22:1500
SON DAKİKA SİVEREK HABERLERİ

Son Dakika Siverek Haberleri

   

  Siverek'te Teog Sınavı Heyecanı

  Siverek'te Teog Sınavı Heyecanı

  Tüm Türkiye’ye genelinde yapılan 2014-2015 eğitim yılının ilk temel eğitimden ortaöğretime geçiş (TEOG) sınavına Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde iki gün süren sınavlara 6 bin 24 öğrenci katıldı. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Siverek?te Yapımı Tamamlanan Tesisler Açıldı

  Siverek?te Yapımı Tamamlanan Tesisler Açıldı

  Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde yapımı tamamlanan Harran Üniversitesi Siverek Meslek Yüksek Okulu ve Sosyal Hizmetler İlçe Müdürlüğü binaları, Zübeyde Hanım Ortaokulu, 200 yatak kapasiteli pansiyon ve sentetik çim sahanın açılışı yapıldı, Erkonağı köy yolunun ise temelini atıldı. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Siverek'te Okul, Yurt Binası ve Sosyal Tesis Açılışı

  Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde, yapımı tamamlanan okul, yurt binası ve sosyal tesislerin açılışı yapıldı. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Siverek'te Yapımı Tamamlanan Tesisler Açıldı

  Siverek'te Yapımı Tamamlanan Tesisler Açıldı

  Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde yapımı tamamlanan tesislerin açılışı yapıldı, Erkonağı köy yolunun ise temelini atıldı. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Şanlıurfa'dan Kısa Kısa

  Trabzon ve Elazığ büyükşehir belediye başkanları Halfeti'de. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı

  AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (5) "Erzurum Kongresi, 1919'da hangi şartlarda gerçekleşmişse ama ne büyük bir iddiayla milli iradeyi ortaya koyacak bir onurlu davranış sergilemişse biz de inşallah 2014 AK Parti Erzurum Kongresi'yle aynı ideallere sahip çıkacağız, aynı idealler için canımızı, başımızı, (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Şanlıurfa'daki Elektrik Kesintisi Protestosu

  Şanlıurfa'daki Elektrik Kesintisi Protestosu

  Siverek ilçesinde kamu malına zarar verdiği iddiasıyla bir kişi tutuklandı. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  İşçilerden Taşeron isyanı !

  Yargının kadrolu işçi olduklarına karar vermesine rağmen 4 yıldır hakları tanınmayan binlerce taşeron yol işçisi, Karayolları Genel Müdürlüğü önünde eylem yaptı. İşçilerin öfke ve coşkusunun öne çıktığı eylemde, "kral çıplak" diyerek, hükümeti yargı kararlarını uygulamaya çağırdı. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Siverek'te Öğretmenler Okul Boyadı

  Siverek'te Öğretmenler Okul Boyadı

  Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde Türk Eğitim-Sen tarafından yürütülen, "Her Okul Bizimdir" kampanyası çerçevesinde öğretmenler onardıkları okulun dış cephesini boyadı. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Türkiye'ye Sığınan Suriyeli Kürtler

  Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde sığınmacılar için "Kardeşlerimiz Üşümesin" sloganıyla kampanya başlatıldı. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.12.2014 22:15:50. #1.12#