SON DAKİKA SİRRİ SUREYYA ONDER/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Sirri Sureyya Onder/biyografisi Haberleri

 • 19:37 Önder İmam Hatip Gençlik Buluşması Önder İmam Hatip Gençlik Buluşması GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Otakçılar Anadolu İmam Hatip Lisesi mehteran takımı gösterisi Aşk-ı Neyyan Senfoni Grubu'nun ilahiler seslendirmesi Senarist-yazar Hasan Kaçan'ın kısa hikayeler anlatması Önder İmam Hatipliler Derneği Genel Başkanı Bekiroğlu'nun konuşması Milli Eğitim Bakanı Avcı'nın espirili konuşması - Önder İmam Hatipliler Derneği Genel Başkanı Bekiroğlu: "Bugün yeni bir evredeyiz.
 • 19:26 Önder İmam Hatip Gençlik Buluşması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dünyada bütün oyunların halkı Müslüman olan ülkelerde oynandığını belirterek, "Bakıyorsunuz 'Allahuekber' diyerek öldüren Müslüman, aynı şekilde 'Allahuekber' diyerek ölen de Müslüman. Böyle bir durum olabilir mi? İstisnalar hariç. Canlı bomba eyleminde kendini patlatan sözde Müslüman, o patlamada ölenler yine Müslüman." dedi.
 • 19:18 Önder İmam Hatip Gençlik Buluşması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Osmanlı'nın son dönemlerinde, ülkenin en önemli ilim ve irfan kaynakları olan medreselerin yozlaşması büyük sıkıntıya yol açmıştır.
 • 18:48 Önder İmam Hatip Gençlik Buluşması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, zor şartlarda verilen mücadelede kazanılan zaferlerin dahi, birileri tarafından özellikle milletten gizlendiğini belirterek, "Çanakkale Savaşı, geçtiğimiz yüzyılın en önemli savaşlarından biri olmasına rağmen, yakın zamana kadar hakkıyla anılmamış, yeni nesillerin zihnine nakşedilmemiştir.
 • 17:58 Önder İmam Hatip Gençlik Buluşması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'de bir dönem inancından, tarihinden, kültüründen, değerlerinden uzak bir nesil yetiştirme projesi uygulandığını belirterek, "Bunun için eğitim sistemimiz alt üst edildi.
 • 16:02 Kılıçdaroğlu, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal ve Başkanlık Kurulu Üyelerini Kabul Etti Kılıçdaroğlu, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal ve Başkanlık Kurulu Üyelerini Kabul Etti Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Önder Aksakal ve başkanlık kurulu üyelerinden Hikmet Sami Türk, Hasan Erçelebi, Abbas Deniz'i kabul ederek görüştü.
 • 15:54 Kılıçdaroğlu, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal ve Başkanlık Kurulu Üyelerini Kabul Etti Kılıçdaroğlu, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal ve Başkanlık Kurulu Üyelerini Kabul Etti Kılıçdaroğlu, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal ve başkanlık kurulu üyelerini kabul ettiCumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Önder Aksakal ve başkanlık kurulu üyelerinden Hikmet Sami Türk, Hasan Erçelebi, Abbas Deniz'i kabul ederek görüştü.
 • 17:13 Venüs'teki Kara Bulutların Sırrı Çözüldü Venüs'teki Kara Bulutların Sırrı Çözüldü Venüs'ün üstündeki, ilk kez 1929 yılında mor ötesi ışın altında gözlemlenen kara bulutların sanıldığı gibi sülfür bakımından zengin parçacıklardan oluşmadığı ortaya çıktı.
 • 12:51 Gölbaşı'nda "Somuncu Baba Aşkın Sırrı" Filmi İzlenecek "Somuncu Baba Aşkın Sırrı" filminin Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde ücretsiz izleneceği bildirildi.
 • 10:44 Huzurlu Hissetmenin 15 Sırrı Huzurlu Hissetmenin 15 Sırrı İşte uzmanlara göre huzuru yakalamanın 15 sırrı…
 • 18:46 Peru'daki Antik Kanalların Sırrı Uzaydan Çözüldü Peru'daki Antik Kanalların Sırrı Uzaydan Çözüldü Peru'nun güneyindeki kurak vadilerde bulunan su kanalları üzerindeki şekiller bir zamanlar buralarda gelişmiş bir toplumun yaşadığına işaret ediyor.
 • 07:58 İş Adamı Süreyya Beşe'nin Çocukları, Büyük Miras İçin Birbirine Düştü İş Adamı Süreyya Beşe'nin Çocukları, Büyük Miras İçin Birbirine Düştü Kilisli İş Adamı Süreyya Beşe, vasiyetinde mirasın büyük bölümünü ikinci evliliğinden olan en küçük çocuğu Süreyya Can Beşe'ye bıraktı. Kardeşler vasiyetin iptali davası açtı.
 • 12:20 Yabancı Bir Yerde İlk Gece Uyuyamamanın Sırrı Çözüldü Yabancı Bir Yerde İlk Gece Uyuyamamanın Sırrı Çözüldü Bir hafta boyunca gece laboratuvarda uyuyan 35 gönüllünün beyin görüntüleri, sol lobun seslere karşı duyarlı kalmaya devam ettiğini ortaya koydu.
 • 12:20 Bukalemunun Dilinin Sırrı Çözüldü Bilim adamları, bukalemunun sıra dışı dilinin sırrını açıklayacak matematiksel model geliştirdi.
 • 17:11 Hadise'nin Sarı Elbisesinin Sırrı Ortaya Çıktı Hadise'nin Sarı Elbisesinin Sırrı Ortaya Çıktı Ünlü popçu Hadise geçtiğimiz günlerde rekor beğeni alan fotoğraftaki sarı elbisesini oynadığı yeni reklam filmi için özel olarak hazırlatmış.