SON DAKİKA SİVRİCE HABERLERİ

Son Dakika Sivrice Haberleri

14:01
Tatil Başladı, Kayağa İlgi Arttı Elazığ'ın Sivrice ilçesinde bulunan Hazarbaba Kayak Merkezi'nde, okulların yarı yıl tatiline girmesiyle birlikte kayağa ilgi arttı.
Tatil Başladı, Kayağa İlgi Arttı
13:40
Tatil Başladı, Kayağa İlgi Arttı Elazığ’ın Sivrice ilçesinde bulunan Hazarbaba Kayak Merkezi’nde, okulların yarı yıl tatiline girmesiyle birlikte kayağa ilgi arttı.
Tatil Başladı, Kayağa İlgi Arttı
13:12
AK Parti Elazığ Kadın Kollarında Kongre Süreci Başlıyor Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Elazığ Kadın Kolları İl Başkanı Leyla Yanlıç, Elazığ’da 10 ilçede AK Parti Kadın Kolları teşkilatlarının kongrelerini 11-23 Ocak tarihleri arasında yapılacağını söyledi.
AK Parti Elazığ Kadın Kollarında Kongre Süreci Başlıyor
13:02
Yurtta Kış Sivas'ta 555, Kayseri'de 40, Malatya'da 102, Tunceli'de 270, Tokat'ta 44, Elazığ'da 222 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
14:26
Şırnak Doğu ve Güneydoğu Kara Teslim Oldu Doğu ve Güneydoğu kara teslim oldu DOĞU ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde son 3 günden beri etkili olan kar yağışı, hayatı olumsuz yönde etkiliyor.
Şırnak Doğu ve Güneydoğu Kara Teslim Oldu
14:26
Elazığ Doğu ve Güneydoğu Kara Teslim Oldu Doğu ve Güneydoğu kara teslim oldu DOĞU ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde son 3 günden beri etkili olan kar yağışı, hayatı olumsuz yönde etkiliyor.
Elazığ Doğu ve Güneydoğu Kara Teslim Oldu
13:12
Güneydoğu Kara Teslim Oldu Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde 3 gündür devam eden kar yağışı, hayatı olumsuz yönde etkiliyor.
Güneydoğu Kara Teslim Oldu
15:48
Elazığ'da Şiddetli Fırtına Sandalları Batırdı Elazığ'da yaşanan şiddetli rüzgar nedeniyle birçok evin çatısı uçtu, Sivrice İlçesi'ndeki Hazar Gölü'nde bazı balıkçı tekneleri batarken, bazıları da dalgalara sürüklenerek karaya oturdu.
Elazığ'da Şiddetli Fırtına Sandalları Batırdı
12:28
Yurtta Kış Sivas'ta 921, Tunceli'de 251, Tokat'ta 233, Kırıkkale'de 163, Malatya'da 136, Elazığ'da 110, Kırşehir'de 77 ve Yozgat'ta 65 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için yoğun çaba sarf ediyor.
Yurtta Kış
11:56
Yurtta Kış Elazığ'da 110 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
Yurtta Kış
14:37
Bingöl, Tunceli, Elazığ'da Kar Yolları Kapadı Elazığ, Bingöl ve Tunceli'de dün akşam başlayan kar yağışı, hayatı olumsuz yönde etkilerken yolların kapanmasına neden oldu.
Bingöl, Tunceli, Elazığ'da Kar Yolları Kapadı
13:44
Bingöl, Tunceli, Elazığ'da Kar Yolları Kapattı Elazığ, Bingöl ve Tunceli'de dün akşam başlayıp bugün de devam eden kar yağışı, hayatı olumsuz yönde etkilerken, birçok yol ulaşıma kapandı.
Bingöl, Tunceli, Elazığ'da Kar Yolları Kapattı
10:34
Turizm Merkezi Sivrice'de Yatırım ve İstihdam Araştırması Yapıldı Erzurum Atatürk Üniversitesi Coğrafya Bölümü Öğretim Üyesi, Çevre ve Şehircilik Uzmanı Prof. Dr. Hasbi Soylu, yapılacak yatırımlarla Elazığ’ın Sivrice ilçesinde 15-20 bin kişinin istihdam edilebileceğini söyledi.
Turizm Merkezi Sivrice'de Yatırım ve İstihdam Araştırması Yapıldı
13:24
Elazığ'da 28 Kilogram Esrar Ele Geçirildi Elazığ'da jandarma, bir otobüste yaptığı aramada 28 kilogram esrar buldu.
Elazığ'da 28 Kilogram Esrar Ele Geçirildi
17:54
Uşak Valiliği'nin Acı Günü Uşak Valiliği Hukuk İşleri Müdürü Osman Okay geçirdiği rahatsızlık nedeniyle 63 yaşında hayatını kaybetti.
