01:1400
SON DAKİKA SİVAS HABERLERİ

Son Dakika Sivas Haberleri

  Başbakan, Alevi Dernekleriyle Bir Araya Geldi

  Başbakan, Alevi Dernekleriyle Bir Araya Geldi

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve kanaat önderleriyle Ankara Palas'ta düzenlenen iftarda bir araya geldi. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan Açıklaması

  Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Erdoğan Açıklaması

  "Sadece istihbarat örgütlerini değil daha ileri gidiyorum inanın ülkemizin dışında Batı dünyasındaki ülkelerin birçoğu ne yazık ki bizi birbirimize düşürmek için her türlü planı, projeyi yapıyorlar" "Asırlar içinde şekillenerek bugünlere gelmiş Alevilik, siyasetin, marjinal örgütlerin, Türkiye içinde. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Başbakan Erdoğan, STK Temsilcileriyle İftarda Bir Araya Geldi

  Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye, kurulan onca tuzağa rağmen bu nifak tuzağına düşmemiştir." dedi. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Sivasspor'a Nijeryalı Golcü

  Sivasspor'a Nijeryalı Golcü

  Kırmızı-beyazlılar, Las Palmas forması giyen Nijeryalı forvet Macauley Chrisantus'u kadrosuna kattı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Sivasspor'da Yeni Sezon Hazırlıkları

  Sivasspor'da Yeni Sezon Hazırlıkları

  Kırmızı beyazlıların yeni transferi Nijeryalı forvet Macauley Chrisantus da antrenmana katıldı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  12 Eylül Davasının Gerekçeli Kararı Açıklandı

  Kenan Evren ve Tahsin Şahinkaya'nın 765 sayılı TCK'nın "Devlet kuvvetleri aleyhine cürümler" başlıklı 146. maddesi uyarınca "müebbet hapis cezasına" çarptırmasına ilişkin gerekçeli kararda, TSK komuta kademesinin 27 Aralık 1979'da Cumhurbaşkanı Korutürk'e, sonrasında da başbakan ve siyasi parti liderlerine verdiği "uyarı mektubu" ile ilgili "Her türlü silaha sahip, ülke içinde karşı koyacak başka bir güç de bulunmayan silahlı kuvvetlerin, emir komuta zinciri içinde verdiği bu muhtırası halk (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Sivasspor'da Transfer

  Sivasspor, İspanya'nın Las Palmas takımında forma giyen Nijeryalı golcü Macauley Chrisantus'u transfer etti. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Sivasspor Çalışmalarını Sürdürüyor

  Sivasspor Çalışmalarını Sürdürüyor

  Sivasspor, yeni sezon hazırlıklarını kulüp tesislerinde gerçekleştirdiği antrenmanla sürdürdü. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Sivasspor'da Transfer

  Kırmızı beyazlılar, Las Palmas forması giyen Nijeryalı forvet Macauley Chrisantus'u kadrosuna kattı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.07.2014 01:14:48. #1.13#