Diyarbakır Atatürk Stadı'nda İstiklal Marşı Protestosu Diyarbakır'daki Atatürk Stadı'nda bugün oynanan Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor- Galatasaray maçında İstiklal Marşı protesto edildi.
10:27
Türkiye'de 2014 Böyle Geçti Kasımda Katolik aleminin ruhani lideri Vatikan Devlet Başkanı Papa Franciscus, Türkiye'ye geldi.
Türkiye'de 2014 Böyle Geçti
10:26
Türkiye'de 2014 Böyle Geçti Yılın son ayında İstanbul merkezli gerçekleştirilen paralel yapı operasyonu kapsamında şüpheli Fethullah Gülen hakkında yakalama kararı çıkarılmasına karar verildi.
Türkiye'de 2014 Böyle Geçti
07:36
Öcalan'ın Çözüm Masası Genişledi Süreçte HDP heyeti, ve Hakan Fidan ile görüşen Öcalan'ın çözüm masası genişledi. Öcalan, yeni dönemde Kamu Güvenliği Müsteşarı başkanlığındaki heyetlerle de görüşecek.
Öcalan'ın Çözüm Masası Genişledi
21:13
Sırrı Süreyya Önder İle Pervin Buldan Arasında İlginç Diyalog Çözüm süreci görüşmeleri için HDP'li Sırrı Süreyya Önder ile Pervin Buldan, Ankara'da kameraların karşısına geçti. O anlarda ikili arasında ilginç bir diyalog yaşandı.
Sırrı Süreyya Önder İle Pervin Buldan Arasında İlginç Diyalog
20:07
"Komisyon Erteleme Kararı Almışsa Teknik Süreci ile İlgilidir" Başbakan Ahmet Davutoğlu, Makedonya ziyareti için Üsküp'e hareket etmeden önce basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
'Komisyon Erteleme Kararı Almışsa Teknik Süreci ile İlgilidir'
20:02
"Komisyon Erteleme Kararı Almışsa Teknik Süreci ile İlgilidir" Başbakan Ahmet Davutoğlu, Makedonya ziyareti için Üsküp'e hareket etmeden önce basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
'Komisyon Erteleme Kararı Almışsa Teknik Süreci ile İlgilidir'
19:42
"Komisyon Erteleme Kararı Almışsa Teknik Süreci ile İlgilidir" Başbakan Ahmet Davutoğlu, Makedonya ziyareti için Üsküp'e hareket etmeden önce basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
15:22
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması "Süreç güçlü bir siyasi irade ve kararlılıkla sürüyor.
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Açıklaması
12:52
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Hdp Heyetini Kabul Etti HDP İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, Kandil’e gidecek heyette Leyla Zana’nın da olduğunu açıkladı.
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Hdp Heyetini Kabul Etti
12:45
Sırrı Süreyya Önder: "Biz Bu Meseleyi Çözeceğiz" HDP İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
Sırrı Süreyya Önder: 'Biz Bu Meseleyi Çözeceğiz'
12:43
Hdp'li Önder: Önemli Bir Kriz Sürecini Geride Bıraktık Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ile görüşen HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan ve İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder görüşme ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Hdp'li Önder: Önemli Bir Kriz Sürecini Geride Bıraktık
12:39
Sırrı Süreyya Önder - Kılıçdaroğlu'nun AK Parti ile Hdp İttifakı İddiası İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
Sırrı Süreyya Önder - Kılıçdaroğlu'nun AK Parti ile Hdp İttifakı İddiası
12:26
Sırrı Süreyya Önder: "Krizi Geride Bıraktık Yeni Bir Sürece Girdik" İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu ve sorularını cevapladı.
Sırrı Süreyya Önder: 'Krizi Geride Bıraktık Yeni Bir Sürece Girdik'
12:16
Sırrı Süreyya Önder: "Özerklik Bu Toprakların Yabancısı Olduğu Bir Şey Değil" İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu ve sorularını cevapladı.
Sırrı Süreyya Önder: 'Özerklik Bu Toprakların Yabancısı Olduğu Bir Şey Değil'
12:12
Önder: 'Yeni Bir Sürece Girdik' İmralı heyetinden Sırrı Süreyya Önder, "Yeni bir sürece girdiğimizi söylemek istiyoruz.
Önder: 'Yeni Bir Sürece Girdik'
11:40
Sırrı Süreyya Önder: HDP'nin Oy Oranı Yüzde 11.8 Civarında HDP'li Sırrı Süreyya Önder, "Seçimlere parti olarak gireceğiz. Tüm planlarımız hazır. Şu an oy oranımız da yüzde 11.8 civarında." dedi.
Sırrı Süreyya Önder: HDP'nin Oy Oranı Yüzde 11.8 Civarında
11:10
Sırrı Süreyya Önder: Çözüm Sürecinde Yeni Bir Döneme Girdik HDP'nin İmralı heyeti, Yalçın Akdoğan'la görüşmesi sonrası açıklama yaptı. Sırrı Süreyya Önder, 'Seri görüşmelerle ilerleyecek yeni bir sürecin başladığını' açıkladı.
Sırrı Süreyya Önder: Çözüm Sürecinde Yeni Bir Döneme Girdik
11:05
Başbakan Yardımcısı Akdoğan Hdp Heyetini Kabul Etti Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, HDP heyetini kabul etti.
07:25
Hükümetten HDP Heyetinin İmralı Sonrası Yaptığı Açıklamalara Ayar HDP, İmralı ziyaretlerinin ardından kamuoyunda tepkilere neden olan açıklamalar yapmayacak, basın üzerinden polemiklere son verilecek.
Hükümetten HDP Heyetinin İmralı Sonrası Yaptığı Açıklamalara Ayar
16:44
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda HDP Bitlis Milletvekili Zenderlioğlu: "AKP hükümetinin hazırladığı bütçe, halkı soyma, yoksullaştırma, işsiz bırakma, Türkiye'nin geleceğini karartma ve güzel yarınlara ipotek koyma bütçesidir" HDP Van Milletvekili Üçer: "Rakamların hepsi hikayedir.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 20:11:44. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SIRRI SÜREYYA ÖNDER HABERLERİ
[Hata Bildir]