Uşak Valiliği'nin Acı Günü
15:14
Sivrice'de Ücretsiz Ceviz Fidanı Dağıtımı Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü, Sivrice ilçesinde 10 bin ceviz fidanı dağıttı.
Sivrice'de Ücretsiz Ceviz Fidanı Dağıtımı
10:41
Elazığ Valisi Koçak'tan İlçelere Ziyaret Elazığ Valisi Ömer Faruk Koçak, Sivrice ve Maden ilçelerinde incelemelerde bulundu.
10:38
Sivrice'de 10 Bin Ceviz Fidanı Dağıtıldı Elazığ'ın Sivrice ilçesinde 10 bin ceviz fidanı düzenlenen törenle dağıtıldı.
18:12
Ege Denizi'nde Yasa Dışı Geçiş Operasyonu Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, Ege Denizi'nde 35 kaçağı kurtardı.
18:07
Sahil Güvenlik 30 Kaçak Göçmen Daha Kurtardı Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, 1-5 Aralık 2014 arasında düzenlediği operasyonlarla toplam 30 kaçak göçmeni ve tekneleri arızalanan 11 Türk vatandaşını kurtardı.
Sahil Güvenlik 30 Kaçak Göçmen Daha Kurtardı
15:33
Ege Denizinde 30 Kaçak Göçmen Daha Yakalandı Ege Denizinde Sahil Güvenlik ekipleri, 30 kaçak göçmen yakalarken, denizde botlarının arızalanması sonucu mahsur kalan 11 Türk vatandaşını da kurtardı.
Ege Denizinde 30 Kaçak Göçmen Daha Yakalandı
13:51
Elazığ'da Sertifikalı Çoban Eğitimi Başladı Elazığ’da 25 çoban adayının katılımı ile sertifikalı çoban eğitim kursu başladı.
Elazığ'da Sertifikalı Çoban Eğitimi Başladı
11:03
Palu ve Sivrice'de Deprem Elazığ’ın Palu ve Sivrice ilçelerinde deprem meydana geldi.
Palu ve Sivrice'de Deprem
22:49
İstanbul, Erzincan ve Elazığ'a Deprem Uyarısı Fırat Üniversitesi'nde katıldığı bir panelde konuşan İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Maden Fakültesi Jeoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul, Erzincan ve Elazığ'da büyük bir deprem beklediklerini söyledi.
İstanbul, Erzincan ve Elazığ'a Deprem Uyarısı
22:40
İstanbul, Erzincan ve Elazığ'a Deprem Uyarısı Fırat Üniversitesi'nde katıldığı bir panelde konuşan Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul, Erzincan ve Elazığ'da büyük bir deprem beklediklerini söyledi.
İstanbul, Erzincan ve Elazığ'a Deprem Uyarısı
19:37
Jeoloji Profesöründen Üç İl İçin Deprem Uyarısı İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Fakültesi Jeoloji Bölümü öğretim üyesi Prof.Dr. Görür, İstanbul, Erzincan ve Elazığ'da büyük depremler beklendiğini söyledi.
Jeoloji Profesöründen Üç İl İçin Deprem Uyarısı
18:03
İstanbul, Erzincan ve Elazığ'da Büyük Deprem Uyarısı İstanbulteknik Üniversitesi Maden Fakültesi Jeoloji Bölümü öğretim üyesi Prof.Dr. Naci Görür, "Şu anda Marmara'da İstanbul bölgesinde, Erzincan'ın doğusunda Erzincan ile Karlıova arasında büyük bir deprem bekliyoruz.
İstanbul, Erzincan ve Elazığ'da Büyük Deprem Uyarısı
18:03
Ege Denizi'nde Kaçak Göçmen Operasyonları İki ayrı operasyonda 52 göçmen kurtarıldı.
16:41
Ege Denizi'nde 52 Kaçak Yakalandı Sahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanlığı'na bağlı ekipler 15- 17 Kasım tarihleri arasındaki devriye görevleri sırasında, yasadışı yollardan Yunan adalarına geçmeye çalışan 52 kaçağı yakaladı.
Ege Denizi'nde 52 Kaçak Yakalandı
11:35
Sivrice'de Aşure Etkinliği Elazığ'ın Sivrice ilçesinde aşure etkinliği düzenlendi.
Sivrice'de Aşure Etkinliği
16:43
AK Parti Sivrice ve Maden İlçelerinde Kongre Yaptı Kongrelerde mevcut başkanlar güven tazeledi.
16:48
Ege Denizi'nde Yakalanan Kaçak Sayısı 12 Bini Aştı Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, yılbaşından bu yana Ege Denizi'nde Yunanistan'a geçmeye çalışan 12 bin 7 kaçağı yakaladı Geçen yılın tamamında, 6 bin 937 kaçak yakalanmıştı.
Ege Denizi'nde Yakalanan Kaçak Sayısı 12 Bini Aştı
16:13
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 91. yıl dönümü, Elazığ'ın ilçelerinde kutlandı.
