SON DAKİKA SİVEREK HABERLERİ

Son Dakika Siverek Haberleri

   

  A'dan Z'ye Tarım İşçileri Sorunları

  A'dan Z'ye Tarım İşçileri Sorunları

  Şanlıurfa Mevsimlik Tarım İşçileri Derneği Başkanı Mehmet Göbek, tarım işçilerinin yaşadığı tüm sorunları bu röportajda dile getirdi. (Bugün 13:28)

   

  'Gazetecilik Yarışması'na Başvurular Sürüyor

  'Gazetecilik Yarışması'na Başvurular Sürüyor

  Şanlıurfa Gazeteciler Birliği tarafından bu yıl 5'incisi düzenlenecek olan 'Gazetecilik Yarışması'na başvuru süreleri uzatıldı. (Bugün 13:25)

   

  Fuarın Gözdesi Karacadağ Pirinci

  Fuarın Gözdesi Karacadağ Pirinci

  19. Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm Fuarı'nda Diyarbakır stantında dağıtılan Karacadağ Pirinciyle yapılan pilav katılımcıların ilgi odağı oldu. (Dün 22:50)

   

  Karacadağ'da Kayak Sezonu Açıldı

  Karacadağ'da Kayak Sezonu Açıldı

  Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'ne 45 kilometre uzaklıkta bulunan ve bölgede 'Güneydoğu'nun Uludağı' olarak adlandırılan 1919 rakımlı Karacadağ'da kayak sezonu açıldı. (Dün 12:21)

   

  Karacadağ'da Kayak Sezonu Açıldı

  Karacadağ'da Kayak Sezonu Açıldı

  Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'ne 45 kilometre uzaklıkta bulunan ve bölgede 'Güneydoğu'nun Uludağı' olarak adlandırılan 1919 rakımlı Karacadağ'da kayak sezonu açıldı. (Dün 11:40)

   

  Güneydoğu'da Kayak Sezonu Açıldı

  Güneydoğu'da Kayak Sezonu Açıldı

  Güneydoğu'da kayak sezonu açıldı- Karacadağ Kayak Merkezi'nde kar kalınlığının istenilen seviyeye gelmesiyle kimileri yöresel kıyafet, kimileriyse deniz yatağıyla pistlere koştu- Siverek Kaymakamı Erkal: "Karacadağ her geçen yıl yeni bir ivmeyle daha cazip bir hale geliyor" - Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin tek kayak merkezi konumundaki Karacadağ Kayak Merkezinde kayak sezonu açıldı. (Dün 10:41)

   

  Güneydoğu'daki Kayak Merkezinde Uludağ'ı Aratmayan Görüntüler

  Güneydoğu'daki Kayak Merkezinde Uludağ'ı Aratmayan Görüntüler

  Karacadağ Kayak Merkezi'nde kar kalınlığının istenilen seviyeye gelmesiyle kimileri yöresel kıyafet, kimileriyse deniz yatağıyla pistlere koştu. (Dün 10:22)

   

  Verem ve Veremin Sosyal Yaşamımıza Etkileri" Konferansı

  Siverek ilçesinde "Verem ve veremin sosyal yaşamımıza etkileri" konulu konferansı düzenlendi. (24 Ocak 2015 Cumartesi )

   

  Siverek Halk Eğitim Merkezi Kursiyerlerinden Resim Sergisi

  Siverek Halk Eğitim Merkezi Kursiyerlerinden Resim Sergisi

  Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Halk Eğitim Merkezi bünyesinde resim kursu gören 20 kursiyerin üç ay boyunca yağlı boya kullanarak çizdiği doğa ve kişi fotoğraflarından oluşan resim sergisi tarihi Cudi Paşa konağında açıldı. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Diski'ye Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi

  Diski'ye Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi

  Diyarbakır'da DİSKİ'ye ait tesislerin elektriğinin kesilmesi- DEDAŞ Genel Müdürü Karagüzel'in Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Kışanak ile yaptığı görüşmede "oluşturulacak komisyonlar tarafından uzlaşmanın sağlanması" kararının ardından iki kurum arasındaki gerginlik sona erdi- DİSKİ ekiplerinin DEDAŞ hizmet binası önünde açtığı çukur kapatıldı, su ve elektrik kesintisi son buldu- Kışanak: "Özelleştirme sonrasındaki tüm borçları kuruşu kuruşuna ödüyoruz. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Diyarbakır'da Diski'ye Ait Tesislerin Elektriğinin Kesilmesi

  DEDAŞ Genel Müdürü Karagüzel'in Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Kışanak ile yaptığı görüşmede "oluşturulacak komisyonlar tarafından uzlaşmanın sağlanması" kararının ardından iki kurum arasındaki gerginlik sona erdi DİSKİ ekiplerinin DEDAŞ hizmet binası önünde açtığı çukur kapatıldı, su ve elektrik kesintisi son buldu Kışanak: "Özelleştirme sonrasındaki tüm borçları kuruşu kuruşuna ödüyoruz. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

  Şanlıurfa'dan Kısa Kısa

  Siverek Kaymakamı Erkal, Cuma İbiş ortaokulu'nda düzenlenen karne dağıtım törenine katıldı. (23 Ocak 2015 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 14:28:11. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SİVEREK HABERLERİ
[Hata Bildir]