13:08
Sivrice'de Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantısı Sivrice Köylere Hizmet Götürme Birliği 2. Olağan Meclis Toplantısı, Kaymakam Cengiz Erdem başkanlığında yapıldı.
16:49
Sivrice'de Öğrencilere Suçun Önlenmesi Semineri Sivrice'de öğrencilere, suçun önlenmesi ve bilinçli toplum oluşturma amaçlı seminer verildi.
18:33
Ege Denizi'nde Kaçak Geçişler Sahil Güvenlik ekipleri, Ege Denizi'nde 51 kaçak göçmeni kurtardı.
18:02
Sahil Güvenlik İki Günde 51 Kaçak Göçmeni Kurtardı Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri, son iki gün içinde İzmir, Muğla ve Çanakkale'de, kanunsuz yollardan yurtdışına çıkmak isteyen 51 kaçağı kurtardı.
Sahil Güvenlik İki Günde 51 Kaçak Göçmeni Kurtardı
11:39
Şehit Yakınları Hastanede Sinir Krizi Geçirdi Sivas’ın İmranlı ilçesindeki otobüs kazasında şehit olan polis memurlarının yakınları, kazanın ardından Sivas’a geldi.
Şehit Yakınları Hastanede Sinir Krizi Geçirdi
11:32
Şehit Yakınları Hastanede Sinir Krizi Geçirdi Sivas’ın İmranlı ilçesindeki otobüs kazasında şehit olan polis memurlarının yakınları, kazanın ardından Sivas’a geldi.
Şehit Yakınları Hastanede Sinir Krizi Geçirdi
15:35
Sivrice Emniyet Müdürü Bulduk, Görevine Başladı Sivrice Emniyet Müdürü Alparslan Bulduk, görevine başladı.
17:37
Sivrice Belediyesi Personeline Kişisel Gelişim Eğitimi Verilecek Elazığ’ın Sivrice İlçe Belediyesi personeline hazırlanan proje kapsamında eğitim verilecek.
14:54
AK Parti Elazığ Milletvekili Alpay Açıklaması "Büyükşehirler dışında ilk defa Elazığ'da, TÜBİTAK'ın Bilim Merkezi desteklemesine prensip olarak karar verildi"
AK Parti Elazığ Milletvekili Alpay Açıklaması
10:11
Sivrice Kaymakamı Erdem, Görevine Başladı Elazığ'ın Sivrice ilçesine atanan Kaymakam Cengiz Erdem, görevine başladı.
Sivrice Kaymakamı Erdem, Görevine Başladı
13:34
Vali Canbolat'tan Vali Yardımcıları ve Kaymakama Veda Yemeği Hakkâri Valisi Yakup Canbolat, İçişleri Bakanlığı’nın kararnamesiyle tayinleri çıkan vali yardımcıları ve kaymakama veda yemeği verdi.
Vali Canbolat'tan Vali Yardımcıları ve Kaymakama Veda Yemeği
10:04
Elazığ'da Öğrencilere Kırtasiye Malzemesi ve Kitap Yardımı Yapıldı Elazığ Goncalar Solmasın Derneği ile özel bir bankanın Yoncalar Kulübü tarafından yardım kampanyası düzenlendi.
Elazığ'da Öğrencilere Kırtasiye Malzemesi ve Kitap Yardımı Yapıldı
20:25
3. Biohukuk Toplantısı Sona Erdi Medipol Üniversitesi Biohukuk Uygulama ve Araştırma Merkezi'nin Çanakkale Ayvacık Belediyesi'nin desteğiyle düzenlediği 3. Biohukuk Toplantısı sona erdi.
09:41
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı İçişleri Bakanlığı'na ait vali yardımcılıkları, kaymakamlık ve bazı kurumlarda yapılan atama kararları, Resmi Gazetede yayımlandı.
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı
09:36
Sahil Güvenlik150 Göçmeni Daha Yakaladı Sahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanlığı bağlısı Sahil Güvenlik botları tarafından icra edilen devriye görevlerinde toplam 150 göçmen kurtarıldı.
11:43
Ege Denizi'nde 150 Kaçak Kurtarıldı Sahil Güvenlik Ege Deniz Bölge Komutanlığı ekiplerinin, İzmir, Muğla, Balıkesir ve Çanakkale açıklarında cuma gününde bu yana yürütülen arama kurtarma faaliyetlerinde 150 kaçak göçmeni kurtardığı bildirildi.
Ege Denizi'nde 150 Kaçak Kurtarıldı
11:16
Sahil Güvenlik Hızır Gibi Yetişiyor Ege Denizi’ni karış karış tarayan Sahil Güvenlik ekipleri, kaçak göçmenleri birçok kez ölümden kurtarırken, zorda kalanlara da yardım elini uzatıyor.
Sahil Güvenlik Hızır Gibi Yetişiyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 02:17:13. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA SİVRİCE HABERLERİ
[Hata Bildir]